Велинград - 11-12 юли

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Велинград - 11-12 юли

Мнениеот Admin » Пет Юли 03, 2009 3:47 pm

Както знаете, на 11-12 юли се очертава приятен уикенд във Велинград, като в неделя ще има състезание, а в събота свободно каране.
Аз твърдо мисля да ходя, даже се чудя дали да не се замъкна още от петък сутринта, та да покарам повече. Има някои много добри пътеки в района.
Ако има и други, които смятат да идват, нека драснат един ред, за да може да се организираме за пътуване и т.н. Особено пък ако има навити да избягаме още от петък сутринта.
Евентуално мога да съдействам и за намиране на квартири за тези, които ми кажат до неделя примерно.
:beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Велинград - 11-12 юли

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пет Юли 03, 2009 5:10 pm

Пиши ме, ако не се организираме за Сопот!
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: Велинград - 11-12 юли

Мнениеот outfaced » Пет Юли 03, 2009 6:29 pm

ние мислим също да сме там ...
събота нещо като лижерно спускане с елементи на барбекю, плаж и концертна програма го виждам :D
Мога да ви открехна на едни страаашни шишчета от де се взимат :clap:
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Велинград - 11-12 юли

Мнениеот ACID BURN » Пет Юли 03, 2009 9:43 pm

Аз си търся квартира за там..
Всъщност, Любо, търся две квартири.Аз съм там почти 100% сигурен за състезанието.
Смисъл за Целият уйкенд.Такаче ще караме!Бих ти направил компания за Петък, но... мизерия... нямам пари за толкова нощувки... :) :beer:
Аватар
ACID BURN
 
Мнения: 1267
Рейтинг: 1820
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 1:03 pm
Местоположение: София,България


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 70 госта