Някой от Стара Загора ?

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Някой от Стара Загора ?

Мнениеот Vagabont » Нед Сеп 12, 2010 10:57 pm

Ще се местя в Стара Загора да живеяя ,тааа не познавам никого там иии няма с кой да карам .

Ако има навитаци да покараме някаде и тн да пишат :)
АМАН ОТ РАЗБИРАЧИ
Аватар
Vagabont
 
Мнения: 89
Рейтинг: 1100
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 10:45 pm

Re: Някой от Стара Загора ?

Мнениеот gilb » Пон Сеп 13, 2010 9:44 am

ами аз съм от там но се съмнявам да съм ти от помощ понеже не съм си ходил от цяла вечност и ще се прибирам сега в края на седмицата :bigeyes: ще се наложи и мен някой да ми покаже къде какво но пък ставаме двама :clap: :lol:
:turtle:
Аватар
gilb
 
Мнения: 1041
Рейтинг: 1841
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 8:10 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Някой от Стара Загора ?

Мнениеот Vagabont » Пон Сеп 13, 2010 10:09 am

ее супер :) пиши ми на лс : ) та да земем да се съберем една групичка : )
АМАН ОТ РАЗБИРАЧИ
Аватар
Vagabont
 
Мнения: 89
Рейтинг: 1100
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 10:45 pm

Re: Някой от Стара Загора ?

Мнениеот 5roff » Сря Окт 20, 2010 11:33 am

+1 за групичката... (чак сега видях темата)
Antares написа: Форума не е явно отражение на това, какви са хората, не може и да бъде. Виртуалната комуникация винаги ще е осакатена като съдържание
Аватар
5roff
 
Мнения: 676
Рейтинг: 1944
Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 10:22 pm
Местоположение: Белоградчик / Стара Загора

Re: Някой от Стара Загора ?

Мнениеот sss » Сря Окт 20, 2010 1:18 pm

Може да пробвате да си намерите компания за каране и тук http://mtb-zarata.com/index.php :beer:
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Някой от Стара Загора ?

Мнениеот gilb » Сря Окт 20, 2010 5:18 pm

а браво за линка :bowdown: :beer: това го търсих доста (по спомени от други линкове) но чичо гугъл не ми помигна много тогава :D
:turtle:
Аватар
gilb
 
Мнения: 1041
Рейтинг: 1841
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 8:10 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Някой от Стара Загора ?

Мнениеот liblibiq1 » Сря Окт 20, 2010 10:10 pm

Утре следобед ще караме пиши лс
Поглед максимално напред. Не се гледат камъни, дупки, и дератата встрани от пътеката. Фокусът е съсредоточен върху правилната линия.
liblibiq1
 
Мнения: 228
Рейтинг: 1085
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 10:22 am

Re: Някой от Стара Загора ?

Мнениеот geco » Нед Мар 06, 2011 12:20 pm

Колегите от Стара Загора ако могат да ме посъветват за някой ХС маршрутчета наоколо в Средна гора.Защото повечето велосипедисти на моята възраст ,който познавам ходят да спускат пътеки или скачат на Аязмото/Дъбрва,но аз обича маршрутчетата,по който се кара цял ден...
geco
 
Мнения: 274
Рейтинг: 1279
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 3:43 pm
Местоположение: stara zagora

Re: Някой от Стара Загора ?

Мнениеот azoic » Нед Мар 06, 2011 6:46 pm

geco написа:Колегите от Стара Загора ако могат да ме посъветват за някой ХС маршрутчета наоколо в Средна гора.Защото повечето велосипедисти на моята възраст ,който познавам ходят да спускат пътеки или скачат на Аязмото/Дъбрва,но аз обича маршрутчетата,по който се кара цял ден...


Онзи ден бях за ден - два в Стара Загора и карах едно маршрутче от Загорка през Дъбрава, Борилово, военния път по билото, Ново село и обратно. В късите все още дни е хубав маршрут за един ден. Дано съм ти помогнал :agree:
Изображение Изображение
Аватар
azoic
 
Мнения: 375
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 12:32 pm
Местоположение: София

Re: Някой от Стара Загора ?

Мнениеот geco » Нед Мар 06, 2011 7:14 pm

@azoic
Благодаря при първа възможност ще го пробваме...а някакви проблеми с военнит еот полигона(четох че на велоралито са правили проблем).Иначе ние скоро приятелчета карахме едно маршрутче от Загорка по асфалта към ТВ кулата после по черният път към яз.Колена после прибиране към с Хрищени и обратно към СЗ общо към 35км.
geco
 
Мнения: 274
Рейтинг: 1279
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 3:43 pm
Местоположение: stara zagora

Re: Някой от Стара Загора ?

Мнениеот azoic » Нед Мар 06, 2011 7:35 pm

Не съм имал проблеми с ловците, дори никого не видях :) и този излиза към 33-34км. Разминах се само с едно храсталясване, другото са си пътища и чисто ХС. Над Загорка има една водоемна зона (охраняема) и пътя минава покрай нея, а малко след това (при една беседка) се отклонявате надясно по много стръмен път и само направо до Дъбрава :)
Изображение Изображение
Аватар
azoic
 
Мнения: 375
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 12:32 pm
Местоположение: София

Re: Някой от Стара Загора ?

Мнениеот trexarchu » Нед Мар 06, 2011 8:17 pm

Има едни момчета със Скот и С Тхе Бомб те карат добре едното момче със Скота тук се пише nisanz може да си допаднете! :beer: Успех!!!! :beer: :beer: :smash:
C R O S S T - R E X
Аватар
trexarchu
 
Мнения: 135
Рейтинг: 1130
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:20 pm
Местоположение: Samokov


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 72 госта