М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Ver » Пон Окт 17, 2011 6:21 am

Браво на ентусиастите :clap:
Вижда се, че е било зимно приключение :agree:
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, today is a Gift. That's why we call it Present!
Аватар
Ver
 
Мнения: 71
Рейтинг: 1500
Регистриран на: Пон Май 30, 2011 7:16 am

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот М.Паунов » Пон Окт 17, 2011 7:23 am

Pinky76 написа:А Миро Паунов и приятеля му някъде около Кокалянския манастир вече ги изгубихме,може би са се отказали от карането по трасето.Те все пак и дойдоха на ход до старта.


Не точно.. просто ви изгубихме на спускането и трябваше да сменяме спирачка. Там нямаше и маркировка та в крайна сметка се наложи да се приберем по Самоковско.
За сметка на това на връщане се засякохме с едни мадами и наминахме през една кръчма :)

Аз също благодаря за компанията и съм навит да го повторим и потретим :beer:
Аватар
М.Паунов
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1550
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 8:13 pm

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот emoonthemove » Пон Окт 17, 2011 8:56 am

Това момиче е желязно и много по-кораво от повечето от нас.Първо реши да кара с нас по трасето въпреки,че се отмени състезанието.А инициаторът беше Уолтър както винаги.
Беше си снежна приказка,после мокра и каменна пързалка,после дъжд и много сняг по нас от клоните на дърветата и накрая бяхме вир-вода мокри като се върнахме обратно на старта на карането в Железница.Бяхме останали аз,Уолтър и Васко.
Елена,Козера и Тино бяха малко по-назад.А Миро Паунов и приятеля му някъде около Кокалянския манастир вече ги изгубихме,може би са се отказали от карането по трасето.Те все пак и дойдоха на ход до старта.

И докато чакахме останалите 3-ма си умряхме горе от студ и почнахме малко да замръзваме.Уолтър си замина за София,а ние изчакахме останалите.След това Козера и Васко се качиха в колата си на топло и се прибраха към София,а аз Тино и Елена спускахме на ход към София.

Тя реши да ни остави по едно време,а ние с Тино беряхме душа по леденото спускане и няколко от пръстите ми на дясната ръка бяха в много лошо измръзнало състояние и си мислех,че ще ги изгубя.Направихме малко задмоторно зад колата на Козера уж да се стоплим,ама не помогна и пак си умирахме от студ.
Все пак на Тино дядо му мисля ни извози с кола от Бистрица до Младост и след това и до Централна гара.Мерси много на Тино,ако не беше това момче и роднините му,можеше и да си изгубя пръстите.А Елена си се прибра на ход.

По-голям студ и мъка не съм брал аз през живота си,ама беше голямо приключение.Жалко,че не съм от София да го повтарям това всяка седмица с вас момчета и момичета.Има много ентусиасти и можещи карачи от София.Само така и спортът ни ще върви само нагоре.Радвам се,че имах възможност да покарам с вас.

Поздрави Тодор! :agree:

:beer: :beer: :beer:


Недоумявам защо колоезденето трябва бъде такова страдалческо изживяване? :eek3: Според мен човек трябва да прави разлика между твърдост на характера и глупост - хайде, маратонския войн го разбирам, но каране в такова ужасно време...
Аватар
emoonthemove
 
Мнения: 458
Рейтинг: 1911
Регистриран на: Пет Юни 25, 2010 11:42 pm

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Ver » Пон Окт 17, 2011 9:10 am

@Emo, хората са различни. Светът е шарен и слава богу :)
Това, което за едни е мазохизъм за други може да е приключение.
Това, че са премръзнали вчера, днес няма никакво значение, дори съм сигурна,че се чувстват по-живи :agree: :D
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, today is a Gift. That's why we call it Present!
Аватар
Ver
 
Мнения: 71
Рейтинг: 1500
Регистриран на: Пон Май 30, 2011 7:16 am

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Admin » Пон Окт 17, 2011 9:21 am

Според мен, в тия условия отлагането беше единственото нормално решение. Това, че после се пооправи времето, нямаше как да бъде предвидено между 9:30 и 11:00 ч, когато времето си беше откровено зимно и като слязох с колата надолу по улиците на Железница, никак не бях сигурен, че ще успея същия ден да се прибера с нея в София, т.е. да се изкача по тия улици с 5 см сняг по тях.
Абе изобщо... ок, вярно е, че много от участниците, даже май повечето, бяха готови да карат и в тези условия. Не го разбирам тоя мазохизъм, но който го влече, никой не го спря да кара и в неделя. Когато обаче става дума за самото мероприятие, не мисля, че щеше да има полза от провеждането му в подобна ситуация.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот taurus13 » Пон Окт 17, 2011 9:22 am

emoonthemove написа:Недоумявам защо колоезденето трябва бъде такова страдалческо изживяване? Според мен човек трябва да прави разлика между твърдост на характера и глупост - хайде, маратонския войн го разбирам, но каране в такова ужасно време...

Е, това си е нищо, сравнение с височинния алпинизъм, но за онова "мъчение", трябва да ти разкаже алпинист. Човек е устроен така - ако не поема някакви предизвикателства, не се чувства жив. Разбира се, всеки си има своите предизвикателства. Иначе времето вчера, не е било по-рзлично от скапано мартенско. Карането в зимни условия е въпрос на екипировка и мерак. :)
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот jd » Пон Окт 17, 2011 9:29 am

taurus13 написа:Карането в зимни условия е въпрос на екипировка и мерак. :)

Милко, ето това е ключовата дума! ;)
Аз лично, както мисля и по-голямата част от хората, които не са карали в неделя, не бях подготвен за снежно каране. За кално - да, но не снежно.

Хайде очакваме следващата дата, когато вече ще истинското хубаво каране (с или без сняг, този път поне аз ще си знам и ще се подготвя за сняг) :D :beer:
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот ko3er » Пон Окт 17, 2011 9:59 am

Аз грам нямах екипировка за сняг, ама кво от тва. Карах по дънки измокрих се и измръзнах най-страшно, ама се накефих на макс и не съжалявам ни най-малко, че реших да карам. Тръпката от карането в такива условия е уникална особено на спускането, което в това хлъзгаво време беше доста адреналинско. Големия филм дойде след спускането като тръгнахме да катерим, когато трябваше да се провираме през натежалите от мокрия сняг клони и целия сняг падаше върху нас постоянно.. Но все пак изживяването беше супер яко и със сигурност ще го помня дълго.. Така че, ако щете ме наричайте мазохист, но исках да си изкарам готино и го направих, за което публично благодаря на всички, с които карахме вчера.. :beer:
Аватар
ko3er
 
Мнения: 611
Рейтинг: 1955
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 9:50 pm
Местоположение: София,Дианабад

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Pinky76 » Пон Окт 17, 2011 11:36 am

emoonthemove написа:Недоумявам защо колоезденето трябва бъде такова страдалческо изживяване? :eek3: Според мен човек трябва да прави разлика между твърдост на характера и глупост - хайде, маратонския войн го разбирам, но каране в такова ужасно време...


Да споделя някои допълнителни неща относно това и вчерашното каране.
Ти беше с нас в колата на отиване за карането нали?
Ти каза,че всички и ти сте за мен за състезанията и прочие и ме подкрепяте,а излиза че не ме разбирате,а не само мен.Ами останалите карачи по състезанията?

Аз до миналата година се мъчих на всяко едно състезание,а и на тренировките,защото бях малко по-слабо подготвен(като за втори по-сила,но доста по-слаб в издръжливостта от сега) и дали в началото на карането или някъде към края започва една такава мъка,особено ако си изразходиш цялото гориво - гликогенните запаси мисля,че бяха.Тук не съм спец -но знам какво е чуството -а то е,че е спреш ли да въртиш,няма да можеш да направиш и една крачка пеша.Така беше на 24 часа преди 2 години,когато в 3 часа през ноща ме изнесоха с кола от трасето.Не можех да стана от земята.

Та подобни истории много хора могат да разказват с дни,така че това е само пример.Но ти ако не се мъчих,значи не показваш всичко, на което си способен и не се влагаш максимално.Аз после само съжалявам,защо съм се пазил за след карането да имам сили ли?

Първо - аз не обичам студа,даже го мразя.И докато чакахме за състезанието бях през цялото време в колата на топло,а останалите бяха повечето навънка докато валеше и се чакаше още на Бистрица какво да се прави в такова време.

Второ - аз бях добре подготвен за снежни условия,но тъй като всички си заотиваха се наложи да карам с всичкия си багаж,който носех от Казанлък и се вижда тежката раница.Освен Уолтър и Козера останалите бяха без раници.Добре,че Тино се съгласи веднага да ми носи едната по-малка раница с багажа,че иначе не знам.Това в тези условия си оказа влияние.

И както казах по-горе не харесвам студено време и не карам в студено време,но просто като Уолтър дойде и каза ще се кара и адреналина ти се вдига веднага и искаш да отговориш на предизвикателството.Момичето(Елена) също явно му се караше много и реши и тя да дойде.За останалите - един Козера е велик мъченик просто и да допълня още малко - той беше 2 месеца в чужбина и не е карал колело през това време и това му беше едно от първите карания от дълго време.Иначе щеше да се мъчи доста по-малко.За Васко Василев (motomarzel) и Миро Паунов - това са 2 момчета,които ако имат време да тренират повече ще станат по-добри от мен в колоезденето.Потенциала го имат и таланта го имат,а за желание дали имат - е щом караха вчера с нас,защо да се коментира това изобщо.Само трябва да си повярвам малко повече,другото ще стане от само себе си.Тино също има потенциал,а желание не му липсва също.Само опит и много тренировки ви липсват момчета.

Трето - сами не правето това момчета и момичета.Аз само също никога няма да направя такова каране в тези условия.Но ние бяхме една група задружна и се изчаквахме на разклоните,така че просто духът на групата беше велик и ако някой имаше по-сериозни проблеми по време на карането щяхме да си помогнем.Пак казвам проблемите с измръзването станаха когато спирахме да караме и особено накрая.Докато караш и катериш тялото ти се стопля и нямаш проблеми,същото е и с алпинистите и планинарите в гората.Спреш ли да си починеш и особено заспиш ли - си мъртъв.Ние изобщо не бяхме стигнали до такива измерения на страдането.

Самото каране беше много приятно изживяване,особено по поляните в дълбокия сняг.

Та това е - всичко е живот.Аз просто не можех да се върна обратно към гарата и родния град след като дойдох до София да покарам и изядох толкова храна.Трябваше да се изразходи натрупана енергия.И не съжалявам за нищо,само че не съм от София по-често да ги правим подобни карания.Особено карането с Уолтър - много можете да научите от този човек за всеки един аспект от колоезденето и още...

Поздрави и до нови срещи!

Тодор! :agree:

:beer: :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот GRINDER » Пон Окт 17, 2011 11:47 am

Ние с Ники (Codename47) решихме да се качим до Алеко с автобуса и да се спуснем през резервата, където е минал смерча към Бистрица да видим какво що се случва. Горе беше зимна приказка здраво сняг виелица и мъгла, на 50м няма видимост ... идеално за каране. Пътеките надолу бяха страхотни, снега пресен и стегнат, няма жива душа, само трябваше да се борим с корените и камъните под снега. И всичко се скапа като наближихме малко над Бистрица, стана мокро кишаво и кално и за броени минути подгизнахме до кокал и тогава се превърна в мазохизъм. Иначе карането си беше страхотно и наистина в такива условия екипировката е едно от най-важните неща, другото човек да си знае възможностите и опита и къде отива и какво го чака там. Най-лошото е планината да те завари неподготвен.
В Бистрица видяхме, че хората се прибират и ни уведомиха че мероприятието се е отменило та не се класирахме за зяпачи. :beer:
Аватар
GRINDER
 
Мнения: 163
Рейтинг: 1347
Регистриран на: Нед Дек 16, 2007 5:26 pm
Местоположение: София

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот natalito » Пон Окт 17, 2011 1:14 pm

jd написа:
taurus13 написа:Карането в зимни условия е въпрос на екипировка и мерак. :)

Милко, ето това е ключовата дума!

тадъм, тадъм
Да кажа и аз нещо, въпреки, че вчера се покрих като мишка :lol:
Конкретно за вчерашния случай и подобни на него /не бях, но не е като да не мога да си представя какво е било/.
Въпреки, че сега разполагам с доста по-добра и удобна екипировка, отколкото преди години, за кво ли не време, си останах вкъщи. Защото ми липсваше нещо по-основно - кондиция за такъв тип атмосферни условия.
Та ако ще споменаваме ключови думи нека бъдат тези: добра кондиция, съчетана с подходяща екипировка. :agree:
А мерак си трее винаги
едит: абе кондицията си е по-важна :D
"I say the sunshine will blow my mind and the wind blow my brain" - BA

Изображение
Аватар
natalito
 
Мнения: 867
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 10:20 am

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Yavkata » Пон Окт 17, 2011 1:41 pm

natalito написа:
jd написа:
taurus13 написа:Карането в зимни условия е въпрос на екипировка и мерак. :)

Милко, ето това е ключовата дума!

тадъм, тадъм
Да кажа и аз нещо, въпреки, че вчера се покрих като мишка :lol:
Конкретно за вчерашния случай и подобни на него /не бях, но не е като да не мога да си представя какво е било/.
Въпреки, че сега разполагам с доста по-добра и удобна екипировка, отколкото преди години, за кво ли не време, си останах вкъщи. Защото ми липсваше нещо по-основно - кондиция за такъв тип атмосферни условия.
Та ако ще споменаваме ключови думи нека бъдат тези: добра кондиция, съчетана с подходяща екипировка. :agree:
А мерак си трее винаги

Хм, за сплотената ми семейна групичка, мога да кажа, че бяхме добре подготвени като екипировка и за снежни условия. Просто мерака беше по-малко.
От една страна съм сърбал попарата на карането в тежък мокър сняг, от втора не знаехме, че ще има група мераклии и се опасявах от загубване в непознатия за мен район, от друга цялото иди ми -дойдими и стърченето на студа ми подейства демотивиращо. Не съжалявам, че не се включихме в карането (или поне не си признавам :D :blush: ), съжалявам, че не взехме и децата, да се потъркалят в снега.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Ver » Пон Окт 17, 2011 2:32 pm

Yavkata написа:...съжалявам, че не взехме и децата, да се потъркалят в снега.

Не съжалявай, след някоя и друга седмица нали ще има (пак) Мър :D
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, today is a Gift. That's why we call it Present!
Аватар
Ver
 
Мнения: 71
Рейтинг: 1500
Регистриран на: Пон Май 30, 2011 7:16 am

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот kvelikov » Вто Окт 18, 2011 1:52 pm

Гледайки Календара на сайта и прогнозата за времето, вероятна следваща дата за М.Ъ.Р. есен се очертава 6.11.2011.
Има достатъчно време дотогава, но това, което ми минава през главата е:

- да оцелее трасето за Смели (а защо не и да се доразвие от феновете)
- да се реши проблема със свалящите маркировката кретени (може би с хора на важните места)
- другите са по-маловажни ;)

В случай, че има ентусиасти да го проведат по-рано (стана въпрос в неделя), ще окажа пълно съдействие. :agree:
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот SASUN » Вто Окт 18, 2011 9:47 pm

Мисля ,че има ентусиазирани :beer: :smokin:
SASUN
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 8:11 pm

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Teodor40 » Сря Окт 19, 2011 12:05 pm

За тази събота прогнозата за времето изглежда приемливо. Защо не тогава? Тъкмо ще е поизсъхнало вече :look:
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот colson » Сря Окт 19, 2011 12:34 pm

В събота има още едно мероприятие.
Карай всеки ден!
Аватар
colson
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1795
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:02 pm
Местоположение: София

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот bikera » Сря Окт 19, 2011 4:56 pm

Аз съм за!!!Да има състезание в събота :beer:
НАГОРЕ С ЛИФТ НА ДОЛУ С ДРИФТ
Аватар
bikera
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1146
Регистриран на: Сря Юли 21, 2010 3:31 pm

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Yavkata » Сря Окт 19, 2011 5:31 pm

Една част от валяните от снега миналата неделя сме планирали за тази събота друго мероприятие. По добре да си е за 5-6 ноември.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот dary96 » Сря Окт 19, 2011 5:36 pm

Гласувам за 6 защото на 5 е Battle Of The Champions и предполагам не само аз искам да гледам.
Луд умора няма,само се поти!!!
08 осем 594 едно 596
Аватар
dary96
 
Мнения: 110
Рейтинг: 1193
Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 4:24 pm
Местоположение: София

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Reactor » Сря Окт 19, 2011 5:40 pm

dary96 написа:Гласувам за 6 защото на 5 е Battle Of The Champions и предполагам не само аз искам да гледам.

+1 за 6-ти :beer:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот al » Сря Окт 19, 2011 6:54 pm

+1 за 6-ти :agree:
Изображение
Аватар
al
 
Мнения: 135
Рейтинг: 1255
Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 9:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот bikera » Сря Окт 19, 2011 9:16 pm

А за неделя кво ще кажете? Да се прожеде състезанието в неделя щом в събота неможе! :beer:
Аватар
bikera
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1146
Регистриран на: Сря Юли 21, 2010 3:31 pm

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Vikingonbike » Чет Окт 20, 2011 8:43 am

Глас за 6ти Ноември :D Като отново живот и здраве, ще мога да предложа безвъзмезден транспорт на 5-6 души в името на М.Ъ.Р.-делото :beer:
КМЯ!
Аватар
Vikingonbike
 
Мнения: 992
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 21, 2010 2:27 pm
Местоположение: София

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Vikingonbike » Чет Окт 20, 2011 1:58 pm

Моля да бъда извинен за :offtopic: , но бих искал да призова този, който би минус на горния ми пост ( :dontknow: ) да драсне едно ЛС да изясни с какво по-точно не е съгласен. :beer:
КМЯ!
Аватар
Vikingonbike
 
Мнения: 992
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 21, 2010 2:27 pm
Местоположение: София

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Rix » Чет Окт 20, 2011 2:08 pm

Явно е седмият човек, за който няма място :D
Аватар
Rix
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1217
Регистриран на: Чет Сеп 17, 2009 11:22 pm

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот Teodor40 » Чет Окт 20, 2011 7:29 pm

Vikingonbike написа:Моля да бъда извинен за :offtopic: , но бих искал да призова този, който би минус на горния ми пост ( :dontknow: ) да драсне едно ЛС да изясни с какво по-точно не е съгласен. :beer:

:offtopic: И аз от тази тема има два минуса! Явно има хейтъри, какво да правиш...
:finger:
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот pompaka » Чет Окт 20, 2011 8:41 pm

днес ходихме и трасето беше супер и си прекарахме доста добре :) събота и неделя сме там ако има желаещи да караме да пише на лс и ще се разберем. :beer:
Нагоре с лифт, а надолу с дрифт !!

Изображение
Аватар
pompaka
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1128
Регистриран на: Нед Юли 18, 2010 1:53 pm

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот ko3er » Съб Окт 22, 2011 10:45 am

И кво са кога ше има М.Ъ.Р.?
Аватар
ko3er
 
Мнения: 611
Рейтинг: 1955
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 9:50 pm
Местоположение: София,Дианабад

Re: М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. есен 2011

Мнениеот s-bird » Пон Окт 24, 2011 8:30 am

Най-вероятно на 6.11.11 (неделя). Аз лично съм съгласна и на 30.10 да е :)
s-bird
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Пет Окт 07, 2011 2:02 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта