marzocchi 66 2008 Проблеми!

Форум за въпроси, свързани с поддръжката и ремонта на велосипедите. Примерно: Как да си оправя това? Скърца ми еди къде си - на какво може да се дължи? Съвместимо ли е това с онова? и др. такива.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1100 / 1100 / 20

marzocchi 66 2008 Проблеми!

Мнениеот pavlinp456 » Сря Окт 27, 2021 7:38 am

Здравейте, преди доста време си купух едно марзочи , седя поне 4години докато пак се реших да си сглабям колело...
Миналата седмица си взех рамката и всички други части, сложих вилката и си викам да направя едно кръгче, даже нямаше спирачки още. Това което забелязах е,че като дръпна вилката и нещо пука вътре, все едно е някой от тези зуумове дето слагаха на крос ендурото.. Имах подобен проблем преди с едно дуро фр, там беле от една пружинка малка която обираше мървия ход, тук обаче още не съм я разглабял. Въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с подобрен проблем и ако да как го е решил, дали има от тези малките пружини и възможно ли е да е от тях.

Поздрави!
pavlinp456
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Чет Ное 03, 2016 8:41 pm

Re: marzocchi 66 2008 Проблеми!

Мнениеот MEHTOP » Съб Ное 06, 2021 2:36 pm

Толкова годишна вилка и отделно е седяла в покой , толкова години, най-вероятно ще иска едно освежаване. Отвори и виж , поне пружината вътре, за какво става въпрос.Но аз лично не бих се занимавал с тая вилка. имам много познати, които са използвали марзо, и веднага са ги разкарвали и повече не искат да чуват за тези вилки.
MEHTOP
 
Мнения: 52
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Пон Фев 01, 2021 10:06 pm


Назад към Веломеханик

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта