"Паралелна Вселена" 2006

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Мнениеот par4ok » Пон Юли 03, 2006 10:08 pm

:offtopic: Надявам се да не объркам никои. След Финландия не беше ли едно малко хотелче на Монтажи ООД или нещо такова.Преди 3-4 години когато бях на последно на Пампорово бяхме отседнали в него.Ако е това за което си мисля явно са го направили по голямо :)
par4ok
 
Мнения: 148
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот climb » Пон Юли 03, 2006 10:22 pm

Малко :offtopic: ще се намери ли едно местенце в някоя компания за каране:(защото моя фр кара доста бързо и ще гони призово място а аз няма да мога да поддържам неговото темпо.Ако някой е навит да караме заедно или да пише тук до утре вечер понеже сряда сутринта тръгвам или да търси едно момче с черве клаймбър, грозна сива вилка :) и синя коса :)
Аватар
climb
 
Мнения: 506
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 10:44 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Юли 03, 2006 10:25 pm

[quote="par4ok"]

:offtopic: Надявам се да не объркам никои. След Финландия не беше ли едно малко хотелче на Монтажи ООД или нещо такова.Преди 3-4 години когато бях на последно на Пампорово бяхме отседнали в него.Ако е това за което си мисля явно са го направили по голямо :)
[/quote]


Младеж, нашето "хотелче" е построено през 2005 година. Пише си го на сайта им.

@CuO: Не, не променя. Свлачището е след Пампорово. Едно време щях да те ям от монитора, не знам дали си спомняш. Нямам вече такива намерения, така че може да не се криеш :beer:

@climb: Като дойдеш ще видиш. Шансът да си намериш компания на място е мнооооооооого по-голям, отколкото чрез форума.

P.S.
Привет на всички от Пловдив! Ще се видим скоро.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Cu0 » Пон Юли 03, 2006 10:44 pm

[quote]

@CuO: Не, не променя. Свлачището е след Пампорово. Едно време щях да те ям от монитора, не знам дали си спомняш. Нямам вече такива намерения, така че може да не се криеш :beer:
[/quote]


е 'убава работа, 2 години си трая, бягам и се крия, а ти още помниш :) нека тоя път минем само с пиене :beer:

@naka76
мерси, Финландия го знам
Аватар
Cu0
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1777
Регистриран на: Чет Апр 10, 2003 10:20 am
Местоположение: Saint Kitts and Nevis

Мнениеот par4ok » Пон Юли 03, 2006 11:22 pm

did - въпроса ми трябваше да бъде дали този хотел е построен на мястото на друг или се намира м/у Финландия и някой друг.Тъй като този хотел за който аз говоря тогава беше построен на края на пътя(пътя незнам какав беше,имаше много сняг и асфалт само на главния път се виждаше)
par4ok
 
Мнения: 148
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Вто Юли 04, 2006 3:33 pm

[quote="Crimson [b]в една друга тема[/b]"]

[quote="did"]

много се надявам след два дни, като ида на Планина, там да няма много помия.
[/quote]

Не че искам да съм контра!!! Ама нали си спомняш как последния път на Паралелната събирахме по пътеките опаковките и боклуците, които съзтезателчетата хвърляха!!!
[/quote]

Не съм дошъл от х000 км за това състезание, за да събирам боклуци по трасето. Ако се наложи ще го направя, но не ми се иска да се налага да го правя. Много ми се ще да вярвам, че състезателите по планинско колоездене израстват леко полеко и такива неща ще ми се налагат по-рядко.

А за шосейкаджиите... там засега май положението е неспасяемо. Е, може и да се помисли за нещо де. Например, 30 минути, добавени към времето им, ако някоя от Х-контролите ги види да хвърлят боклук по трасето. Или даже директно дисквалифициране, защо не... Ако има такова правило, аз се наемам да съм Х-контрола, знам къде да ида, за да стане весело. Даже може и някоя снимчица да спретна как някой си хвърля обелката от банана. Това ще ме накефи повече от кадър с кадърно каране. А и знам как да направя така, че това после да се разчуе.

Такъв съм си, гаден гадняр.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот lacho_m » Вто Юли 04, 2006 3:40 pm

@did... напълно подкрепям въвеждането на подобен регламент... кой какъвто ще да е, състезател или не... планината е на всички и не е нужно да я съсипваме допълнително само и само да се навакса някоя секунда в крайния резултат.
:thumb:
Да бе мирно седяло, нищо не би видяло!
Аватар
lacho_m
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:52 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cu0 » Вто Юли 04, 2006 3:55 pm

още малко уточнения:
не съм получил потвърждение за плащането, но това го уточнихме, че няма да е проблем при положение, че си нося платежното

относно пристигането и настаняването: ние ще сме 3-ма в една кола. Четвъртък е работен ден и незнам дали ще смогнем да дойдем преди 20:00, как ще става настаняването на място в хотела, разпределение по стаи /хотели?/ и тн неща?
Аватар
Cu0
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1777
Регистриран на: Чет Апр 10, 2003 10:20 am
Местоположение: Saint Kitts and Nevis

Мнениеот naka76 » Вто Юли 04, 2006 9:54 pm

[quote="Cu0"]

още малко уточнения:
не съм получил потвърждение за плащането, но това го уточнихме, че няма да е проблем при положение, че си нося платежното

относно пристигането и настаняването: ние ще сме 3-ма в една кола. Четвъртък е работен ден и незнам дали ще смогнем да дойдем преди 20:00, как ще става настаняването на място в хотела, разпределение по стаи /хотели?/ и тн неща?


[/quote]


Няма роблеми идваш и те настаняват.Само не е сигурно в кой хотел ще си. А колктото до хотел след Финландия не си сомням да има друг хотел освен Белмонт.

Мите, Савко се сърди че си го издал, страх го е да не отнесе порядъчна доза бой.:D:beer:
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Вто Юли 04, 2006 10:26 pm

[quote="naka76"]

Мите, Савко се сърди че си го издал, страх го е да не отнесе порядъчна доза бой.:D:beer:
[/quote]

кажи му да не се притеснява. няма да го бия.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот sss » Сря Юли 05, 2006 3:05 pm

[quote="did"]

[quote="naka76"]

Мите, Савко се сърди че си го издал, страх го е да не отнесе порядъчна доза бой.:D:beer:
[/quote]

кажи му да не се притеснява. няма да го бия.
[/quote]

Ейййй не лъжи хората!!!Видях те като си поръчваше батата:D:smash::skull: :rofl:
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Чет Юли 06, 2006 7:30 am

Ъъъъъъъ....
Момци
:)
Довечера на Пампорово, а?
:)
Гадове!:beer:
Пожелавам на всички незабравими гледки, каране, дъжд/кал и най-вече безпаметни почерпки всяка вечер!
:beer::beer::beer:

@did - идеята е супер ;)
още сега си представям за снимка на седмицата:
Cross за 200 лв.... със шосейни педали за повече... и как "колегата" си хвърля скъсаните ръкавички ......
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот cholla » Чет Юли 06, 2006 8:09 am

дойде и момента, в който написах...ТРЪГВАМЕ КЪМ ПАМПОРОВО!!!! :DБайкари от всички краища събирайте се.
cholla
 
Мнения: 391
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 7:08 pm

Мнениеот RedHawk » Чет Юли 06, 2006 8:13 am

На всички отиващи на Пампорово :
Приятен път и много, много приятно изкарване!
:beer:
Аватар
RedHawk
 
Мнения: 1082
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 8:06 am
Местоположение: София - Лозен

Мнениеот SoRcE » Чет Юли 06, 2006 8:31 am

Аидееееее народееееееееееееееее тръгвамеееееееееееееееее!
SoRcE
 
Мнения: 140
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 9:22 pm

Мнениеот Morpher » Чет Юли 06, 2006 10:13 am

[quote="HepBeH_XaMcTep"]
още сега си представям за снимка на седмицата:
Cross за 200 лв.... със шосейни педали за повече... и как "колегата" си хвърля скъсаните ръкавички ......
[/quote]

Чекай малко.... това на другата ПВ ;)
Иначе пожелавам на всички отиващи да си иэкарат срахотно това рали:beer:
Аватар
Morpher
 
Мнения: 988
Рейтинг: 1888
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 7:03 pm
Местоположение: София

Мнениеот sss » Нед Юли 09, 2006 8:55 pm

Оффффффффффффффффф лудница пълна си беше както всеки път:clap::D:D:DБраво на всички победители и завършили успешни 3-те етапа:beer::beer::beer:
Тези дни ще се впъсна в по-сериозни приказки,че сега отивам да попълвам изгубените безследно калории с чипс,бира и финала на световното:beer:
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Gradinar » Нед Юли 09, 2006 9:58 pm

....неможе да бъде добрах се до вкъщи :clap: ... хорааааа качвайте снимкииии :bouncy:
Gradinar
 
Мнения: 74
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 9:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот nicky bike » Нед Юли 09, 2006 9:58 pm

Brawo na Wesko Denizow i Nikolaj Dqnkow Ot Gabrowo za pyrwoto i tretoto mqseo pri weteranite.:hbang2::beer::hbang2: Wrawo! Taka se prawi!
Syzelqwam che ne mozah da dojda.:banghead::banghead::banghead:
Умния човек не говори много, а действа, простия ... само пише, когато няма какво друго да направи!
Аватар
nicky bike
 
Мнения: 959
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 8:49 pm
Местоположение: Bulgaria Габрово

Мнениеот climb » Нед Юли 09, 2006 11:29 pm

Хотела беше много готин.Малко маркировкта куцаше.Иначе не беше зле макар че само втория етап карах целия :bawling:
Аватар
climb
 
Мнения: 506
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 10:44 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Reinosko » Нед Юли 09, 2006 11:34 pm

Състезанието беше размазващо!!!:thumb:
На 1-я етап се изгубих само 8 пъти... но все пак финиширах 4-ти :D Трасетата на места бяха адски брутални и смахнати :boggled::bigeyes:обаче си беше готино. По маркировката имаше доста забележки, но нали все пак трябва да има нещо интересно за разказване и за...:censored:
Дано да сложат в сайта по-бързо резултатите и наградите, защото най-интересно ми беше как успяха да докарат наградния фонд 26 160лв, при положение, че най-скъпите награди бяха 2 чифта ски, 1 сноу-борд (на който в момента му се кефя:bouncy::beer:) и 1 GPS...... и както всичките пъти досега за тази година от Drag се осраха и ОТНОВО раздаваха клинчета :(!::banghead: както и да е. Важното е, че се позабавлявахме:thumb:
Kolkoto pove4e, tolkova pove4e!
Reinosko
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Нед Май 29, 2005 12:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот tailor » Пон Юли 10, 2006 8:41 am

[quote="Reinosko"]

Състезанието беше размазващо!!!:thumb:
На 1-я етап се изгубих само 8 пъти... но все пак финиширах 4-ти :D Трасетата на места бяха адски брутални и смахнати :boggled::bigeyes:обаче си беше готино. По маркировката имаше доста забележки, но нали все пак трябва да има нещо интересно за разказване и за...:censored:
Дано да сложат в сайта по-бързо резултатите и наградите, защото най-интересно ми беше как успяха да докарат наградния фонд 26 160лв, при положение, че най-скъпите награди бяха 2 чифта ски, 1 сноу-борд (на който в момента му се кефя:bouncy::beer:) и 1 GPS...... и както всичките пъти досега за тази година от Drag се осраха и ОТНОВО раздаваха клинчета :(!::banghead: както и да е. Важното е, че се позабавлявахме:thumb:
[/quote]
Да, Drag може би сгрешиха, че подкрепиха състезанието с 4000лв + награден фонд + табели за 1500лв. Състезанието беше подкрепено с 3000лв и от Агоп Дадикозян от Тандем Probike.

Може би това е грешка?
Може би Drag трябва да спре да си пилее парите за да се забавляват 100-те човека, които ходят на тези състезания?
Има доста материал за размисъл.
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот kotka12 » Пон Юли 10, 2006 10:20 am

@tailor
предполагам не смяташ табелите за награден фонд????
иначе е хубаво, че фирмите които са в този бранш подкрепят подобни мероприятия /както си е по цял свят/.
Според мен Reinosko обсъжда реалната стойност на обявения за 26000 лева награден фонд.
а иначе твърдението му за "осирането на ДРАГ" - може да има нещо предвид, дето останалите участници да не знаят:wavey:
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот Reinosko » Пон Юли 10, 2006 10:24 am

Е добре де изхвърлих се малко, защото бях леко ядосан:peace:обаче се чудя защо само клинчета дават?! Или дадат както преди талончета за пазаруване от веломания поне да може да си оправим поразиите по колелетата след състезанията, или нещо по-смислено. Не знам, но според мен не е много правилно това. Все пак трябва да имаме стимул за да караме :drunk::popcorn:
Kolkoto pove4e, tolkova pove4e!
Reinosko
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Нед Май 29, 2005 12:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Юли 10, 2006 10:32 am

[quote="Reinosko"]

Е добре де изхвърлих се малко, защото бях леко ядосан:peace:обаче се чудя защо само клинчета дават?! Или дадат както преди талончета за пазаруване от веломания поне да може да си оправим поразиите по колелетата след състезанията, или нещо по-смислено. Не знам, но според мен не е много правилно това. Все пак трябва да имаме стимул за да караме :drunk::popcorn:
[/quote]
Абе аз често критикувам пазарното поведение на Веломания, ама не мисля, че те трябва да ти дават нещо, за да имаш стимул да караш. Все пак с нищо не са ти длъжни. Ако според теб са сбъркали в рекламната си кампания, можеш да им го кажеш и без да използнаш думичката "осиране".В крайна сметка грешката (ако има такава) си е тяхна и е за тяхна сметка.
@tailor не реагирай така остро. Все пак това си е рекламна кампания от ваша страна и ако някой не е доволен от съдържанието й не му се карай. Може би при следващото състезание ще ви дойдат по-добри рекламни идеи.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Reinosko » Пон Юли 10, 2006 10:44 am

Окей, явно аз не съм бил наясно, както и да е. Извинявам се за това "осиране", повече няма да го употребявам:angel2: пък така или иначе и да се оплаквам файда няма, така че :peace:;)
Kolkoto pove4e, tolkova pove4e!
Reinosko
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Нед Май 29, 2005 12:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пон Юли 10, 2006 10:58 am

@Reinosko:
Не ми се сърди, ама се държиш все едно ходиш на такива мероприятия заради клинчетата... :peace:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Reinosko » Пон Юли 10, 2006 11:18 am

@bikerider съжалявам, ако така е прозвучало:xx(:
но определено не ходя заради клинчетата:D:angel2::thumb:
Kolkoto pove4e, tolkova pove4e!
Reinosko
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Нед Май 29, 2005 12:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пон Юли 10, 2006 11:27 am

Твоя работа ;)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот 4getcredo » Пон Юли 10, 2006 11:40 am

...
Стига сте се разправяли за глупости!! :)

Ето малко [url=http://sturow.hit.bg/Pamporovo2006/index.html][color=red]снимков мат'риал[/color][/url]!! :beer:

Не остана място за всички thumbnails и за това не се появяват, но в цял размер снимките са налице :):magnify:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта