Желаещи за каране в петък (5 февруари) край Бов?

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Желаещи за каране в петък (5 февруари) край Бов?

Мнениеот Admin » Вто Фев 02, 2021 4:36 pm

Времето тази седмица ще е всичко друго, но не зимно. Ако има нещо хубаво в това, то е, че може да покараме колела при пролетни температури. В петък мисля да го правя в околностите на Гара Бов.
Като цяло идеята ми е да си довърша „една работа“, т.е. да караме Гара Бов - Церово - Желен - Гара Бов, само че не както „карахме“ в тази статия, ами да пробваме другата пътека от Желен, която видимо изглеждаше в добро състояние в края на декември (дано само януарският горолом да не я е „погребал“, но ще видим). Маршрутът не е дълъг, изкачването на места е доста стръмно, на други не толкова. Ще има кал на няколко места, но по пътеката се надявам да няма. Като техническа трудност мисля, че ще е средна.
Ако остане време и желание, може да се покачим и на отсрещния склон до с.Бов и оттам над Бовския водопад по едни пътища и пътеки да се спуснем надолу - пак са средна трудност.
Тръгването от София мисля да е около 8:00 - 8:30, а срещата в Гара Бов около 9:30-10:00. Мястото е тук: https://goo.gl/maps/fLpJeTTxuLuPHtjG6
В моята кола засега сме двама - ако реша да сложа всички багажници, може и трети човек да возя.
Преди това обаче нека видим кой има желание да се включи, има ли кола, няма ли, пък тогава ще мислим разпределението.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Желаещи за каране в петък (5 февруари) край Бов?

Мнениеот didomi » Вто Фев 02, 2021 4:59 pm

Здравей, Любо,
аз искам да се включа в карането.
Ако имаш свободно място ще се возя при теб. Ако няма място, ще дойда с моята кола, в която има още до две места.
Аватар
didomi
 
Мнения: 40
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Мар 15, 2013 9:53 pm


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта