SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот axelmax » Сря Май 05, 2010 4:41 pm

diddy и GECKO- скорошно оздравяване :agree: :beer:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот magry » Сря Май 05, 2010 6:32 pm

Watanabe написа:ПАРТИ СОПОТ 2010 !!!

Издирваме глашатая с мегафона, който се подвизава до 4 сутринта. От толкова смях, някои неща не можах да ги запомня, така че да се напие пак и да запише едно DVD, ако може?


Глашатая е добре, ама няма да се разкрие ,причината е отлагане на удоволствието ,))) за догодина пак, хахаха
Аватар
magry
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 12:50 am
Местоположение: Bulgaria

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот Watanabe » Сря Май 05, 2010 7:06 pm

Хубуу- тоя път вместо да мрънка с мегафона да му носим пиене от палатките ни- да вземе да почерпи. :popcorn:
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот magry » Сря Май 05, 2010 7:39 pm

Ам то ако имахме пиене ,нямаше да крещим с мегафона да ни донесете още малко, хаха ,))
Аватар
magry
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 12:50 am
Местоположение: Bulgaria

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот nikitoMTB » Сря Май 05, 2010 7:45 pm

Не беше споменато пиене,ами "някакъв концентрат" :D много се смях :roll2:
Аватар
nikitoMTB
 
Мнения: 1011
Рейтинг: 1804
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 11:08 am
Местоположение: Шумен/София

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот diddy » Сря Май 05, 2010 9:05 pm

axelmax написа:diddy и GECKO- скорошно оздравяване :agree: :beer:

Мерси! На мен вече ми мина всичко, само остава коричката на раната да падне и пак съм на байка :D
Life's a climb but the view is great!!!
Аватар
diddy
 
Мнения: 195
Рейтинг: 1333
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 9:51 pm
Местоположение: София

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот Schizophrenia » Сря Май 05, 2010 10:10 pm

nikitoMTB написа:Не беше споменато пиене,ами "някакъв концентрат" :D много се смях :roll2:

Абе мани ами аз как не та видях на онова "парти" на драг,казаха ми си бил бая добре :D:D като мен :D
Аватар
Schizophrenia
 
Мнения: 285
Рейтинг: 1181
Регистриран на: Съб Апр 25, 2009 8:46 am

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот kvo kvo » Сря Май 05, 2010 11:34 pm

Здравейте колеги.Искам да попитам следното:става въпрос за състезанието в Сопот,каквато е и темата,и съответно класирането.На 03.05 в ранният следобед,до колкото се спомням,беше разлепена информация с времената и класирането на 50-тимата най-бързи клас 19+.До колкото си спомням беше същият като този- http://www.shambhala-bikepark.com/files/open_dhi_19.pdf .Аз не съм си правил труда да го гледам,защото съм обеден че нямам място там.А и разбрах времето си чак след награждаването на победителите.Обаче тази вечер реших да погледна и ми направи впечатление следното-номер 50 има време 10:13;номер 49 има време 8:29;номер 48 отива чак на 6:46.Искам да попитам-къде отива времето на хората с по 7 минути.Да небида няма такива!?Както казах разбрах времето са след награждаването,понеже мразя да се бутам и то беше 7:25 с едно падане.И въпросът ми е-пре положение че това е квалефикация за хората към финал,не би ли трябвало номер 49 да е зает от мен,или от някой друг състезател с време 7 и нещо,а не 8:29,или това е правописна грешка,или кво!?? :dontknow: .Ще съм благодарен за компетентен отговор.
ПС. Админ :peace:
kvo kvo
 
Мнения: 47
Рейтинг: 1118
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 10:18 pm

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот XEK » Чет Май 06, 2010 9:42 am

до колкото знам линкът, който си да е с резултатите от финала, не от квалификацията.
аз не си знам времето от квалификацията. според мен имаше проблем с измервателната сисетма, един пич трябваше да се пуска два пъти, защото не му бяха засекли времето. момчето, което стартира преди мен, го задържаха(а и мен и след мен) около 10 минути докато разберат какво става със системата, по радиото казаха да не пускат състезатели. като финиширах и погледнах часовника върху буса, нямаше отчетено време и си мисля, че просто на известен куп карачи един след друг времето просто не е ило засечено.
така че, ако имате информация за пълния списък с времена от квалификациите, моля да го постнете
Аватар
XEK
 
Мнения: 755
Рейтинг: 1478
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2005 3:24 pm
Местоположение: София

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот KRAZzy » Пон Май 10, 2010 2:03 pm

Няколко кадъра от запален фотограф.
http://dh.volene.com/index.htm
Аватар
KRAZzy
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1304
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 3:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот tanec » Нед Май 30, 2010 6:05 pm

XEK написа:
до колкото знам линкът, който си да е с резултатите от финала, не от квалификацията.
аз не си знам времето от квалификацията. според мен имаше проблем с измервателната сисетма, един пич трябваше да се пуска два пъти, защото не му бяха засекли времето. момчето, което стартира преди мен, го задържаха(а и мен и след мен) около 10 минути докато разберат какво става със системата, по радиото казаха да не пускат състезатели. като финиширах и погледнах часовника върху буса, нямаше отчетено време и си мисля, че просто на известен куп карачи един след друг времето просто не е ило засечено.
така че, ако имате информация за пълния списък с времена от квалификациите, моля да го постнете


И на мен ми е интересно да си видя времето от квалификацията, ако изобщо е измерено ...
Аватар
tanec
 
Мнения: 329
Рейтинг: 1992
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 8:22 am

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот boyanski » Нед Май 30, 2010 8:44 pm

Интересно интересно,колко да е интересно?След като има фал в системата,какво да ни кажат,състезанието отдавна мина.От толкова постове, не виждам да има коментар от организаторите,ако не те кефи карай някъде другаде.И тук е "страната на възможностите" всичко може да се случи.Станалото-станало,спадналото-спаднало!
boyanski
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1207
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 6:34 pm
Местоположение: Монтана

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот МИКИ МАУС » Нед Май 30, 2010 9:05 pm

Защо?
Resize of IMG_8604.JPG
(503.35 KiB) 338 пъти

Ей тука / ВЖ файла / викаха - "Мафия". Знае ли някой защо ?! :dontknow: :evil:
GENUG SCHON !
Аватар
МИКИ МАУС
 
Мнения: 221
Рейтинг: 1068
Регистриран на: Съб Юни 20, 2009 8:13 pm
Местоположение: Good bye

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот boyanski » Нед Май 30, 2010 9:35 pm

тцтцтцтц,Аз виках, ама в" "Даже ме има и на снимката
.Лично мен самото състезание ме изкефи.Приеми го като лична временна тъпотия,Наистина не вярвам,че някой би подправил времената.Казах,станалото...Извинения за моето изказване ,породено от бързата смяна на резулттатите.Личеше си кои могат да карат.А за другите резултати,мисля ,че е ясно.На кой му пука :beer:
boyanski
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1207
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 6:34 pm
Местоположение: Монтана

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот kreator76 » Пон Юни 07, 2010 9:25 pm

Ето един интересен линк http://translate.google.bg/translate?hl ... cup.co.uk/ можеби много от пишещите в тази тема са го гледали ,но сигурно има и такива които не са :agree: Доколкото разбрах от познати това било едно от големите съзтезания в тази дисциплина.Лично аз не съм спускач ..но страшно много се кефя на тези щури глави :bowdown: :bowdown: двете видеа са по над два часа и половина :beer:
Изображение НИКОГА БЕЗ КАСКА В ПЛАНИНАТА И НЕ САМО ТАМ
Аватар
kreator76
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1255
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:04 pm

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот yavka » Пон Юни 21, 2010 10:27 am

В сайта на UCI е отбелязано, че ще има 2 състезания на Сопот. Едното вече мина, а следващото е с дати 08.10 - 10.10.2010г.

Изображение
Аватар
yavka
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1945
Регистриран на: Пет Май 09, 2008 9:57 pm
Местоположение: София

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот Holz » Пон Юни 21, 2010 10:46 am

Да,и на друго трасе
не, а ти ?
Аватар
Holz
 
Мнения: 754
Рейтинг: 1864
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 8:24 am
Местоположение: Бургас - Сопот - Варна - София

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот k0cTaHeB » Пон Юни 21, 2010 10:50 am

А дано да не е на Сопот.

На Боровец е истината, дано е там националния.
Изображение Интереса клати феса.
http://www.gravitamin.com http://chetaplusplus.com/
Аватар
k0cTaHeB
 
Мнения: 919
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 3:37 pm
Местоположение: Пловдив

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот Holz » Пон Юни 21, 2010 10:51 am

Само да не е на Сопот,щото е трудно,нали така :)
не, а ти ?
Аватар
Holz
 
Мнения: 754
Рейтинг: 1864
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 8:24 am
Местоположение: Бургас - Сопот - Варна - София

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот k0cTaHeB » Пон Юни 21, 2010 11:00 am

Защото на Боровец е по-трудно :agree:

Едит: ще стане по-трудно. Лифта е надежден, по-бърз с по-голям капацитет, условията като цяло са по-добри, трасето е по-широко.

P.S. ЖельоУ, време е да излезеш от душевното състояние "Сопот" и да пробваш нещо различно.
Изображение Интереса клати феса.
http://www.gravitamin.com http://chetaplusplus.com/
Аватар
k0cTaHeB
 
Мнения: 919
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 3:37 pm
Местоположение: Пловдив

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот airborneone » Пон Юни 21, 2010 11:26 am

k0cTaHeB написа:P.S. ЖельоУ, време е да излезеш от душевното състояние "Сопот" и да пробваш нещо различно.

:rofl:
Ти грантираш ли, че на новото място ще има "душевното състояние Сопотска Деси" ?
Ако не си материялно подготвен не е редно да предлагаш алтернативи :nono: :D

Иначе по темата:
Сопот си е Сопот и винаги ще остане люлка на екстремното колоездене в България.
Колкто повече центрове толкова по-добре.
Аз лично смятам, че ако се появи карта за лифта на Сопот и там ще се ходи често.
Едно е сигурно - Драгалевци губи по всички параграфи
:beer:
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3689
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот Pupinator » Пон Юни 21, 2010 12:03 pm

airborneone написа:
k0cTaHeB написа:P.S. ЖельоУ, време е да излезеш от душевното състояние "Сопот" и да пробваш нещо различно.

:rofl:
Ти грантираш ли, че на новото място ще има "душевното състояние Сопотска Деси" ?
Ако не си материялно подготвен не е редно да предлагаш алтернативи :nono: :D

Иначе по темата:
Сопот си е Сопот и винаги ще остане люлка на екстремното колоездене в България.
Колкто повече центрове толкова по-добре.
Аз лично смятам, че ако се появи карта за лифта на Сопот и там ще се ходи често.
Едно е сигурно - Драгалевци губи по всички параграфи
:beer:


Колкото повече - толкова повече е казал Мечоооооооо.

airborneone: Не съм съгласен с теб за Драгалевци. Каквото и да си говорим трасетата са добри и се намират на 15 минути от центъра на София. Това не е за пренебрегване. Хубавото е че вече има много дестинации и разнообразие => конкуренция => подобряване на "услугата". Дано да се задържи.

Pupinator OUT :combust:
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: SHAMBHALA OPEN CUP 2010

Мнениеот airborneone » Пон Юни 21, 2010 12:18 pm

Pupinator написа:airborneone: Не съм съгласен с теб за Драгалевци. Каквото и да си говорим трасетата са добри и се намират на 15 минути от центъра на София. Това не е за пренебрегване. Хубавото е че вече има много дестинации и разнообразие => конкуренция => подобряване на "услугата". Дано да се задържи.

Предвид забраната за извозване на "кални" колоездачи. (официално)
Очаквано поскъпване на цената на лифта (неофициално)
Все по-голямия проблем с туристите (факт)
Самоков е на 1 час път, което понякога е времето необходимо за да се преодолеят гадните задръствания.
Аз гледам така на нещата...

Както се казва.... нищо лично :beer:
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3689
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 95 госта