jump

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

jump

Мнениеот kaktosa » Пон Яну 15, 2007 7:19 pm

Абе хора може ли някой да ми каже,как можем да направим някой як jump без да ни го развалят.Всеки път го дигаме и все ни го развалят. :(!:
Как може да се разреши този ПРОБЛЕМ.Благодаря предварително. :)
Аватар
kaktosa
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1120
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 6:23 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот airborneone » Пон Яну 15, 2007 8:15 pm

Къде смятате да го правите, щото ако е на неподходящо място и от бетон да го направите, няма да се задържи.
Тъй като лятото правихме пътека със сокове, мога само да те посъветвам, да има колкото се може повече дърво и тогава пръст. По-трудно е за разваляне по този начин.
И при нас се наблюдаваше разрушаване на скоковете. Беше доста странно, защото бяхме говорили с голяма част от ползващите тази част от парка (собственици на кучета , тичащата групичка и тн. ) и никой нямаше нищо против пътеката. Все пак някой тъпак я рушеше. Ние обаче упорити и пак си е вдигаме (скоковете) . Един прекрасен ден , едно приятелче, което помагаше за скоковете , отива и гледа как някакъв "колега" байкър скача на кикърите и ги руши.... нашия разбирасе мята колелото и го хваща за гушата. Пита го какво прави , а ония му отговаря, че са му трудни за скачане и затова ги рушал :(!: :(!: :(!:
Всякакви ги има...
п.п.
Вече съм решил, че ако ще се прави нещо такова (в парк или някъде другаде) първо проек за изграждане на спортно съуражение с обществен достъп. И ако го удобрят го правиме. Обаче ако ни одобрят проекта и видиш някой да ти руши скоковете...... (бой по канчето докато мърда, че после не е интересно)
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3689
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот iiccoo » Пон Яну 15, 2007 8:33 pm

airborneone написа:а ония му отговаря, че са му трудни за скачане и затова ги рушал :(!: :(!: :(!:


:rofl: :rofl: :rofl: Усоя да ме разсмееш. Много забавна история.
Колкото до скокчето, не е много добра идея да се ползва метална конструкция, тъй като циганетата дебнат отвсякъде :(!: Ако е в парк гледайте да е на по-затънтено място, до което няма пътеки и се стига трудно. Другото, което мога да измисля е направете го така, че да няма какво толкова да му се руши. Тоест вместо на равното да издигаш голям скок по-добре покопайте малко, за да свалите мястото надолу и леко да се издига и накрая един по-стръмен скок и така. Окопаното по-трудно се разваля от натрупването на скок. Поне аз така мисля. Дано съм помогнал малко с никаквия си опит :dunno:
Аватар
iiccoo
 
Мнения: 135
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 11:21 pm

Мнениеот drdre » Пон Яну 15, 2007 10:49 pm

Незнам къде и как се правят скоковете... Аз чат пат кат се пускам през Бистрица за София минават през една пътека, която стига чак до скок парка над Младост 4 и много се кефя на момчетата, които са го направили, защото тамън като за край на планинската част дигам малко адреналина и кефа..

А иначе тая история ме накефи на макс :D .
Е па я си карам за удоволствие ;)
Аватар
drdre
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 9:47 pm
Местоположение: София

Мнениеот kaktosa » Чет Яну 18, 2007 6:33 pm

Ами той е посредата на една пътека или по точно в края и после има попивка.Ние използваме големи трупи за основа обаче идиотите и тях развалят.Аз немога да разбера какво им пречи на другите.За скоковете иначе знаем как се правят този не ни е първия.Значи сигурно сте го преместим на някое друго място. :). Мене ме съмнява че една полицайка от Стара Загора следи за такива работи и ги разваля.Много кофти хора има по тоя сват за съжаление. :(
Аватар
kaktosa
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1120
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 6:23 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Чет Яну 18, 2007 6:52 pm

Ако правите това нещо на Аязмото, съвсем естествено е да ви го развалят. Не виждам какво ви учудва.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот GNK » Пет Яну 19, 2007 7:45 am

А аз мога ли не издебна полицайката ? :dunno:

:rofl:
С П А Р Т А А А А А Изображение
Аватар
GNK
 
Мнения: 300
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 5:20 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот GNK » Пет Яну 19, 2007 7:47 am

Закво го праихме тоя джъмп? Да скочим по 5 пъти и на другия ден да е все едно трактор е минал през пътеката
С П А Р Т А А А А А Изображение
Аватар
GNK
 
Мнения: 300
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 5:20 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот kaktosa » Съб Яну 20, 2007 3:42 pm

Еми Гошо така е някой хора са по ..... от други.Може би трябва да пуснем някаква молба в общината???
Аватар
kaktosa
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1120
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 6:23 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот BikeArea » Съб Яну 20, 2007 11:48 pm

Пясък, цимент, арматура...
Трябва да направите нещо по-стабилно, и с основа поне 50-60см дълбоко в земята, пък току виж устои на бурите на... човешката простотия (освен ако не минат наистина с трактори... :) )
Your bike, your way !
Аватар
BikeArea
 
Мнения: 291
Рейтинг: 1507
Регистриран на: Пет Юли 14, 2006 3:10 pm
Местоположение: Велинград / Пловдив / Студентски град

Мнениеот iiccoo » Нед Яну 21, 2007 8:18 am

kaktosa написа:Може би трябва да пуснем някаква молба в общината???


:rofl: :rofl: :rofl:
Ти май не знаеш къде се намираш. Мислиш ли , че някой ще ти обърне внимание, а и дори да ти обърне няма да ти се изсмее ? Според мен разрешението е да си потърсите по-скришно място.Там явно са ви надушили.
Аватар
iiccoo
 
Мнения: 135
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 11:21 pm

Мнениеот kaktosa » Вто Яну 23, 2007 12:09 pm

Да нопък мястото е мн хубаво,и е идеално за скок. :crap:
Аватар
kaktosa
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1120
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 6:23 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта