Обиколка на Витоша 2014

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот balki » Чет Май 29, 2014 8:32 am

Ето тук http://www.opencyclemap.org/?zoom=11&lat=42.54342&lon=23.3389&layers=B000 може да видите трака. Не знам дали може да се свали отделно от този сайт.
Имайте предвид, че малко след като се отбиете към язовир Студена, има една огрома разорана нива и пътя се губи. Вариантите са да я заобиколите отдясно или да я прецапате с колелото на гръб, защото буците са огромни. Преди това място има разклонение на черните пътища, като не знам ако се мине отляво (маршрута минава надясно) как е положението.
Отклонението преди Ярлово е точно на едно кръстовище на черни пътища, където има много табелки (за Смильо, за Ярлово, за Букапреслапския проход ), хваща се надясно тази която сочи към Букапреслапския проход, както отбеляза Админ. Следва приятно спускане, с някои учасатъци, които искат повишено внимание от по-неопитните спускачи, заради пясък/кал. Излиза се на един стар асфалтов път, като трябва да хванете надясно, а не наляво (както част от нашата група). До колкото ми обясниха скоро след десния завой, нагоре по асфалта, се отбива вляво по пътека, която е приятна и лесно се вижда, която води до Ярлово. Нямам инфо за другата промяна по маршрута.
Аватар
balki
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1242
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 11:32 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот marsa » Чет Май 29, 2014 10:31 am

Да, трасето вече е официално въведено по картите от известно време. Ето го в байкмап:
http://www.bikemap.net/en/route/2598103 ... #gsc.tab=0
И трак:
http://static.toursprung.com/custom/out ... 598103.gpx

Втората промяна се вижда тук:
Vitosha100 - promiana2.jpg
(272.86 KiB) 340 пъти

Ляво - стар вариант, дясно - нов.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот wizard7791 » Чет Май 29, 2014 9:42 pm

Тъй като се записах с един приятел за състезанието, от 1 година сме се решили да го правим, трябваше да караме с наши близки, които са го правили преди, но те се отказаха в последния момент и "увиснахме". Та първия въпрос идва от там, че нямаме познати, с които да караме, които да са карали маршрута т.е. сме в "нищото". Има ли някаква маркировка и достатъчно ли е ясна, за да знаем накъде трябва да караме? И втория, някой по-опитен ако може да разясни с 2-3 думи маршрута, може ли 2-ма "младоци" да го минем за някакво време, дори да не е конкурентно. Знам че ще има и пунктове през някакво разстояние, какво е то и достатъчно ли е за да не взимам големи количества вода и храна ? :beer:
Валентин Железов, 17
София
Аватар
wizard7791
 
Мнения: 40
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Апр 11, 2013 7:50 pm
Местоположение: София, Овча Купел

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот Pinky76 » Пет Май 30, 2014 5:30 am

Здравей,
Маркировката последните години е с оранжев спрей с "знак 100" по дърветата и камъните и се вижда много ясно,а и е на често.Има и лентички по дърветата.Отделно има толкова много хора по трасето по време на състезанието и ако се кара в някоя групичка,човек от която знае маршрута(много хора са я карали поне веднъж Обиколката на Витоша през годините и на състезание и на тренировка,разходка...) Имай предвид,че има обаче 2 промени по маршрута.

Но по-добрия вариант е следния: да се мине предварително маршрута и за тренировка и за опознаването му.После по време на карането се пести време за мислене дали сме насам или натам и имаш възможност да си концентрираш енергията върху самото каране и/или да се наслаждаваш на гледките и природата или пък на компанията на другите ти "колеги по неволя" в момента :D

Та ето ти описание на маршрута:
http://www.vitosha100km.bg/bg/route
Подробно е и аз първата година си го записах на листче с ключовите места,села и разклони,завои и си го сложих в джоба по време на състезанието.
Та прочетете го добре,понаучете го,запишете си го на листче и пробвай ако можеш с приятели или сам да минеш маршрута така предварително(дори да се загубиш ще знаеш къде е било и няма да го направиш по време на състезанието :D ).

