копане!

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Мнениеот morales » Чет Апр 05, 2007 8:50 am

NovemberCharlie написа:Дано греша, но някой скоро ще умре.


Грешиш този дроп съм го мислил като скачане приземяване,попивка.
Такаче ако го направя както трябва няма да имам проблем!
played a life,Аз съм тук за да газя и да мажа,Аре да дропим бе сега му е времето токачил съм.
rob zombie-super beast,demonoid phenomenon.
Аватар
morales
 
Мнения: 13
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Авг 12, 2006 2:17 pm
Местоположение: София

Мнениеот caspar » Чет Апр 05, 2007 9:32 am

Не разбра ли, че си смешен!
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот RainMaker » Чет Апр 05, 2007 9:37 am

Ako някой снима , качете го някъде да гледаме сеир, после .... :eyebrow: :evil:

ПП: Спрайт нещата такива каквито са... :rofl:
Изображение
"Не е важно какво имаш, а без какво можеш!"
Аватар
RainMaker
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Окт 06, 2006 4:47 pm
Местоположение: София

Мнениеот Shady™ » Чет Апр 05, 2007 10:15 am

Aбе забелязал съм че дропчетата във форума се възприемат многооо.... навътре. Дрои хората дето не ги интересува уж казват мнение, хората дето не се кефят говорят за това хората които ги интересува споделят за тези места и т.н.
Много сте странни. Явно все пак ви пука или поне Ви е интересно. Мене като не ми е интересен DH-a и ХС-то не пиша във всяка тема за ХС и спускане кой как да кара какво да кара и докъде ще си дигне летвата и кога и къде ще кара ?
Просто не ви разбирам. Всичко това показва че НАЙ-голяма атракция и внимание за ВСИЧКИ тука са вече ембелатичните дропове.Не следя на 100% форума но гледам че доир в теми дето няма ГРАМ намекване за дропове и т.н. - все някой ще изцепи нещо.
И *bikerider немога да разбера защо ТРЯБВА да ходя да се спускам за да бъда добър в drop-овете ? ЗАЩО.
Аз отправям сериозно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО към който и да е от ДОБРИТЕ/НАЙ-ДОБРИТЕ спускачи тук в България че няма да скочат определн дроп(който още не съм го намерил такъв "страшен и опасен") а аз ще го метна с hardtail-kataми с еднокоронна и то даже ако искат аз няма да съм акрал/дропил от 1-2 месеца а те ще са карали на Витоша редовно. Да видим дали ще го скочат и ако го - какво ще стане с тях...
Сега тука някой ще се изцжепи да се правим на кой е по-по най или кой е по безумен или самонадеян .... Ми за вас тези Drop-ове са СУПЕР опасни СЛОЖНИ и трудни, за мен са рутина... Говорим си за едно скокче. Предизвиквам някой просто да направи моя кеф или да ми покаже че наистиан имам нужда от някъв друг тренинг. Един скок искам нищо повече ? И ако избранника се пребие или не го скочи ако някой ми разправя за "ходи карай на Витоша че да се научиш да дропиш" ще му се смея в лицето. Но ако съм прав - ще почна да карам.
И даже ако трябва да ме убедите напълно - сигурно този младеж ще ми покаже и малко "СТИЛ" във въздуха и няма да е дърво като мон понеже аз само дропя нали а той е много добър КАРАЧ и ще лепне някой трик.... :bowdown: :rofl:

Наистина грам не ви разбирам. Никой не се смее на темата за "НОВО ТРАСЕ НА ВИТОША" а тука баси 1-2 искаме да си направим ЕДИН СКОК и умряхте да се ебавате и подигравате с това. Сигурно ако бях казла че ще правя ощше един вираж долу в Южния - щях да съм номер едно нали ?
Или като пуснах 1(ЕДНА) тема преди време за мойте места на каране и клипче - беше "ооо ти си надувка" или кво се правиш на велик... Ми за вас като е сложно за мен не е. Просто както вие си правите снимки и материали (да не говорим за снимките в Южния парк... 400 снимки как 2ма човека завиват йеееее) А аз съм си цъкнал 2 снимки и 1-2мин видео материал и няма такова отношение.
Ми айде помислете малко. Неможе за DH&XC дори най налудничавото предложение да е ХУБАВО и ЯКО и айде да го направим, а едно предложение, идея за drop която е елементарна и възможна и всичко да бъде оплюта и да има смях и ебавки.... Ми айде малко...де да знам ЧОВЕЧНОСТ проявете.... Да не говорим че ебавки ебавки ама на мен понякога ми става доста кофти от вашите изказвания и т.н. Наистина немога да разбера защо го правите ?
Или като някой пита за маршрут на за спускане еди къде си 10 000 човека ще му кажат и ще го опътят, а аз като бях помолил да ми кажете 1-2 места къде МОЖЕ(не има а МОЖЕ , ЕВЕНТУАЛНО) да се направи drop всички ми теглихте една майна и ходи си търси и т.н.
Ако толкова много ви дразни моето "каране" некаране и т.н. - просто кажете. Спирам да говоря, спирам да пиша. Това е.
Сигурно сега пък след тези мои думи някой ще каже...абе де да знам какво ще измисли ама усещам че ще е ПЪЛНА ГЛУПОСТ. Основната идея е че ми псина от вашите тъпотии само ебавки и глупости. Еми и аз имам някакъв праг/таван за ебавки и лошо отношение.
Даже мисля да пусня някоя анкета...
И ако наистина толкова ви дразни няма да пиша повече и се решава проблема вие си пишете и никой не ви дудне за скокове и дропове и т.н. ... :(!:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот bikerider » Чет Апр 05, 2007 10:51 am

Shady™ написа:Но ако съм прав - ще почна да карам.


:rofl::rofl::rofl::rofl::bowdown:

Shady™ написа:Наистина немога да разбера защо го правите?


Кво ти пука, нали хлапетата в Младост те боготворят :lol2::lol2::lol2:
Последна промяна bikerider на Чет Апр 05, 2007 10:59 am, променена общо 1 път
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот caspar » Чет Апр 05, 2007 10:58 am

Владо, само кажи къде и идвам и се мятам. Доста дропове съм метнал и се кефя да дропя, но просто тая тема ми е смешна.
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Shady™ » Чет Апр 05, 2007 11:04 am

caspar написа:Владо, само кажи каде и идвам и се мятам. Доста дропове съм метнал и се кефя да дропя, но просто тая тема ми е смешна.

:) :agree:
Ми ок :) Като разбера ще ти кажа :) Иначе.... да темата наистина не е много на сериозно ама ...
*bikerider - абе понякога немога да разбера - ти се бъзикаш с мен като с приятел или се ебаваш с мен все едно съм идиот или кретен ? Само да уточним... :nono:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот bikerider » Чет Апр 05, 2007 11:15 am

Shady™ написа: *bikerider - абе понякога немога да разбера - ти се бъзикаш с мен като с приятел или се ебаваш с мен все едно съм идиот или кретен ? Само да уточним... :nono:


Безнадежден случай си, Владо. Тотално безнадежден.

За уточнението - симпатичен си ми и нямам лоши чувства към теб. Но като те гледам какви неща сееш около себе си, неминуемо е някой да пострада. За което после разбира се ТИ няма да имаш никаква вина, нали?

Пожали поне хлапетета дето те зяпат в устата и не им промивай мозъците с обърканите си мисли.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Апр 05, 2007 11:28 am

Влади, никой няма против дропенето или неговото практикуване. Обаче (това е лично мое мнение, а аз карам ХС), за да почнеш да се занимаваш с "дропене" първо трябва да караш. Много да караш. И докато караш да почнеш с малки скокчета, после с по-големи и т.н. И чак тогава да се мяташ от няколко метра. Защото по този начин добиваш достатъчно опит и умения. а те са много полезни...за да оживееш. :beer:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Предишна

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта