Държавен шампионат 2012

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот vvvaaal » Вто Юли 17, 2012 10:02 pm

Така е по света, но "по света" не те карат да влизаш в някой мизерен клуб за да се състезаваш. Трябва да има и самостоятелно участие.. Единствено заради това се отказах да участвам. Ако има как да се картотекираме като индивидуални състезатели ще е по-спокойно за някои хора.
Аватар
vvvaaal
 
Мнения: 1731
Рейтинг: 1239
Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 9:53 am
Местоположение: София

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот ema_concept_creative » Вто Юли 17, 2012 11:08 pm

vvvaaal написа:Така е по света, но "по света" не те карат да влизаш в някой мизерен клуб за да се състезаваш. Трябва да има и самостоятелно участие.. Единствено заради това се отказах да участвам. Ако има как да се картотекираме като индивидуални състезатели ще е по-спокойно за някои хора.
Такива са изискванията. Никой не те кара насила да влизаш в клуб - това е въпрос на лично желание. Съберете се повече хора и си регистрирайте вие клуб, в който да членувате и тогава се картотекирайте към него. Освен това мисля, че не е коректно към клубовете, в които със сигурност имаш познати и приятели, да ги наричаш с подобни думи.
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот ema_concept_creative » Вто Юли 17, 2012 11:12 pm

RastaWarrioR написа:Застраховката трябва да е задължително "Злополука" на спортисти или става и планинска до края на годината и ако ще е "Злополука" на каква стойност ?


Има застраховка, която е планинска за спортисти - тя също върши работа. Цената и на място ще е 17 лв до края на годината и 30 лв годишната.
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот icemanlovers » Сря Юли 18, 2012 9:29 am

** В състезанието ще могат да участват чужденци или некартотекирани състезатели, срещу входна такса от 30 лв, като техните резултати няма да бъдат взети под внимание и няма да може да заемат призовите места.
----------------------------
С тази опция горе,ако се пускаме нужно ли е пак медецински преглед + застраховка (предполагам снимки не са нужни също) или само декларацията за освобождаване от отговорност+30лв и ГАЗ :peace: (и тея платили 30 лв. предполагам ще ползват лифта пак фрее,а не отделно да закупуваме карти за лифта)
Аватар
icemanlovers
 
Мнения: 1211
Рейтинг: 1038
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 10:23 pm
Местоположение: Стойновско

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот ludaka331 » Сря Юли 18, 2012 3:46 pm

Здравейте.Случайно някой да има едно свободно място в колата си?От София съм
ОТКРАДНАТ е Ram Four.x 2011 (бяло,зелено,черно) с Sr Suntour Duro от град София квартал Сухата река. Всеки с информация да ми пише на лс , ще има награда !!!
Аватар
ludaka331
 
Мнения: 149
Рейтинг: 1299
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 9:37 pm

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот ema_concept_creative » Сря Юли 18, 2012 5:59 pm

icemanlovers написа:** В състезанието ще могат да участват чужденци или некартотекирани състезатели, срещу входна такса от 30 лв, като техните резултати няма да бъдат взети под внимание и няма да може да заемат призовите места.
----------------------------
С тази опция горе,ако се пускаме нужно ли е пак медецински преглед + застраховка (предполагам снимки не са нужни също) или само декларацията за освобождаване от отговорност+30лв и ГАЗ :peace: (и тея платили 30 лв. предполагам ще ползват лифта пак фрее,а не отделно да закупуваме карти за лифта)


Трябва само декларация за освобождаване от отговорност. Все пак е по-добре да се картотекирате, защото като цяло това е тазгодишната цел на шампионата.
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот TeDo_BaPHa » Сря Юли 18, 2012 6:49 pm

Защо циврите по повод картотекирането, при положение, че това е така наречения официално ДЛОШ, който е организиран от БКС, и преди пак да ревнете помислете, че в момента ви се дава възможността БЕЗПЛАТНО да се картотекирате, като следствие на което да се използват съответните изгоди ;).
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Re: Borovets Bike Park Open Cup 2012

Мнениеот vvvaaal » Сря Юли 18, 2012 8:59 pm

Е па' картотекирайте си се нямам нищо против и не цивря просто ме е яд, че за пореден път БКС съсипват нещата.
Ема, нямам нищо лично против клубовете, просто не ми харесва идеята всеки да е забутан някъде и да не може да се движи сам за себе си. :peace:
Едит:
Еми сигурно, защото са хора, които се познават и си помагат, а не няколко човека, сбрани в групичка, отворена за свободно влизане от великия ни колоездачен съюз.
Както и да е аз спирам с оф-топика, успех на всички състезатели, аз лично и още много хора, които познавам ни изгубихте като участници.
Последна промяна vvvaaal на Сря Юли 18, 2012 9:41 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
vvvaaal
 
Мнения: 1731
Рейтинг: 1239
Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 9:53 am
Местоположение: София

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот Ozzie » Сря Юли 18, 2012 9:26 pm

'бе странно, 'що ли тези от СК не си карат кой както му е кеф, ами и те членуват в отбори разни и пр.
:dontknow: Изображение
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Borovets Bike Park Open Cup 2012

Мнениеот RastaWarrioR » Сря Юли 18, 2012 9:49 pm

vvvaaal написа:Е па' картотекирайте си се нямам нищо против и не цивря просто ме е яд, че за пореден път БКС съсипват нещата.
Ема, нямам нищо лично против клубовете, просто не ми харесва идеята всеки да е забутан някъде и да не може да се движи сам за себе си. :peace:
Едит:
Еми сигурно, защото са хора, които се познават и си помагат, а не няколко човека, сбрани в групичка, отворена за свободно влизане от великия ни колоездачен съюз.
Както и да е аз спирам с оф-топика, успех на всички състезатели, аз лично и още много хора, които познавам ни изгубихте като участници.


:offtopic:
Понеже не съм врял и кипял в средите на колоездачите и явно съм пропуснал доста неща и не разбирам къде ти е проблема :dontknow:


Моля, организаторите на проявата да отворят една тема (извинете ако има такава но не съм разбрал) за БКС, картотеките, плюсовете и минусите......... И изобщо Планинското колоездене не може ли да съществува отделно от от съюза
( макар и за мен да няма смисъл последното)


Поздрави и извинения: Камен Тончев
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Мнениеот daangel » Сря Юли 18, 2012 10:03 pm

RastaWarrioR написа:
vvvaaal написа:Е па' картотекирайте си се нямам нищо против и не цивря просто ме е яд, че за пореден път БКС съсипват нещата.
Ема, нямам нищо лично против клубовете, просто не ми харесва идеята всеки да е забутан някъде и да не може да се движи сам за себе си. :peace:
Едит:
Еми сигурно, защото са хора, които се познават и си помагат, а не няколко човека, сбрани в групичка, отворена за свободно влизане от великия ни колоездачен съюз.
Както и да е аз спирам с оф-топика, успех на всички състезатели, аз лично и още много хора, които познавам ни изгубихте като участници.


:offtopic:
Понеже не съм врял и кипял в средите на колоездачите и явно съм пропуснал доста неща и не разбирам къде ти е проблема :dontknow:


Моля, организаторите на проявата да отворят една тема (извинете ако има такава но не съм разбрал) за БКС, картотеките, плюсовете и минусите......... И изобщо Планинското колоездене не може ли да съществува отделно от от съюза
( макар и за мен да няма смисъл последното)
Поздрави и извинения: Камен Тончев



@ всички: Срещата в събота на Пампорово е от особена важност - там ще имате възможност да кажете всичко в очите на хората (които и да са те), да попитате или да изразите мнение... Няма друг кой да промени сегашната ситуация освен ние... всички заинтересовани от каране на колело в планината... Стърженето на клавиатурата (не се обиждайте) няма да помогне.
daangel
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1430
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:16 am

Re: Borovets Bike Park Open Cup 2012

Мнениеот did » Чет Юли 19, 2012 7:36 am

vvvaaal написа:Е па' картотекирайте си се нямам нищо против и не цивря просто ме е яд, че за пореден път БКС съсипват нещата. ... аз лично и още много хора, които познавам ни изгубихте като участници.

Не е голяма загуба.

Пък ако ви дойде някога акъла в главата....
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот C_Mo » Чет Юли 19, 2012 9:03 am

Хубаво е да се запознаете със закона за спорта и съпътстващите го разпоредби - от непознаването на правилата на играта губят играещите, т.е. всички ние.

http://lex.bg/bg/laws/ldoc/2133881857

... толкова много имам да говоря по въпроса, че не ми се почва.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот ema_concept_creative » Чет Юли 19, 2012 9:19 am

Ето подробности за ХС трасето :deal:

http://www.sports-tracker.com/#/workout ... 15raujfe5i Това е тракът с малко снимки http://www.sports-tracker.com/#/workout ... 7ijjbm5k5u КАТЕГОРИИ XC: Възрастта се определя към 31 Декември 2012 година -
- Юноши Младша 15-16г - 2 обиколки
- Юноши Старша 17-18г - 3 обиколки
- До 23 години - 4 обиколки
- Мъже Елит над 23г - 4 обиколки
- Ветерани над 30г - 3 обиколки
- Девойки младша 15-16г - 2 обиколки
- Девойки старша 17-18г - 3 обиколки
- Жени над 19г - 3 обиколки
- Жени ветерани над 30г - 2 обиколки
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот ХиНкоВв ;] » Чет Юли 19, 2012 9:35 am

ще има ли списък със записалите се.... :agree: :beer: :beer:
Аватар
ХиНкоВв ;]
 
Мнения: 122
Рейтинг: 1075
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2010 10:30 am
Местоположение: Велико Търново

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот icemanlovers » Чет Юли 19, 2012 11:29 am

Относно записването,номерата,застраховките...... къде ще е ? (да не се бавиме в лутане като пристигнем)
Аватар
icemanlovers
 
Мнения: 1211
Рейтинг: 1038
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 10:23 pm
Местоположение: Стойновско

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот ema_concept_creative » Чет Юли 19, 2012 10:44 pm

Записванията ще са във финалната зона, съвсем близо до лифта - ще ни видиш :)
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот Бат'Весо » Пет Юли 20, 2012 7:44 am

Това мероприятие ми прилича на политическа кампания по събирането на членове за нова партия .
Прилича ми и на кампания по събиране на декари за усвояване на субсидии .
И още по- назад ми прилича на кампания за създаване на работническо-мениджърски сдружения т.е. това събитие май е поредното усвояване на средства с " възвишени " намерения .
Дано да не е така , защото се опорочава страшно много дисциплината планинско колоездене , която се практикува основно от най-готините хора които познавам .
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот outfaced » Пет Юли 20, 2012 8:19 am

Бат'Весо написа:Това мероприятие ми прилича на политическа кампания по събирането на членове за нова партия .
Прилича ми и на кампания по събиране на декари за усвояване на субсидии .
И още по- назад ми прилича на кампания за създаване на работническо-мениджърски сдружения т.е. това събитие май е поредното усвояване на средства с " възвишени " намерения .
Дано да не е така , защото се опорочава страшно много дисциплината планинско колоездене , която се практикува основно от най-готините хора които познавам .


Аз пък не мога да разбера какво хейтвате на общо основание.
Да имате по-добро предложение как точно МТБ-сцената у нас да излезе "на светло"? Да има случайно друг орган освен БКС, който да има право да се занимава с това?
Какво толкова ви притеснява, че някой ще ви преброи? Спокойно, не хапе, не боли ... просто административна процедура, без която не може да се продължи нататък.
Тоя тип организация я има във всякакви други организирани спортове. Или ни харесва да сме неорганизирани и неструктурирани и даже да не знаем колко хора аджеба карат в тая държава?
Какво толкова ви е страх ако се вкара малко ред в планинското колоездене.

После защо държавата не ни брои за нищо, защо няма кой да защитава интересите ни, никой не се съобразявал с нас и прочие ... За държавата ние не съществуваме. А харесва ли ти или не, тя си определя правилата, по които съществуваме. Бюрокрацията не е измислена нито у нас нито от БКС.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот PtD » Пет Юли 20, 2012 8:57 am

Всъщност ми се струва, че виждаме вродените страх и недоверие на българина да участва в организации и да бъде организиран ;)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот 4getcredo » Пет Юли 20, 2012 9:40 am

Бат'Весо, само на няколко поста разстояние си противоречиш радикално. Първо искаш да те организират и подпомагат за състезания, а после те е страх от същото :deal: Я си уточни 'де те сърби и се почеши хубаво ;) :beer:

Бат'Весо написа:Това с транспорта за мен си остава неразрешим проблем . Въобще няма ли федерация , която да се занимава с организационни проблеми по ХС състезанията . В смисъл да урежда транспортирането , спането и изхранването на състезателите . Аз разполагам с трима състезатели с добри колела / най - добрите / от клас ХС но организационно не мога да се справя .


Бат'Весо написа:Това мероприятие ми прилича на политическа кампания по събирането на членове за нова партия .
Прилича ми и на кампания по събиране на декари за усвояване на субсидии .
И още по- назад ми прилича на кампания за създаване на работническо-мениджърски сдружения т.е. това събитие май е поредното усвояване на средства с " възвишени " намерения .
Дано да не е така , защото се опорочава страшно много дисциплината планинско колоездене , която се практикува основно от най-готините хора които познавам .
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот badfish » Пет Юли 20, 2012 10:28 am

Привет, да съобщя 2 места има днес към Пампрово с ko3er от форума тръгваме имаме багажник за колелета, с Нисан Алмера харчи малко ако някой му трябва превоз : 0887592464 - Лъчо
badfish
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1196
Регистриран на: Сря Окт 19, 2011 7:19 pm

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот Бат'Весо » Пет Юли 20, 2012 2:16 pm

Под организация аз разбирам да бъде подсигурен транспорт , спане и храна но да не ме занимават мен с тези неща .
Също така , защо трябва да се регистрираме в БКС но с посредничеството на частните клубове .
И не на последно място , подписването на декларация за освобождаване от каквато и да било отговорност не е ли достотъчно условие за страх и подозрение . Не трябваше ли да бъде спусната информация на общинско ниво и да бъдат направени подбор и класификация на хората , като подбраните да бъдат подпомогнати и материално .
Май цялата работа е , събирането на бройки ...
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот outfaced » Пет Юли 20, 2012 2:20 pm

Бъркаш БКС със спонсор. Клубовете също не са ти, ако нямате друга уговорка.
Бъркаш понятията и очевидно целите не са ти ясни.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот Бат'Весо » Пет Юли 20, 2012 2:39 pm

outfaced написа:Бъркаш БКС със спонсор. Клубовете също не са ти, ако нямате друга уговорка.
Бъркаш понятията и очевидно целите не са ти ясни.


Може би бъркам . Но поставете се на мое място и поемете пълната отговорност да заведете на подобно мероприятие непълнолетен /става въпрос за сина ми Марин / , какво ще е усещането :bowdown:
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот C_Mo » Пет Юли 20, 2012 3:42 pm

Бат'Весо написа:Но поставете се на мое място и поемете пълната отговорност да заведете на подобно мероприятие непълнолетен /става въпрос за сина ми Марин / , какво ще е усещането :bowdown:


Несериозно е да очакваш друг да поеме отговорността за това, което прави сина ти до 18 години освен теб и него. Декларацията за освобождаване от огроворност на клуба и организаторите е един вид застраховка срещу неадекватни от опечаление родители. Неведнъж преди състезание родители са идвали да ме молят да запишем детето им, което още няма навършени години с думите "аз поемам отговорността" - ами поемете я и нотариално. Да бъдем реалисти - спорта е опасен... има падания, имам приятели останали инвалиди, има смъртни случаи.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот Бат'Весо » Пет Юли 20, 2012 4:14 pm

Затова ще се радваме на 22-ро място в международните състезания и то постигнато от чужденец с българска картотека .
По мое време 1980-90 год. спорта в тази държава /България / беше на ниво 1-во , 2-ро място на световните шампионати а сега се радвате на 22-ро . Като гледам тенденцията , шанса на младите за спортни изяви ще е минимален на местно ниво да не говорим за национално и международно .
Съжалявям за спорта в България и искрено съчуствам на младото поколение .
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот C_Mo » Пет Юли 20, 2012 4:39 pm

Бат'Весо написа:Затова ще се радваме на 22-ро място в международните състезания и то постигнато от чужденец с българска картотека .
По мое време 1980-90 год. спорта в тази държава /България / беше на ниво 1-во , 2-ро място на световните шампионати а сега се радвате на 22-ро . Като гледам тенденцията , шанса на младите за спортни изяви ще е минимален на местно ниво да не говорим за национално и международно .
Съжалявям за спорта в България и искрено съчуствам на младото поколение .


"Затова..."
Какво общо има състоянието на спорта с изказването ти за 'отговорността'?
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот Pinky76 » Пет Юли 20, 2012 8:46 pm

Бат'Весо написа:Затова ще се радваме на 22-ро място в международните състезания и то постигнато от чужденец с българска картотека .
По мое време 1980-90 год. спорта в тази държава /България / беше на ниво 1-во , 2-ро място на световните шампионати а сега се радвате на 22-ро . Като гледам тенденцията , шанса на младите за спортни изяви ще е минимален на местно ниво да не говорим за национално и международно .
Съжалявям за спорта в България и искрено съчуствам на младото поколение .


Бат Весо,с тази негативна нагласа към всичко няма да постигнеш нищо - освен да си причиниш някоя друга болест от ядосване,притеснение,негодувание...
Истина е това - всеки сам си кове съдбата и да очакваме някой друг да направи за нас всичко както на нас ни се иска,няма как да стане.Ако искаш нещо да стане;първо трябва да го повярваш,после да си позитивно настроен и с много труд и целенасочени усилия накрая се постига всичко.Но как ще стане и кога никой не знае,а и е много индивидуално.
Така,че ако искаме нещо да се промени в бъдеще трябва сега да работим за постигането му и се започва от самите нас и нашите проблеми,лоши страни,навици.После света изглежда малко по-хубав и имаш желание да постигнеш нещо в живота и да му се радваш. :agree:

Всичко това е лично мнение и ще се радвам да се видим на Пампорово и на другите състезания.А сина ти ,ако не участва на състезания и не се види как кара и печели състезания няма как да го вземат в някой клуб.То е ясно и аз знам,че е добър,но трябва да се участва по състезания и скоро влезе ли в клуб,няма да се притеснявате вече за пътни,такси и т.н.

Хайде ве хора,аз не знам какво се притеснявате да ви картотекират в някой клуб.Аз преди години като започвах да карам сериозно много се радвах,че ме взеха в Драг отначало.Чустваш,че си част от нещо повече,част от клуб,от много хора,които може да си помагате,да се учите един друг и т.н.Чустваш и отговорността,защото вече не караш само за себе си,а и за отбора.Аз сега лично чуствам и отговорността винаги да съм във форма, защото клубът ми сега ми е дал много и искам поне малко да дам своя принос ,а и да вдъхновя останалите момчета и момичета и те да се занимават по-сериозно,стига да имат желание и че всеки може много да постигне,стига да полага усилия и да има силна воля.
Какво е било в миналото и какво е сега - ами важна е действителността сега.За миналато само може да си вземем поука какво е станало грешно и да избягваме тези грешки в бъдеще.

Дайте да отидем много хора на шампионата,не половината от участващите по състезания да се откажат,защото ги е страх от ХС-тата и че няма да се справят с трасето.Как се справиха 600 души с 100км Обиколка на Витоша,а не искате да участвате на 15-20км състезание по ХС на затворено трасе,където и няма как да се изгубите и да се разочаровате от това.А и ще има публика по трасето,приятели,роднини ще могат да ви гледат и подкрепят!
Отделно ще си направите и една хубава екскурзийка на прохлада събота и неделя на Пампорово,а там е много красиво повярвайте ми.Така,че помислете си хубаво всички,които се колебаете и вземете безпристрастно решение на базата,къде всъщност е проблема и какво ни спира да направим нещо.И като го разберете всеки за себе си ще видите нещата от друг ъгъл.

Надявам се съм дал малко от себе си на останалите.Сега е време и вие да дадете момчета и момичета!Нека вървим заедно напред! :agree:

:beer: :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Държавен шампионат 2012

Мнениеот Марин » Пет Юли 20, 2012 9:13 pm

:D
Марин
 
Мнения: 152
Рейтинг: 1212
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 7:51 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта