Велорали "Черни връх" 2010

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот Admin » Пон Дек 20, 2010 6:04 pm

HepBeH_XaMcTep написа:
airborneone написа:
bobivg написа:
outfaced написа: :D ... че кво му е обърканото на това спускане

Ми не е по трасето на ралито, но от там е по-технично и интересно. Просто го казвам в случай, че без да искате сте минали оттам. В крайна сметка всички пътища водят към Цариград.

Плюс факта, че е 100 пъти по-бързо от там... да не говорим за тракторите с които бяхме аз и Хамстера....


От там се спестяват около 20 мин... дори с твърдак!


Ами не, не се спестяват. Ако искаш, може да пробваме някой път - ти с голямото колело, аз с моето. Ти мини по пряката пътека, аз ще си мина по стандартния маршрут и да видим кой ще пристигне пръв долу при чешмата. ;)
Пътеката със серпентините е доста по-технична от другата и ако приемем средни умения на карачите като константа, не ми се вярва да я минат по-бързо. А пък 20 минути... Пешо, хората за 20 минути правят 1/3 от цялото спускане (Черни връх - Бояна), а тоя участък не е повече от 1/10 от него. Посмали малко! :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пон Дек 20, 2010 6:14 pm

Някой път може да пробваме ;)
п.с. не съм казал по същата пътека :beer:

опс!
Сега видях, че съм писал 20 вместо 10....
:blush:
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: Велорали "Черни връх" 2010

Мнениеот 4getcredo » Вто Дек 21, 2010 10:35 am

HepBeH_XaMcTep написа:Сега видях, че съм писал 20 вместо 10....
:blush:

:rofl: :rofl: :roll2:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 103 госта