МИТИНГ-ШЕСТВИЕ утре от 19 часа от НДК...

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Мнениеот TOYAGA » Пет Юли 20, 2007 10:14 am

Еколозите на Сатурн! Адвокатите на сапун! :D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Пет Юли 20, 2007 10:33 am

silvertm написа:А съм твърдо убеден, че вчерашното решение на парламента е единственото правилно за този момент.


А цената, която плащаме, осъзнаваш ли я? Цената за решения на парче, които нарушават ОСНОВНИ конституционни права и принципа на разделение на властите? Това не ти ли е хрумвало? Депутатите са готови на всичко, за да откликнат на общественото настроение и да си запазят топлите местенца и спонсорите. Според теб, защо това е единствения правилен начин? Плюс това какво означава необжалваем статут за едни решения (до 30.07.2007) и обжалваем статут за други? Осъзнаваш ли какво означава това?????

Паникьорството, че видите ли до два месеца няма да остане дърво в Странджа също е гадна манипулация. Аз страдам за всяко дърво, но съм наясно, че нищо не е само черно или само бяло. Така че, какво сега - това ли е според теб пътя? Да оставим корумпирания министър да си развява куйрука и да се уповаваме на противоконституционните решения на парламента, които при едно побутване от страна на инвеститорите ще паднат? Демек сега да си забием главите в пясъка като щрауси, да се успокояваме с "парламента спаси положението"? А после? А хаоса, който ще настъпи след отмяната на тази поправка на ЗЗТ? А Средна гора? А другите планини? Защо изобщо трябва да се говори за отделни планини и отделни казуси???? Толкова ли не може да се протестира по принцип, да се фокусира налягането в корумпираната точка? Или всъщност точно това трябва да се избегне? :dunno:

Много от призивите вчера бяха на място. Но този с покрепата на решението на парламента е автогол за природата и обществото. Ужасен, огромен автогол. Да - решението за запазване на статута в крайна сметка е решение против статута. Остава да го осъзнаеш, ако разбира се си искрен в това което казваш.
Приветстването на противоконституционно решение на парламента е ХИЛЯДИ пъти по-страшно нещо от "унищожаването" на природата. Осъзнавам, че за стотиците и хиляди тийнейджъри и по-възрастни хора, които обединихте вчера под крилото си, юридическите тънкости са много надалеч от всекидневието и мисленето им. Ето това е най-страшното - невежеството на хората излизащи да викат по улиците. Един Краш или един Мраш повече не е ужасно важно - важното е да се спре тенденцията и крайните залитания. А тенденции не се спират с решения на парче, би трябвало да ти е ясно.

Отделно от това, намирам смесването на екологичните проблеми с проблемите на свободата на словото за крайно недалновидна тактика. Като се удря трябва да е със свит юмрук, а не с разперени пръсти. Така хората само се объркват и се настройват не натам, накъдето трябва. Извинявам се, че ми минават такива мисли през главата, но защо пък да не е умишлено? Не е невъзможно нали? Все пак има доста реклами по пътя на шествието...

TOYAGA написа:Еколозите на Сатурн! ...:D


:agree::agree::agree::agree::agree:
Еколог за мен е вече мръсна дума... за съжаление!!!
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Gunsmoke » Пет Юли 20, 2007 10:47 am

@bikerider
По-добре първи на село отколкото....

Ти знаеш продължението. Продължавай в същия дух! :agree:
Gunsmoke
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 08, 2006 3:44 pm

Мнениеот TOYAGA » Пет Юли 20, 2007 10:59 am

bikerider написа: Като се удря трябва да е със свит юмрук, а не с разперени пръсти.


С разперени пръсти се вдига по-голям шум :)


TOYAGA написа:Еколозите на Сатурн! ...:D


:agree::agree::agree::agree::agree:
Еколог за мен е вече мръсна дума... за съжаление!!!


А адвокатите къде ги забравяш? Найш как хубаво ще се пенят! :D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Пет Юли 20, 2007 11:01 am

Сакън, ша обидим колегата адвокат :D:D:D:D

@Gunsmoke: добър опит :)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот yahutu » Пет Юли 20, 2007 11:41 am

браво за митинга :agree: и аз бях :beer:
Flesh Bike Team :finger:
Аватар
yahutu
 
Мнения: 517
Рейтинг: 1089
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот silvertm » Пет Юли 20, 2007 9:26 pm

bikerider написа:
silvertm написа:А съм твърдо убеден, че вчерашното решение на парламента е единственото правилно за този момент.


А цената, която плащаме, осъзнаваш ли я? Цената за решения на парче, които нарушават ОСНОВНИ конституционни права и принципа на разделение на властите? Това не ти ли е хрумвало? Депутатите са готови на всичко, за да откликнат на общественото настроение и да си запазят топлите местенца и спонсорите. Според теб, защо това е единствения правилен начин? Плюс това какво означава необжалваем статут за едни решения (до 30.07.2007) и обжалваем статут за други? Осъзнаваш ли какво означава това?????
...

За да се спрат навреме строежите и безсмислените съдебни дела. Не знам вече дали го споменах, но това е един вид "амнистия" за отдавна обявените защитени територии - административни актове, случили се предимно в друга конюнктура.

Като казвам "паникьорство", има предвид като това на г-н Емил Хърсев - чети и плачи (щом те влече):
http://www.segabg.com/online/article.as ... id=0001301

Ще ти обърна внимание на следното:
"Идеята за закон, който да прогласи за необжалваеми актовете на администрацията за определяне на защитени територии, прави изключително опасен пробив във самия фундамент на законодателството.

Също и на това:
"Когато са решавали, че една министерска заповед е нищожна, магистратите са имали своите солидни правни мотиви."

Та тоя никаквец, получил ненадейно трибуна, явно не е чувал за други случаи на необжалваемост на административни актове - говоря за съвсем актуални административни актове, а не такива, при които сроковете за обжалване отдавна са минали (макар обжалваемостта за нищожност да няма давност, какъвто беше настоящият случай).

И по второто - един административен акт може да бъде обявен за нищожен тогава и само тогава, когато:
...поради радикални недостатъци, засягащи компетентността на автора, формата или съдържанието се дисквалифицират като АА и се третират от правото като несъществуващи. Никой не е правно обвързан да се подчинява на тези АА, т.к. те не съществуват за правото и не биха могли да породят каквито и да било ПП.

Случаят не беше такъв, а от ВАС се произнесоха напълно некомпетентно. Справка - много добре обоснованото особено мнение на единия от членовете на съда - г-жа Юлия Ковачева, - което в пълнота сега откривам само тук (някъде в цитата - дълго е, но е интересно):

http://blog.veni.com/?p=257

Хайде като си се начел (от по-горния линк) на неща, които вероятно ще ти капнат като медец, прочети и това:
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=127850&srcpos=5

Откъдето ще видиш, че необжалваемостта въобще не е единично явление в българското административно право.
Това не трябва да е така и срещу него трябва да се борим, но си спомням, че някакъв велик българин беше казал нещо много вярно, нещо за рушащите се бентове и за материалите, които са най-подходящи за укрепването им в този момент.

Ето от каква каша това решение спаси природния парк, а и не само него. Ти можеш спокойно да наречеш това решение на парламента "лепкаво изпражнение" (и ще бъдеш прав), но за момента това е най-здравият материал.
После ще търсим друг, но сега няма време.


Апропо, какво ти пречат еколозите, че ги злословиш?
Аз съм такъв и сега все едно си ми посегнал :)


@yahutu, благодаря за подкрепата, нуждаем се от нея ;)
silvertm
 
Мнения: 306
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Нед Ное 06, 2005 12:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Юли 20, 2007 9:41 pm

Господине,
Ще ти предложа една далавера. Искаш ли всички актове на данъчната, митническата и въобще правоналагателната администрация да станат необжалваеми? Ще е полезно за бюджета и за реда в страната. ;)
Последна промяна NovemberCharlie на Пет Юли 20, 2007 9:54 pm, променена общо 1 път
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Пет Юли 20, 2007 9:51 pm

Начи с изключение на е те тва писание,

От Бонсови поляни надолу към Княжево е голяма обърквация. Два пъти минавах маршрута (наистина чудесен в частта, в която успях да се ориентирам ) и двата пъти от този момент минавам по различни места, като нито един от пътищата не е описаният в темата.
А снощи дори замръкнах някъде под Бонсовите, защото избраният път (няколко километра разкошно спускане по земен път през поляни) свърши внезапно до някакво строящо се параклисче и с бутане (в южна посока) се добрах до "На върха" - от там надолу (вече на лунно осветление ) към Горна баня по асфалтовия път.
А първият път, като стигнах до някакво кръстопътче на черни пътища (и вторият път минах от там, но тръгнах наляво към паркинга на хижа Бонсови поляни), тръгнах в посока надясно и надолу (имаше и табела "Княжево" и маркировка дори, но пътят стана пътека, а тя придоби вид, в който аз трябваше да нося колелото). Излязох на Пернишкото шосе доста километри над последната спирка на Тр.№5.
Всъщност изобщо ходи ли се до паркинга под хижа Бонсови поляни, или се минава от друго място?


от което прекрасно личи що за колоездач е, всички останали постове на лицето silvertm са свързани с критични маси, протести и прочие екоговна...

КВО ТЪРСИШ ТУКА БЕ, *****?

Ай, ай, ай. :) PtD
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Пет Юли 20, 2007 10:50 pm

@silvertm: Благодаря за линковете, чели сме ги. Абсолютно подкрепям Хърсев, а ти незнайно защо пропускаш един момент. Когато бента е запушван досега с кал, едва ли най-доброто решение е да продължим да го запушваме с кал. Нали? Може да имаме само кал, може и да имаме нещо повече. Или целта е целия бент да стане от кал и да се срути? :dunno:

С други думи, при подкрепата ти на едно явно противоконституционно решение на парламента се позоваваш на подобни прецеденти. Че законодателя го кара през просото го знаем отдавна. Че в някои ключови отношения е налице правен хаос от незнам си колко години също е факт. Не мога да приема това за аргумент да се продължава тази практика.
Всъщност ти ограничаваш смисъла на казаното от Емил Хърсев, а то е:
СТИГА ВЕЧЕ ФРАГМЕНТИРАНЕ НА ЗАКОНА И КЪРПЕНЕ НА ПАРЧЕ.

- Защо извършихте престъплението, обвиняеми?
- Защото нямах друг избор, плюс това такива неща отдавна се правят.

Смешно е. Жалко е. Недостойно е. Прекалено опасно е!!!

В тоя ред на мисли NC те е заковал като муха на тапет - всичките ли административни актове трябва да станат необжалваеми, за да се сетиш за какво става дума? Така да си продължаваме на парче да кърпим, докато изведнъж нищо вече не може да се обжалва? За мен този законодателен хаос се създава умишлено и една от крайните му цел (освен всички други) е именно такава.
Мисля, че е уместно да ти цитирам Франсис Бейкън, защото няма смисъл да продължавам по тая линия - човека го е казал преди повече от 400 години:
"Лоши откриватели са онези, които смятат, че няма земя защото виждат само морето."

После. Избягваш централния ми въпрос. Защо не протестирахме срещу министъра. Защо централната точка не беше оставката му освен спасяването на Странджа. Или лекуваме само симптомите? Защо отново и отново се избягна политизирането на проблема? Той е политически от самото начало? Защо толерираме този министър и тази прогнила корумпирана червено-турска управляваща коалиция, очевидно оркестрирана отвън и работеща против интересите на населението? Защо? Защо подкрепяме един очевадно опортюнистично настроен парламент? Защо това, което каза Филип Димитров се игнорира? И той ли като Хърсев е никаквец и не знае какво говори? И двамата не са ми от най-любимите хора, но в случая са абсолютно и безусловно прави.

Дано не направиш грешката да си мислиш, че не ценя усилията за спасяване на Странджа. Ценя ги, но мисля, че и те са на парче, мисля че изобщо не трябваше да се стига дотам, ако екологичните организации вършеха работата, за която претендират че съществуват. Попитах в друга тема - къде бяха досега? Къде бяха? Къде бяха митингите?? Нали сред вас има грамотни юристи, къде спаха те?
Паниката за Странджа и Рила е разбираема, хората лесно се паникьосват, особено след публикации в медиите, които не гонят нищо друго освен рейтинг и умишлено засилват проблема, докато публиката побеснее от паника. А чудил ли си се на какво се дължи тая паника по принцип? Дължи се на спането на публиката и след дъжд качулка.

И накрая - всичките ти/ви усилия са насочени към законодателната власт. Хубаво, парламента (според теб) спря сечта. Да ли е така в реалността, която е далеч от площадите на София? Какво става с прилагането на закона, което никакво го няма, някой пита ли се? Скоро пребиха граничен полицай, проверяващ сигнал за бракониерство. През май замалко да си изпатя, само защото станах свидетел на незаконна сеч в Сакар. Тогава статута още важеше, нали? И какво от това, кажи ми? Не видях да спира някого. Протестираме срещу ВАС, подкрепяме противоконституционни решения на парламента, само щото вече имало такива, мълчим като риби по отношение на изпълнителната власт, за прилагането на закона нито дума критика. Чу се нещо за сезиране на ЕК, какво стана с него? Или с това се занимават други "еколози"? Еколозите няма ли да организират митинг в Царево, да видят реалността в очите? Или не е това целта?

Изобщо... виждаш ли на какво се дължи отношението ми? Виждаш ли на какво се дължи отношението на всички хора във форума, които виждат по-далеч от носа си??? Съмнявам се.
Последна промяна bikerider на Пет Юли 20, 2007 11:10 pm, променена общо 5 пъти
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Мъро » Пет Юли 20, 2007 10:52 pm

Седя си и се чудя... как някой не ти е теглил куршума в реалния живот, ако и там се държиш така...

Разни хора, разни идеали. Приеми го.

П.П. Туй беше за тоягата...
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
Мъро
 
Мнения: 1259
Рейтинг: 1635
Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 1:07 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikerider » Пет Юли 20, 2007 10:59 pm

Мъро написа:Разни хора, разни идеали. Приеми го.

А ти приемаш ли това, което казваш? Или за теб не важи, щото си специална категория???
Малко не си му на годините и акъла за да прецениш какво и защо, камо ли да критикуваш и да дрънкаш за стрелби. Яж мусаката на мама и когато пораснеш да си вадиш хляба сам, тогава помисли пак. Дотогава моля не разводнявай темата с глупости, ако нямаш какво да кажеш. TOYAGA си има отношението и това е негово право. Би трябвало да го уважаваш за непримиримостта му, но не - теб те тресат хормоните и трябва да изтърсиш тъпотия за да се почувстваш голям и свободен. А всъщност би трябвало да следваш собствения си съвет, а не да се правиш на велик.

Да, ама не...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bluskanie » Пет Юли 20, 2007 11:09 pm

bikerider написа: TOYAGA си има отношението и това е негово право. Би трябвало да го уважаваш за непримиримостта му, но не - теб те тресат хормоните и трябва да изтърсиш тъпотия за да се почувстваш голям и свободен.

Аз пък се чудя защо, когато ти очевидно нямаш отношение, се захващаш да защитаваш чужди такива? TOYAGA е голямо дърво вече, тъй че може да се оправя само. Ми ти?
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот bikerider » Пет Юли 20, 2007 11:11 pm

Защото споделям позицията му, затова. Защото всъщност имам отношение към него, дълбоко го уважавам и разбирам отношението му. Трудно ли ти е да го разбереш? Очевидно ти е трудно да го разбереш, както и още доста неща. А обидите на лична основа дали са най-уместното нещо в момента, как мислиш? Или само те е еня да покажеш колко е "лош" TOYAGA? Айде стига глупости бе хора... вземете се малко в ръце...

Баси ограниченото мислене не е истина. Споделям позицията на TOYAGA, значи му лижа гъза, нали? Това си мислиш, нали? Освен да ти изкажа съболезнования друго не мога да направя.

СТИГА ГЛУПОСТИ И ДЕТИНЩИНИ, НЕ Е ВРЕМЕ ЗА ДЕБИЛНИ ИСТОРИИ!!!!!!!!!!
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bluskanie » Пет Юли 20, 2007 11:21 pm

Смехотворно е...
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот TOYAGA » Пет Юли 20, 2007 11:27 pm

Марто, кво им обясняваш... :dunno: Тва с обясненията в тая кочина вече не върви. Теглиш им една и точка...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Пет Юли 20, 2007 11:29 pm

Знам ли и аз... нещо сигурно съм чалнат, дмд :crazy:

@bluskanie: прав си - смехотворно е. За ония с пачките.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот PtD » Пет Юли 20, 2007 11:38 pm

Няма смисъл да се пенявите един на друг. Виновни за ситуацията в Странджа са:
1. Изпълнителната власт - не е регламентирала границите на парка
2. Съдебната власт - решението на ВАС има сериозни пропуски, отбелязани както от съдийката, така и от други юристи
3. Законодателната власт - която прие очевидно тъпото решение за необжалваемост

Тъй като сме учили че 1 + 2 + 3 = Държава, то излиза, че ако трябва да накажем всички виновни, ще трябва да подменим държавната машина! :D

П.П. Което си е ясно открай време, де...
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот bikerider » Пет Юли 20, 2007 11:41 pm

:agree::agree::agree::agree::agree:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Мъро » Съб Юли 21, 2007 1:59 am

bikerider...

---изтрито по молба на Мъро---

Нека превъртим лентата назад - аз не съм отричал нито твоята способност да мислиш, нито тази на TOYAGA. Всъщност виждам, че мислите. Ясно си личи, че разсъждавате. Абстрахирате се и анализирате. Имате мнение, при това обосновано и издържано.
Да, ама това е форум за планинско колоездене... нали се сещаш - хоби, спорт, за някои хора ако ще и начин за зарибяване на мацки...
Идва тук човек, вижда полезни теми от миналото, готини хора, с които може да покара като има време... и след точно месец някакви пръчки и райдъри раздават етикети 'педал' и 'тъпанар' наляво и надясно, защото някой не е идентичен с тях.
Приеми, че светът е такъв - всички са невежи. А невежеството е блаженство. Всъщност, да, какво ли ти разправям все едно си по-малък от мен...
Имам чувството, че си изливате просто дневните емоции в тоя форум. Което е тъпо.
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
Мъро
 
Мнения: 1259
Рейтинг: 1635
Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 1:07 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikerider » Съб Юли 21, 2007 7:48 am

Уфффффф

Мъро написа:bikerider...
не е хубаво да си разменяме категоризации
...
Което е тъпо.


Мъро написа:bikerider...
Всъщност не се познаваме
...
семейството ми съм убеден, че не е като твоето


:bowdown:

За едно си прав - такива теми и лица като silvertm НЯМАТ МЯСТО тук. Остава някой наистина да се погрижи за тая помийна яма, в която се превърна форума. А блажени са само свинете.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот silvertm » Съб Юли 21, 2007 9:08 am

bikerider написа:За едно си прав - такива теми и лица като silvertm НЯМАТ МЯСТО тук. Остава някой наистина да се погрижи за тая помийна яма, в която се превърна форума. А блажени са само свинете.

Е, мерси, изгони ме - няма човек, няма проблем.
Да си жив и здрав, но ще си пиша във форума когато и както реша.
А след репликата ти по-горе не мисля, че заслужаваш да получиш какъвто и да е отговор на яловите си писания.
Не мисля и че го очакваш.
Така че приеми пожеланията ми за приятен ден и повече не се занимавай с особата ми, както аз не го правя с твоята (отнася се и за г-н TOYAGA).


P.S. Моля хората, които имат необходимите права, да преместят темата на по-малко видно място (или по тяхно усмотрение, да я махнат), че да не дразни темерутите "със заслуги и уместни постинги" във форума. Благодаря.
silvertm
 
Мнения: 306
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Нед Ное 06, 2005 12:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Съб Юли 21, 2007 11:27 am

A според мен темата си е баш на място. silvertm - :agree:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот bikerider » Съб Юли 21, 2007 12:31 pm

silvertm написа:Е, мерси, изгони ме - няма човек, няма проблем.

Проблема далеч не си ти, недей да се правиш на обидена девица.

silvertm написа:Така че приеми пожеланията ми за приятен ден и повече не се занимавай с особата ми, както аз не го правя с твоята (отнася се и за г-н TOYAGA).

Мерси, приятен ден и на теб. Да си жив и здрав, но ще си пиша във форума когато и както реша и ще се занимавам както и с когото си реша.

silvertm написа:P.S. Моля хората, които имат необходимите права, да преместят темата на по-малко видно място (или по тяхно усмотрение, да я махнат), че да не дразни темерутите "със заслуги и уместни постинги" във форума.


@PtD: Хайде сега да видим. Имат ли място такива лични обиди тук?
Или трябва и аз да започна? Детински истории.

silvertm, желая ви с две ръце успех. Не ми пука дали са ми ялови постовете, пука ми дали са ялови протестите. Нека видим. Другата седмица ще се разходя до Странджа и ще видя положението. Да видим Краш 2000 какво мисли за решението на парламента и за протестите.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот PtD » Съб Юли 21, 2007 1:45 pm

bikerider написа:
silvertm написа:че да не дразни темерутите "със заслуги и уместни постинги" във форума.


@PtD: Хайде сега да видим. Имат ли място такива лични обиди тук?
Или трябва и аз да започна? Детински истории.


Не е лична :)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот bikerider » Съб Юли 21, 2007 1:48 pm

Добре, групова е. Щи кажа аз на тебе :boxing::(!::)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот PtD » Съб Юли 21, 2007 10:39 pm

bikerider написа:Щи кажа аз на тебе :boxing::(!::)


Заплахи към членове на форума са недопустими :P
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот did » Съб Юли 21, 2007 10:41 pm

Изображение
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikerider » Съб Юли 21, 2007 11:28 pm

@PtD: Изображение

:rofl:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Предишна

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 177 госта