Маршрут:нужда от помощ

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Маршрут:нужда от помощ

Мнениеот marvy » Нед Юни 19, 2011 8:26 pm

Здравейте!Искам да попитам някой може ли да ми обясни маршрута на Велорали "из Врачанския Балкан" , защото имах желание да отида , но не ми остана време!Ще съм много благодарен , ако ми помогнете . Поздрави! :)
marvy
 
Мнения: 61
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Май 22, 2010 1:30 pm

Re: Маршрут:нужда от помощ

Мнениеот taurus13 » Пон Юни 20, 2011 9:11 am

С обяснение трудно ще стане тая работа, освен ако не познаваш поне частично района. Ако имаш навигационно устройство, използвай трака, който е публикуван на сайта. Не ти знам възможностите, но маршрута не е лек да знаеш...доста изкачване има. Ако искаш изтегли си трака, качи го в конвертора на GPSies.com и го преобразувай в KML формат, след което разгледай как върви из Google Earth.
Айде ето ти, да се не мъчиш....само му смени разширението от txt на kml, че сайта не позволява такива....
Прикачени файлове
Iz_vr_balkan.txt
(42.92 KiB) 70 пъти
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Маршрут:нужда от помощ

Мнениеот dob111 » Пон Юни 20, 2011 1:49 pm

Не успях да се оправя за състезанието, но вчера с mrdaka карахме по голяма част от маршрута. Яко е, но тръгни отпочинал, тръгни рано, по възможност не го карай сам. Каска. Изправен велосипед.
Аватар
dob111
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1900
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 3:32 pm


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 80 госта