Следобеден маратон във вторник следобед (06.03 - Пловдив)

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Следобеден маратон във вторник следобед (06.03 - Пловдив)

Мнениеот BikeArea » Пон Мар 05, 2007 2:54 pm

Ако има хора, които са сутрин на работа/училище и се чудят как да прекарат следобяда си нека заповядат! :)

1-ви вариант:

Той е малко сложен за изпълнение предвид големия километраж, но деня започва да става дълъг, а и групата, която караме, сме свикнали да се прибираме по тъмно. Та... маршрута е Пловдив-Куклен-Яврово-Куклен (само, че през римски мост) - Пловдив. Дистанцията не зная колко е точно, но ми се струва да е... около 70км, но мога и да греша.
Звучи трудно, но като заклет оптимист смятам, че не е невъзмъзмо! ;)


2-ри вариант:

Пловдив-Куклен-кукленски манастир- предполагаемия район на останките от средновековната крепост, за която слушам напоследък-търсене на пътечка за Брестник-Пловдив.
Километрите са около 40 или малко повече, което предполага малък излишък от време, ако не пукам гуми, което е малко вероятно. Та... ако решим да си направим малко разнообразие можем да заграбим малко кърначета от Куклен и да се търкаляме горе по ливадите докато не ги изядем.... :) (Мъро предполагам ще одобри този вариант ;) ).


Мястото на срещата е ЖП прелеза на Кукленско шосе, до Макском-а.
Часа е 14:15, тръгваме малко след и 20, не закъснявайте. :)

Маршрута може да се обсъжда и коригира на място според тонуса и състава на групата.


Айде по живо по здраво от мен! :beer:
Your bike, your way !
Аватар
BikeArea
 
Мнения: 291
Рейтинг: 1507
Регистриран на: Пет Юли 14, 2006 3:10 pm
Местоположение: Велинград / Пловдив / Студентски град

Мнениеот KaizerSoze » Пон Мар 05, 2007 3:04 pm

:) ами аз ще се постарая да дойда :agree: . Айде значи 2:15 на прелеза :beer:
Аватар
KaizerSoze
 
Мнения: 36
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 9:40 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта