Петък - ден на майстора | 26 февруари

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Петък - ден на майстора | 26 февруари

Мнениеот Admin » Сря Фев 24, 2021 11:16 pm

Както е видно, пролетта чука на вратата. А това означава, че съвсем скоро ще започнат отново курсовете на Велоучилище МТБ-БГ. А пък преди да започнат, е хубаво състоянието на някои пътеки и маршрути да бъде проверено и при нужда да бъдат отстранени паднали дървета и други такива спомени от зимата. Затова петък го пиша работен на терен и ще се опитам в рамките на целия ден да проверя двете основни пътеки над Кътина + маршрута над Войнеговци.
По принцип карането ще е с лежерно темпо, възможни са забавяния, ако трябва да махаме дървета. Аз имам два сгъваеми триона, ако е нужно нещо по-сериозно, няма да ни е по силите, но поне ще проверим и ще покараме. :) За Войнеговци зная, че приятното изкачване през гората е съсипано заради дърводобив, но искам да видя колко точно е зле и дали не може да се намери някаква алтернатива.
Мястото в моята кола е заето, а едва ли ще имам време и желание да монтирам три багажника, така че ако има други желаещи, най-добре е да са с допълнителни коли.
Мисля да тръгнем от София към 8 ч, значи среща в 8:45-9:00 в Кътина е добре. След двете пътеки там може да направим обедна почивка в градинката. :D
Друго май не остана, освен да казвате кой желае да дойде. :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора | 26 февруари

Мнениеот Yash » Чет Фев 25, 2021 6:49 am

Имам желание, но още не е ясно дали ще работим или не. А, както знаете, съм и без кола. Днес до 17ч ще съм наясно с положението в работата за утре. А ако се намери и място в кола, ще е прекрасно.
Аватар
Yash
 
Мнения: 785
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 7:24 pm


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта