Държавна Купа Узана

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Държавна Купа Узана

Мнениеот mtiker » Сря Юли 04, 2012 7:54 pm

МТБ-Габрово съвместно община Габрово, Българският Колоездачен Съюз, Узана Поляна Фест, СТС Холдинг и Boby Fisher организират Държавна Купа Узана 2012.
Място : местност Узана, град Габрово
Контакти : 0899879131 - Николай Събев и във тази тема.

Наредба за Държавна Купа „Узана” 2012

Дата и Място:
Състезанието за Държавна купа „Узана” ще се проведе на 14.07.2012г. в местност Узана, община Габрово.
• Старт - местност "Узана",поляната срещу информационният център.
• Финал - местност "Узана ", същата поляна.

Програма:
• 11:00-13:00 часа - записване на състезателите и получаване състезателните номера.
• 13:00 часа – пресконференция и опознавателна обиколка
• 14:30 часа старт групи до 15 г.
• 14:30 часа старт групи над 15 г.
• 17:30- награждаване на победителите в групите над 16 години и закриване.

Възрастови групи:
Състезанието се провежда в следните възрастови групи:
• до 8 години момичета и момчета общо.
• 8 - 14 години момичета и момчета общо.
• 15 - 17 години момичета и момчета общо.
• 18 – 40 години мъже
• 18 – 40 години жени
• 40+ години

За сформирането на една възрастова група е необходимо участието на най-малко 3 /трима/ състезатели. В случай, че участниците са по-малко от 3 /трима/, възрастовите групи се обединяват по решение на съдийската комисия.

Изисквания към състезателите:
Всеки участник е длъжен:
• Да участва с изправен велосипед, да ползва каска и ръкавици по време на състезанието.
• Да предостави валидно медицинско свидетелство, издадено преди не повече от 3 дни от датата на състезанието.
• Да има сключена застраховка злополука валидна за периода на състезанието за минимална стойност до 1000 лв.
• Състезателите които нямат навършени 18 години - представят писмена декларация от родителите в която се упоменава, че те разрешават да участвате в състезанието – не се изисква при присъствие на родител или настойник.
• Декларация за информираност и съгласие с условията за участие в състезанието /подписва се на място/;
• Таксата за състезанието ще бъде в размер на 10 лева /за участниците над 18г./
За истинността на подадените документи всеки участник сам носи отговорност, а за участниците под 18 години – техните родители.
Класиране и награди:
Класирането е индивидуално по възрастови групи. Победителите в отделните групи ще получат медали, предметни награди и грамоти, а участниците във възрастовите групи над 18 ще получат купи.

Трасе:
• Групите до 14 години- затворено трасе на поляната на Узана.
• За групите от 15+ години - трасето е 6км по пресечен терен

За информация:
0899879131 - Николай Събев


Забележка: Организаторите запазват правото си на промени.
Аватар
mtiker
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Пет Мар 26, 2010 9:45 pm
Местоположение: Gabrovo

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот botroid » Сря Юли 04, 2012 9:57 pm

Хубаво! :)
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот mtiker » Чет Юли 05, 2012 7:44 pm

Предварително записалите се на е-mail [email protected] ще заплатят такса от 5 лева |на посоченият адрес да се изпращат имена, възраст и град|.
Аватар
mtiker
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Пет Мар 26, 2010 9:45 pm
Местоположение: Gabrovo

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот motomarzel » Чет Юли 05, 2012 8:49 pm

Здравейте!

Имам няколко въпроса:

1. Относно избраният час за провеждане на мероприятието - старт в 14:30 означава каране в най-горещата част на денонощието! Какво налага това?
2.
mtiker написа:За групите от 15+ години - трасето е 6км по пресечен терен
- Колко обиколки ще се правят по това трасе?
3.
mtiker написа:Да предостави валидно медицинско свидетелство, издадено преди не повече от 3 дни от датата на състезанието.
- Това условие би било трудно изпълнимо за по-голямата част от участниците, поради факта, че по-голямата част работим през седмицата и чисто физически няма как да си направим въпросното медицинско свидетелство. От друга страна, нали точно за това подписваме декларации за освобождаване от отговорност. Всеки взима участие в състезанието на свой собствен риск.

Поздрави: Васко Василев

П.П. - много хубави неща съм чувал за състезанията провеждани в района на Узана...най-накрая ще имам възможност да дойда и да видя :)
Аватар
motomarzel
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 11:33 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот botroid » Чет Юли 05, 2012 9:46 pm

motomarzel написа:Относно избраният час за провеждане на мероприятието - старт в 14:30 означава каране в най-горещата част на денонощието! Какво налага това?


Състезанието се провежда на 1200-1360 м.н.в. и не е толкова горещо, както долу. Относно началния час, мисля че е добре избран, за да може човек да се наспи добре и да има предостатъчно време за пътуване, отдих и загрявка преди старта.
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот bokicha » Чет Юли 05, 2012 9:52 pm

mtiker написа:трасето е 6км по пресечен терен

Колко е денивелацията на трасето и колко обиколки ще се правят?
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот cholla » Чет Юли 05, 2012 11:38 pm

moto налага го вечерта преди старта, освен с добри състезания Узана се е прочула и с тежки вечеринки(хинт: района на едноименната хижа)... пък и в жегата ще по-гърчаво, за да се помни след години"когато рок 'н' рола беше млад"
Местността предлага идеални условия и за няколко зимни състезания, тогава да видиш 'ко е туй кефЪ...
cholla
 
Мнения: 391
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 7:08 pm

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот RastaWarrioR » Пет Юли 06, 2012 9:32 am

botroid написа:
motomarzel написа:Относно избраният час за провеждане на мероприятието - старт в 14:30 означава каране в най-горещата част на денонощието! Какво налага това?


Състезанието се провежда на 1200-1360 м.н.в. и не е толкова горещо, както долу. Относно началния час, мисля че е добре избран, за да може човек да се наспи добре и да има предостатъчно време за пътуване, отдих и загрявка преди старта.



Абе то и Чуипетлово е на 1300 м но жегата по обед си е страхотна. Виж ако трасето е само в гора ще се ядва ( ЯДВА ) :crap:
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот botroid » Пет Юли 06, 2012 9:36 pm

Слуховете са, че този път трасето ще е изцяло на открито и няма да се влиза в гората, за да можело състезателите да се виждат през цялото време от евентуалната публика. Всъщност какво толкова значение има дали ще е горещо или студено, състезателя е длъжен да може да кара във всякакви атмосферни условия, нали така?
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот RastaWarrioR » Пет Юли 06, 2012 10:54 pm

Бахти състезателите дето си имаме :beer: :beer:
Според мен е риска за състезателите по това време на денонощието е най-голям ! :agree:
Жалко е, че на никой от нас не му се налага от СПОНСОРА да кара в такива условия и още по-жалко е, че пари за това не взимаме :dontknow:
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот vas69 » Съб Юли 07, 2012 9:53 am

ама и аз не схванах колко обиколки ще е трасето, сигурно съм без очила
Life is behind bars and between legs.
I'll be BACK.
Аватар
vas69
 
Мнения: 224
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 11:16 pm
Местоположение: София

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот Анелия » Нед Юли 08, 2012 2:09 pm

Различните групи крат различен брой обиколки. За мъже предполагам, че ще са 5-6.
Наистина независимо от надморската височина, слънцето си пече безмилостно в тези обедни часове. Условията за всички са еднакви: на всички ще им е горещо. Е, има хора, които издържат повече на слънце. Друго, което можете да правите е да се климатизирате. Тази седмица да карате малко по малко именно в големите жеги. Не забравяйте да пиете много вода, да се мажете със слънцезащитен крем и да следите за първите симптоми на прегряване или обезводняване. Не тръгвайте на дълъг път все пак в жегата, а имайте спасителен вариант да се скриете на сянка или да се приберете.
Ще се видим на Узана :peace:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот ludaka331 » Нед Юли 08, 2012 8:40 pm

Здравейте.Вие казвате следното : Таксата за състезанието ще бъде в размер на 10 лева /за участниците над 18г./
Понеже аз съм под 18 години ще трябва ли въобще да плащам нещо и ако трябва да плащам някаква такса колко ще е тя?Както и наистина няма да е лоша идея да кажете колко на брой ще се обиколките.Очаквам отговор на въпросите ми!Лека вечер
ОТКРАДНАТ е Ram Four.x 2011 (бяло,зелено,черно) с Sr Suntour Duro от град София квартал Сухата река. Всеки с информация да ми пише на лс , ще има награда !!!
Аватар
ludaka331
 
Мнения: 149
Рейтинг: 1299
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 9:37 pm

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот stendec » Вто Юли 10, 2012 1:51 pm

botroid написа:
motomarzel написа:Относно избраният час за провеждане на мероприятието - старт в 14:30 означава каране в най-горещата част на денонощието! Какво налага това?


Състезанието се провежда на 1200-1360 м.н.в. и не е толкова горещо, както долу. Относно началния час, мисля че е добре избран, за да може човек да се наспи добре и да има предостатъчно време за пътуване, отдих и загрявка преди старта.


Абсолютно правилно, Не знам дали ще е хладно на 1300 метра най вероятно не .. но какво толкова, за всички е едно и също. не ми се иска да споменавам в колко часа се провеждат кръговете от световното (защото ще ме нападне някой философ) и в колко часа беше последното състезание в Сърбия на което всички останаха много доволни,

лично на мен ми е писнало да ставам в 5 сутринта и да не се наспивам и да не мога да загрея нормално, защото обикновено се пътува по няколко часа и кой какво прави но все някой се замота или нещо стане и се пристига непосредствено преди старта.

Поздрави. ще се видим там. пък ако организаторите пуснат някое трак-че на трасето денивелация нещо ще е страхотно :beer:
Аватар
stendec
 
Мнения: 89
Рейтинг: 1380
Регистриран на: Пет Юни 17, 2011 2:21 am
Местоположение: София

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот sisko23 » Вто Юли 10, 2012 2:12 pm

motomarzel написа:Здравейте!

Имам няколко въпроса:

1. Относно избраният час за провеждане на мероприятието - старт в 14:30 означава каране в най-горещата част на денонощието! Какво налага това?
2.
mtiker написа:За групите от 15+ години - трасето е 6км по пресечен терен
- Колко обиколки ще се правят по това трасе?
3.
mtiker написа:Да предостави валидно медицинско свидетелство, издадено преди не повече от 3 дни от датата на състезанието.
- Това условие би било трудно изпълнимо за по-голямата част от участниците, поради факта, че по-голямата част работим през седмицата и чисто физически няма как да си направим въпросното медицинско свидетелство. От друга страна, нали точно за това подписваме декларации за освобождаване от отговорност. Всеки взима участие в състезанието на свой собствен риск.

Поздрави: Васко Василев

П.П. - много хубави неща съм чувал за състезанията провеждани в района на Узана...най-накрая ще имам възможност да дойда и да видя :)


И аз като колегата това искам да попитам. Също така:
- само на място ли ще става записването ?
- къде може да се получи актуална информация за проявата ? нещо като сайт на проявата, скица на трасето, снимки от минали години, туй онуй
sisko23
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Сря Юни 27, 2012 9:25 am

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот mtiker » Вто Юли 10, 2012 7:00 pm

sisko23 написа:

- Записването ще става на място и чрез [email protected] . Записването по електронния адрес е 5лв, а на място е 10лв.
- информация за проявата има на http://www.facebook.com/events/232325403554523/ , а повече информация за трасето ще получите преди старта :agree:

ludaka331 написа:

За участниците под 18 години няма да има стартова такса.

vas69 написа:

Състезаващите се в:
-15 - 17 години юноши - 3
-18 – 40 години мъже - 5
-18 – 40 години жени - 3
-40+ години - 3

motomarzel написа:

1. Да жега ще е, но въпреки всичко е караемо (трасето минава покрай гората). Ще има достатъчно подсигурена вода.
2. По-горе написах.
3. За тези които не успеят да си набавят медицинска бележка горе ще има мед. лице, което ще осъществява преглед след заплащане на дадената сума.
Аватар
mtiker
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Пет Мар 26, 2010 9:45 pm
Местоположение: Gabrovo

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот golfaaa3 » Сря Юли 11, 2012 11:15 pm

RastaWarrioR
и още по-жалко е, че пари за това не взимаме

Защо трябва да ти дават пари не ми е ясно

Извинявам се ако обидя някого но живеем в свободна държава и всеки има право на мение :) Доста не ви е ясно как се организира едно състезание или нещо подобно (говоря като цяло не точно за това състезание).
golfaaa3
 
Мнения: 324
Рейтинг: 1190
Регистриран на: Нед Дек 19, 2010 6:41 pm
Местоположение: Лясковец

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот RastaWarrioR » Чет Юли 12, 2012 12:12 am

Нещо не съм се изказал правилно или ти не си ме разбрал :beer:
Жалкото е, че нямаме спонсори които да ни задължават с пари за участията в обедни състезания при 35 градуса :smokin:
Сега разбра ли кой да дава и кой да взима :nuts:
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот Бат'Весо » Чет Юли 12, 2012 8:04 am

Това с транспорта за мен си остава неразрешим проблем . Въобще няма ли федерация , която да се занимава с организационни проблеми по ХС състезанията . В смисъл да урежда транспортирането , спането и изхранването на състезателите . Аз разполагам с трима състезатели с добри колела / най - добрите / от клас ХС но организационно не мога да се справя .
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот Pinky76 » Чет Юли 12, 2012 9:42 am

Бат'Весо написа:Това с транспорта за мен си остава неразрешим проблем . Въобще няма ли федерация , която да се занимава с организационни проблеми по ХС състезанията . В смисъл да урежда транспортирането , спането и изхранването на състезателите . Аз разполагам с трима състезатели с добри колела / най - добрите / от клас ХС но организационно не мога да се справя .


Бат Весо,
транспорта винаги е трябвало ние да си го уреждаме.Аз също съм имал и имам проблеми от този род понякога.
Какво ти липсва багажник за много колела?А за спането - винаги е трябвало сами да е оправяме.Но сега може да се спи на палатки без проблем и много хора ще са и ще остават и за неделята,когато има организирани карания и фест доколкото знам.
Иначе ако Жеко пътува за състезанието от Казанлък при него ще има поне 1 или 2 места свободни.Но не се знае още дали ще идва той конкретно.
Затова винаги може да се организираме ние и да пътувате заедно за състезание с другите момчета и няколко коли заедно - получава се една супер атмосфера и настроението ти се вдига и така....

Не знам аз как мога да ти помогна в този случай,но като го написа тук - пиши конкретно какво точно ти трябва и съм сигурен,че все някой ще се отзове.Вярвам го и ще се видим на Узана с вас! :agree:

П.С. А и това,което Бойко казва - влизате в даден клуб,а вече има доста такива и тук вече нещата са много по-организирани и измислени.Разпределени са ролите на помагачи,състезатели,любители и всеки помага на другия и така нататък...

:beer: :beer: :beer:
Последна промяна Pinky76 на Чет Юли 12, 2012 9:45 am, променена общо 2 пъти
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот bokicha » Чет Юли 12, 2012 9:43 am

Няма такава федерация в света, която да се занимава с този проблем /изкл. значими международни състезания/.
Има клубове, които работят и имат грижата сътезателите им да взимат участие в стартовете.
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот ludaka331 » Чет Юли 12, 2012 12:31 pm

Здравейте отново :wavey: Понеже аз ще ходя с влака до там и ако има и други хора,които ще ходят с този вид транспорт,ако има желаещи може да пътуваме заедно.Само трябва да се разберем за мястото на срещата.Аз съм с влака в 23.20 на 13.07 Лек ден
ОТКРАДНАТ е Ram Four.x 2011 (бяло,зелено,черно) с Sr Suntour Duro от град София квартал Сухата река. Всеки с информация да ми пише на лс , ще има награда !!!
Аватар
ludaka331
 
Мнения: 149
Рейтинг: 1299
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 9:37 pm

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот Бат'Весо » Чет Юли 12, 2012 3:51 pm

Яснооо ... ! Клуб и традиции в Карлово няма откъдето идват и организационните проблеми , за съжаление оставаме да си караме любителски само на местно ниво .
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот Pinky76 » Чет Юли 12, 2012 10:05 pm

Бат'Весо написа:Яснооо ... ! Клуб и традиции в Карлово няма откъдето идват и организационните проблеми , за съжаление оставаме да си караме любителски само на местно ниво .


Хайде по-сериозно Бат Весо.Аз като започнах нямах никакъв клуб и съм се оправял с приятели,къде по влакове най-често.Имаш ли желание нищо не може да те спре да отидеш някъде и да постигнеш определено нещо. :agree:

Аз и сега нямам личен автомобил,а тренъора и отбора ми е от друг град и пак си търся,където намеря да пътувам и както се оправя.Но проблема си е мой,ако това е проблем,защото така се запознавам на всяко пътуване с нови хора,изживявам нови неща.Всяко пътуване,едно напускане на дома,на познатото е ново начало и е много красиво всяко преживяване само по себе си.
Така че,аз не мисля,че нещо би ви спряло като познавам теб и сина ти и гледам с какво желание кара малкия и колко голям талант е!Пречките в живота от каквото и естество да са си ги поставяме ние сами и си казваме,че някакви външни фактори са ни спрели.Пак казвам - мечтите са лесни за постигане,само трябва да тръгнеш и направиш първата крачка,забравиш поне за малко за ежедневните проблеми и ще ти се открие поне за малко един нов свят.Повечето знаете за какво говоря и защо се занимавате със спорт и в частност планинско колоездене.
Поздрави и ви чакаме на Узана,а и на републиканското следващата седмица на Пампорово! :agree:

:beer: :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот vas69 » Пет Юли 13, 2012 11:52 am

Ако отидем още днес на Узана ще има ли лагер?
:xx(: :xx(: :xx(:
Life is behind bars and between legs.
I'll be BACK.
Аватар
vas69
 
Мнения: 224
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 11:16 pm
Местоположение: София

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот Giggles » Пет Юли 13, 2012 4:51 pm

We dream it, we make it, we break it, we fix it, we create. We destroy.
Jake Burton
Аватар
Giggles
 
Мнения: 54
Рейтинг: 1257
Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 8:58 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот motomarzel » Пет Юли 13, 2012 6:14 pm

Малко снимки от приготовленията:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
motomarzel
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 11:33 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот golfaaa3 » Съб Юли 14, 2012 6:26 pm

Няма такова малумно състезание
първо: незнам защо на съотборника ми му взехте 10лв стартова такаса при положение че имаше електронна заявка
второ: нямаше никакви кошове за отпадаци а се ревете да опазваме околната среда
трето: водата на "старта" на 4-тата обиколка вече нямаше
четвърто: неможах да разбера зашто финалната арка беше махната малко след 1-вата обиколка
пето: охооо то много се събраха :crazy: вода горе на върха не се подаваше на всеки и още на 2-3тата обиколка вече нямаше
шесто: как може докато Мъжете карат и да се прави награждаване и тези които минаваха или финиширваха да се чудят от къде да минат.... и да те наградят на ХС състезание със въдица и макара за нея
осмо: давахте номерата без да има с какво да се закрепят ( един пакет 100бр. свински опашки е 3-4лв.) СРАМОТА направо нямам думи :look: че и на вичкото отгоре и старта закъсня ( то това е редовно на ХС състезанията :dontknow: ) ПРОСТО ТРАГЕДИЯ дано се научите да правите състезания като хората :peace:
golfaaa3
 
Мнения: 324
Рейтинг: 1190
Регистриран на: Нед Дек 19, 2010 6:41 pm
Местоположение: Лясковец

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот botroid » Съб Юли 14, 2012 6:46 pm

Супер беше, много съм доволен, изкарах си отлично. Перфектно състезание! :)
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Държавна Купа Узана

Мнениеот golfaaa3 » Съб Юли 14, 2012 7:09 pm

botroid написа:Супер беше, много съм доволен, изкарах си отлично. Перфектно състезание! :)


ако на това му казваш отлично състезание :roll2: :banghead: :D
golfaaa3
 
Мнения: 324
Рейтинг: 1190
Регистриран на: Нед Дек 19, 2010 6:41 pm
Местоположение: Лясковец

Следваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта