ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот estrogen » Нед Ное 13, 2011 6:14 pm

valenti написа::offtopic: Много е хубаво че, велоклуб ,,Устрем" прави обяви за бъдещи карания и тук в тази тема. Но имам един съвет или молба, ще може ли след анонса за карания да има и кратък разбор за това как са преминали те? Дано да не обидя някой, но много постно се получава, като весник ,,Позвънете"-само обяви и нищо което може да привлече бъдещи колоездачи към тази невероятно хубава кауза- велосипеда!
Предварително се извинявам, ако съм засегнал някой!


Никого не засягаш,прав си добре е с няколко думи да бъде описано как е преминало карането.Последното шосейно колоездене премина без инцидентно със средна скорост от 18км/ч.,която според мен е бавна,бяхме 4 човека и се откроява присъствието на Мариета(мърморешата) :D,много я мъчат баирите горката беше гладна и спряхме на Харамията където си хапна едно биволско мляко с 2 филии хлебец и там се запечата момента на електронен формат. :D
estrogen
 
Мнения: 23
Рейтинг: 1213
Регистриран на: Вто Фев 08, 2011 12:42 pm

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот estrogen » Нед Ное 13, 2011 6:19 pm

Wooolf написа:Това е страхотно , значи като се прибера ще пиша и дано направим каране :)

Заповядай организираме постоянно карания,днескашното каране си беше тежко,малко объркахме пътя в гората преди с.Здравец,а и беше в ужасни ровове на места бутахме.Трима се отделихме по шосе след прокараните 30км. по черно защото почна да става късничко. Маршрута от днескашното XC е труден но за сметка на това продължител. Труден за педалиране :)
estrogen
 
Мнения: 23
Рейтинг: 1213
Регистриран на: Вто Фев 08, 2011 12:42 pm

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот Wooolf » Нед Ное 13, 2011 7:25 pm

С удоволствие ще се присъединя някой път към вас и не само веднъж надявам се , но за начало ще трябва да подбирам ,защото съм нов и при едно по-интензивно каране няма да съм на място . Поздрави :liplick:
Аватар
Wooolf
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Нед Авг 29, 2010 4:11 pm
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот brusarski » Пон Ное 14, 2011 12:56 am

estrogen написа:
valenti написа::offtopic: Много е хубаво че, велоклуб ,,Устрем" прави обяви за бъдещи карания и тук в тази тема. Но имам един съвет или молба, ще може ли след анонса за карания да има и кратък разбор за това как са преминали те? Дано да не обидя някой, но много постно се получава, като весник ,,Позвънете"-само обяви и нищо което може да привлече бъдещи колоездачи към тази невероятно хубава кауза- велосипеда!
Предварително се извинявам, ако съм засегнал някой!


Никого не засягаш,прав си добре е с няколко думи да бъде описано как е преминало карането.Последното шосейно колоездене премина без инцидентно със средна скорост от 18км/ч.,която според мен е бавна,бяхме 4 човека и се откроява присъствието на Мариета(мърморешата) :D,много я мъчат баирите горката беше гладна и спряхме на Харамията където си хапна едно биволско мляко с 2 филии хлебец и там се запечата момента на електронен формат. :D


Ето как премина съботното шосейно каране :
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
И неделното каране по черно :
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

С извинения за леко странната форма на обяснение, за в бъдеще ще е по нормалния начин. С благодарности към Valenti за наистина добрата идея.
Борис Иванов ; Skype: polomski5702 ; GSM : 0888 997 992
Колоездачен клуб "Варна" ; Велоклуб "Устрем" ; Audax Randonneurs Bulgaria
Аватар
brusarski
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Окт 06, 2011 8:24 pm
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот neilor » Пон Ное 14, 2011 10:50 am

Ето отчет за неделното каране в читаем вид:

Мрачна неделна сутрин. Навън облаци, живакът в термометъра се пробва колко надолу може да слезе, а по улиците само шофьори каращи с ушанки.
Беше 9:20ч., когато организаторът на събитието пристигна пред „Устрем“ с надеждата че никой няма да дойде в този студ и той ще може щастливо да се прибере да пие чай на топло пред телевизора. Уви, реалността беше друга...
Пред „Устрем“ нервно се разхождаха 7-8 субекта и си гледаха часовниците, а на стената и по околните дървета бяха подпряни същия брой велосипеди. Лъснати, със смазани вериги и рошави гуми. Миражът с чашата чай пред телевизора бързо изфиряса и походът по черно започна.

След кратко запознанство, дружно решихме че сме мощна група и сме за по-големия маршрут – Белослав, Аврен, Здравец и т.н. След пресичането на центъра на Варна поехме по крайезерния път и край Тополи минахме по черно. Пътят е познат, но на места бяха разкопали за кабели. Тези ровове ни преследваха през целия ден и изскачаха на най-неочаквани места. При пресичането на линията едновременно трима се нацепиха на бабините зъби (казвах им аз да избягват зеленото, ама на...). След принудителна почивка поехме нататък, пресякохме с ферибота и почна баира над Белослав. Аз съм си бавен по баирите, което даде възможност на по-скоростната част от групата да хвърчи напред... и обратно, като тръгнат не накъдето трябва. Пътят е добър и поради липсата на кал се кара приятно.
От Белослав изкачихме до асфалтовия път, свихме по черно и ето ни в Аврен. Тези хора защо не слагат табели на черните пътища – където и да пристигнехме, все ме питаха „Сега къде сме?“. Следващия път ще кажа „Пловдив“ да видим дали ще заподозрят измама.
От Аврен по черно продължихме към Здравец. Реших да мина по друг път през гората, и той изглеждаше добре, докато стигнахме първия трап. После ровове, ровове, пътя взе да става все по-виртуален и накрая се ориентирахме къде да караме по дупките. В Здравец спряхме в Бяла Рада, обърнахме по едно питие и едната част от групата пое по асфалта, а останалите – към Бенковски. По пътя засякохме Свилен – беше тръгнал за гъби. В Бенковски пак лепихме гуми, помотахме се малко, но уцелихме черния път за Приселци. Пътят започва със спускане, после влиза в гората и накрая излиза на една свинеферма пълна с черни прасета. Никой не се съгласи да носи прасе към Варна, затова ги оставихме на мира, качихме последния баир и по пътя от Бургас се завърнахме в града.

Резултатът – една хубава разходка с добро натоварване – 70 км. и добра средна скорост.
Аватар
neilor
 
Мнения: 141
Рейтинг: 1495
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 10:26 pm

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот valenti » Пон Ное 14, 2011 12:03 pm

Хубаво се е получило съботно -неделното каране! Браво! Аз също не пропуснах да се ,, разпиша'' неделният ден, макар и за съвсем кратко( само с два часа следобеда) Много ме е яд че все не мога да присъствам на сбирките, но когато си ,,открадна'' някой друг свободен час, използвам да покарам, дори и соло! :)
Аватар
valenti
 
Мнения: 114
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:56 am
Местоположение: ВАРНА

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот brusarski » Пон Ное 14, 2011 7:08 pm

Ето отчета и за съботното шосейно каране :
Беше 9,20 ч., когато организаторът на събитието пристигна пред "Устрем" и започна да се
оглежда недоумяващо, тъй като не видя никого, освен себе си и колелото си. Следващите 15
минути доведоха още трима ентусиасти, преценили че температурата от 0 градуса е приятна,
тонизираща и предразполагаща към едно приятно каране. Пътят до с.Бенковски трябва да е
познат на повечето от нас, така че интересното е след него. Отсечката от Бенковски до Садово в
половината от дължината си може да се сбърка с велоалея - поради теснотата си и почти
тоталната липса на автомобили. В тази местност има зашеметяващи панорамни гледки и доста
добри условия за каране по черно или комбинирано с асфалт. За шосейкаджиите - асфалтът до
Садово не е в блестящо състояние, но не е и с нищо по-лош от този по варненските улици.
След Садово пътят ни отведе до Венелин и Пчелник, където карахме на 22 октомври, но за
разлика оттогава, след Пчелник поехме към Старо Оряхово. Карането дотам създава илюзията,
че се возите във влак или теснолинейка, тъй като пътят е напукан, но все пак без дупки. За
компенсация финалната отсечка от Старо Оряхово до Варна / през Приселци / беше перфектна
и след подкреплението от чай с мед и лимон на Харамията и едно стремително спускане по
магистралата, се озовахме отново във Варна. Получи се приятно лежерно каране със средна
скорост от около 19 км/ч. и дължина от около 85 километра.
В заключение - не се плашете от студа. След като загреете ще се чувствате достатъчно
тонизирани и свежи и за двойно по-голямо разстояние :)
Борис Иванов ; Skype: polomski5702 ; GSM : 0888 997 992
Колоездачен клуб "Варна" ; Велоклуб "Устрем" ; Audax Randonneurs Bulgaria
Аватар
brusarski
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Окт 06, 2011 8:24 pm
Местоположение: Варна

Шосейно колоездене - VII епизод

Мнениеот brusarski » Чет Ное 17, 2011 12:22 am

Велоклуб "Устрем" организира за седми пореден път оформящия се вече като традиционен за уикенда шосеен колоездачен пробег. Маршрутът този път е : Варна-м.Харамията-Приселци​-Старо Оряхово-Бяла-Обзор и обратно. Общо разстояние в двете посоки - около 122 километра. Всеки, който желае да прекара няколко динамични часа в приятно каране сред фенове със сродни интереси, е добре дошъл. Скоростта ще бъде съобразена със синоптичните и пътни условия. Спирането на групата ще се определя в периода на каране.
В опит да разширим формата на мероприятието и да се съберем повече любители на шосейното колоездене, този път ще караме в НЕДЕЛЯ. Срещата е от 09.00 ч. до 09.15 ч. пред веломагазин "Устрем", ул. "Райно Попович" 6 , потегляне в 09.15 ч.
Моля, носете си комплект(кит) инструменти, помпа, резервна гума, вода, нещо за хапване, за каращите МТБ е препоръчително да бъдат със шосейни гуми. Препоръчително е използването на КАСКА и светлоотразителна жилетка.
За въпроси и уточнения : Борис - 089 83 84 702
Борис Иванов ; Skype: polomski5702 ; GSM : 0888 997 992
Колоездачен клуб "Варна" ; Велоклуб "Устрем" ; Audax Randonneurs Bulgaria
Аватар
brusarski
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Окт 06, 2011 8:24 pm
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот skipper » Чет Ное 17, 2011 8:58 am

Не че нещо нали, ама ... нали заради честите прояви на вело клуб Устрем се направи специална тема ... нужно ли е да се пише всеки път за едно и също каране и в двете теми? Ако е за това да се даде повече гласност на определено събитие - не мисля че е нужно - хората, които се интересуват знаят къде да четат ... :dontknow:

Поздрави,
Калин :)
Hardtail 4 life!
Аватар
skipper
 
Мнения: 164
Рейтинг: 1566
Регистриран на: Чет Апр 02, 2009 1:44 pm
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот valenti » Нед Ное 20, 2011 9:11 pm

Днес покарах малко до ,,Аладжата" но снимки не правих. Но на връщане като минавах по ,,велоалеята" покрай общината, един авер ме е ,,засякал" с телефона ! :D Ето как:

Изображение
Аватар
valenti
 
Мнения: 114
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:56 am
Местоположение: ВАРНА

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот valenti » Сря Ное 30, 2011 8:46 pm

Да ъпна темата с две три телефонни снимки. Карането основно беше около вилната зона над ,,Възраждане" 4 с изкачване до с.Каменар.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
valenti
 
Мнения: 114
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:56 am
Местоположение: ВАРНА

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот valenti » Нед Дек 04, 2011 8:22 pm

Лежерно ,,сингъл" походче - малък разбор,съпроводен с фото!
Тази събота и неделя пак страхотно време беше! Бях се наточил да карам и двата дена, но съботата ми ,,измислиха" малко домашни задачки. Затова за днес си направих специална
,,резервация" за каране! А как инъче, такова пролетно време надали ще има скоро. Не е за изтърване просто. Сутринта станах първи. Сутрешно кафенце с цигарка. НаЛузих на бързо
зимният екип, да не би жената да се събуди и в 59мин. да земе да ми измисли някоя задачка закачка! Изкарах моето ,,конче" много тихо и газ!
По план (плановете за карания ми идват винаги в последният момент) реших да карам по черно на Варненското плато ( над Аксаково) намерил съм си страхотни пътечки в гората там. Тъкмо когато влязох на черният път,посока Аксаковска Панорама, GSMа ми звънна!
Беше едно аверче с когото не сме се виждали почти от месец. Та той ми споделе че са за риба на едно язовирче, което се намира на окло 26км от Варна.
Веднага направих промяна на ,,графика" и отцепих на там!

..а този красавец беше до онези дървета по-назад, като спрях за да се обадя на тел. позвъняване, тръгна с навирена глава и доста бързо- викам си ,, Ей сега ще ми бие два,три къча, дет му нарушавам спокойсвието!" Ама не би, просто съм събудил любопитството му, я със тея шарени дрехи, я с ,,металният кон" !
Изображение

Изображение

След като се изкачих по баирчето, ,,стъпих" на ХасВалта и до язовира само - асфалт!
Което си е кофти,щот байка ми е обзаведен с гуми за черно, и е тегаво да се кара по асф. настилка!
Изображение

...второто беше с. Изгрев а третото с. Левски (там наблизо е и язовирчето)
...пристигането ми беше отбелязано с нЕколко фотографии :D

Изображение

Изображение

Изображение

... Времето тече доста бързо когато си с приятели. Аз ги почерпих по кафенце направено на моето примусче, те пък - червено винце за загрявка! И така час и половина в сладки приказки се изниза неусетно! Трябваше да поемам обратно, за да се прибера преди слънцето да се приготви за ,,сън". :nuts:
Изображение
Настъпих здраво педалите... и тези 26км съм ги взел точно за 60мин.!!! Е гати ,ми то си е направо рекорд- средна скорост цели 26км/ч.! Като се вземе в предвит че съм доста стар и немощен! :D А и с този планински ,,трактор" . Страхотна неделна почивка, и тренировка разбира се , се получи ! Аз- доволен! :agree: :beer:
Аватар
valenti
 
Мнения: 114
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:56 am
Местоположение: ВАРНА

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот valenti » Пет Дек 09, 2011 1:44 pm

За утре (събота) има ли мераклии да направим едно леко каране ? Нямам плануван маршрут, щото всичко решавам според времето и настроението за деня! :beer:
Аватар
valenti
 
Мнения: 114
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:56 am
Местоположение: ВАРНА

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот islandia » Пет Дек 09, 2011 3:44 pm

Браво Вале .Дръж фронта .Края на месеца ми свършва командировката и ще атакуваме .Все пак тук не бездействам де.....
http://www.offroad-bulgaria.com/showthr ... ost1678100
Аватар
islandia
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 10:04 pm
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот XaCkBuTukC » Пет Дек 09, 2011 6:20 pm

Брой ме за ! :) навит съм за утре можем да направим едно каране до Кранево :) по черно
Аватар
XaCkBuTukC
 
Мнения: 461
Рейтинг: 1490
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 10:08 am
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот neilor » Пет Дек 09, 2011 6:51 pm

За съжаление съботата ми е заета, но за неделя съм предложил каране по черно:
За неделя предлагам следния маршрут:
Владиславово - Аксаковска панорама - Тепавицата - Трите воденици - Долище - Орешак - Куманово - Варна.
Не всички пътеки са карани, губенето е (мноооого) възможно - очаквам неголяма група мераклии.
Среща - Неделя в 8:45 на обръщача на автобус 22 в кв. Владиславово, тръгване 9:00. Връщане - най-късно до 17 часа.
За справки - Орлин - 0888-77-19-33

http://www.facebook.com/USTREM.CYCLING?v=wall
Аватар
neilor
 
Мнения: 141
Рейтинг: 1495
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 10:26 pm

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот kaliopo » Пет Дек 09, 2011 6:56 pm

Ако е към Кранево и след 12:30 :dontknow: може и аз да си изпълзя от хралупата. Ако може да дадете място и час за начало?
Аватар
kaliopo
 
Мнения: 357
Рейтинг: 1664
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 4:26 pm
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот XaCkBuTukC » Пет Дек 09, 2011 6:58 pm

12:30 късно идва :) Маршрута не съм го минавал само знам коя маркировка да хвана от Аладжата :D така че най-вероятно ще е с елементи на загубване :D за пункт може да е до терапията там където започва маркираната пътека до Аладжата
Аватар
XaCkBuTukC
 
Мнения: 461
Рейтинг: 1490
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 10:08 am
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот valenti » Пет Дек 09, 2011 7:18 pm

XaCkBuTukC написа:12:30 късно идва :) Маршрута не съм го минавал само знам коя маркировка да хвана от Аладжата :D така че най-вероятно ще е с елементи на загубване :D за пункт може да е до терапията там където започва маркираната пътека до Аладжата

Съгласен съм да пробваме до Кранево. 10.00 ще бъда на Терапията тогава. Чакане 15 мин. :agree:
Аватар
valenti
 
Мнения: 114
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:56 am
Местоположение: ВАРНА

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот XaCkBuTukC » Пет Дек 09, 2011 7:21 pm

:) ами добре :) аз ще съм с един син RAM HT1
Аватар
XaCkBuTukC
 
Мнения: 461
Рейтинг: 1490
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 10:08 am
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот Ozzie » Пет Дек 09, 2011 7:56 pm

Да взема да се домъкна и аз ли?
Изображение
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот XaCkBuTukC » Пет Дек 09, 2011 8:30 pm

Вземи :D и вода можеш да не си вземаш щото аз ще съм наоколо :D
Аватар
XaCkBuTukC
 
Мнения: 461
Рейтинг: 1490
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 10:08 am
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот kaliopo » Пет Дек 09, 2011 8:38 pm

Някой ще даде ли телефон, ако успея да се включа някъде по пътя. Може на ЛС.
Аватар
kaliopo
 
Мнения: 357
Рейтинг: 1664
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 4:26 pm
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот Ozzie » Пет Дек 09, 2011 8:41 pm

XaCkBuTukC написа:Вземи :D

Да взема, да взема... Какво да взема и какво даваш?
Уйски, фъстъчки, водка? :D

P.S. Трябва ли по тъмна доба да обирам луфт в задна главина?
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот valenti » Пет Дек 09, 2011 9:25 pm

Ozzie написа:
XaCkBuTukC написа:Вземи :D

Да взема, да взема... Какво да взема и какво даваш?
Уйски, фъстъчки, водка? :D

P.S. Трябва ли по тъмна доба да обирам луфт в задна главина?


:offtopic: аз мисля да взема една рИкийка 220мл, кафето и чаят на място ще правя! :D
Аватар
valenti
 
Мнения: 114
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:56 am
Местоположение: ВАРНА

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот Wooolf » Съб Дек 10, 2011 11:28 am

Здравейте , ако в скоро време има нещо като за начинаещи бих се присъединил към вас с удоволствие . На този етап и аз незнам за какво съм подготвен и колко ще издържа , причислявам се към новаците и затова чакам по-лекото каране. Поздрави ! :beer:
Аватар
Wooolf
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Нед Авг 29, 2010 4:11 pm
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот valenti » Съб Дек 10, 2011 6:33 pm

Днес се получи пак хубаво каране, пък и компанията беше приятна! :beer: Участници в днешното каране: XaCkBuTukC,Ozzie и Valenti.
Сборният пункт- Терапията, от там започнахме по маркираната вело пътека. Скоро не бях изкачвал
такъв брутален баир (по черно) :eyebrow: Доста тегаво,но се държах мъжки и мисля че не се изложих. След прословутият баир направихме кратка почивка,по моя молба,тъй като бях обещал да направя кафе и чай на място. Имаше и енергийна напитка, която надявам се ,,зареди батериите" :D
за по нататък,по маршрута който предложи Ozzie. Карането премина само по горски пътеки по платото,като крайната точка бе Кранево,или почти до там,тъй като и времето напредна доста!
Ето и две три снимки за разкош:
Сборният пункт- терапията,
Изображение

Изображение
...снимката тук е отдалечена,тъй като не съм получил ,,добро" от колегите за показване в близък план! :D
Изображение
..панорамно...
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

...ами това е краткият ,,отчет" за деня от мен! :wavey:
П.П. по моя вело комп. точно 65км(на връщане си направих,,почетната" обиколка в Морската както винаги :D )
Аватар
valenti
 
Мнения: 114
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:56 am
Местоположение: ВАРНА

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот XaCkBuTukC » Съб Дек 10, 2011 7:07 pm

Следващият път ще се сетя да те щракна в близък план :D само снимката където си сложил за сборен пункт пред терапията :) е всъщност от последният подкрепителен пункт :D (магазинчето дето скокнахме през мантинелата)
Редакция :
Чак сега ми влезе в главата какво си написал :D и че не е адресирано към 1та снимка :)
Аватар
XaCkBuTukC
 
Мнения: 461
Рейтинг: 1490
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 10:08 am
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот Ozzie » Съб Дек 10, 2011 7:19 pm

ох баня, ох кеф :D
моя километраж отчита ~ 55 км., ама щото нямах време за въртене в Морската, пък и д***то си ревеше за мекичко. :lol:
Май бях вирнал седалката малко повече от нужното... Незабележимо, но достатъчно. :banghead:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: ВАРНЕНСКА ГРУПА> За каране по черно и асфалт

Мнениеот valenti » Съб Дек 10, 2011 8:00 pm

XaCkBuTukC написа:Следващият път ще се сетя да те щракна в близък план :D само снимката където си сложил за сборен пункт пред терапията :) е всъщност от последният подкрепителен пункт :D (магазинчето дето скокнахме през мантинелата)
Редакция :
Чак сега ми влезе в главата какво си написал :D и че не е адресирано към 1та снимка :)


:dontknow: :rofl: Много си прав, ама който не гледа а си мисли за глупости...така става!

:offtopic: да споделя ли вашите ,,фейсове" пред аудиторията? :D
Аватар
valenti
 
Мнения: 114
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:56 am
Местоположение: ВАРНА

ПредишнаСледваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта