Хисаря - хижа Фенера, с една или две нощувки на Хижата

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Хисаря - хижа Фенера, с една или две нощувки на Хижата

Мнениеот bratlence » Съб Авг 17, 2019 10:14 pm

Здрасти,

Ходи ми се до хижа Фенера. Ако има желаещи, дори и да не сте от околността, може да измислим нещо.

Плана ми е да тръгна сутринта, или ако не е много жега след обед. Пътят пеша е около 7-8 часа, с колело не знам колко, защото не познавам никого, който да се качвал. След като се кача до горе, без значение по кое време се случи това, пълен релакс до края на деня. На следващият ден правя обиколка на околността и вечерта нощувам отново във Фенера или някоя друга хижа и на сутринта прибиране към Хисаря.

Карам Cube Fritz 160мм. Пътят съм го качвал до накъде и мога да ви кажа, че е супер яко. Има доста въртене и определено изисква някакво количество опит, но е много готино!
bratlence
 
Мнения: 82
Рейтинг: 1164
Регистриран на: Съб Юни 10, 2017 10:43 pm

Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта