3 Състезания по mini-DH

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот downhill-master » Пон Мар 29, 2010 8:31 am

Какво състезание само :peace:
Браво на клуб Крива Спица :agree: страхотно тресе супер яко,направо се пръснах на тренировките.Но на състезателното спускане уви :dontknow: времето беше бахти ужасното.Как се хвърлих през глава на финала а ? :roll2: :rofl:
Хайде фотографите чакаме снимките.Дано на третия кръг времето е хубаво и не се съмнявам че организаторите ще се постараят за тресето :wavey:
downhill-master
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1178
Регистриран на: Вто Май 13, 2008 5:01 pm

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот Admin » Пон Мар 29, 2010 9:13 am

Някой може ли да ми каже какъв е състезателният номер на победителя в категория "Ази" - Мартин Ненчев? :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот outfaced » Пон Мар 29, 2010 9:54 am

Admin написа:Някой може ли да ми каже какъв е състезателният номер на победителя в категория "Ази" - Мартин Ненчев? :)

8ми
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот bikezilla » Пон Мар 29, 2010 11:06 am

"Крива спица" и приятели представиха "Тепе миниДХ- 2ри кръг - Апокалипсис СЕГА!" :D
Сърдечно благодаря на всички приятели, които помогнаха и се включиха в организцията - ще ви се отплатим на перпендикуляра ;)

Радвам се, че има хора, на които им е харесало. На всички участници и родители с генерирани отрицателни емоции - да приемат нашите извинения и да знаят, че не е било нарочно ;)

На стартовия пункт има една оставена сива маска "Брико", която после не успяхме да върнем на собственика - моля да се свърже с мен за да измисилим вариант.

Също така Виктор Ненчев (Плевен) е забравил част от велосипеда си (задно колело/шина) на бензиностанция Шел - по последни данни чаркът е взет от друг автомобил на участник в състезанието с ловечка регистрация - ако случаят не е разрешен, който има информация да се свърже с мен.
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот FUNN » Пон Мар 29, 2010 12:25 pm

Да, по време на пътуването ни към Ловеч той се обади, но тогава не се разбрахме много добре. После към 1 пред ноща като разтоварвахме баща ми се усети, че нещо е в повече (в багажника имаше 4 капли) веднага се обадихме на момчето майкаму вдигна в четвъртък баща ми ще занесе часта в Плевен, за да я върнем.
Искам да се извиня на Виктор Ненчев, че без да искаме сме прибрали неговата капла, но беше късно и много бързахме. :boggled:
dancho717 написа:аз така на 1 колело му скъсах вилката като махнах обтегача и веригата прекалено много я обтегнах,но ако имаш обтегач няма как да стане...
Аватар
FUNN
 
Мнения: 219
Рейтинг: 1327
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 5:22 pm
Местоположение: Ловеч

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот neytchev » Пон Мар 29, 2010 1:00 pm

outfaced написа:
neytchev написа:....Тогава разбрах, че всичко е разбъркано и нощо не съответства на това което трябва. ....

Объркани бяха имената - не съответстваха на номерата. Номерата винаги са верни.
А това с имената ... ма@@ @@ @@ @@@ на майкрософт :taped: :taped: :taped: и ш@@@@@ ексел. :blush: ... Видях го какви мизерии прави, ама малко късно. :xx(:

Няма нищо общо, още след първото разбрах, че трябва да гледаме номерата, а не имената, но просто времената на двата листа за първото бяха различни. Вече няма значение въпроса се реши отдавна.На листа със първото спускане са били объркани времената на някой. Просто исках да кажа, че не е одачно това да се повтаря и на третия кръг. Неразбрах за какво беше минуса :dontknow:
Изображение
Аватар
neytchev
 
Мнения: 189
Рейтинг: 1117
Регистриран на: Съб Авг 30, 2008 11:21 pm

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот DTD » Пон Мар 29, 2010 1:42 pm

А кога долу горе ще излязат официални резултати на сайта на шампионата? :beer:
Човешката глупост е безкрайна.
DTD
 
Мнения: 1312
Рейтинг: 1793
Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 10:43 am
Местоположение: гр.Шумен

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот Unnamed » Пон Мар 29, 2010 2:01 pm

Всичко беше на ниво,изключение на това че на второто състезателно спускане горе имаше доста голямо забавяне,но както се казва "всичко се учи след като се сгреши" да се надяваме селдващия път всичко да е наред :agree:
Калта студа и мизерните дрешки помогнаха изживяването да стане още по-готино
Поздравления към "Крива спица"за ораганизацията.Следващия път още по-добре
:beer:
Piratka Dh Team
Аватар
Unnamed
 
Мнения: 467
Рейтинг: 897
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 10:14 pm
Местоположение: Ловеч

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот outfaced » Пон Мар 29, 2010 2:04 pm

DTD написа:А кога долу горе ще излязат официални резултати на сайта на шампионата? :beer:


горе долу днес ;)
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот TeDo_BaPHa » Пон Мар 29, 2010 2:09 pm

Беше.. мокро и студено :D. Но пак готино.
В края на състезанието се оказа, че чантата ми TSG-7 aples липсва и след 20 минутко търсене не бе намерена.И по уредбата бе разгласено. След като си тръгнах разбрах, че е намерена. Моля човека, който я е прибрал да се свърже с мен. При следващата среща черпя бира-2 :beer: .
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот Stancho » Пон Мар 29, 2010 2:46 pm

Все пак вече никои не може да отрече (особено последните състезатели от Г група, които чакахме горе), че не е карал в река. :D Надявам се при такива условия другия път да не е толкова голямо забавянето, защото ако не беше то - можеше да караме по нормална пътека.

П.П. Наще цял ден се чудеха защо не са прекратили състезанието като е заваляло... :rofl:
Аватар
Stancho
 
Мнения: 1501
Рейтинг: 1699
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 8:53 am
Местоположение: Sofia

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот extream_baikar » Пон Мар 29, 2010 3:01 pm

bikezilla написа:"Крива спица" и приятели представиха "Тепе миниДХ- 2ри кръг - Апокалипсис СЕГА!" :D

Аз предлагам да бъде "Тепе миниДХ- 2ри кръг - Клата отвръща на колелейтърите!" :D :rofl: :rofl: :D
Ротор Alligatorhttp://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=157893
Предна хидравлика http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=157995
]Ръкохватки ODIhttp://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=158008
ВСИЧКИ СМЕ ПОЗЬОРИ!!!!
extream_baikar
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1141
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 5:03 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот neytchev » Пон Мар 29, 2010 5:02 pm

extream_baikar написа:
bikezilla написа:"Крива спица" и приятели представиха "Тепе миниДХ- 2ри кръг - Апокалипсис СЕГА!" :D

Аз предлагам да бъде "Тепе миниДХ- 2ри кръг - Клата отвръща на колелейтърите!" :D :rofl: :rofl: :D


Тва е много добро :roll2: :roll2: :rofl: :rofl: :lol: :bowdown:
Изображение
Аватар
neytchev
 
Мнения: 189
Рейтинг: 1117
Регистриран на: Съб Авг 30, 2008 11:21 pm

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот lyki » Пон Мар 29, 2010 5:10 pm

+1 :D :D :D
Аватар
lyki
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Пет Авг 08, 2008 10:28 pm

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот Alpina » Пон Мар 29, 2010 5:48 pm

Stancho написа:Все пак вече никои не може да отрече (особено последните състезатели от Г група, които чакахме горе), че не е карал в река. :D Надявам се при такива условия другия път да не е толкова голямо забавянето, защото ако не беше то - можеше да караме по нормална пътека.

Хах, точно на "Г" беше спрял дъжда и трасето беше сравнително "утъпкано" от предишните, наистина започваше да се стъмва леко, но вие карахте по доста по-нормална пътека благодарение на забавянето и на другите групи ;)
Та ще ме извиниш, ама Б и особено А и Ж караха в по-кофти условия във втория манш :beer:
Евала за което :beer:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот neytchev » Пон Мар 29, 2010 5:56 pm

Alpina незнам за какви кофти условия говориш, но аз си подобрих времето на второто спускане.
Изображение
Аватар
neytchev
 
Мнения: 189
Рейтинг: 1117
Регистриран на: Съб Авг 30, 2008 11:21 pm

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот Alpina » Пон Мар 29, 2010 6:00 pm

neytchev, не съм казал това, ами че на "Буки" (твоята група) трасето беше по-лошо от това на следващите :beer:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот TeDo_BaPHa » Пон Мар 29, 2010 6:08 pm

Alpina написа:Хах, точно на "Г" беше спрял дъжда и трасето беше сравнително "утъпкано" от предишните, наистина започваше да се стъмва леко, но вие карахте по доста по-нормална пътека благодарение на забавянето и на другите групи ;)
Та ще ме извиниш, ама Б и особено А и Ж караха в по-кофти условия във втория манш :beer:
Евала за което :beer:


Точно пък отъпкано.. не може да се каже. Горе от старта те чака голяма кал по склона с обратния наклон заради много контри избити от предните групи, надолу локви, калта допълнително разбита, буквално се блъскахме в калните локви горе и спирахме, въртеше се на едно място... Иначе "благодарение" на забавянето... май не си стоял час под дъжда с мокри дрехи и да те брули вятър ;), за да си доволен, а и дъжда лично аз да е спирал не помня.... Естествено всичко бе породено от лошото време, тъй че не искам да излиза, че обсвинявам крива спица. Ако не беше дъжда и безжичната връзка щеше да бачка и всичко щеше да бъде наред..
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот sailman » Пон Мар 29, 2010 6:12 pm

Намерена е раница TSG с мех Exustar, в която има инструменти.
Ако на някой му липсва да се свърже с мен на ЛС или на тел. 0878922995, да се разберем как да му я пратя.
ВЕЛО 2009 Sus scrofa domestica
Аватар
sailman
 
Мнения: 1443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:10 am
Местоположение: София

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот snejko » Пон Мар 29, 2010 8:39 pm

Сега остава и едни хубави снимки да пуснете и сте най - големите. :beer:
Аватар
snejko
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 8:50 pm

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот individual » Пон Мар 29, 2010 11:18 pm

Това еее, както се казва-извън темата!

TeDo_BaPHa написа: Точно пък отъпкано.. не може да се каже. Горе от старта те чака голяма кал по склона с обратния наклон заради много контри избити от предните групи, надолу локви, калта допълнително разбита, буквално се блъскахме в калните локви горе и спирахме, въртеше се на едно място... Иначе "благодарение" на забавянето... май не си стоял час под дъжда с мокри дрехи и да те брули вятър ;), за да си доволен, а и дъжда лично аз да е спирал не помня.... Естествено всичко бе породено от лошото време, тъй че не искам да излиза, че обсвинявам крива спица. Ако не беше дъжда и безжичната връзка щеше да бачка и всичко щеше да бъде наред..


Учителката ми по литература често казваше: избягвайте сложните изречения...
Изображение
Аватар
individual
 
Мнения: 161
Рейтинг: 1867
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 1:51 pm
Местоположение: Варна / Търговище Skype:individual_g

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот bikezilla » Пон Мар 29, 2010 11:54 pm

Резултатите от Втори кръг, както и временно класиране по точки - на страница "Резултати"
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот Stiwi » Вто Мар 30, 2010 12:50 am

DNS и DNF какво означават ?
Аватар
Stiwi
 
Мнения: 429
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 10:27 pm
Местоположение: София

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот Alpina » Вто Мар 30, 2010 1:29 am

DNS е Did Not Start - Разбирай -> Дид не е стартирал :D
DNF пък е Did Not Finish - Разбирай -> Дид не е финиширал :D
DSQ значи DiSQualified -> дано не виждаме такива по нашите състезания :beer:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот Daniel Panev » Вто Мар 30, 2010 4:09 am

Май малко сте поразменили линковете към резултатите по кръгове...
TheAnimal написа:Абе друго си е да го "забелиш" :evil:
Аватар
Daniel Panev
 
Мнения: 1934
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот bikezilla » Вто Мар 30, 2010 8:05 am

Daniel Panev написа:Май малко сте поразменили линковете към резултатите по кръгове...


Малко ;) Оправено.
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот downhill-master » Вто Мар 30, 2010 8:20 am

Хайде снимачите :popcorn: давайте снимките, че нямам търпение вече :beer:
downhill-master
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1178
Регистриран на: Вто Май 13, 2008 5:01 pm

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот Insight » Вто Мар 30, 2010 8:55 am

"лесни за каране бавно, трудни за каране бързо"

Въпрос за сверка на часовника - ако се абстрахираме от дъжда, това трасе отговаряше ли на това описание?
To call each thing
by its right name..
Аватар
Insight
 
Мнения: 526
Рейтинг: 1737
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:19 pm
Местоположение: София

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот EccentricMOTION » Вто Мар 30, 2010 9:23 am

Лично мнение - Не. Трасето не беше подходящо за категории "А", "Б". Като зрител наблюдавах почти цялото състезание. Поне 50% от участниците караха със страх, затруднения, постоянни падания. Определено 50см падове не бяха подходяща част от трасе за деца. Първото трасе беше по-добро.
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: 3 Състезания по mini-DH

Мнениеот abs » Вто Мар 30, 2010 9:28 am

Прав си! Това си е лично твое мнение ;)
Ivtec - алтернативният багажник за велосипеди
Аватар
abs
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 9:17 am

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта