Защо не мога да спра да карам?

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Защо не мога да спра да карам?

Мнениеот Admin » Пон Ное 30, 2009 7:27 pm

Това е един твърде важен въпрос... защо за утре пак се разбрах с Уоутър да караме цял ден, при положение, че може да е облачно и че е крайно време да седна да работя!?
Та тая тема я пускам, защото в неговата кола ще има място за още един човек, който да ни придружи. Карането ще е в района на Лакатник - изкачване до Тръстеная, след това проучване на разни пътища и пътеки. Темпото ще е толкова бързо, колкото мога да понеса аз - ще се целя в 10-12 км/ч средна скорост. Карането няма да е малко - може и над 40 км да стане (още не съм го смятал, пък и не се знае на какво точно ще се натъкнем). Може да улучим готини технични пътеки, може и само черни пътища... Във всеки случай ни трябва човек, който да е сравнително бърз при спусканията и нагоре да може да държи поне мойта скорост.
Срещата ми с Уоутър е в 8:30 ч някъде на паркинга на хотел Кемпински. Неговата кола е SUV Nissan X-Trail с багажник за велосипеди на теглича. Както казах, мястото е само едно. Ако има повече желаещи, трябва да са със собствен превоз, срещата пак там.
Моля, ако някой иска да дойде, задължително да пише тук и да остави телефон (ако не сме си разменяли по друг повод).

П.П. Търся си психотерапевт, който да ме отърве от зависимостта към планинското колоездене. :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Защо не мога да спра да карам?

Мнениеот gdude » Пон Ное 30, 2009 7:52 pm

Любо .... :smash: :D
Мисля,че е нужна намесата на Асен ! :lol2:
gdude
 
Мнения: 656
Рейтинг: 1641
Регистриран на: Съб Май 10, 2008 8:24 pm
Местоположение: София

Re: Защо не мога да спра да карам?

Мнениеот Alpina » Пон Ное 30, 2009 8:09 pm

Admin написа:П.П. Търся си психотерапевт, който да ме отърве от зависимостта към планинското колоездене. :D

Абе не знаеш какво говориш... :D
Иначе нищо по-лесно от това, но не ми се яде бой :D
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Защо не мога да спра да карам?

Мнениеот Admin » Пон Ное 30, 2009 8:22 pm

gdude написа:Мисля,че е нужна намесата на Асен ! :lol2:


Ааа, само не Асен! :rofl:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Защо не мога да спра да карам?

Мнениеот TheAnimal » Пон Ное 30, 2009 8:43 pm

Admin написа:Ааа, само не Асен! :rofl:

Тогава идвам аз наред Любчо :love:
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: Защо не мога да спра да карам?

Мнениеот Admin » Пон Ное 30, 2009 9:30 pm

Ти нали вече идва в неделя - виж, че не помага. :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Защо не мога да спра да карам?

Мнениеот bokicha » Пон Ное 30, 2009 9:31 pm

Admin написа:П.П. Търся си психотерапевт, който да ме отърве от зависимостта към планинското колоездене. :D

1.Сбъркал си форумът :nono:
2.Събираш се с неподходящи хора :nono:
3. ...абе, ти, оплакваш ли се нещо.. :smash:
:beer:
..измислете програма и за Четвъртък/Петък .. :smash:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Защо не мога да спра да карам?

Мнениеот Admin » Пон Ное 30, 2009 10:14 pm

Мога да ви измисля програма, пък вие с Уоутър да си я реализирате. :lol:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Защо не мога да спра да карам?

Мнениеот bokicha » Пон Ное 30, 2009 10:18 pm

...бегаш от терапия, а...
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Защо не мога да спра да карам?

Мнениеот sailman » Пон Ное 30, 2009 10:20 pm

Требе да пропиеме Баце Вуте :idea:
Мислим, дека това е решението на проблема на Любчо, оти напоследака се с Баце Вуте се сговаря да кара, а он е вампир и душевадник голем...

П.П. Имаме пръви стъпки у таа насока - http://picasaweb.google.bg/sailman90/rK ... 7196400274
Че покара с назе къде полавин година и че стане, дека рече Пацо "истински български байкар". Особено куту го помъкнеме по разлагащи морала мероприятия, тип Байкарии и прочие Вселени...
ВЕЛО 2009 Sus scrofa domestica
Аватар
sailman
 
Мнения: 1443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:10 am
Местоположение: София

Re: Защо не мога да спра да карам?

Мнениеот vlassadar » Пон Дек 07, 2009 2:21 pm

В тоя форум лек няма да намериш! Сезона не ще и не ще да свъшва, вчера пак направих велоралито, от Черни връх към Конярника имаше следи от 2 колела, а карането беше фантастично. След това с вилката си играхме на "замръзванка" - явно това време е вече извън техническите й спецификации :crazy: Твърде късно реших да ходя и бях сам, но Админ не е такъв мазохист, а като се сетя за Уоутър, почти единствения който би ми се вързал, горкия ще измръзне докато ме чака...
Та, ще дебнем условията на Витоша и ще вземем да покараме малко на чист сняг по Зелената... нагоре. После може всичко, зависи. Така че няма планирано спиране
Аватар
vlassadar
 
Мнения: 590
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 24, 2003 12:40 pm
Местоположение: София


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 66 госта