Ето и карта:
http://www.bikemap.net/en/route/2598103 ... osha-2014/
и скица:
http://www.vitosha100km.bg/bg/route/map

Имай предвид,че има 2 промени по маршрута като едната е преди Ярлово (след асфалтовото изкачване към Чуйпетлово,там има контролен пунк с храна и много хора се събират таде за почивка и малко презареждане на енергията :) и след това почва изкачване по черни пътища в гората.Там някъде е леко променен маршрута.
Момчетата във форума в долните постове са обяснили добре промените като са ги карали наскоро.

А втората промяна е вместо да се кара след Ярема по асфалта за Брезите; сега се преминава по черни пътища отдясно на пътя в Плана планина.
Та,аз не съм карал новото трасе,но бих го направил скоро за да разбера за какво става въпрос в новите участъци. :)

За контролите и храната: има 7-8 контроли по трасето на равни разстояния и там има вода,храна и добри хора да ти вдигнат духа,ако си много уморен.
Вземете си храна,но не прекалено много.Спирайте по контролите за презареждане на бидоните и за леко хапване бързо на десертче и газ напред.А си пазете вашите вафли за накрая. :)

И приятни дни и тренировки,карания из планините на всички ви желая и до скоро виждане. :) :agree:

:beer: :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот Петър Велков » Пет Май 30, 2014 11:20 pm

Аз ще летя до България за Витоша 100 :D Тъй като кацам в четвъртък по обяд, същия ден ще трябва да си спретна колелото (нови гуми, SPD-та, тук-там други дреболии) и в петък мисля да ударя една лежерна Витоша (без да си хабя краката, че да останат и за събота).

Та ако някой иска да се присъедини - да заповяда ;) Особено ако е карал маршрута с промените!
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот nikant » Съб Май 31, 2014 4:54 am

marsa написа:Да, трасето вече е официално въведено по картите от известно време. Ето го в байкмап:
http://www.bikemap.net/en/route/2598103 ... #gsc.tab=0
И трак:
http://static.toursprung.com/custom/out ... 598103.gpx

Втората промяна се вижда тук:
Vitosha100 - promiana2.jpg

Ляво - стар вариант, дясно - нов.


Marsa, благодаря за траковете.
Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той.
nikant
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1340
Регистриран на: Сря Ное 27, 2013 8:26 pm
Местоположение: Европа

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот breshi » Нед Юни 01, 2014 6:05 am

Вчера случайно бяхме в района на "втората поправка". След като се отклониш в дясно от асвалтовия път след Ярема, веднага след дългата права, се кара по изровен на места черен път. Рекичката "Ярловска река" се пада в дясно. Няма никакви разклонения. Кара се само надолу. В края на черният път, се преминава през реката и се стига до ловна хижа. Веднага след нея се излиза на асвалтов път. Тръгва се на ляво и се излиза на "Брезите".
breshi
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 12:45 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот unsigner » Нед Юни 01, 2014 7:46 pm

И к'во сега, ще ни вали ли?
unsigner
 
Мнения: 279
Рейтинг: 1667
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 7:09 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот zImage » Нед Юни 01, 2014 7:56 pm

Няма как да знаем дали ще вали след 14 дни, уви :-/ Обаче обзалагам се, че ще е МНОГО кално.
We have nothing to fear but fear itself.
Grand Canyon CF SLX 9.9 (2013) + XT M8000 + Stages / 10.0 kg
https://www.olx.bg/ads/user/1pKJ/ / http://app.strava.com/athletes/744869 / http://blog.lifepattern.org/mtb/calendar.html
zImage
 
Мнения: 513
Рейтинг: 1971
Регистриран на: Пон Мар 21, 2005 4:54 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот marsa » Нед Юни 01, 2014 8:18 pm

balki написа:Имайте предвид, че малко след като се отбиете към язовир Студена, има една огрома разорана нива и пътя се губи. Вариантите са да я заобиколите отдясно или да я прецапате с колелото на гръб, защото буците са огромни. Преди това място има разклонение на черните пътища, като не знам ако се мине отляво (маршрута минава надясно) как е положението.
От ляво се заобикаля нивата (проверено) - като че ли точно левият път е основен.

balki написа:Излиза се на един стар асфалтов път, като трябва да хванете надясно, а не наляво (както част от нашата група). До колкото ми обясниха скоро след десния завой, нагоре по асфалта, се отбива вляво по пътека, която е приятна и лесно се вижда, която води до Ярлово.
И ние днес вкупом първо тръгнахме наляво, щото не познаваме посоките на компаса :evil:, после и надясно. След като се излезе от асфалта и се покара по черно към 3км има една tricky отбивка, не бих казал че е супер очевидна - отделя се перпендикулярно наляво, но ако човек я очаква ще я види, а и предполагам ще има добра маркировка.

Около втората промяна първо да кажа, че има две версии - тази от трака, който съм пуснал горе, и друга която е успоредна на тази от трака, има я начертана на opencyclemap (могат да се видят двете верси на линка ми към Бай Кмап). Изглежда отстоят на 50-тина метра, после се съединяват. Ние карахме по трака и срещнахме труднисти да идентифицираме началото на въпросния черен път, тък като беше треволясал.

Не знам дали и кои точно промени ще са окончателни, но във всеки случай трасенцето което карахме днес доста ми допадна и лично за мен и двете добавки са плюс.

Днес не беше супер кално, т.е. беше 100% караемо. Даже на повечето места беше от тоя тип мокро, дето има по-добро сцепление от сухото. Да се надяваме че ще се извали седващата седмица каквото има да вали, та после да съхне. Малко неприятно е, че от дъждовете всичко се убива да расте, а и клонките увисват над пътеките.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот balki » Нед Юни 01, 2014 8:41 pm

Ха, marsa или сме се засекли, или сте приключили доста преди нас. Ние също я правихме днес. Този път не пропуснахме десния завой на асфалта над Ярлово. Мисля че карахме по правилния път, направи приличен полукръг и ни върна в Ярлово. Самият път на места беше доста тревясал наистина, но не толкова колкото отбивката от втората промяна, макар че по твоите описания се опасявам че не сме минали същата пътека, защото не пресякохме реката, само минахме покрай нея преди да излезем пак на асфалт.
Учудващо но факт, калта беше доста оскъдна с оглед на последните дни в които валя, което ме изненада приятно. Имаше няколко участака, които са съвсем стандартни (говоря за района след Брезите) другото беше ок.

П.С.: Забравих да напиша, че преди Студена и ние хванахме левия път който минава точно покрай разораното, но си се кара на 100%, интересно как ще е маркират трасето там за състезанието.
Аватар
balki
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1242
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 11:32 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот miroslav » Чет Юни 05, 2014 4:38 pm

И на мен главните притеснения ми идват от калта... В други години когато не е валяло доста време преди състезанието пак си е имало някои места с кал но не е била проблем. Е все пак не вярвам да е като 2009 когато беше в късна есен и снимките бяха доста красноречиви. http://www.vitosha100km.hit.bg/gallery.html . Дано не ми се напълни в-брейка така че да е повече чистене отколкото каране...
Здрав дух, в здрава бутилка!
Аватар
miroslav
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 6:30 pm
Местоположение: София, Младост 3

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот puncher » Чет Юни 05, 2014 5:32 pm

Еха!
Тази година с чип тунинг! :D

Според facebook-a:
Номерата вече са в магазин Алпи.
Стартовият номер се получава само срещу ID.
Обърнете внимание – стартовият ви номер е оборудван с чип на гърба, който ще отчете вашето време. Не режете, не сгъвайте вашия номер и Не отлепяйте чипа!!!


Явно се стараят момчетата, така и старт на вълни става и чекирането по-лесно...
puncher
 
Мнения: 10
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 2:03 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот Петър Велков » Пет Юни 06, 2014 12:41 pm

Къде са сега мрънкащите за повишената такса?

Само за стартирането на вълни никъде нищо не е написано и искрено се надявам да е възможно. Иначе ще се получи една (не)прилична кочина с 1200 прасета в нея :D
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот wizard7791 » Пет Юни 06, 2014 6:07 pm

Дали има някаква опция номерата с чиповете да не ги получа в магазина, а на място преди състезанието?
Валентин Железов, 17
София
Аватар
wizard7791
 
Мнения: 40
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Апр 11, 2013 7:50 pm
Местоположение: София, Овча Купел

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот kgm » Пет Юни 06, 2014 6:49 pm

Ами просто звънни по телефона в магазина и питай....
kgm
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 11:05 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот raptor1987 » Пет Юни 06, 2014 7:56 pm

Стартовият номер, можете да вземете от събота (07.06.2014) до петък(13.06.2014) от магазин Алпи, ул. Ворино No 19. По изключение (ако сте извън София) :на 14.06.2014 от 04:30 до 05:45 AM на старта пред резиденция "Бояна".

Все пак немисля, че ще има проблем, стига да не са 1000 души, които трябва да си вземат номера преди старта.
Аватар
raptor1987
 
Мнения: 239
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Сря Авг 29, 2012 8:05 pm
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот unsigner » Нед Юни 08, 2014 6:43 pm

Днес рано минах Бояна-Кладница. Много кал в участъка над Драгичево, ама МНОГО. Сложете дебели и рошави гуми, че ще има там задръствания. Добре поне, че в този участък калта не е лепкава.
Там е дълбока гора, никакъв шанс да изсъхне за една седмица.

Не ги мисля бегачите, които ще трябва това да го минават нощем, след като са го доразровили 1300 колела.
unsigner
 
Мнения: 279
Рейтинг: 1667
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 7:09 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот bigchicken » Пон Юни 09, 2014 10:09 am

Бързо съхне до ниво на приятно сцепление (по-добро от на сухо :) ), с изключение на десните завои :D Проблемно е само малко около язовира и след Ярлово, че тегаво се върти на меко. А, да, и лепкавото блато веднага след Железница, там е усойно, и след симеоновските езера по черните пътища... И мокрите камъни преди езерата... :D
Мисля, че дори и да има много кал ще си е купон. Дори по голям. Зависи кой за какво е отишъл :) Аз не съм тренирал и отивам да се забавлявам. Пък и какво време да си подобрявам, като маршрута е друг... За мен ще е поне 40 мин. отгоре. Гумите ми са рошави и се самопочистват много добре. Деорчетата здраво стискат дисковете при всякакви условия, хикстето превключва и в ада... Рахат работа. Само крака да имаше да въртят... :D

Как е настилката на слизането към Владая? Довършиха ли я, как се кара? Много съмнителна ми изглежда. Предпочитам си старото изровено...
Аватар
bigchicken
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1375
Регистриран на: Пет Апр 19, 2013 2:22 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот marsa » Пон Юни 09, 2014 10:25 am

За краткото спускане от Тихия Кът: въпросния "ремонт" е извършен само на първите стотина метра - пътеката започва като супер равна, направена е като паркова алея, това обаче е малко измамно. След това си е старата поизровена и коловозеста, като малко по-надолу има и допълнително поизровено от минаване с машини, което в комбинация с разкаляното (когато аз минавах последно време) не беше най-приятното място за минаване. Първоначално ми се видя доста опасно, следващия път установих, че е караемо, но имайте едно на ум като се изсилвате отгоре.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот RastaWarrioR » Пон Юни 09, 2014 1:44 pm

marsa написа:За краткото спускане от Тихия Кът: въпросния "ремонт" е извършен само на първите стотина метра - пътеката започва като супер равна, направена е като паркова алея, това обаче е малко измамно. След това си е старата поизровена и коловозеста, като малко по-надолу има и допълнително поизровено от минаване с машини, което в комбинация с разкаляното (когато аз минавах последно време) не беше най-приятното място за минаване. Първоначално ми се видя доста опасно, следващия път установих, че е караемо, но имайте едно на ум като се изсилвате отгоре.


Обикновенно първите жертви се дават там :) ако птодаваш лепенки и гуми пари се изкарват в този участък :D
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот galin_krastev » Пон Юни 09, 2014 9:58 pm

Аз ще карам за втора година Витоша. Това с калта нетрябва да претеснява участниците, а е знак къде да застанат фотографите. По отношение на гумите смятам че трябва да са максимално бързи. При толкова много асфалт и толкова тромбовани изчистени пътеки.
SIngle Speed 8кг
whell: 26"
gear: 32x18
tyres: Geax AKA Pluma 1.8
Аватар
galin_krastev
 
Мнения: 209
Рейтинг: 1538
Регистриран на: Съб Май 19, 2012 8:04 pm
Местоположение: Шумен

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот kgm » Пон Юни 09, 2014 10:56 pm

Трасето няма нищо общо с миналата година точно поради калта. Колелото непрекъснато "танцува" и се кара доста по трудно в мекото. Това е доста по изморително....
Мисля че грайфера е за предпочитане. Карал ли си го СЕГа в калта?
kgm
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 11:05 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот KrK » Вто Юни 10, 2014 7:55 am

Веселбата идва когато толкова ви се набие кал между рамката и гумите, че спирате просто да се движите. Като прибавим и невъзможноста на предния дерайльор да работи...филма е прекрасен.
KrK
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Съб Юли 16, 2011 12:10 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот bigchicken » Вто Юни 10, 2014 10:06 am

RastaWarrioR написа:
Обикновенно първите жертви се дават там :) ако птодаваш лепенки и гуми пари се изкарват в този участък :D


А, лепенки. Там, ако има жертви си е за цели гуми. Аз имах едно изпълнение по сливенските пътеки (наведеш се камък, изправиш се... :D ), за двеста метра два пъти цепих гума, а имах една резервна. Лепих таман докато свършат лепенките и после бутах 4-5 километра прекрасно спускане. Преядох със зелени сливи по пътя и нататък ще ви го спестя :D

Това с калта по гумите още не го разбирам. Исках безкамерни, ама си оставих Континенталчетата, дето не стават за тази работа, защото се чистят много добре. Обикновено аз само зяпам сеир, докато всички стържат с някакви клечки :D Може и да се псувам, ако сменям гума по пътя, ама то пълно щастие няма :D
Абе с кал (купон) не ме плашете, крака и джигер ми дайте :D
Аватар
bigchicken
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1375
Регистриран на: Пет Апр 19, 2013 2:22 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот mishu_ » Вто Юни 10, 2014 4:54 pm

Би трябвало да правят финалното класиране според данните от чиповете.

При 1500 колоездачи на старта ще е зверско меле и може да има доста голяма разлика от първия и последния преминал старт линията :rofl:
Аватар
mishu_
 
Мнения: 40
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Яну 24, 2013 1:21 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот wizard_m » Вто Юни 10, 2014 9:35 pm

След като е изтекъл срока за регистрация има ли възожност да се регистрираш 1-2 дни преди старта? Ако някой се откаже и не си е взел номера, възмжно ли е този номер да се даде на нерегистраран участник?
wizard-m.hit.bg - Web каталог на всички филми, сериали и анимета които съм гледал
Изображение
Изображение
Аватар
wizard_m
 
Мнения: 47
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Вто Юли 22, 2008 9:55 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот KrK » Вто Юни 10, 2014 9:51 pm

bigchicken написа:
RastaWarrioR написа:


Това с калта по гумите още не го разбирам. Исках безкамерни, ама си оставих Континенталчетата, дето не стават за тази работа, защото се чистят много добре. Обикновено аз само зяпам сеир, докато всички стържат с някакви клечки :D Може и да се псувам, ако сменям гума по пътя, ама то пълно щастие няма :D
Абе с кал (купон) не ме плашете, крака и джигер ми дайте :D


Ако се бориш за челно място и виждаш как гумите ти не искат да помръднат, а покрай теб минават други състезатели, ще го разбереш прекрасно.
KrK
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Съб Юли 16, 2011 12:10 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот RastaWarrioR » Вто Юни 10, 2014 10:22 pm

Много бойци за челото се откриха :) става страшно.
Имам един апел към всеки един от бойците и туристите, когато краката не могат по-бърже а човека зад вас дава зор, бъдете спортсмени и пуснете бъзащия... най-вероятно в неговия въздушен коридор ще ви е по-лесно ;)
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Обиколка на Витоша 2014

Мнениеот KrK » Вто Юни 10, 2014 10:31 pm

Проблем ли има бре, Маратончев? :)
KrK
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Съб Юли 16, 2011 12:10 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта