Каране в Кресна на 30 декември 2021

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Каране в Кресна на 30 декември 2021

Мнениеот Admin » Вто Дек 28, 2021 10:30 am

В четвъртък със Зеро и Джанджи сме се разбрали да караме над Кресна.
Няма ясен план или поне аз не го знам. :D Предполагам, че „Кокала“ ще е задължителна част от програмата, а кои други пътеки ще добавим, ще бъде решено на място. Тъй като от един месец не съм се качвал на колелото, очаквам формата ми да е плачевна и аз лично едва ли ще направя повече от две качвания и спускания с темпо на охлюв. Като цяло всеки, който дойде, ще свободен да кара каквото и където иска, без да се съобразява с нас. Както вероятно знаете, пътеките над Кресна са доста трудни и технични, изискват се добри умения.
Мястото на срещата ще е на паркинга при “Будилска скара“: https://goo.gl/maps/dgzCtWRVbnPbkejp9
Като се разберем за час, ще го напиша.
Добавено: срещата в Кресна ще е около 10:30-11:00 ч.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Каране в Кресна на 30 декември 2021

Мнениеот Mitov » Сря Дек 29, 2021 1:06 am

С квф бих дошъл с "детето" (14г. лангурин), ама като знам какъв асматичен пушач съм, не искам да ви развалям кефа... Ако решите, че можете да вземете аматьор/и, с вас съм, като ще имам и едно свободно място в колата.
Колкото по-добре се вижда деколтето, толкова по-трудно се помни лицето!
Аватар
Mitov
 
Мнения: 23
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Чет Яну 23, 2020 2:58 pm
Местоположение: София, България

Re: Каране в Кресна на 30 декември 2021

Мнениеот Yash » Сря Дек 29, 2021 8:43 am

Ако се намери свободно място.
Аватар
Yash
 
Мнения: 785
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 7:24 pm

Re: Каране в Кресна на 30 декември 2021

Мнениеот sos » Сря Дек 29, 2021 8:59 am

Yash написа:Ако се намери свободно място.


Ах, ще се радвам да се видим :D Затъжил съм се за теб :eyebrow:
ИзображениеИначе се казвам Добри!
Аватар
sos
 
Мнения: 2031
Рейтинг: 1990
Регистриран на: Съб Окт 31, 2009 6:25 pm
Местоположение: София

Re: Каране в Кресна на 30 декември 2021

Мнениеот Admin » Сря Дек 29, 2021 9:30 am

Нашата кола (аз ще съм със Зеро тоз път) започва да се събира и товари към 8 ч в София, така че срещата в Кресна ще е около 10:30-11:00 ч.

Mitov написа:С квф бих дошъл с "детето" (14г. лангурин), ама като знам какъв асматичен пушач съм, не искам да ви развалям кефа... Ако решите, че можете да вземете аматьор/и, с вас съм, като ще имам и едно свободно място в колата.

По принцип всеки е добре дошъл, стига да прецени, че няма да бедства, защото теренът в Кресна е стръмен, скалист и доста техничен. Не знам с какви велосипеди сте и с какви умения - писал си, че сте „аматьори“, но ако ти самият смяташ, че имате опит и се кефите по такива терени, няма причина да не ви приемем. :)

Yash написа:Ако се намери свободно място.

Явка - доколкото разбрах, ЩурКур се назландисват да идват, ама и те нещо гласят транспорти и т.н. Юри също е звънял на Зеро, но май и той няма транспорт. Ако разбера за налично място някъде, ще те свържа.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Каране в Кресна на 30 декември 2021

Мнениеот Yash » Сря Дек 29, 2021 10:15 am

Admin написа:Ако разбера за налично място някъде, ще те свържа.

Добре, благодаря.


:offtopic:

sos написа:Ах, ще се радвам да се видим :D Затъжил съм се за теб :eyebrow:

Аз не.
Аватар
Yash
 
Мнения: 785
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 7:24 pm

Re: Каране в Кресна на 30 декември 2021

Мнениеот sos » Сря Дек 29, 2021 8:02 pm

sos написа:Ах, ще се радвам да се видим :D Затъжил съм се за теб :eyebrow:

yash написа:Аз не.


За Явор пазя най-топлото място в буса :D Ако решиш да те возя в хубавия бус, ела в 08:45 на магазин 345 на "Цап Борис 3" и бул. "Овча Купел" до автогарата. :peace:
ИзображениеИначе се казвам Добри!
Аватар
sos
 
Мнения: 2031
Рейтинг: 1990
Регистриран на: Съб Окт 31, 2009 6:25 pm
Местоположение: София

Re: Каране в Кресна на 30 декември 2021

Мнениеот Admin » Сря Дек 29, 2021 8:47 pm

Извинявам се, ама нещо не съм разбрал като хората и 8 ч било времето, по което ще се опитаме да тръгнем от София. Което значи, че в Кресна ще сме около 10 ч. Който може да си промени плана в тази насока, добре. Който не може, моля да пише, за да знам кого чакаме.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Каране в Кресна на 30 декември 2021

Мнениеот Mitov » Чет Дек 30, 2021 11:26 am

Admin написа:
Mitov написа:С квф бих дошъл с "детето" (14г. лангурин), ама като знам какъв асматичен пушач съм, не искам да ви развалям кефа... Ако решите, че можете да вземете аматьор/и, с вас съм, като ще имам и едно свободно място в колата.

По принцип всеки е добре дошъл, стига да прецени, че няма да бедства, защото теренът в Кресна е стръмен, скалист и доста техничен. Не знам с какви велосипеди сте и с какви умения - писал си, че сте „аматьори“, но ако ти самият смяташ, че имате опит и се кефите по такива терени, няма причина да не ви приемем. :)

Благодаря за поканата :) . Аматьори по-скоро го казах с насмешка, карали сме доста пъти в двата байк парка (Пампорово и Боровец, но все пак сме далеч от специалисти. Този път ще пропуснем, че нещо не успях да се организирам, но ще следя за подобни организирани карания и с радост ще се включим в бъдещи такива.

Пожелавам ви хубаво време, приятно и незаварийно каране :beer:
Колкото по-добре се вижда деколтето, толкова по-трудно се помни лицето!
Аватар
Mitov
 
Мнения: 23
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Чет Яну 23, 2020 2:58 pm
Местоположение: София, България


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта