Царичина скала, ман. Св. Никола, крепостта Урвич

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Царичина скала, ман. Св. Никола, крепостта Урвич

Мнениеот winger » Пон Юли 02, 2007 12:31 pm

Накой ходил ли е до тези места ( в лозенската планина са след кокаляне) Как е маршрута. Те се намират в близост едно до друго така че ако е ходил до едно би трябвало да е отишъл до вс. Мисля да ида да ги разгледам и ако има желаещи може да идем само трябва да се разберем за ден :) Айде отивам да карам и ще отг. по темата довечера чак
Аватар
winger
 
Мнения: 181
Рейтинг: 1752
Регистриран на: Пон Май 14, 2007 8:58 am

Мнениеот winger » Пон Юли 02, 2007 7:28 pm

никой ли не е ходил натам бе бати хахга
Аватар
winger
 
Мнения: 181
Рейтинг: 1752
Регистриран на: Пон Май 14, 2007 8:58 am

Мнениеот gnao » Вто Юли 03, 2007 8:29 am

А, със сигурност са ходили, ама не си признават. Миналото лято повъртях натам - от ВЕЦ Кокаляне нагоре по пътя към Ловната хижа, само че на нужния разклон не се продължава вляво (на изток към хижата), а направо - на юг. Изкачванията не бяха тежки, доколкото помня, общо взето нелош маршрут.

Преди слизането към манастира пътечката е доста бърза, а в самата местност долу има лежерни черни пътища, гдето човек може да заведе на колоездене жени, деца и добитък. През почивните дни по полянките край рекичката се въдят, хм, почиващи - приятно е, стига да не е пренаселено.

Такива са ми спомените. :beer:
Feed me a stray cat
Аватар
gnao
 
Мнения: 217
Рейтинг: 1323
Регистриран на: Сря Авг 10, 2005 8:54 pm
Местоположение: България


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта