⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Форум за съобщения, информация и коментари относно Перпендикулярна Вселена.

Модератори: did, bikezilla, naka76

Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот did » Вто Авг 17, 2010 7:49 pm

Споделете тук това, което искате да се вижда само от поканените и присъствалите.

За снимки, дъра-бъра и така нататък, използвайте откритата тема viewtopic.php?f=5&t=75529 .

В тази тема по-добре забравете дипломацията и говорете направо.

:beer:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот F1-MAN » Вто Авг 17, 2010 8:42 pm

Аз се прибрах и не мога да разбера защо и кога е свършило. Не бях на миналата, но за мен тази перпендикулярна беше едно уникално мероприятие, нещо като миш маш, ама така че да има по много неща за всеки, перфектно балансиран маршрут. Дори да искам не мога да си подбера за себе си такива местенца, за пет дни минахме през всичко, от чисто въртене, до DH и FR, с невероятните гледки, бутания и други екстри по средата. Разбира се, за нормално подготвени хора, но както се видя и за тези с по-слабата физическа подготвка или техника имаше решения и обходни маршрути. Сега, убеден съм, че не на всеки му е харесало всичко, но мисля че както каза Митко няма начин това да стане, на мен доста от камъните ми бяха в повече, но пренасяш и продължаваш да се кефиш.

Надявам се тоновете снимки да покажат поне част от кефа, които Крива спица ни поднесе. Дори баща ми, на когото му беше тежко е изключително доволен от карането(е, не и от "техничните" пътеки, ама повечето се обикаляха ;) ). Просто евала хора, дано още много години имате време, сили и желание да се занимавате с нещото, наречено перпендикулярна вселена(макар през втория ден да се прокрадваше мнението, че е наречено така, заради това, че се движехме перпендикулярно на хоризонталите :D ). Давате ужасно много за толкова хора.

А колко ли хора за пръв път чуха на живо гайда в Родопите... пък и толкова агнешко се изяде...

Аз напълно забравих нервите, които хвърлих покрай втория чифт скъсани обувки малко преди "легендарната" пътека, така че явно нищо не може да равали хубавите емоции... никой така и не поиска да ми каже каква е била, нооо някой ден ще я карам...

Аз постоянно питах за маршрута с идеята да оптимизирам карането на бащата...ама той като позагря си хващаше някакво темпо и май освен боровинките, ягодините и лафчето друго не можеше да го извади от него :D

Снимки...след ден два...


Добавка: did беше подвижна аптека и информация, не знам как ни изтърпя, на мен ми помогна изключително много, на баща ми също, предполагам и на други хора. Аз се движех доста с него, така че проблеми с трасето не съм имал. Мисля че маркировката беше ОК, не е състезание, така че лентичките бяха достатъчни. Случиха се един два проблеми, може би най-вече с върха на третия ден, но това можеше да се оправи с брифинг, който за съжаление беше труден, тъй като сутрин малко бавничко се стягахме. Местата за бивак ми хареса доста, само за последния ден имах чуденка как ще стане, но всичко се нареди мисля. Всичко мина без инциденти(с изключение на Иво и французина, но контузии за съжаление стават:( ), лутане по тъмно и т.н., така че мисля че това е показателно за организацията. Усилята, които сте хвърлили за да откриете някои от местата само вие си ги знаете, аз бях изумен през какви места ни прекарахте.

Ох, на мен вече ми се спи, аз винаги ще помня само с много кеф тези пет дни, баща ми също, аз обичам да въртя и да е по-тежко, той предпочита разходките, а на двама ни ни хареса...
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Вто Авг 17, 2010 9:24 pm

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
НЕВЕРОЯТНО!
:)
ще дам още обратна връзка като ми мине еуфорията!
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот kapitanblood » Вто Авг 17, 2010 10:05 pm

Бееееееее.......БеееееЕЕЕЕ.................каква обратна връзка...няма такава....отивам с чувала(защото нямам палатка)... :rofl: ..на двора..не искам в апартамента.......
Кога минаха,5 дни.... :dontknow: ,да не сте манипулирали времето,нещо????Най-хубавите 5 дни,тази година..... :clap:
Искам,да благодаря,на всички,участвали в това приключение,най-вече на организаторите,да се извиня на Спиците от метлата,тези 5 дни,които търпеливо изчакваха,такива охлюви като мен ..... :D
Това е за Вас,,..... :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :clap: :clap: :clap:
Нямам,думи,които да изразят благодарноста и радоста ми,от ПВ4
БЕееЕЕЕЕЕЕ,,БББББееееееее....отивам в банята,защото мириша,като животното от лепенките... :rofl:
П.П.-И дано,да направят успешна операция на Иво,и бързо възтановяване.... :agree:
Мерси...DiD... :D
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот abs » Вто Авг 17, 2010 11:34 pm

Сакън още няма да ме дупчат. Може и без операция да се размина. Ще видим какво ще покажат гама-лъчите след 8 дена..
Ivtec - алтернативният багажник за велосипеди
Аватар
abs
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 9:17 am

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот hitar_potter » Вто Авг 17, 2010 11:53 pm

Стискам палци да се възстановиш бързо и напълно! :bowdown:
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот codename47 » Сря Авг 18, 2010 2:29 am

ето който иска и "малко" снимки от нас..
http://dox.bg/files/dw?a=535a9d3062
http://dox.bg/files/dw?a=d6a73b97bd
http://dox.bg/files/dw?a=137c830c0a
добре покарахме и побутахме.. Благодаря "Крива Спица" , abs-оправяй се по-бързо :agree:
:beer: :beer:
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот ivankata76 » Сря Авг 18, 2010 9:09 am

Всичко което мога да кажа за петте дена в планината ще е глупаво на фона на всичко видяно и карано. От мен организаторите имат благодарност и уважение за всичко което бяха свършили, което изобщо не е малко, а също и похвала за идеите и търпението, проявени по време на събитието и преди това. В мое лице имате човек, който силно цени това което сте направили и се надявам и за напред да творите такива дивотии, с такъв ентусиазъм. С две думи: Беше невероятно!
ivankata76
 
Мнения: 10
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 5:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот Asen6o » Сря Авг 18, 2010 10:21 am

:wavey:
Не съм добър разказвач, но мога да гарантирам, че това беше и ще остане едно рядко истинско и уникално изживяване за мен.
Много, ама много благодаря на групата от хора, която ме подкрепяше и ми даваше сили, когато имах нужда от това! Те си знаят кои са.
"Крива Спица" -> Просто дълбок поклон. :bowdown:
:beer:
Аватар
Asen6o
 
Мнения: 726
Рейтинг: 1407
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 1:18 am
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот Ozzie » Сря Авг 18, 2010 2:20 pm

Ден втори - не ми харесаха клековете и хвойните на качването. Не ми хареса пътеката на слизане преди хижата.
Предпочитам да карам велосипеда, а не да се влача и да го влача нагоре- надолу.
Ден пети - качването по асфалта се преживява. Отново не ми хареса пътеката надолу преди Девин, преди реката. През цялото време бях или на спирачки или се сурках по пътеката. Бях прекалено изморен, освен това исках да стигна Девин възможно по- рано.
От предишните ми участия бях останал с нагласата, че последния ден ще е за разпускане, а не борба за оцеляване.

Като цяло - догодина не виждам смисъл да бъде закрито мероприятие.
Успех.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот THEZOGGO » Сря Авг 18, 2010 2:30 pm

Искам да благодаря на Боби за транспорта до и от Девин. За помоща при залепването на външната ми гума, която се бе сцепила още преди да тръгнем първия ден.
Благодаря ти!
Искам да благодаря на Тошко за накладките които ми даде днес. Много съм му признателен.
Благодаря на велоклуб "Крива спица" за положените изключително професионални организационни умения в правенето на мероприятия от такъв тип. Вие сте най-добрите в България!
Толкова съм щастлие че бях част от това събитие. Бях сред едни от най-добрите байкъри в България. Винаги съм искал да бъда на такива невероятни места в такава компания.
Уникално, нямам думи просто!
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот pavle » Сря Авг 18, 2010 4:54 pm

Сърдечно искам да благодаря на всички спици, които бяха замесени в мероприятието! Господ здраве да Ви дава! Същото важи и за всички участници.. до нови срещи велобудали :).
Инициатива "Алабак"
аз ремонтирам колото си при Пацо - Вело 2009
Аватар
pavle
 
Мнения: 315
Рейтинг: 1550
Регистриран на: Пон Юни 14, 2010 12:38 pm
Местоположение: CA / PA

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот mastermisho » Сря Авг 18, 2010 9:10 pm

Аз ще цитирам колегата, защото имам същото мнение:
pavle написа:Сърдечно искам да благодаря на всички спици, които бяха замесени в мероприятието! Господ здраве да Ви дава! Същото важи и за всички участници.. до нови срещи велобудали :).

:agree:
" http://www.openstreetmap.org gives us the ability to really create mtb focussed maps – like no other map provider has ever done. Therefore I call on you – to get engaged and start participating like over 100.000 people worldwide already do!"
Аватар
mastermisho
 
Мнения: 219
Рейтинг: 1567
Регистриран на: Чет Май 01, 2008 1:54 pm
Местоположение: София, Люлин skype: mastermisho

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот codename47 » Чет Авг 19, 2010 7:58 am

ето малко кадри от пътеката след чаирските езера:
http://dox.bg/files/dw?a=8c4c9067ac
http://dox.bg/files/dw?a=fcaf195167
http://dox.bg/files/dw?a=fd0524bfd3
и малко от лагера до с. Кестен
http://dox.bg/files/dw?a=96d4df3143
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот mastermisho » Чет Авг 19, 2010 7:38 pm

малко снимки и от мен /без първата/:
http://picasaweb.google.com/mastermisho/PU4#
" http://www.openstreetmap.org gives us the ability to really create mtb focussed maps – like no other map provider has ever done. Therefore I call on you – to get engaged and start participating like over 100.000 people worldwide already do!"
Аватар
mastermisho
 
Мнения: 219
Рейтинг: 1567
Регистриран на: Чет Май 01, 2008 1:54 pm
Местоположение: София, Люлин skype: mastermisho

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот 4getcredo » Пет Авг 20, 2010 7:40 pm

Имам само една препоръка. Да се правят и по-малки варианти на логото на мероприятието (например, като 50 ст.)... не мога да намеря къде да го лепна... :eyebrow:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пет Авг 20, 2010 7:47 pm

Една забележка към номерата :)
До колкото разбрах - самите номерата са за ваше удобство (ако евентуално - ако стане гаф да се знае кой е).
Според мен би било доста по-добре Името и никнейма да са написани с по-голям шрифт за сметка на самия номер;
На повечето снимки се вижда ясно номера, но изобщо не мога да кажа същото за имена/никове (доста от които не можах да запомня за мое съжаление)
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот did » Пет Авг 20, 2010 8:06 pm

HepBeH_XaMcTep написа:Една забележка към номерата :)
До колкото разбрах - самите номерата са за ваше удобство (ако евентуално - ако стане гаф да се знае кой е).
Според мен би било доста по-добре Името и никнейма да са написани с по-голям шрифт за сметка на самия номер;
На повечето снимки се вижда ясно номера, но изобщо не мога да кажа същото за имена/никове (доста от които не можах да запомня за мое съжаление)


Съгласен! Това беше и моя идея, но не се прие някак... и ги направих както са били и преди.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот hitar_potter » Пет Авг 20, 2010 8:13 pm

това е поправимо - просто някой да публикува списък със стартовите номера, никове и имена :)
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пет Авг 20, 2010 8:31 pm

То ние по номера се запознавахме!
@ Митак - има време до ⊥ ∞ 5 ! :)
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот did » Пет Авг 20, 2010 8:33 pm

hitar_potter написа:това е поправимо - просто някой да публикува списък със стартовите номера, никове и имена :)


Няма да стане! Хората не са давали съгласие, личните им данни да се публикуват тук.

Мога да пусна само списък със съответствията номер-ник на тези, които имат регистрация тук (цензуриран):

1 abs
2 Jildo
3 4getcredo
4 outfaced
5 moz
6 did
7 Ozzie
8 naka76
9 Asen6o
10 deather
11 TheAnimal
12 veno
13 veli
15 lp_xtrm
16 ZOR_i
17 bikezilla
18 THEZOGGO
19 kibikOFF
20 F1-MAN
21 F1-MAN Баща
22 Пен4
23 bdz43r
24 TheUndertaker
25 Persenk
26 Silvestroff Gabrovo
27 Tanya
29 pascoff
30 todor_todorov
33 pil4oka
34 kapitanblood
35 Нервен Хамстер
36 Admin
37 Alien
38 hitar_potter
39 rivanov
40 Анелия
41 PowerSlide
42 nikoi
43 kosiani
44 borislav
45 codename47
50 Savin
51 mastermisho
53 bio
54 gdude
55 rarekin
57 Virtuous
59 pavle
61 Antares
63 Pecana
65 goba
66 halcor

Останалите нямат регистрация тук.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот hitar_potter » Пет Авг 20, 2010 8:39 pm

То на самите листчета пишеше и име, и ник. Това е скрит форум и затова предложих и имената да се изпишат. Разбира се, и ти си прав относно липсата на съгласие, така че ще се съглася с теб.
Аз съм Калоян, за тези, които не знаят :P
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот EmZo » Пон Авг 23, 2010 8:14 pm

Аз мисля, че го казах няколко пъти, ама да се повторя. Лично моята фантазия е твърде малка за да си представя как може да стане по-добре. Направо не знам какви ще ги мислите за догодина! :D

P.S. Е добре де, може би повече диви участъци и single-траци при изкачване като този между х. Орфей и вр. Орфей ще го направят още по-хубаво!
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот did » Пон Авг 23, 2010 8:18 pm

Аз също съм го казвал няколко пъти, още след предишната перпендикулярна: не очаквайте постоянен възход, защото ние просто се забавляваме.

Догодина вероятно няма да е по-добре, но със сигурност ще е по-различно от всичко, което сме Ви показали досега. ;)
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот Admin » Вто Авг 24, 2010 1:42 pm

Страхотно беше, не се сещам за нищо, което би могло да е по-добре. Съгласен съм и с did, че всяко издание просто е различно, така че избягвам да кажа, че тази е била най-добрата, защото и от предишните карания пазя незабравими спомени.
Като цяло тенденцията в последните години много ми харесва - повече пътеки при спусканията и по-технични. Може да е по-трудно, но пък е по-истинско и според мен така дори и по-неуверените могат да натрупат умения или най-малкото да си преценят възможностите. Защото яко някой реши да тръгне по Рила или по някои пътеки на Стара планина, няма да се натъкне на по-лесен терен, ама изобщо. По-добре е да срещаш трудностите в компания, отколкото сам и да няма кой да ти помогне, ако стане беля.
Пътеките бяха трудни, но караеми и дават съвсем точна представа за това, което човек среща в планината, а то е разнообразие. И не съвсем лек терен, но пък наградата е докосване до места, за които дори и не предполагаш, че съществуват. :liplick:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот rarekin » Сря Авг 25, 2010 11:21 am

Първо искам да БЛАГОДАРЯ на всички замесени в ОСЪЩЕСТВЯВАНЕТО на това УНИКАЛНО за мен изживяване! - Все още преживявам всяка гледка и ужасно многото впечатления, които се натрупаха за тези 5 дни в Родопите с Кривите спици и прекрасната компания на участниците в това мероприятие. Харесаха ми и пътечките нагоре и тези надолу и специалния трети ден и много балансирания и разнообразен маршрут и малинките и боровинките по пътя и ...... аББББЕЕЕЕЕЕЕБББЕЕЕЕЕЕ ...... всичко беше по много и все хубаво. Единственото, което не ми хареса, е, че беше само 5 дни!
Също така - без хората, с които бях там, това мероприятие нямаше да има същия заряд, харизма и очарование - БЛАГОДАРЯ ВИ!
И тъй ..... ще чакам с нетърпение обявяването на ПУ5.

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Планинското колоездене може да бъде опасен спорт! Винаги карайте с каска! Никоя екипировка не може да гарантира колоездача срещу падане и тежко нараняване!
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот penzo » Вто Сеп 07, 2010 3:39 pm

Този път беше наистина предизвикателство - техника, атмосферни условия, непознати пътьечки и без мечки :D
Няма кво да благодаря, ми направо почвам:

1. Без лекар е несериозно! знам, знам за плановете и т.н., но е част от нещата, които трябва да се дискутират. Митака има опит, но не е достатъчен за това, което може да се очаква. За сефте ми се случва такава алергична реакция, малко се изплаших, защото 2 дни не ми спадна отока на ръката. При Митака имаше дори и възпаление. Но има хора, които не познават тялото си или са несериозни, а съм чувал неприятни истории от лекари по темата.
2. Една кратка анкета с това кой какви оплаквания има и какви може да се очакват по време на карането също не е зле. Проблемът на Антарес хич не е за подценяване, особено при тежкото натоварване от втория ден.

3. Предложението ми е следното - ще се опитам да уговоря бащата на приятелката ми Вяра за следващото мероприятие. Той е действащ анестезиолог и е работил като реаниматор на морето. Интересен човек и е отдаден на работата си. Разбира се няма да кара с нас, но ще е на разположение в края на деня с антураж от лекарства, упойки и много опит.

4. За пореден път имаше хора, които рискуваха и такива, които не бяха за това мероприятие. Дайте малко резачка, преди да е станал по-голям проблем. Да не говорим за пичовете, дето дори не се обадиха, че няма да дойдат и Митака звъня телефони на старта. Абсурдно е! Тук анкетата пак може да помогне, особено за хора, които биват препоръчвани от други - струва ми се, че не може да се разчита единствено на това условие.

5. Помислете и върху проблема с маркировката. Тва, че след време ще намирате за забавно и неповторимо някой от групата да помръкне в гората при непозната или направо липсваща пътека, не ми се вижда в реда на нещата. Най-малко бирата след карането няма да му е сладка, а нали и тва е в целите на мероприятието.

Зззт, оувър :beer:
Изображение
Аватар
penzo
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1505
Регистриран на: Пон Ное 07, 2005 8:44 pm
Местоположение: Bonn

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот did » Вто Сеп 07, 2010 7:55 pm

Пенч, не бързай да уговаряш нищо за лекар. Сега стана така. Догодина може и да не стане така. Нищо не прави сам!

Освен мен имаше други подготвени хора, включително трима от ПСС с пълна аптечка и доста знания, но за твоя проблем ние така и не разбрахме. Имахме готовност за най-тежки алергични реакции, включително ампули урбазон, адреналин и хора, които знаят какво да правят с тях.

Маркировката тази година нямаше как да бъде по-сериозна. Догодина може да е иначе. Знаеш къде ще го обсъдим ;)

По точка 4 съм напълно съгласен!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот penzo » Вто Сеп 07, 2010 10:17 pm

Благодаря за коментарите.
Няма да уговарям нищо сега, има мнооого време и е само предложение. Иначе имах ухапвания като твоите още първия ден и ядох алергозан. От него ми се приспа, изтръпна ми устната кухина, говорихме за това, споделих и с кибиков :) Но след два дни мазане и търпение ми мина.
А сега се сетих, че на хасфалта с падналите камъни докато си карах спокойно ми се шибна една оса в устата и в последния момент успях инстинктивно да я изплюя, но и долната устна ми се поду за два часа. С мазане и псуване се оправих, но ако ужилването беше станало вътре в устата или надолу ... лошо. Колко неочаквано само :dontknow:
А защо не ни представихте хората, които са били подготвени и готови да помогнат в случай на инцидент ? Аз лично не ги познавам.
Изображение
Аватар
penzo
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1505
Регистриран на: Пон Ное 07, 2005 8:44 pm
Местоположение: Bonn

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот hitar_potter » Сря Сеп 08, 2010 9:59 am

За сметка на това, имахме листче с телефоните на организаторите, към които трябваше да се обръщаме при проблеми от всякакво естество ;)
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Следваща

Назад към Перпендикулярна Вселена

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 98 госта