Велорали "Черни връх" 2010

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Admin » Съб Сеп 18, 2010 6:55 pm

Организаторите на традиционното витошко велорали днес ми съобщиха коя дата са избрали за тазгодишното издание.

2 октомври 2010 г.

Записванията ще стават онлайн в сайта http://www.velorali.com, както и в трите магазина на "Веломания" + магазините-партньори на проявата - "Вело 2009" (на Пацо), "Велостраст" и магазина на бел. "Черни връх".

Когато получа подробности за проявата, т.е. програма, регламент и т.н., веднага ще ги публикувам в сайта. Като цяло не се очакват сериозни разлики спрямо миналата година.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Pinky76 » Съб Сеп 18, 2010 7:17 pm

Admin написа:2 октомври 2010 г.


Аз ще съм кратък и ясен - по-добра дата не можеше да се намери. :bowdown:

За справка: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar2010

Айде поне едно наздраве от мен и май няма да си троша тази година байка по камъняците :D ,въпреки че ми се участваше.
:beer: :beer: :beer:

P.S. Само да допълня и разясня мъничко какво имам предвид:

Значи като се направят 2 състезания(мероприятия) на едни и същи дати се получава следното - горе долу половината предпочитат едната проява, а останалите другата.Което неминуемо намалява броя на участниците,качеството на участниците,следователно конкуренцията,постиженията,може би атрактивността на състезанието намалява и т.н....Ако може променете датата - все пак ралито се е провеждало и ноември месец или края на октомври(не че е за предпочитане заради студеното време тогава), но всяка друга дата през октомври ще е идеална според мен.Е това е от мен.

Със здраве :beer: :beer: :beer:
Последна промяна Pinky76 на Съб Сеп 18, 2010 7:40 pm, променена общо 3 пъти
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Reactor » Съб Сеп 18, 2010 7:34 pm

Определено тази година,няма да го пропуснем с Крис :beer:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот dimitrov » Съб Сеп 18, 2010 7:58 pm

Жалко имах желание тази година да взема участие ,защото миналата не можах ,НО да се избира между Стара Загора състезанието и Черни връх за мен поне не може и дума да става :agree: , айде догодина :crazy:
dimitrov
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1510
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 1:40 am

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот ivan_radev1 » Съб Сеп 18, 2010 10:54 pm

Съгласен съм с Пинки. Виждам, че за последните три уикенда на октомври няма предвидено нито едно събитие, а не е задължително времето в началото на месеца да е по-хубаво от това в края.

Разбра се, организаторите решават кога и как. Ще се радваме обаче, ако има възможност за промяна в датите, за да участваме и в Стара Загора, и на Черни връх. :beer:
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Анелия » Нед Сеп 19, 2010 12:01 pm

dimitrov написа:Жалко имах желание тази година да взема участие ,защото миналата не можах ,НО да се избира между Стара Загора състезанието и Черни връх за мен поне не може и дума да става :agree: , айде догодина :crazy:

+1
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот bokicha » Нед Сеп 19, 2010 10:47 pm

dimitrov написа:Жалко ........ да се избира между Стара Загора и Черни връх................ :crazy:

....нужно ли е :smash:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот nedicha1 » Пон Сеп 20, 2010 6:12 am

Много глупаво от страна на ортанизаторите на състезанието на Черни връх да го направят на една дата със това във Стара Загора.За състезанието в Стара Загора се знае от много отдавна, че ще е на тази дата изберете друга дата за да има повече участници и да стане по интересно иначе едва ли ще дойдат много хора
Аватар
nedicha1
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1128
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 7:36 am
Местоположение: Varna

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Боян Бановски » Пон Сеп 20, 2010 7:56 am

Аз си мисля, че състезанията се организират главно за колоездачите. Но явно не това е водещо, щом колоездачите са принудени да избират между две хубави мероприятия, и двете с Традиции!
Аватар
Боян Бановски
 
Мнения: 351
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 5:33 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пон Сеп 20, 2010 8:20 am

Нали се сещате, че при нарастващия с годините брой състезания, все по-често ще се налага да избираме между 2(или дори повече) високо-профилни състезания/мероприятия! :)

И на мен ми липсва времето, когато човек можеше да посети ВСЯКО ЕДНО подобно мероприятие и да му остане достатъчно свбодно време за нероганизирани карания... :)
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот EccentricMOTION » Пон Сеп 20, 2010 8:46 am

Нека избора е още по-труден:
01-03 октомври София, Витоша
Купа "БКС"
DH
Български колоездачен съюз и спортен клуб "Рам Байкс"


Какво правим в този случай - ще се гоним по пътеките на Витоша..
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Pinky76 » Пон Сеп 20, 2010 10:05 am

HepBeH_XaMcTep написа:Нали се сещате, че при нарастващия с годините брой състезания, все по-често ще се налага да избираме между 2(или дори повече) високо-профилни състезания/мероприятия! :)

+ 01-03 октомври София, Витоша
Купа "БКС"
DH

Еми явно ще викате пази се или скачай в гората на вело-маратонците,които катерят към Черни Връх,а вие спускате и ги разминавате с бясна скорост в обратна посока. :D

Не,ако погледнем сериозно на нещата Хамстер батка прав си,че състезанията се увеличиха тази година.Но не са всяка седмица както в другите страни и не са все още толкова високо-профилни,а все още любителски с един контингент от 10-20 души,които сериозно тренират(кой когато има време) и се състезават.В чужбина(да кажем Германия,Белгия....) там на чисто любителските състезания,които се организират паралелно с профи стартовете и там участват естествено само любители и са в хиляди(от 500-1000 души до към 3000-4000 хиляди съм чувал и чел да участват).И поне 100-200 от тези сладури са на нивото на най-добрите в България,че и някои доста по-добри ;)
Относно самите състезания,за предстартови прояви,забавление за публиката и т.н. - еми то си трябва доста пари за това,но и хора(там набират доброволци за тази цел) и добра организация......знаете за какво иде реч.

Така че докато ги стигнем тези има много път да извървим и трябва всички да се стараем и да полагаме усилия да вървим в правилната посока и да се развиваме.Календара със мероприятия беше измислен с тази цел, за да можем още в началото на годината да си съставим план къде,как ще караме и да знае който работи например кога да си иска отпуска,да няма 2 състезания на една седмица,а да се разбират отделните организатори още месеци преди това,да поставят точни и окончателни дати и ако се повтарят датите да се сменят с други,за да можем да участваме навсякъде,където е възможно и прочие.Не може едни всяка година да тъпчат на едно място и когато на тях им е удобно да провеждат каквото там те си искат,а други да правят компромиси и да се съобразяват с останалите организатори и нас самите - участниците.Има свободни дати през октомври направете тогава Черни Връх. ;)

Дано другата година се избистрят някои неща и грешки от тази и както казва и Уолтър нещата вървят напред и прогресираме.Дано е така,но едно мое лично мнение - за да имаме наистина прогрес,да се развиваме(не само в спорта,но и в живота) трябва да мислим като едно цяло,не за себе си.Защото ако всеки гледа как на него да му е най-добре,а на останалите каквото остане,няма да стигнем далеч(вижте държавицата ни за малък пример).Аз виждам къде има прогрес и къде не и според мен всичко зависи от нас - хората,който има желание и възможности също и има амбиция и визия за нещо по-добро в бъдеще,тези хора намират начин и го правят.Тази година има толкова много прогрес и наистина аз виждам толкова много нови лица,с нови идеи,че наистина тези които не се развиват, правят впечатление и ние негодуваме срещу тях.Нищо лично,просто аз,а и останалите тук съм сигурен,че искат най-доброто за нашето любимо хоби-спорт и един ден ще го получим с общи усилия.Защото спортът е здраве и това да ти доставя удоволствие и чувство за пълноценост,по-хубаво е от алкохола,а и си на чиста глава. :D

И директно по темата Черни Връх 2010 - ако наистина остане датата и се припокрие със състезанието в Стара Загора - еми нашата група от Казанлък почти сигурно ще участва в Стара Загора,същото се отнася за Мамутите от Свиленград,а ако Уолтър и Мамутите от София също дойдат в Стара Загора,тогава сами си правете изводи колко ще спадне нивото на Черни Връх + всички от Източна и Централна България също ще изберат по-близкото до тях мероприятие.Но има и един плюс това - така всеки който има амбиции да спечели състезанието,сега му се е паднало да го прави,като се има предвид,че най-добрите ще сме другаде.Но не това е идеята на състезанията и организирането им като цяло.;)

Със здраве на всички
:agree: :beer: :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Inzagi » Пон Сеп 20, 2010 10:58 am

Това състезание чаках с нетърпение ,но сега сигурно няма да отида ,а ще избера Стара Загора защото е супер дразнещо как оргонизаторите решават в последния момент без да се съобразяват с другите такива мероприятия и без да се съобразяват с колоездачите ,че трябва да направят състезанието на една и съща дата с друго.Аз немога да разбера не е ли основния приоритет на едно състезание да събере повече хора нали това е идеята, ебаси и глупоста
Аватар
Inzagi
 
Мнения: 544
Рейтинг: 1636
Регистриран на: Вто Май 26, 2009 10:16 am

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот bokicha » Пон Сеп 20, 2010 11:55 am

HepBeH_XaMcTep написа:Нали се сещате, че при нарастващия с годините брой състезания, все по-често ще се налага да избираме между 2(или дори повече) високо-профилни състезания/мероприятия! :)

:)

Много сме далеч от този момент.
Първо трябва да напълним календара от Април до Октомври, да няма празно, а не Юли и Август да няма нищо пък Септември да се чудиш къде да идеш!!!
И второ трябва да напълним състезанията/мероприятията с участници, никак не е добре нито за участници нито за организатори петдесетината души които ходят редовно на всички мероприятия да се разделят на две. Само си спомнете колко човека застанаха на старта на състезанието в Тетевен в началото на сезона!
А нивото на състезанията ще го дадат състезателите!
И сега нормално всеки, който го интересуват минутите и секундите които ще изгуби/спечели от еди кой си ще предпочете да иде там където сас състезателите. А всеки който отива джъст фор фън/макар че първото не изключва второто/ пак ще трябва да избира, макар въобще да не го е грижа за времето което ще постигне. И в този ред на мисли може и едното мероприятие да се превърне само в организирано каране до еди къде си, което също не е лошо.
Най- лошото е че сме една шепа хора все още. Жалко е.
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот outfaced » Пон Сеп 20, 2010 12:25 pm

Черни Връх винаги ще събере достатъчно хора, само поради факта че е в София. Но е кофти да се конкурира с друго меропритие.
Не сме стиганли като качество и количество до там, че конкуренцията между мероприятията да води до положителни резултати. На тоя етап от такива застъпвания губещи са малко или много всички.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот kvelikov » Пон Сеп 20, 2010 1:05 pm

Pinky76 написа:... има и един плюс това - така всеки който има амбиции да спечели състезанието,сега му се е паднало да го прави,като се има предвид,че най-добрите ще сме другаде....


Драго нарочно е избрал тази дата - да може да се качи на стълбицата с приятели и познати... :D

А сега сериозно:
имате абсолютно право за казаното по-горе!
Аз сигурно няма да ходя в Ст. Загора и датата 2.10.2010 ме устройва напълно, но не е коректно спрямо старозагорци и сериозните участници.
Сериозните карачи в БГ са не повече от 15-20 души!
Другите сме просто туристи с велосипеди - кой може повече, кой по-малко ...
Абсолютно ще сте прави, ако бойкотирате ралито, в случай, че остане на тази дата.
23-24, 30-31.10.2010 - все свободни...
Не казвам 9-10.10.2010, защото тогава със сигурност няма да мога да участвам, а закъде е това рали без ГОЛЕМИЯТ Великов... :rofl:

Успехи на всички и дано здравият разум надделее!
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот LandShark » Пон Сеп 20, 2010 1:30 pm

Като член на "Зарата" и участник в организирането на Велорали Средна гора 2010 мога да изразя само съжаление за решението на Веломания да направят велорали Черни връх на същата дата. Всъщност донякъде е странно за мен, предвид че преди около 2 седмици изпратих информация на Веломания за нашето мероприятие. Но както и да е. Може би си спомняте, че ние вече променяхме датите на нашето велорали, което първоначално беше насрочено за 25-26 септември. Още преди лятото се договорихме с габровските Исполини и определихме новата дата. Сега за нас е малко късно за промени отново... все пак ще обсъдим създалата се ситуация, но е малко вероятно да има промяна при нас. Жалко е наистина това съвпадение, считам че по-скоро всички губим от това.
За поддръжката на велосипедите си от години се доверявам на Н.Костадинов. И никога не съм бил разочарован.
«Че животът е рай — казва той изведнаж, — за това аз вече отдавна мисля. — И тутакси притури: — Само за това и мисля.»
Аватар
LandShark
 
Мнения: 225
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 10:00 am
Местоположение: Сф, Кзн, СтЗ

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот vlassadar » Пон Сеп 20, 2010 4:31 pm

Ами, и миналата година май съвпадаше с нещо. И Обиколката съвпада често с нещо. Досега не се е случвало някой от тях да промени датата на провеждането. Не вярвам и сега да го направят. Не знам какви са им съображенията, но и да знам, най-много да ги оправдая, от мен нищо не зависи. Жалкото е, че ще пропуснем да се изкефим на силната конкуренция между няколко ключови карачи. А специално Черни връх винаги се обявява 1-2 седмици преди състезанието. Логиката им за тази дата ми е мистерия все пак
Аватар
vlassadar
 
Мнения: 590
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 24, 2003 12:40 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Ozzie » Пон Сеп 20, 2010 5:43 pm

EccentricMOTION написа:Нека избора е още по-труден:
01-03 октомври София, Витоша
Купа "БКС"
DH
Български колоездачен съюз и спортен клуб "Рам Байкс"


Какво правим в този случай - ще се гоним по пътеките на Витоша..



ЕМ, отново не си в час
националния шампионат по спускане, ще е тази събота и неделя - 25 и 26 септември на Боровец
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот kvelikov » Вто Сеп 21, 2010 8:58 am

Ако някой иска да порепетира трасето на ралито, да заповяда утре в 9.00 на площадчето в Бояна.
Ще опитам да го направя за макс. 4 часа... :dontknow: , т.е. ще карам стегнато.
Не вярвам да успея, но от опит глава не боли, а и ще е добра репетиция за Узана... :D
Независимо дали сте по-бързи или по-бавни, една чевръста и потна разходка до ЧВ е винаги добре дошла.
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Боян Бановски » Вто Сеп 21, 2010 9:39 am

[quote="kvelikov"]Ако някой иска да порепетира трасето на ралито, да заповяда утре в 9.00 на площадчето в Бояна.
Ще опитам да го направя за макс. 4 часа... :dontknow: , т.е. ще карам стегнато.
Аз ще опитам в 9.00 да съм там, но ако закъснея няма да те гоня, защото макс. 4 часа ми е в доста повече от стегнато!
Аватар
Боян Бановски
 
Мнения: 351
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 5:33 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Sartor » Вто Сеп 21, 2010 12:03 pm

Боян Бановски написа:Аз ще опитам в 9.00 да съм там, но ако закъснея няма да те гоня, защото макс. 4 часа ми е в доста повече от стегнато!


Аз мога да тръгна по-късно да го правя, защото просто байка ми е за ремонт - ако не е готов, ще бъде събота/неделя (особено както се очертава да нямам транспорт за Узана :crap: )
Аватар
Sartor
 
Мнения: 1548
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 5:30 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот bokicha » Вто Сеп 21, 2010 7:07 pm

...
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот kvelikov » Сря Сеп 22, 2010 3:20 pm

Е, няма как да не съм доволен!
В компанията на Райко и Боян Б. не може да не си бърз... :D
С Райко го качихме за точно 3.00 часа, като той се съобразяваше с моето темпо. :agree:
Ако беше сам, спокойно го правеше 2:30!
Точно това време направи и Боян, който ни застигна на ЧВ.
Надолу знаете как е - газ до дупка!
Отне ни 1:15, т.е. цялото каране продължи чисто 4:15 часа.
Ако хвърля раница, протектори и прочее принадлежности (поне 5 кг), към които съм пристрастен, може и под 4 часа да падне... :dontknow:
Турист като мен няма как да не е доволен от подобен резултат. :smash:
Направо си влизаме в десятката! :drunk:

Спортистите рекордите изграждат,
а туристите след тях вървят.
Спортисти, туристи, пенсионери,
винаги на път, на горски път ...
:eyebrow:

Успехи на всички!
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот airborneone » Сря Сеп 22, 2010 3:33 pm

Търся компания за велоралито.
Задължително изискване е да бъде с ДХ/ФР или друг крайно неподходящ за целта велосипед.
:beer:
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3689
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Боян Бановски » Сря Сеп 22, 2010 4:00 pm

Днес направих маршрута на велорали Черни връх, страхотен маршрут! Супер катерене нагоре, а надолу е върхът! Горе е само някакъв Черни връх, надолу спускането е върхът! И за да е по интересно, веднага след умората от катеренето. Към всички които се чудят дали да ходят на велоралито- отивайте на 02.10., невероятно е! В личен план, за съжаление тази година ще пропусна, но днес аз си взех своето. Исках да видя как съм от миналото велорали, качих се до горе с 23 минути по-бързо, което ме изненада приятно и си направих някои изводи. Два от тях ще споделя във форума /неангажиращо /. Към всички каращи редовно и сериозно: 1. Купете си шосейка и компютърче с пулс и каданс и катерете де що има баир, 2.Ако имате възможност карайте по-често с хора като Райко /предимно вечер и зимата на сняг/, баце Бокич, Боко-Локо, Сашо Генов и всички видове Мамути които намерите!- Помага много!
Успех на всички участници и късмет с времето за да се насладите на карането на Макс!
Последна промяна Боян Бановски на Сря Сеп 22, 2010 4:06 pm, променена общо 1 път
Аватар
Боян Бановски
 
Мнения: 351
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 5:33 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Sartor » Сря Сеп 22, 2010 4:05 pm

Боян Бановски написа:2.Ако имате възможност карайте по-често с хора като Райко /предимно вечер и зимата на сняг/, баце Бокич, Боко-Локо, Сашо Генов и всички видове Мамути които намерите!- Помага много!


Ще добавя в това число Милко и Радо-капитана :)
Аватар
Sartor
 
Мнения: 1548
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 5:30 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот pro-adrenaline » Сря Сеп 22, 2010 4:56 pm

airborneone написа:Търся компания за велоралито.
Задължително изискване е да бъде с ДХ/ФР или друг крайно неподходящ за целта велосипед.
:beer:

:wavey:
Демо 7 мисля че е достатъчно неподходящ велосипед :D Така че ако не си си намерил компания и не възразяваш може заедно да бутаме/въртим
pro-adrenaline
 
Мнения: 84
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 9:57 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот airborneone » Сря Сеп 22, 2010 5:45 pm

pro-adrenaline написа:
airborneone написа:Търся компания за велоралито.
Задължително изискване е да бъде с ДХ/ФР или друг крайно неподходящ за целта велосипед.
:beer:

:wavey:
Демо 7 мисля че е достатъчно неподходящ велосипед :D Така че ако не си си намерил компания и не възразяваш може заедно да бутаме/въртим

:beer: :beer: :beer:
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3689
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот EccentricMOTION » Сря Сеп 22, 2010 11:05 pm

Момчета, ще търкаляте Сезифов камък нагоре с тези велосипеди. Миналата година така сгрешихме с още 2ма младежи - бутахме Behemoth, Ram DH и едно Rocky. Още на тръгване от Бояна групата се движеше с 30км средна скорост, нас естествено ни дърпаха с коли. Отне ни 5часа да се качим до горе. Направихме живота на Пацо и Тучо-тучо черен, 5часа караха до нас, за да се качим до горе. Надолу - още по-ужасно. Най-лошото спускане - час и половина от Черни. Возенето преобладаваше, каране-по равното...Състезанието е ХС, като кажат организаторите че е ХС, значи е ХС. Тази година съм с твърдака, замислям се дали да не сложа и леките гуми.
Трасето се кара с твърдак с 80мм ход отпред, механики с 160ки, ръкавици половинки, каска челадинка....
Успех! Ще се видим на старта!
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Следваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 98 госта