БЪЛГАРСКИ BIKE ФИЛМ - "Обратна Връзка"

В този форум публикувайте теми от следните видове:
1) Връзки и коментари за видеоматериали (клипове, пълнометражни филми и т.н.), свързани с колоезденето.
2) Теми, в които основната идея е да се пускат снимки с някаква определена тематика.
3) Теми, в които хората показват новите си велосипеди и компоненти, получават поздравления за тях и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 700 / 5

Мнениеот cichlidi » Съб Фев 25, 2006 1:32 pm

А дали ще може да се свали от някъде. Защото няма да мога да доида на премиерата
Аватар
cichlidi
 
Мнения: 863
Рейтинг: 1963
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 7:47 pm
Местоположение: София

Мнениеот did » Съб Фев 25, 2006 1:52 pm

[quote="cichlidi"]

А дали ще може да се свали от някъде. Защото няма да мога да доида на премиерата
[/quote]

ако още веднъж попиташ, лично Насо ще дойде да ти донесе диск у вас.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот marshall__ » Съб Фев 25, 2006 1:52 pm

[quote="cichlidi"]

А дали ще може да се свали от някъде.
[/quote]

А дали можеш да четеш?
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот caspar » Съб Фев 25, 2006 2:19 pm

К'во се хабите за глупости!
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот layne » Съб Фев 25, 2006 3:12 pm

13:22

Да, моля всеки, който няма да може да присъства на премиерата и си задава въпроса откъде да се сдобие с филма след това, да прочете внимателно цялата настояща тема - отговорено е вече няколко пъти как, защо и т.н.
[/quote]

13:32
[quote="cichlidi"]

А дали ще може да се свали от някъде. Защото няма да мога да доида на премиерата
[/quote]
Eвала пич
:rofl::rofl::rofl::rofl:
Не е толкова яко да караш , колкото гадно е да не караш!
"Всичко е консуматив!"
www.ram-bikes.com
layne
 
Мнения: 865
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 8:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Zozka » Съб Фев 25, 2006 5:19 pm

Чета и не вярвам на ушите си...Как може да има такива ненадминати ******, ми е адски чудно :banghead::banghead:
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот CrZ » Съб Фев 25, 2006 5:38 pm

скъпи младежи ВИЕ СТЕ УТАЙКАТА НА ОБЩЕСТВОТО
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот Pesho89 » Сря Мар 01, 2006 11:34 pm

Супер много ми хареса музиката от филма. Аре ПЛС някой ако може да напише имената на песните.
дЪ живей бузЪтЪ и бЪклЪвЪтЪ!!!
Pesho89
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Дек 19, 2005 5:54 pm

Мнениеот nikoto » Чет Мар 02, 2006 12:40 am

Браво Асенееееее !!!

Добре се е получило, вързало, сичко е супер...

Само малко бързо свърши... ма то е така с всички хубави работи - бързо свършват ;)
Oко за око, паста за зъби!!!
Аватар
nikoto
 
Мнения: 94
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 5:42 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Zozka » Чет Мар 02, 2006 8:52 am

Относно т.нар. рипове на филма, смятам че не е редно, ако се появят такива, да се стимулира поставяне на линкове във форум-а/сайт-а, тъй като си мисля че идеята на Насо е да го разпространява на DVD-a, т.е. се търси някаква печалба (минимална в случая). Според мен всеки на който му е харесал филма е редно да си го купи от Насо, а не да го дърпа "фрее". Така поне си мисля аз :)
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот тучо чучо » Чет Мар 02, 2006 11:00 am

[quote="Zozka"]

Относно т.нар. рипове на филма, смятам че не е редно, ако се появят такива, да се стимулира поставяне на линкове във форум-а/сайт-а, тъй като си мисля че идеята на Насо е да го разпространява на DVD-a, т.е. се търси някаква печалба (минимална в случая). Според мен всеки на който му е харесал филма е редно да си го купи от Насо, а не да го дърпа "фрее". Така поне си мисля аз :)
[/quote]

Подкрепям напълно!:agree:
Смятам, че не е редно да се пиратстват български продукции - аудио и визуални. Мисля, че закупувайки оригиналните продукти, ако не стимулираме бъдещото развитие, то поне плащаме минимална част от труда на авторите.
Снощи не успях да си купя DVD от Насо, но съм си поръчал такова от около месец. Ще си го купя!
Апелирам към всички да не копират филма и да не го качват в нета! Със сигурност е по-лесно да се дръпне от там, но помислете как се чувстват всички автори, когато се подиграваме с труда им по този начин. Няма да обеднеем с няколкото лева, които ще платим за диска, нито Насо и другите ще забогатеят - просто ще имат стимул да продължат да правят нови филми! Знам, че някой ще каже, че Насо и без това се занимава с тази дейност, това учи и т.н., и така или иначе ще направи следващи нови филми, но ето тук е тънката граница между уважението и неуважението към интелектуалния и физически труд на екипа.
Знам, че звуча като някой чичо (за някои съм си такъв;)), знам, че няма да се съгласят с мнението ми, но както знаем "Няма безплатен обяд!"
Айде!
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Чет Мар 02, 2006 11:44 am

Разбира се, че няма да толерираме по никакъв начин пиратското разпространение на филма. Само че, доколкото разбрах преди време, идеята на Насо беше DVD-тата да се продават на тези, които желаят да имат филма с най-добро качество на този носител. Отделно от това имаше и идея за свободно разпространение из нета. Но може и да не съм разбрал или пък нещо да се е променило, така че ще питам Насо за повече подробности и каквото каже той,това ще е :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот velco » Чет Мар 02, 2006 12:09 pm

Ми да! Ник'во пиратско разпространение! Без съмнение всички тука никога нищо не пиратстваме - нито игри, нито филми, нито музика ... :nuts:

А сега заповядайте в темата със screenshot-овете да видим колко имат shortcut за някой BitTorrent клиент ... :deal:
(не че това непременно означава пиратстване)
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот klmn » Чет Мар 02, 2006 2:42 pm

Аха,а тия дето немат ДВД да праат ветър ли,що ли?
На видео касета ше се продава ли?:eyebrow::D
"пришалец"
Аватар
klmn
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Мар 25, 2005 8:13 am
Местоположение: Sofia/Bulgaria

Мнениеот afterburner » Чет Мар 02, 2006 2:49 pm

А аз кат' нямам DVD? :)

Edit: Упс, дублиране... така е като отвориш някоя тема и след 20 минути се сетиш да пишеш :D
Аватар
afterburner
 
Мнения: 733
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 11, 2003 8:59 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Чет Мар 02, 2006 3:29 pm

[quote="Admin"]
идеята на Насо беше DVD-тата да се продават на тези, които желаят да имат филма с най-добро качество
[/quote]


дано не е такава идеята, защото не представлява никакъв проблем да се запази резолюцията и качеството в 2x600MB пиратско копие на DVD, а
по принцип честото лошо качество на пиратските филми във фрийтата се дължи на пълното безхаберие на тия дето ги компресират.

за пиратско DVD пък не говоря изобщо, два бутона има да се натиснат... :D
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Чет Мар 02, 2006 3:41 pm

[quote="Zozka"]
мисля че идеята на Насо е да го разпространява на DVD-a, т.е. се търси някаква печалба (минимална в случая).
[/quote]


зозкънемъстршнобратмишъсъопраиш :wavey::D

а че е редно, редно си е :)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот тучо чучо » Чет Мар 02, 2006 4:39 pm

Някои май четат избирателно?!:dunno:
[b][i]Смятам, че не е редно да се пиратстват български продукции - аудио и визуални.[/b][/i]
Да подчертавам ли БЪЛГАРСКИ?
Не, май не е нужно...
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот velco » Чет Мар 02, 2006 6:40 pm

[quote="тучо чучо"]

Някои май четат избирателно?!:dunno:
[b][i]Смятам, че не е редно да се пиратстват български продукции - аудио и визуални.[/b][/i]
Да подчертавам ли БЪЛГАРСКИ?
Не, май не е нужно...
[/quote]

Ако аз съм от тези "някои" - че защо пък моят коментар да влече избирателно четене? Да не би да съм се ограничил до пиратстването само на не-български игри, филми и музика.

Нема да коментирам въобще идеята, че "пиратстването" е законно/морално в зависимост от националността.
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Чет Мар 02, 2006 7:14 pm

[quote="velco"]

Нема да коментирам въобще идеята, че "пиратстването" е законно/морално в зависимост от националността.
[/quote]


:thumbu:

И са к'во, като Бултра е българска програма се очаква да дам 6000 лв., за да я имам, а не да си я дръпна от Датата? Ха.

Но признавам, 5 лв. не са толкова много за ДВД -то с филма.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот RaveUnit » Чет Мар 02, 2006 7:49 pm

да ама нали се сещаш че преди това трябва да дам 50лв за ДВД четялка ?
нали се сещаш точно кога ще стане това ??
в един много специален ден - шестък
в един много специален сезон - куково лято
след една много характерна поличба - като цъфнат налъмите :))
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот axelmax » Чет Мар 02, 2006 7:52 pm

[quote="Admin"]

Разбира се, че няма да толерираме по никакъв начин пиратското разпространение на филма. Само че, доколкото разбрах преди време, идеята на Насо беше DVD-тата да се продават на тези, които желаят да имат филма с най-добро качество на този носител. Отделно от това имаше и идея за свободно разпространение из нета. Но може и да не съм разбрал или пък нещо да се е променило, така че ще питам Насо за повече подробности и каквото каже той,това ще е :)
[/quote]


хахахха админ аз те бех питал в една тема ,защо ще се разпросътранява само на ДВД и ти каза 4е нямало
и явно си объркал не само мене(мисля да ти простя ,ама още се 4удя ,да видя как ще се реваншираш;))

никои не написа опровервение и сега само да го ка4и некои си го тегля и дори ще разпространя линка

аман от глупости на тоя 4овек требе да му е ясно ,4е пари дори минимални не може да изкара

а филма бил за кеф

размериса се работата

ако некои го ка4и линка на моя ПМ
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот RaveUnit » Чет Мар 02, 2006 7:57 pm

филма Е за кеф щото човека това учи/следва
изричното му желание е да се разпространява на ДВД защото за момента това е един доста масов продукт с поносима цена и доста технически високо качество на записа (не че като е на ДВД значи е ОК, а значи че би могло да е много ОК)
в смисъл naso е творец и като такъв иска да се изрази по определен начин - както някои рисуват с молив, други с маслени бои, така и той е избрал този начин

съвсем отделен е въпроса ние като ценители и потребители на това творчество какво искаме :))

***сещам се и 2 примера:
едва ли много хора ще оценят дубликат на Мона Лиза върху лист хартия от тетрадка
и едва ли много хора ще оценят репродукция на Сикстинската Капела върху тавана на дворен кенеф
нещо такова :D
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот Admin » Чет Мар 02, 2006 9:04 pm

Брей, какво безпокойство настана! Axelmax, не бързай да ме обвиняваш в не знам и аз какво. От цитата ти се вижда само едно - че с оглед на постовете за разпространението на филма съм отговорил каква беше първоначалната идея и съм проявил предпазливост докато попитам Насо за всички подробности. Да ти имам чувствителното обоняние!
Ето и конкретен отговор на въпросите дотук:

Всеки, който иска да подкрепи създаването на продължение на филма, както и да изрази задоволството си от работата на Насо, ще може да си купи филма от него чрез посочения вече e-mail на DVD или CD. Разбира се, МТБ-БГ застава зад този вариант, т.е. призовавам всеки, който не е особено затруднен от някакви обстоятелства, да допринесе по този скромен начин за по-нататъшните проекти на AID studio! :agree:
Който не иска, може да търси копия из интернет, от приятели и т.н. - срещу копията няма да се взимат мерки, т.е. няма да бъдат трити линкове и т.н.
Всеки сам решава за себе си.

П.С.Ако нещо съм объркал, Насо скоро ще ме поправи ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот naso » Чет Мар 02, 2006 9:58 pm

Ами да всъщност след админа почти няма какво да добавя.Само това,че ако има желаещи за CD-та ще направя и такъв формат.
Относно Aleksman ми човече това,че няма кинти в продаването на дискове ми е абсолютно ясно даже повече от колкото на теб! ;) Относно филма... направих го за всички аз това което исках го постигнах :) Това дали ще си вземете диск или не си е ваша работа ;) картинката ми е ясна.Номера е вие да сте се изкефили и да ви харесва.:spin:Ако ви е харесало значи съм си свършил работата.;)
naso
 
Мнения: 1249
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 9:32 pm

Мнениеот Zozka » Чет Мар 02, 2006 11:03 pm

[quote="velco"]

Нема да коментирам въобще идеята, че "пиратстването" е законно/морално в зависимост от националността.
[/quote]


Идеята е пределно ясна - тя е: ако ти харесва някакъв краен продукт (в случая филма на Насо) правиш минималното усилие: купуваш си филма, изобщо не става въпрос за националност, иде реч за уважение към нечий труд,професионализъм,умения.
Мноо ясно че и аз не бих дал дори 5 стинки за някой албум на Ивана, или некоя курва от калъпа, докато винаги бих си купил албум на Vendetta примерно, вместо да сваля песните от нета. Стига с лирическите отклонения, който не зацепва, негов си е проблема :)
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот ThEUfO » Чет Мар 02, 2006 11:25 pm

Филмът го има вече рипнат, ако някой иска URL-то с ъплоуда, да драсне на пм или да си постне e-maila да му го изпратя.
Много е як филма! :hbang2:

[15+] :spin:
Древна мъдрост: "s****** ** **** po default"
ThEUfO
 
Мнения: 374
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 5:20 pm
Местоположение: Madagascar

Мнениеот batsandro » Чет Мар 02, 2006 11:48 pm

naso евала за тия думи,важното е това че си направил това което си искал:clap:,предполагам ,че знае6 "кефът няма цена"мисля че тази премиера която си видял с толкова много хора да се радват на този филм те е удовлетворила достатъчно,радвам се че има хора като теб.ти си го направил за удоволствие (КЕФ)предполагм не скомерсиална цел.:beer::beer::beer::beer::beer:
Има6 ПМ
"Да запомните туй от мен - жена и дъжд да не ви отказват от планината!”
Аватар
batsandro
 
Мнения: 144
Рейтинг: 1275
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2005 9:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Crimson » Пет Мар 03, 2006 12:58 am

Мноооооооооо сте отворени бееее, вах как няма кой да ви заличи!!!!!!!!!!!!!!!! За к`во да дам 5лв. кът съм прост парцал и моаааа си го издърпам или да го рипна !!!!!!!!!!!!!!! Срам ме хваща 5 ЛЕВАААААААААААААА СААААААААААААААААААААААААААА ТОВААА БЕЕЕ ЕЙЙЙЙ !!!!!!!!!!
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот spiro » Пет Мар 03, 2006 1:11 am

Първо едно ЕВАЛА:thumb::thumb::thumb: за създателите на филма и организаторите на примиерата!!!
Аз смятам за сега да си сваля филма защото нямам физическата възможност да си го купя сега но ше го няправя при първа възможност. За мене да си вземеш DVD, CD или там квото и да е не е просто купуване на някъв носител там а няква подкрепа към създателите. Вярно е че огромен процент от музиката, филмите и наи вече software-а са ми абсолютно не лицнзирани защото просто нямам възможност да ги купя (така е при почти всички). В случая не става въпрос за някви огромни суми, а освентва няма да ги давам на някоя огроммна софтуерна или продуцентска компания а на някви пичове дето правят такива неща за кеф.
Надявам се намирането на копията да не е някъв труден куест защото аз лично не познавам авторите.
Мисля че ше е готино ако разпространението не се ограничава само в София и да не се получават такива коментари каквито имаше относно мястото на примиерата. Появата на тоя филм си е готино събитие и няма смисъл да е спътствана с някви доста безсмислени караници:argue::censore::smash:.
spiro
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Съб Мар 20, 2004 9:23 pm
Местоположение: Cambodia

ПредишнаСледваща

Назад към Радост за окото (видео и снимки)

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта