Реставрация на 15 годишно колело!

В този форум публикувайте теми от следните видове:
1) Връзки и коментари за видеоматериали (клипове, пълнометражни филми и т.н.), свързани с колоезденето.
2) Теми, в които основната идея е да се пускат снимки с някаква определена тематика.
3) Теми, в които хората показват новите си велосипеди и компоненти, получават поздравления за тях и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 700 / 5

Реставрация на 15 годишно колело!

Мнениеот Lovexor » Пет Юни 11, 2021 10:41 pm

Здравейте, ще ви разкажа накратко как се зароди идеята да реставрирам моето любимо колело. Преди 15 години закупих Cross Thunder за 290лв. Беше си доста модерно за тогавашните стандарти. Но взех по-рядко да ходя на село и колелото все по-рядко се караше. Дядо ми го използваше от време на време да ходи в селото за хляб, но след като получи инфаркт, много му се виеше свят и остави колелото да седи под беседката. Три години седеше на всякакви атмосферни условия без да се кара и в снимките ще видите в какво състояние беше, преди да започна реставрацията. Един ден като бях на гости и като го гледах в какво състояние е, ме хвана носталгията, за годините, в които всеки ден се чудих къде да отида да покарам малко. Взех си го в града под Тепетата и се захванах със сложната задача. Надявам се, че ще харесате крайният продукт, който се получи! Приятно гледане :)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

PS: Колчето на седалката е скъсено, да знаете ако ви вади очите :)
Lovexor
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Чет Май 27, 2021 11:33 pm

Назад към Радост за окото (видео и снимки)

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта