ХС в понеделник, 19 март?

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

ХС в понеделник, 19 март?

Мнениеот Admin » Нед Мар 18, 2007 10:52 am

Така, утре се очертава много хубав ден, макар и малко ветровит, така че е добре да бъде оползотворен ;)
Търся си спътници за ХС каране, няма да е от най-малките, т.е. над 10км, но няма да е и от най-големите, предполагам максимум 30-40км без ужасна денивелация. Всъщност, това зависи и от мястото, където ще караме...
Отиване и връщане с кола, разходи около 3-4лв./човек.
Моите предложения са:
Ако се съберем 4 души (засега сме двама), да отидем по-далеч - гара Бов (Стара планина) или Ярлово.
Ако сме трима примерно, тогава ще посетим Пасарел (имам да разучавам там едни пътища и пътеки).
Ако се наложи, има място и за пети човек, ама малко тясно ще е - на мен не ми пречи, тъй като на шофьорската седалка двама не могат да седнат :D
Мероприятието е за цял ден, т.е. не мога да гарантирам час на връщане и т.н. Тръгването ще е към 9-10 някъде, от центъра, но мога и попътно да взема някого, като уточним къде ще се кара.
Довечера ще навестя пак темата, заявки се приемат по ред на номерата :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Alien » Нед Мар 18, 2007 10:14 pm

Ареееее Бов, топъл, пресен... аре, бе, хора, несериозна работа! Аре да караме на Бов. :Д
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот GECKO » Пон Мар 19, 2007 12:01 am

Бов!!!! Ма*ка му мразя Ви!!!!! Гадове!!!! Сега трябва да живея..... МНОГО време с мисълта че съм пропуснал това каране.... МРЪН!!

Извинявам се работата ми идва малко в повече и не издържам.
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот klmn » Пон Мар 19, 2007 6:46 am

GECKO написа:Извинявам се работата ми идва малко в повече и не издържам.

кво съвпадение..
"пришалец"
Аватар
klmn
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Мар 25, 2005 8:13 am
Местоположение: Sofia/Bulgaria

Мнениеот 4getcredo » Пон Мар 19, 2007 8:17 am

:(!: Админеее, не е здравословно туй дето го правиш! Създаваш настроения сред електората.

Всичко се връщааа! ;)
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот Reactor » Пон Мар 19, 2007 9:09 am

Страхотно,само дето от 13:00 съм на работа.. :banghead: :bawling: .Ще качите някоя снимка после за упокой на душите,нали:)
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Мнениеот kagami » Пон Мар 19, 2007 9:58 am

Айде един Мрън и от мен.... :V:

Приятно каране, гадове! ;) :D
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пон Мар 19, 2007 10:04 am

kagami написа:Айде един Мрън и от мен.... :V:

Приятно каране, гадове! ;) :D



Айде и аз да помрънкам, ма по технически причини ;)

Приятно ви каране!
Искам снимки!
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот vlassadar » Пон Мар 19, 2007 10:05 am

Мамка муууууууууууууууу :beer:
Ей това не ми се пропускаше, ама че работа е работата :bawling:
Аватар
vlassadar
 
Мнения: 590
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 24, 2003 12:40 pm
Местоположение: София

Мнениеот onion » Пон Мар 19, 2007 10:28 am

Пуста работа , закотвила ни е всички. Ако нямах спешна работа днеска можех да пусна отпуска и да Ви правя компания , ама нейсе :(
с една дума - мрън и от мен!
www.zoo-info.org
сайтът за екзотични животни
onion
 
Мнения: 169
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Пет Юли 04, 2003 3:41 pm
Местоположение: София

Мнениеот 4getcredo » Пон Мар 19, 2007 10:42 am

Спокойно, момчета и момичета! Аз знам къде живее Админа! :qright: Сега си врътка безметежно някъде, но като се върне тази вечер, ще му стане ясно колко месеци съм прекарал в залата!

В главата ми още дрънчат дъмбели! :dog:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот lechuga » Пон Мар 19, 2007 11:53 am

4getcredo написа:Спокойно, момчета и момичета! Аз знам къде живее Админа! :qright: Сега си врътка безметежно някъде, но като се върне тази вечер, ще му стане ясно колко месеци съм прекарал в залата!

В главата ми още дрънчат дъмбели! :dog:

Чшшш ей, внимавай щото само да те разбера кой си, ще те навестя и щи светя маслото :ghost:
Don't worry, be happy!
Аватар
lechuga
 
Мнения: 413
Рейтинг: 1725
Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 5:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Мар 19, 2007 11:57 am

lechuga написа:
4getcredo написа:Спокойно, момчета и момичета! Аз знам къде живее Админа! :qright: Сега си врътка безметежно някъде, но като се върне тази вечер, ще му стане ясно колко месеци съм прекарал в залата!

В главата ми още дрънчат дъмбели! :dog:

Чшшш ей, внимавай щото само да те разбера кой си, ще те навестя и щи светя маслото :ghost:
Абе той админ от лежанката не става, тъй че не го мисле.
П.П. Мрън
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот тучо чучо » Пон Мар 19, 2007 1:21 pm

Мрън, мрън, мрън..... :V:
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот Alien » Пон Мар 19, 2007 9:22 pm

Мдаааа, беше... тежко... но с хипер яко спущане! :) Много приятно маршрутче, докато изведнъж широкият път не свърши и мизерията не се почна... :) То не беше носене, даже и проклетата пътека за спускане объркахме, та трееше да се връщаме наобратно... :( Абе, мизерия, обаче после срещнахме един дядо, софиянец, който вече не е, де, който ни разказа за една пътечка, която се оказа феноменална... добре, че той седеше на един хълм и ни крещеше от около 200 метра птичи-полет разстояние, та да знаем накъде да караме... но култ, стръмна на места, с резки завои, камениста, после влезе у гората и стана супер бърза с камъни. Леле, лудница. :) А и на проклетия Бов колко каране имааааа, Божееее, колко мъка има по тоя свят, Божеееее... :)
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Пон Мар 19, 2007 10:24 pm

На мен вече ми е неудобно да напиша каквото и да било ;) А утре ще наблегна сериозно на упражненията с хладни и огнестрелни оръжия, за всеки случай...
За съжаление от днешното каране годен маршрут за общо ползване не излезе, но все пак като ми остане време да обработя GPS трака, ще пусна описание за тези, които обичат да шетат из разни пущинаци - на тях ще им хареса. Лошото е, че съвсем скоро точно тези пътеки няма да стават за каране, малко като се раззелени. Но пък догодина... ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот GECKO » Пон Мар 19, 2007 11:04 pm

Admin написа:На мен вече ми е неудобно да напиша каквото и да било ;) А утре ще наблегна сериозно на упражненията с хладни и огнестрелни оръжия, за всеки случай...
За съжаление от днешното каране годен маршрут за общо ползване не излезе, но все пак като ми остане време да обработя GPS трака, ще пусна описание за тези, които обичат да шетат из разни пущинаци - на тях ще им хареса. Лошото е, че съвсем скоро точно тези пътеки няма да стават за каране, малко като се раззелени. Но пък догодина... ;)


Аз около Боф се сещам за ендо маршрутче което го минах в грешната посока обаче и имаше доста шосе на връщане. Само да ида там хващам шосето и после гората, в гората по реката, покрай водопадчетата и байкопадчетата и с линейката та право вкъщи.... като се замисля и около водопада (големия) има интересни места, но няма брония и каска с която дори да си помисля да мина от там :)

Хъмм "раззеленили".... не бих използвал точно тази дума. От там от където аз минавах имаше коприва, а покрай нея нищо зелено няма. Има само розово и парене по краката и ръцете (да и ръцете, като не се вижда калта под копривата човек се люсва точно в момента в който си е казал "е поне са само краката")

Лубо'ф даваш ли си сметка днес с каква сила блъсках педалите на път за работа?!?!? Няма хладно или огнестрелно оръжие дето да те спаси :) ... и аС искам Боф д'ге
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот Admin » Пон Мар 19, 2007 11:13 pm

GECKO, млъкни, занемей се! :D Ще издадеш половината маршрути, дето смятам да публикувам тази година, още преди да съм ги описал! :(!:
Иначе днес карахме в малко по-друга посока, представи си пак от страната на Скакля, само че от Бов към Лакатник - всъщност стигнахме до под с.Загоне и оттам надолу. Ама до това "под" доста пот се изля. Ама както и да е, обещах, че ще има някакво описание, така че засега ще си трая ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот 4getcredo » Вто Мар 20, 2007 8:53 am

Селото е Заноге ;). Ти май от снощната терапия си загубил ума и дума!? :D
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот shepo » Вто Мар 20, 2007 1:39 pm

за мен лично маршрута беше приятен като изключим ожулените ми крака ;) но следващият път с протектори :)
shepo
 
Мнения: 955
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Пет Май 05, 2006 9:49 am
Местоположение: България , София


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 53 госта