MTB-клуб С.К.А.

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот Admin » Сря Апр 17, 2013 10:56 pm

С щипка лошо настроение, но все пак знаейки, че това може би е най-добрият вариант, се налага да заключа тази тема.
Между някои от хората, които създадоха неформалния клуб/група С.К.А. настъпиха разногласия, в резултат на което е най-добре да запазим тази тема във вида, в който бе през последните 2-3 години, а оттук нататък всеки може да започне на чисто и да поеме по своя път. Който желае, ще си има нов подфорум или просто нова тема - за мен беше важно да не се налага аз да бъда съдник в отношенията между хора, към които съм приятелски настроен в еднаква степен.
Като казвам започване на чисто, най-добре би било всеки от първоначалното ядро на групата да прояви уважение към останалите няколко такива хора и да не създава форум или теми, които биха породили конфликт, претенции за име и т.н. Разбира се, аз няма как да задължа никого за такова нещо, няма как да решавам спорове за имена и за това на кого принадлежат "правата" върху тях - това е извън пределите на форумните правила и е най-вече въпрос на взаимно зачитане и уважение. Моят съвет е тези, които ще имат нови теми или форум, да прояват креативност, така че в новото си амплоа просто да загатват връзката си със С.К.А., а не да създават впечатление за наследници/продължители на нещо, към което претенции могат да имат общо няколко души.
Пожелавам успех на всички и се надявам да се виждаме по-често по пътеките! :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Предишна

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта