Кътина в сряда, 25 ноември

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Кътина в сряда, 25 ноември

Мнениеот Admin » Пон Ное 23, 2020 12:41 pm

В сряда мисля да проверя двете основни пътеки над Кътина, защото в петък ще правя курс по тях и искам да съм сигурен, че са в добро състояние за целта.
Ще взема в раницата лозарски ножици и 1-2 триончета, ако има обрасли участъци тук-там.
Планът ми е да се срещнем в центъра на Кътина в 11 ч., за да може поне малко да се позатопли. Локация: https://goo.gl/maps/PuCNpjfZpRbV6oUL8
Карането ще е стегнато, без дълги почивки и без размотаване. Темпото нагоре ще е човешко (т.е. даже бавно за някои), надолу кой колкото може и пак казвам, възможно е да трябва да окръцкаме разни бодили и храсти. Целта е да минем и двете пътеки, между тях ще направим почивка за обяд в центъра на Кътина, ако в магазина има от топлия хляб, може да злоупотребим. :D
Очаква се да приключим карането към 16 ч.
Аз имам в колата едно свободно място.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Кътина в сряда, 25 ноември

Мнениеот didomi » Пон Ное 23, 2020 1:05 pm

Здравей, Любо,
аз ще се включа в карането.
Ако имаш свободно място ще се возя с теб. Ако няма място, ще дойда с моята кола и се отварят още две места.
Аватар
didomi
 
Мнения: 40
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Мар 15, 2013 9:53 pm

Re: Кътина в сряда, 25 ноември

Мнениеот Admin » Пон Ное 23, 2020 5:02 pm

Добре, за момента си при мен, пък ако се появят желаещи без коли, може да се реорганизираме. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта