The New Drop (в Младост 1)

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Уууууу

Мнениеот ddevil » Чет Яну 11, 2007 9:53 am

zero knowledge написа:
Shady™ написа: ... освен ако не излетиш с ХХ км/ч и не паднещ на УУ метра от ръба на излитането ...

Е то тогава ще излезе, че съм правил по-голям дРоБ от самия теб!?!
Нее, това не може да е възможно :D


Аха....ето кой бил всъщност ИСТИНСКИЯ дроБър в България... :bowdown: А аз си мислех че се спускаш..тцтц каква подла измама :)

Прати клипче на Бтв да ти го пуснат по предаването за рекордите в България :D
If the milk turns out to be sour, i ain't the kind of pussy to drink it
Продавам: Рамка Giant Faith + Fox DHX5.0 + още доста части или цяло колело
Аватар
ddevil
 
Мнения: 1176
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Яну 30, 2006 10:42 pm
Местоположение: Entropy

Re: за дропа

Мнениеот RAM-FR » Чет Яну 11, 2007 11:55 am

Danger biker написа:sorry за глупостта ще го измерия но не мислия че е по малко от 4 метра но имам едно клипче на един скок до 10-то той не е голиям но дръпнеш ли летиш

Е дека до 10-то е тоз скок :dunno: :dunno:
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Re: за дропа

Мнениеот Danger biker » Чет Яну 11, 2007 11:27 pm

RAM-FR написа:
Danger biker написа:sorry за глупостта ще го измерия но не мислия че е по малко от 4 метра но имам едно клипче на един скок до 10-то той не е голиям но дръпнеш ли летиш

Е дека до 10-то е тоз скок :dunno: :dunno:


знаеш кой съм попитай ме във училище и ше ти го покажа аз съм със червено сивата шапка а иначе взех си обтегач за 120лв и ниама да имам проблем със падането на верига по време на скок такаче започвам да дропя!
street Hardtail machine!extreme freeride

no foot Cancan, git up,eminem-jimmy crack corn
machine head-imperium
Аватар
Danger biker
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Ное 15, 2006 9:11 am
Местоположение: sofia

Мнениеот Besen na Kolelo » Пет Яну 12, 2007 2:23 pm

хахахахахах тая тема трябва да я делнат,защото винаги като "влезна" в нея да я чета и оставам без дъх ОТ СМЯХ хахахахах :rofl: :beer:

!!!МОЛЯ НЯКОЙ ДА ЗАКЛЮЧИ/ДЕЛНЕ ТЕМАТА-НЕ Е ДОБРЕ ЗА ЗДРАВЕТО МИ!!! :beer: :beer:


ПП а имаше смислени неща в нея...
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

рар

Мнениеот Danger biker » Сря Яну 17, 2007 8:18 pm

ами Мариане ти добре че делна тая тема със филмчето че тея направо ме убиваха със тея глупсти!но пак конете ше умрат -,,бизнес жъв нова насока :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
street Hardtail machine!extreme freeride

no foot Cancan, git up,eminem-jimmy crack corn
machine head-imperium
Аватар
Danger biker
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Ное 15, 2006 9:11 am
Местоположение: sofia

за фр

Мнениеот darkrider_fr » Нед Мар 04, 2007 5:12 pm

Danger biker написа:ами Мариане ти добре че делна тая тема със филмчето че тея направо ме убиваха със тея глупсти!но пак конете ше умрат -,,бизнес жъв нова насока :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


ok.................. А Shady да те попитам кога пак ше правиш дроп,като правиш кажи аз съм на срешта за копаене и т.н.
http://www.youtube.com/watch?v=7myeBV53Kns
това е една наистина много яка песен.
Eminem,disturbed,D12,-the best
Аватар
darkrider_fr
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 4:10 pm
Местоположение: Борисовата градина

Мнениеот Editor » Нед Мар 04, 2007 7:32 pm

Дропове колкото искаш!Няма кои да ги работи :)
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

за дропове

Мнениеот darkrider_fr » Нед Мар 04, 2007 8:22 pm

Editor написа:Дропове колкото искаш!Няма кои да ги работи :)


Аз ше помагам и ше ги къртим заедно.
http://www.youtube.com/watch?v=7myeBV53Kns
това е една наистина много яка песен.
Eminem,disturbed,D12,-the best
Аватар
darkrider_fr
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 4:10 pm
Местоположение: Борисовата градина

Мнениеот RAM-FR » Нед Мар 04, 2007 8:33 pm

Ти шо не погледнеш малко учебниците

П.п. най-вече по български език и литература
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот did » Нед Мар 04, 2007 8:33 pm

почвам да си променям мнението за дроп и XFR

май това е единственият начин градската младеж да се научи да държи правилно лопата и да я използва по предназначение.

дали не е добра идея правенето на дропове да стане свободно-избираема дисциплина в някои училища? Мисля, че ще се намерят желаещи да я изучават. Само не знам кой ще преподава...
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Shady™ » Нед Мар 04, 2007 9:56 pm

А дано а дано ! Ще просперира СТИЛЪТ :) Ах вие неверници :D
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Jabsco » Нед Мар 04, 2007 11:54 pm

Нека ви споделя едно мое откровение, което направих разсъждавайки върху същността на дропа.Какво е той всъщност?Той се състои в това да изминеш двайсетина метра от стартта до края.И от тези 20 метра получавш огромна доза адреналин.Но защо тогава някои хора предочитат да изминават километри спускания в планината вместо да дропят пет пъти?За да си отговоря на този въпрос сравних карането със секса(може и да съм девствен, но това е без значение).От всичко това потене и изморяване от секса удовлетворението идва чак накрая.И щом е така не е ли по-лесно една чекия просто.Да по-лесно е, по-бързо е, по-малко изморително и пак достигаш до удоволствието.Но не е ли то по-сладко, когато си се измъчил здраво за него, когато си хвърлил повече труд.Тогава то става някакси още по-върховно само заради трудостите, които си преодолял, за да го постигнеш.Затова стигнах до извода, че дропът, в основната си форма, си е една чиста чекия.Така че искам да ви кажа едно нещо-ЧЕКИДЖИИ, ЧЕКИДЖИИ, ХА ХА ХА. :rofl:
без да се обиждате :)
Аватар
Jabsco
 
Мнения: 660
Рейтинг: 1925
Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 7:50 pm
Местоположение: София

Мнениеот Nazgull » Пон Мар 05, 2007 9:14 am

Хахахахаха :agree: :rofl:
дойчен комунистен мит трабантен

Последната промяна е направена от Nazgull на 29 Апр 2007 12:39; мнението е било променяно общо 17928 пъти
Аватар
Nazgull
 
Мнения: 885
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 7:17 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот 4getcredo » Пон Мар 05, 2007 11:40 am

Jabsco написа:Нека ви споделя едно мое откровение, което направих разсъждавайки върху същността на дропа.Какво е той всъщност?Той се състои в това да изминеш двайсетина метра от стартта до края.И от тези 20 метра получавш огромна доза адреналин.Но защо тогава някои хора предочитат да изминават километри спускания в планината вместо да дропят пет пъти?За да си отговоря на този въпрос сравних карането със секса(може и да съм девствен, но това е без значение).От всичко това потене и изморяване от секса удовлетворението идва чак накрая.И щом е така не е ли по-лесно една чекия просто.Да по-лесно е, по-бързо е, по-малко изморително и пак достигаш до удоволствието.Но не е ли то по-сладко, когато си се измъчил здраво за него, когато си хвърлил повече труд.Тогава то става някакси още по-върховно само заради трудостите, които си преодолял, за да го постигнеш.Затова стигнах до извода, че дропът, в основната си форма, си е една чиста чекия.Така че искам да ви кажа едно нещо-ЧЕКИДЖИИ, ЧЕКИДЖИИ, ХА ХА ХА. :rofl:
без да се обиждате :)


Блестяща аналогия! Седни си! Отличен. :D
:beer:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот bluskanie » Пон Мар 05, 2007 11:50 am

4getcredo написа:
Jabsco написа:...от секса удовлетворението идва чак накрая.


Блестяща аналогия! Седни си! Отличен. :D
:beer:

:confused: ;)
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот Shady™ » Пон Мар 05, 2007 4:53 pm

:idea: Разликата между чикиджиите и ебачите е че чикиджиите могат да си лъскат и да ебат ако искат. А ебачите само ебат и това е :finger: :dgrin: ;) Тоест на всеки му стиска и може да се спусне от някъде или да го изкачи ако ще катери. Ама не всеки би скочил от 5 метра защото не всеки може нали ? И 5 годишен може да се спусне от Витоша и да се прибере жив нали ? Ама същия този може ли да скочи от 5 метра и да се върне в къщи цял ?! :rofl:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Jabsco » Пон Мар 05, 2007 6:10 pm

bluskanie написа:
4getcredo написа:
Jabsco написа:...от секса удовлетворението идва чак накрая.


Блестяща аналогия! Седни си! Отличен. :D
:beer:

:confused: ;)

Тук не сън се изразил съвсем точно, но няма значение ;) :)

Шейди, точно обратното е-ебачите могат да ебат и лъскат, а чекиджийте само лъскат...абе майната му.Но кажи ми, колко души в България са скачали от 5 метра?Ти си един от малкото и затова си донякъде изключение, защото не си като другите, които с 2-3 метра се смятат за големите екстремни фийрайдъри.Същото е и при спускането, наистина и пет годишно моченце или момиченце може да се спусне, но не това го прави даунхилър(така дума май няма :dunno: ), защото един истинси спускач ще се спусне пъти по-бързо и един истински Х фрийрайдър ще се метне от много по-високо.
Аватар
Jabsco
 
Мнения: 660
Рейтинг: 1925
Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 7:50 pm
Местоположение: София

Мнениеот PtD » Пон Мар 05, 2007 9:46 pm

Я па си го мерим с рулетка, оти дърводелския метър ми не стига.

Я обеснете тука, некой кат' скочи от 15 метра, т'ва герой ли го прави, безсмъртен, или к'во?
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Shady™ » Пон Мар 05, 2007 10:20 pm

@Jabsco - ми брато не съм съгласен с теб. Това че някой може да кара бързо неозначава че може всичко баси... Да по-добре сигурно ще се спусне от някой дето кара XFR ама няма да е по-добър при XFR. Все едно да твърдиш че Стийв Пийт може да мята дропове със супер мени и 360-та и то от некви 7-8 метда и да лети на no hander от 12 метра... Или пък че може да постави рекорд за света за най висок drop... ми нестава. Той се е специализирал да е бърз и да прави някой друг трик който не изиска осбени уменя. Да може да дропи но до някви граници и с ограничен брой трикове ако въобще вкарва такива...
Сами ми кажи как виждаш на фина на някой кръг от WC да видиш да кажем Николас да излети от някой летеж на пистата със tail whip / super man seat grab :dunno:
Да не продължаеам с примерите...мисял че схвана идеята(даунхилърите могат да дропят и да карат XFR(но не баш фриирайд) както и XFR-ите могата да спускат ама не баш да са добри... нали ?) ....
@Ptd - ми както виждаш май те издига в очите на хората. Който се е мятал от около над 10метра - е станак известен нали ? И който е спускал или въртял педалите както си трябва - също е станал известен нали ? Всеки стил с публиката и феновете си ... Почваме да ставаме като при футбола - ако не си от ЦСКА - си идиот и недостоен и обратното и защо така :dunno:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Jabsco » Пон Мар 05, 2007 10:40 pm

Абе здраве да е.Всеки прави това, което му харесва повече и винаги ще го смята за по-добро от другото, както на мен ми е по-приятен даунхила, на теб-XFR и нито ти ще промениш моето мнение, нито аз-твоето.Мисълта ми беше, че се дразня от хора, които си мислят, че карат фрийрайд, а всъщност нищо не правят, освен да виснат по форума и да си дават компетентното мнение и най-много веднъж седмично да излизат за някой "луд" дроп 2-3м :)
Аватар
Jabsco
 
Мнения: 660
Рейтинг: 1925
Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 7:50 pm
Местоположение: София

Мнениеот marshall__ » Пон Мар 05, 2007 10:41 pm

Shady™ написа: Все едно да твърдиш че Стийв Пийт може да мята дропове със супер мени и 360-та и то от некви 7-8 метда и да лети на no hander от 12 метра...

Всъщност.. не е като да няма дх-рейсърчета които да правят и подбони неща.. И не е като да са един-двама..
... ми нестава. Той се е специализирал да е бърз и да прави някой друг трик който не изиска осбени уменя.

...... :scared:
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот Shady™ » Пон Мар 05, 2007 10:52 pm

Абе както има не много добри спускачи така има и не много добри FR/XFR... и е възможно да иам по добри спускачи от фрирайдъри и обратното...
Иначе да @Jabsco
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Мар 06, 2007 12:12 am

Shady™ написа:......... Всеки стил с публиката и феновете си ... Почваме да ставаме като при футбола - ако не си от ЦСКА - си идиот и недостоен и обратното и защо така :dunno:


Ми то май точно ти делиш....
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Предишна

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 124 госта