Реставрация на 1997 GT Aggressor Mountain Bike

В този форум публикувайте теми от следните видове:
1) Връзки и коментари за видеоматериали (клипове, пълнометражни филми и т.н.), свързани с колоезденето.
2) Теми, в които основната идея е да се пускат снимки с някаква определена тематика.
3) Теми, в които хората показват новите си велосипеди и компоненти, получават поздравления за тях и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 700 / 5

Re: Реставрация на 1997 GT Aggressor Mountain Bike

Мнениеот nikeairmax » Пон Апр 11, 2022 8:43 am

_SoRa_ написа:Здрасти.
Как почистваш ръждата?
В къщи имам детски велосипед, но веригата, плочата, ниплите и венеца са ръждясали. Гледала съм разни клипчета използват оцет (бял) и друго, за което съм чела само е кока кола.
Верига, плочата и венчето ще са най-лесно за почистване, защото сигурно ще мога да ги залея и да постоят, а после само да изтъркам ръждата. Частите, които не мога или няма да успея да демонтирам ме притесняват как ще ги почистя :dontknow:

Поздравления за труда и резултатите, които полагаш и постигаш :beer: Много любов и знания се иска за това, което правиш!

Извинявай, говорех ти в мъжки род не забелязах, че си дама !
Ще ти бъде трудно да го разглобиш сама и без специални инструменти. Пробвай с напоени парцали с оцед или кока кола да поседят около раждясалите места и почисти хубаво с телче за чинии ако е хромирано мястото с направено на топче фолио за готвене. ..... направи няколко снимки за да преценя как да те посъветвам :idea: , може да ми пишеш на лично за повече подробности.
...give old things new life....VINTAGE BIKE's Restoration's
Аватар
nikeairmax
 
Мнения: 256
Рейтинг: 1545
Регистриран на: Чет Дек 31, 2020 12:52 pm
Местоположение: Кюстендил

Предишна

Назад към Радост за окото (видео и снимки)

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта