24-часов маратон 2012

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот did » Вто Сеп 04, 2012 8:36 pm

tisho написа:Кръчма?
:D

Имаш 2 дни да построиш.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот outfaced » Вто Сеп 04, 2012 8:56 pm

Daniel Panev написа:А нещо, такова, gps трак ще има ли предварително, или съм много нахален?

Ми няма много смисъл просто :) Още повече, че някои дребни детайли може да се променят петъка като го видим.
Точката на старт-финала PTD я даде. :agree:

Сликове или полусликове ще ви правят ядове може би повече нагоре, отколкото надоле. Всеки случай не са оферта. Малко грайфер е оптимално. Инак трасето не е от най песъкливите, които могат да се намерят в оня край.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот motomarzel » Вто Сеп 04, 2012 9:55 pm

kibikoff написа:
Admin написа: така че... :popcorn:


ракия пият ли?
а бира?

----------------------------
абе гледам много спускачи са се записали ... к'во им става?
:dontknow: :bigeyes: :eyebrow: :clap:



В отбора сме аз(Васко Василев), Тошко Ангелов, Христина Козарева и Емил Кръстев.
За другите не знам ама аз и Христина бира не отказваме!!! :beer:
Аватар
motomarzel
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 11:33 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот tisho » Сря Сеп 05, 2012 6:08 pm

Дали някой може да вземе едно габровско девойче в събота сутрин?
Става дума за пътуване от Габрово събота сутрин.
Девойчето няма колело, пътува само с раница.
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот bikezilla » Чет Сеп 06, 2012 12:25 pm

Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот did » Чет Сеп 06, 2012 3:14 pm

Моята крива ваза се сдоби с оригинален механичен швейцарски часовник Ascot. Ха да видим, кой ще бъде най-крив и усмихнат!

vza1.jpg
vza1.jpg (102.41 KiB) Прегледано 2134 пъти


06092012668.jpg
06092012668.jpg (105.35 KiB) Прегледано 2282 пъти
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот L-E-G-O » Чет Сеп 06, 2012 9:15 pm

Бърз въпрос: часовникът на километража смята ли се за "часовник"?
Вода и RAM тръгнат ли ... нямат спиране
Аватар
L-E-G-O
 
Мнения: 264
Рейтинг: 1367
Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 6:35 pm
Местоположение: Севлиево

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот did » Чет Сеп 06, 2012 9:17 pm

L-E-G-O написа:Бърз въпрос: часовникът на километража смята ли се за "часовник"?

Да.

Утре няколко кривоспици ще помаркираме и поразчистим малко, после ще нощуваме на полянката на старт-финала преди съботата. Ако някой иска да ни прави компания край лагерния огън - добре е дошъл ;)
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот Raffy » Чет Сеп 06, 2012 9:45 pm

kolaboratsionist написа:Предлагам транспорт за двама души с велосипеди. Тръгване от София в Събота 08:00. Тел. 0885 951462


Важи ли още?
Аватар
Raffy
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1192
Регистриран на: Сря Ное 05, 2008 7:55 pm
Местоположение: София

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот Reactor » Чет Сеп 06, 2012 9:50 pm

did написа:
L-E-G-O написа:Бърз въпрос: часовникът на километража смята ли се за "часовник"?

Да.

Утре няколко кривоспици ще помаркираме и поразчистим малко, после ще нощуваме на полянката на старт-финала преди съботата. Ако някой иска да ни прави компания край лагерния огън - добре е дошъл ;)

Предчувствам една невероятна нощ в супер компания :beer:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот marsa » Пет Сеп 07, 2012 3:03 pm

Значи, бацета, в Паничери има доста зареден магазин, както и поне още 2-3 по- малки, има води по 5-10л туби, ако някой не си носи голям съд. На 50м източно от разклона за Мътеница е единственото място, където може да се хапне (скара и салатка). По пътя за старта се прецапва през една локва, пътя е малко невзрачен, но си личи къде са минавали коли.

Sent from my Legend Using ForumTouch for Android
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот Gasolin » Пет Сеп 07, 2012 10:16 pm

Багажа е събран, ся въпроса е само "какво забравям?". :D
Аватар
Gasolin
 
Мнения: 873
Рейтинг: 1271
Регистриран на: Нед Авг 10, 2008 2:09 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот Alpina » Пет Сеп 07, 2012 11:28 pm

И къде ми е застраховката да се...

Последно трябва да съм я виждал в деня на прибирането ми от ПВ6 и после.... :banghead:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот bikezilla » Съб Сеп 08, 2012 4:12 pm

Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот outfaced » Нед Сеп 09, 2012 9:27 am

хмм, оказа се че има малка грешка в сумарните времена ... оправихме я :)
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот 4getcredo » Нед Сеп 09, 2012 11:55 am

Поздрави на всички участници! :D Честито на Корояд третото място! :clap:
Младите пишки от ЩурКут тоя сезон много надървени нещо... :lol: :smash:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот did » Нед Сеп 09, 2012 4:50 pm

:beer:

Отново искам да поздравя участниците. Имаме честта като организатори да посрещаме весели и готини хора. Така и на нас ни беше весело и поне аз получих удовлетворение от свършената работа. Даже сега ми е едно безтегловно... почти перпендикулярно ;)

Дано ви е харесало състезанието! Ако го искате, може би пак ще го има.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот compira » Нед Сеп 09, 2012 5:28 pm

Как да не ни е харесало и как да не искаме отново... то си се подразбира! Всяко хлапе си мечтае... http://snimki.be//store/1/251347204289.JPG

... а и един лек въпрос свързан с белите карти... предполагам, че ще ви трябват и за следващия път и въпроса е на кой да ги предадем?
Аватар
compira
 
Мнения: 543
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 10:23 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот outfaced » Нед Сеп 09, 2012 5:48 pm

compira написа:... а и един лек въпрос свързан с белите карти... предполагам, че ще ви трябват и за следващия път и въпроса е на кой да ги предадем?

Ами трябваше да ми ги дадете, ама здраве да е ... то и ние забравихме да ви кажем. Повечето се върнаха. За останалите за спомен :agree: :) Ще се радваме да дойдете догодина и да си ги ползвате пак.
Аз, като основен "дизайнер" на трасето съм супер доволен че ви хареса и на вас. :clap:

Да чукнем на дърво тая година освен няколко стършела, някои леки охлузвания и един малоумен арендатор на язовир ядове нямаше :bowdown: :smash:
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот sergeh » Нед Сеп 09, 2012 6:04 pm

outfaced написа:... Аз, като основен "дизайнер" на трасето съм супер доволен че ви хареса и на вас. :clap: ...


Специални поздрави за трасето, не съм състезател и не мога да го оценя от тази гледна точка, но мисля, че беше добре балансирано. Намирането му и "композирането" му е една от многото "скрити" трудоемки дейности, които остават невидими, но без тях не се получава добър резултат. :clap: :clap: :clap:
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот outfaced » Нед Сеп 09, 2012 6:58 pm

с всички условности и без претенции за абсолютна вярност ... и това класиране

Изображение
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот did » Нед Сеп 09, 2012 8:21 pm

Понеже обективните награди и финансите не са по моята част, надявам се състезателите да приемат моето решение за връчването на верижната ваза на англичаните от Банско. За втора поредна година те ни показват, как хора над 50 години се държат като истински младежи. Вазата си отиде на правилното място. Почвам да правя следващата...

:beer:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот RAM-FR » Нед Сеп 09, 2012 9:17 pm

Браво на организаторите, много добре направено, не бях присъствал на толкова добре организирано мероприятие !
Трасето беше хубаво (колелото ми не толкова). :bowdown:

За участниците повече от 40% бяха от боклук нагоре ! Прости, ограничени катерачи !
Едни квичаха, че имало камъни и прах.
Други не могат да си оправят велосипеда сами.
Всеки състезател е длъжен да окаже помощ на състезател (отбор) в беда.


В началото на вечерта на първата контрола един от онези бързите си беше изкривил диска, имаше 10 човека, които се подписаха и си тръгнаха.
Спрях да му помогна, а той предложи да ми даде ПОМПА за да му изправя диска ?!
Задължителна лична екипировка:
1. Технически изправен велосипед;

8. Комплект инструменти

!!!!


На всички които ме застигнаха се постарах да направя път без да им преча, защо ли чух само тези които ме познават да кажат нещо или чужденците да ми благодарят ?

Сигурно защото е сложно да кажеш едно "мерси" докато въртиш, ще загубиш време ?! Или просто 40% от участниците бяха боклуци !
Още нещо защо когато застигнах някой (не знам кой) на спускането той се обърна 4 пъти да ме види, но не и да ми направи път ?!



П.п. Дойдох, видях, опитах с колелото което си карам по принцип. Колко от онези 40% биха дошли на състезание по спускане с техните си колела ?
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот nightmuffy » Нед Сеп 09, 2012 10:02 pm

did написа:Понеже обективните награди и финансите не са по моята част, надявам се състезателите да приемат моето решение за връчването на верижната ваза на англичаните от Банско. За втора поредна година те ни показват, как хора над 50 години се държат като истински младежи. Вазата си отиде на правилното място. Почвам да правя следващата...

:beer:


The team from Bansko are home now. Steve is all tucked up in bed shattered. They have all enjoyed the race again this year as they did last year and were absolutely shocked to recieve the Trophy. Very unexpected and very much appreciated to be accepted by the organisers as British riders here. We all live here in Bulgaria and all race or attempt to race in alot of the competitions here and in Greece. Steve and me do race in the downhill competitions and love the DH scene here. The rest of the gang Nigel, Johnny, Tim, Victoria, Adam, Phillip and Kjeld(Danish) race in alot of the competitions here.

We hope to see you all at the 120km,Three Mountains Ultra race here in Bansko on the 29th September. We also look forward to seeing everyone again at the competitions throughout the rest of the year and coming years. We are all young at heart :peace: :peace:
life is a ride.... so live it!!
http://mtb-bulgaria.com/
Аватар
nightmuffy
 
Мнения: 72
Рейтинг: 1370
Регистриран на: Пет Апр 08, 2011 5:03 pm
Местоположение: Bansko

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот Reactor » Пон Сеп 10, 2012 9:57 am

Тази година беше наистина по-различна!
Като трасе,като организация,като ниво на участници и като атмосфера.
За всички по-горе изброени фактори мога да кажа,че бяха на едно много по-високо ниво от всички години насам.
Крива спица отново доказаха своя професионализъм в уменията да организират мероприятия на професионално ниво!
Благодарности за незабравимите три дена с Вас :beer:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот bikezilla » Пон Сеп 10, 2012 10:08 am

Понеже тази година нещо ни артисаха фотографите, бихме се радвали ако някой от снималите с големи пушки сподели с клуба свои снимки с разрешение за ползване.

Ползването включва публикуване на сайта и фейсбука на клуба, използване на снимките в прес-рилийзи, които се изпращат на медии и партньори/спонсори, използване за графични и печатни материали и други подобни дейности свързани с дейността на клуба. Разбира се, при наличие на такава възможност ще бъде отбелязано името на фотографа.

Ако има желаещи да откликнат нека ми пишат на ЛС. Благодаря!
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот Pinky76 » Пон Сеп 10, 2012 10:20 am

RAM-FR написа:
За участниците повече от 40% бяха от боклук нагоре ! Прости, ограничени катерачи !
Едни квичаха, че имало камъни и прах.
Други не могат да си оправят велосипеда сами.
В началото на вечерта на първата контрола един от онези бързите си беше изкривил диска, имаше 10 човека, които се подписаха и си тръгнаха.
Спрях да му помогна, а той предложи да ми даде ПОМПА за да му изправя диска ?!

На всички които ме застигнаха се постарах да направя път без да им преча, защо ли чух само тези които ме познават да кажат нещо или чужденците да ми благодарят ?

Сигурно защото е сложно да кажеш едно "мерси" докато въртиш, ще загубиш време ?! Или просто 40% от участниците бяха боклуци !
Още нещо защо когато застигнах някой (не знам кой) на спускането той се обърна 4 пъти да ме види, но не и да ми направи път ?!

П.п. Дойдох, видях, опитах с колелото което си карам по принцип. Колко от онези 40% биха дошли на състезание по спускане с техните си колела ?


Значи ще започна с това,че аз бях момчето с кривия диск!Влезе ми една пръчка на предното спускане между диска и рамката сигурно;стана много бързо.Аз спрях - но нямаше пръчка вече,а дискът беше много крив!Емо Кръстев от щафета 179,която спечели накрая дойде след малко и ми го поизправи малко поне!Аз също го бях изправял преди това,а диска беше първоначално ужасно крив - на осмица приличаше!Тръгнах,но много опираше все още.Спрях малко по-надолу и с Тодор Балчев мисля(беше тъмно,не съм сигурен,кое беше момчето) се опитахме да го оправим,но без резултат!Наистина нямахме ключове с нас и отверки.Аз си нося доста екипировка;гуми;компактни джобни инструменти,помпа,щанги...но не бях подготвен за крив диск!
После на самоконтролата ти ми помогна колкото можа,но се видя че и с гаечен ключ дискът беше много зле и не може да се оправи;поне не от нас!Мерси много за което и ти си наистина много добър човек готов да помогне на всеки!И хората не са боклуци и пичове,а просто сме различни всички и всеки си живее в неговия свят и затова стават разминавания в гледните точки!Но всички си приличаме по много неща и ако ги открием и разберем ще се разбираме много по-добре и заедно ще се забавляваме и радваме на живота!Красотата е във всеки от нас;нека търсим нея,а не някакви дребни грешки и повърхностни неща,защото така само забравяме кое е истинското и красивото! :agree:

После на финала махнах просто спирачката и карах само с предна.С малко повече внимание финиширах така и без повече проблеми състезанието с изключение на 1-2 спускани гуми!Но иначе човек се самозабравя и трябва да му се случват и неща,които да го върнат в реалността и да разбере,че нещата просто стават без значение дали ни харесва или не!Но успокояващото е,че всичко става или хаотично и с определен по-висш замисъл,така че ние просто трябва да приемаме нещата така както се случват и да си живеем живота както ние го разбираме! :agree:

Иначе аз нямах резервен диск - за следващото 24 е добре да имаме и резервни части като дискове,гуми външни;накладки и прочие,че наистина се убеждавам,че това състезание е много по-различно от всички други в България и е добре да си подготвен и технически,защото колелото търпи много тормоз и всичко може а се случи за 24 часа каране в гората и особено през нощта,когато трябва да караш умно и да правиш обиколки просто,без рискове надолу и да внимаваш за трасето;както и добри светлини!
Иначе може и да не го завършиш,а да се ядосваш по проблими с байка,а при не внимание и падания от него,които могат да са доста неприятни!Просто трябва много голяма концентрация и да си постоянно тук,а не в мислите си някъде на финала или в някое легло вече заспал! :D И това ще стане,но по-късно!Аз доста се старах да остана тук в сегашния момент,а не да се отнасям с мисли някъде другаде!Трудно е,но иначе както си мислиш за нещо и изведнъж паднеш в един коловоз и ааа!Какво стана мой човек,не внимаваш май!Много е интересна тази тема и ви оставам и вие да си помислите над това!За догодина и аз ще съм по-добре подготвен в много аспекти;просто при мен се случи,че щях да карам в отбора 179 с прекрасните ми сътборници Хриси Козарева,Васко Василев,Емо Кръстев.Но реших да карам соло в последния момент и те малко ме смъмриха,но сърцето и душата ми искаха това.А така и Дамян кара в щафетата и може би така е трябвало да стане!Надявам се сте си изкарали добре приятели и сте усетили духа на 24 часовия маратон!

Аз ще напиша по-подробно от моя гледна точка как протече състезанието по-късно!
Искам и да поздравя за победата на духа над тялото и 18-те тежки обиколки с темпото на мъжете и съотборничката си Анелия Карагъозан от прекрасния ни отбор "Алекси Николов" Варна,която е супер силна и много напредна през годините и вече е изграден много силен и постоянен състезател!Браво Ани -сега малко почивка и възстановяване и пак на следващоте състезания! :agree:
Иначе тепърва ще се разбира какво можем и се надявам догодина да се пробваме и в чужбина на повечко състезания!Вече в България има няколко души доста добре подготвени и нещата се развиват в добра насока!Ще доживеем и ще видим,но има и разбира още много над какво да се мисли и работи от всички хора и с общи усилия ще има развитие на нашия любим спорт и забавление! :)

Искам да им благодаря на всички от щагета 179 от цялата си душа за всичко,което направиха за мен и като морална подкрепа и като грижа за байка ми и храна и сандвичи по време на карането и за транспорта до вкъщи после и за това,че са много добри хора!Радвам се,че ви познавам! :agree: :)

П.С. И хората не са боклуци и прочие!Ти ако тези хора тук наричаш така - циганите какви са за теб?!Те дори за добри хора с техните си проблеми!Дори престъпниците поне половината от тях в затвора преоткриват себе си и стават духовни хора!
Напълно извън всякакви рамки на добро поведение и отношение към хората и не в духа на 24-те часовия маратон,който цели точно обратното - Да се опознаваме с различни хора,идеали,ценности,хора от различни възрасти;каращи и различни стилове планинско,а и шосейно колоездене(като Васко Рачев,който завърши 2-ри в Солото!Той е бреветаджия и кара по 20000-30000 километра на година по шосето,но сами виждате какъв пич е ;колко усмихнат и добронамерен младеж!

Аз също не познавам всички участници,но повечето ме уважават мен лично;нека всички да се уважаваме;на състезание,а и в живота всеки прави грешки( ние затова сме тук да се учим от грешките си и да ставаме по-добри хора);повечето от тях са от прекалено желание и несъобразяване с реалността и възможностите си и губене на концентрация - както аз паднах през нощта на едно спускане,защото спусках много бързо по тъмно и предната безкамерна гума с боза се разплъока и стана мазало.Но се оправих!

Радвам се ,че участвах на това мероприятие прекрасно и въпреки,че бях уморен от предишните дни и пътуването се насладих на всичко - и на хората и на трасето и на природата и на звездите през нощта и разбрах още малко за себе си!

Всички участници и организатори и всички хора сте прекрасни и винаги сте били!Пожелавам Ви на всички щастие и да откриете себе си!

Поздрави от Тодор Ангелов! :agree:
Наздраве!

:beer: :beer: :beer:
Последна промяна Pinky76 на Пон Сеп 10, 2012 11:19 am, променена общо 4 пъти
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот did » Пон Сеп 10, 2012 10:35 am

Тошо, защо му се обясняваш? :nono:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот outfaced » Пон Сеп 10, 2012 10:54 am

Все пак ... няма нужда от прибързани квалификации ... хора разни, цели и идеали също. За да можем да се заболяваме заедно, трябва да се уважаваме.
Състезанието е интересно и заради това, че събира на едно място от шосейкаджии през ХС-състезатели и АМ и ендуро фенове и тая година и няколко отявлени спускача :)
Целта ни винаги е била да избираме трасета, на които да може да изпъкне по-универсалния карач и да има по нещо хубаво за всеки.

Всъщност доста от добрите "катерачи" си карат доволно смело и надолу и хитч не бяха толкова лесни за догонване на спускането. В крайна сметка за да правиш обиколки под 40 минути няма как и да не спускаш прилично.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 24-часов маратон 2012

Мнениеот GF » Пон Сеп 10, 2012 12:05 pm

Pinky76 написа:
................
Поздрави от Тодор Ангелов! :agree:


Тошко още веднъж доказва, че за да си голям шампион, трябва и да си голям човек. :bowdown:

В допълнение ще кажа само, че на горна контрола ни направи много добро впечатление, че състезателите поздравяваха при пристигането си на всяка обиколка (въпреки умората от най-тежкото катерене). :agree:
GF
 
Мнения: 208
Рейтинг: 1375
Регистриран на: Пет Окт 15, 2010 9:37 am
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта