Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот madsnake » Съб Май 16, 2009 11:06 pm

Определено има какво да се желае още, но евала за мероприятието. За съжаление имаше прекалено аграрни изпълнения от някои колеги по байк, които... по добре нека не коментираме. Евала на пичовете "без седалките", направиха доста добри изпълнения ;) Имаше и доста приятни дами на байкове - евала, не всички хубави жени са на принципа "бял мерцедес ме преследва в живота". Откъм организацията - като цяло ок, но както казах и в началото имаше още какво да се каже. А за виражите на колодрума и оптимистично настроените байкъри - споделям мнението на Grash. Като цяло, не бих казал че останах разочарован.
Аватар
madsnake
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 24, 2007 11:47 pm
Местоположение: Софийската джунгла

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот veskoz » Съб Май 16, 2009 11:15 pm

супер тъпо проведено мероприятие...в крайна сметка каква е цифрата на колездачите....нали всеки щеше да има номер...нормално ежедневно пиене на бира...пълна загуба на време и нерви за невинните шофери...съжалявам че се отзовах на пълна простотия единствения плюс ми бе запознанството с няколко форумисти. РазочароваН СЪМ ОТВСЯКЪДЕ. Организация 0. Участници 5 (от 6). С две думи ГОЛА ВОДА ! Усиране от 'секаде
Последна промяна veskoz на Съб Май 16, 2009 11:18 pm, променена общо 1 път
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот Stanev » Съб Май 16, 2009 11:16 pm

The Zoggo напълно подкрепям казаното от теб особенно в частта за децата. Аз никога няма пусна дете (имаше лапета на по няколко годинки) на такова шествие, а ако го направя поне ще съм сигурен, че ще е обезопасено. Направи ми впечатление едно семейство германци, а познайте с какво ми направиха впечалтление. Със сигурност не беше със аграриите.
Изображение
Аватар
Stanev
 
Мнения: 300
Рейтинг: 1511
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 9:36 pm

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот azsa-bachinito » Съб Май 16, 2009 11:27 pm

Похвали за Велоеволюция, че успя да събере толкова много колоездачи на едно място. Никой не е бързал, нямаше причина да затваряме Цариградско повече от необходимото, събрахме се, видяха ни. Очакванията бяха за около 1 000 велосипедисти, а не за 300 000 колкото всъщност бяхме, може би и от там свършека на номерата. Имаше дребни забележки, но както е казал мъдреца: само Алах е пирфектен.
Основният пропуск бе липсата на линейка за човека с травмата, но все пак не отиваме на война. Бързо и тотално оздравяване.
Защо човека се чуди, дъвчейки бонбон, от къде се е зела тая хартийка на земята.
Айде на копчето за минусите.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот veskoz » Съб Май 16, 2009 11:31 pm

azsa-bachinito написа:Похвали за Велоеволюция, че успя да събере толкова много колоездачи на едно място. Никой не е бързал, нямаше причина да затваряме Цариградско повече от необходимото, събрахме се, видяха ни. Очакванията бяха за около 1 000 велосипедисти, а не за 300 000 колкото всъщност бяхме, може би и от там свършека на номерата. Имаше дребни забележки, но както е казал мъдреца: само Алах е пирфектен.
Основният пропуск бе липсата на линейка за човека с травмата, но все пак не отиваме на война. Бързо и тотално оздравяване.
Защо човека се чуди, дъвчейки бонбон, от къде се е зела тая хартийка на земята.
Айде на копчето за минусите.

300 000 ти нещо а?? слънце ?? 2000 - 3000 максимум пич ! 300 000 са до Горублянско ханче :crazy:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот RAM-FR » Съб Май 16, 2009 11:32 pm

Grash написа:Да, просто нямам думи... те ясно, да се пребиват щом им е кеф, но като са горе на виража под тях има доста народ, който ще повлекат със себе си... Като не знаят как се кара по виражи, да не карат... да не коментирам че се катереха със некви багери, а това си е направено за пистови велосипеди... Аз иначе си доизкривих задната капла и си ужулих лявата команда... днес явно си е такъв ден :D

Абе не че нещо ама единия от организаторите доста сериозно се занимава с "БАГЕРИ" и има цел отбор аре понеже колодрума е за пистарки всички други да седат отвън и да гледат през оградата,а ? А ако се направи подобно мероприятие на Витоша ще седите и ще мрънкате, че вие не можете да отидете щото сте за писта нали ? ААаааа и още нещо форума като е за планинско колоездене кво правите тука бе ? Нещо БКС сайт немат ли си ? Форум немат ли си ?
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот marsa » Съб Май 16, 2009 11:36 pm

Първо: с колегите шосейкаджии не сме карали с повече от 30, в един момент се движех с 34 от инерцията. Но в общи линии се влачехме и се снимахме, имаме снимки слезли по средада на булеварда... Това с бързото каране си е комплексарщина. Се едно няма по- подходящи места. Ама то така е - всеки кара както си прецени ;) Да кажем, че затова сме на това дередже във всяко едно отношение ;) Защото почти всички правят нещата защото могат.

Второ: Аз бях в края на колоната и отзад имаше полицейски коли и зад тях пълното с автомобили Цариградско, та в един момент се чу "освободете шосето бързо" или нещо такова.

Трето: Номерче нямам, защото ми се наложи да си тръгна малко преди колодрума, но мисля че статистиката в случая е важно нещо, за съжаление доколкото разбрах е имало съвсем кратък репортаж по ТВ, дано се отрази малко по- мащабно утре, че няма смисъл да се правят такива неща, ако медиите ги пренебрегват. По дяволите - трябва всички да знаят - "днес дойдоха 2 или 3 хиляди велосипедисти, и в пъти по толкова си останаха в къщи, защото няма условия".

Примерно аз на отиване се пребих на чисто новия асфалт на Сливница, защото имаше шахта с 15см дълбочина насред платното.

И след днешния ден, не трябва да забравяме че... живеем в България все пак!
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот madsnake » Съб Май 16, 2009 11:36 pm

RAM-FR написа:Абе не че нещо ама единия от организаторите доста сериозно се занимава с "БАГЕРИ" и има цел отбор аре понеже колодрума е за пистарки всички други да седат отвън и да гледат през оградата,а ? А ако се направи подобно мероприятие на Витоша ще седите и ще мрънкате, че вие не можете да отидете щото сте за писта нали ? ААаааа и още нещо форума като е за планинско колоездене кво правите тука бе ? Нещо БКС сайт немат ли си ? Форум немат ли си ?


:offtopic: :offtopic:
някакъв сайт написа:Анализирам единия и го виждам, че е културно момче с лачени обувки и Харисън блузка и решавам да се разберем по цивилизования начин.
- Кфо бе, кфо бе - сдухвам го аз докато го бутам в рамената

Еми сори за офтопика ама духа на отговора е точно същия
Аватар
madsnake
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 24, 2007 11:47 pm
Местоположение: Софийската джунгла

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот PtD » Съб Май 16, 2009 11:36 pm

@RAM-FR Стига бе, хейтър :8D:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот Grash » Съб Май 16, 2009 11:37 pm

RAM-FR написа:
Grash написа:Да, просто нямам думи... те ясно, да се пребиват щом им е кеф, но като са горе на виража под тях има доста народ, който ще повлекат със себе си... Като не знаят как се кара по виражи, да не карат... да не коментирам че се катереха със некви багери, а това си е направено за пистови велосипеди... Аз иначе си доизкривих задната капла и си ужулих лявата команда... днес явно си е такъв ден :D

Абе не че нещо ама единия от организаторите доста сериозно се занимава с "БАГЕРИ" и има цел отбор аре понеже колодрума е за пистарки всички други да седат отвън и да гледат през оградата,а ? А ако се направи подобно мероприятие на Витоша ще седите и ще мрънкате, че вие не можете да отидете щото сте за писта нали ? ААаааа и още нещо форума като е за планинско колоездене кво правите тука бе ? Нещо БКС сайт немат ли си ? Форум немат ли си ?


:crazy: Нямам нищо против багерите, бе БАСТУН! Просто казвам, че е крайно неподходящо да се карат по виражите, особенно от хора, които си нямат и на идея как и с какво се кара по такива виражи :peace:

PtD написа:Grash & RAM-FR Умолявам ви да се изяснявате на "Лични". :peace:


Споко, то всичко е ясно, просто момчето не е разбрало какво имам в предвид и си реагира според умствения багаж.

Crimson написа:А ти защо реши, че няма идея как се кара и с какво ?!! И защо по дяволите да не си направи кефа с багера?!!!


Последно да поясня, за неразбралите, реших го това, след като видях няколко дебила, да се качват нависоко на виражите, след което спират/намаляват скоростта и падат надолу към невинните хорица... В други случаи просто се качваха и слизаха бързо, засичайки хората, които си карат бавно долу... Да ме прощават всички, които са се качвали по виражите и са знаели какво правят, но определено видях много, които не знаеха. :peace:
Последна промяна Grash на Нед Май 17, 2009 12:16 am, променена общо 3 пъти
Изображение
Аватар
Grash
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 9:49 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот PtD » Съб Май 16, 2009 11:41 pm

Grash & RAM-FR Умолявам ви да се изяснявате на "Лични". :peace:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот Crimson » Съб Май 16, 2009 11:43 pm

@Grash
А ти защо реши, че няма идея как се кара и с какво ?!! И защо по дяволите да не си направи кефа с багера?!!! И ако обичаш се дръж малко по-прилично.
Последна промяна Crimson на Съб Май 16, 2009 11:49 pm, променена общо 1 път
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот balkan4e_ » Съб Май 16, 2009 11:48 pm

Много тъпо се получи накрая. :crazy:

Изображение

Kак е паднал, че си е счупил крак? Да не е карал горе? :crap:
Последна промяна balkan4e_ на Съб Май 16, 2009 11:51 pm, променена общо 1 път
Аватар
balkan4e_
 
Мнения: 47
Рейтинг: 995
Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 6:59 pm
Местоположение: София

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот veskoz » Съб Май 16, 2009 11:49 pm

те и тея лафчета са ооще по-голям показател за лайнария. кой писти кой дропове явно разбирателство нЕма. тотално съм разочарован от общността :puke:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот balkan4e_ » Съб Май 16, 2009 11:54 pm

Някой така и не разбраха, че не са отишли на състезание. :dontknow:
Аватар
balkan4e_
 
Мнения: 47
Рейтинг: 995
Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 6:59 pm
Местоположение: София

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот madsnake » Съб Май 16, 2009 11:56 pm

Няма и да го разберат следващите 7-8 години за съжаление.
Аватар
madsnake
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 24, 2007 11:47 pm
Местоположение: Софийската джунгла

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот RAM-FR » Съб Май 16, 2009 11:58 pm

balkan4e_ написа:Много тъпо се получи накрая. :crazy:

Изображение

Kак е паднал, че си е счупил крак? Да не е карал горе? :crap:



Не беше много нагоре, но се хлъзна и стъпи с грешния крак и наклона и тежестта се получиха кофти
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот zikzuk » Нед Май 17, 2009 12:11 am

Това беше едно наистина добро изживяване, хареса ми!
За първи път в България толкова велосипедисти се събират на едно място!!!
Мисля, че дори организаторите не са очаквали такъв наплив!!!
Браво!
Минусът е ясен, това е че при такова масово мероприятие липсваше линейка, както е при други подобни събития!
А това как някой е карал, кой къде е карал и с каква скорост, моля колеги не ставайте смешни - това сме ние.
Никой един организатор не може да организира 3000души с каква скорост да карат и къде!
Всеки сам си го решава, пак евалата за това събитие. Дано постигне поне част от целите си!
Айде лека и безаварийна!
Аватар
zikzuk
 
Мнения: 89
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 6:07 pm
Местоположение: Sofia

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот pe60t0 » Нед Май 17, 2009 1:03 am

Гледам много хора сте се събрали, това е страхотно ! Дано има успех инициативата :agree:
Make the sport fun not the fun a sport...
Аватар
pe60t0
 
Мнения: 1503
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 8:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот DstupidBastarD » Нед Май 17, 2009 7:26 am

Ами, баценца, сметам че стана яко! Бил съм поне на десетина подобни прояви и тва беше най-многовелосипедното събиране евър. По организацията нема кво да кажа, щото не разбирам от организации, само напомням, че и за най-селския мач по ритнитопка има осигурена линейка и поне медицинска сестра, а тука бехме по моя скромна преценка около 2500 минимум. Нема начин като се съберат на едно место толкова народ с колелета и различна колоездачна култура, да не стават ексидънти, особено като ги пуснеш на колодрум с виражи по 30%, така че за догодина организаторите да го имат предвид тва нещо. Се пак, поздравления още един път, за секи един, който вчера беше дошъл с колело (даже и за теа с байковете), за да регистрираме най-внушителната проява на гражданското ни общество от поне 4-5 години насам. Респект! :bowdown:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот Reactor » Нед Май 17, 2009 7:36 am

THEZOGGO написа:Като участник в проявата ще коментирам по следния начин:
Това не беше мероприятие целящо популяризирането на исканията за велоалеи. Изобщо не беше велошествие а велосъстезание. Хора, спрете се да карате като ненормални. Целта е да се спре движевнието за максимално време. Предполагам че има някаква договореност между организаторите и столична община относно интервала от време в който трябва да бъде извършено шествието, но поне да се използва цялото като се кара бавно а не бързо, дистанцията за шествието е прекалнео малка за да караш надолу с 50 - 60 км в час. Какво се оплавате че имало пострадали хора, нямате право да се оплаквате защото карате като ненормални и не спазвате дистанция един от друг. Защо трябва да има хора които карат гума в гума и изобщо на разтояние по малко от 50 см. Незнам какъв е случая с пострадалия човек, но ви казвам че това неспазване на дистанция е опасно, липса на култура. Това ми е може би 12 или 13 то велошествие и как бе, абе как не видях нито веднъж едно бавно и спокойно каране от страна на участниците. Ше видим велоалеи ама на куково лято. Колко беше затворено Цариградско шосе а? Колкото едно сутрешно задръстване от 25 мин, което за трафика в София е просто смешно. Шофьорите са свиклнали и по 1 час да стоят в задръстване, да не мислите че им пука. Шокиран съм от факта как всички се юрнахте надолу като невидяли. Кефите се че карате във втора или трета лента на цариградското, голяма работа. Не, не се прави така. Знам че не е лесно тук в България да се организира такова нещо. Да гледаме и да не гледаме от другите европейски държави как правят подобни неща, манталитета ни ще си остане същия. За кво ви беше да карате толкова бързо, ебахти велосъстезанието ебахти чудото, ако искахте да карате бързо що не отидохте в Стара Загора утре за крос кънтрито. А това че свършиха номерата които трябваше да бъдат раздадени на колодрума, незнам как да го коментирам, не беше смешно ами и аз незнам какво. Може ли организаторите с синята шатра по средата на колодрума да помислят малко по сериозно за това. Ебахти случая. Аз дойдох за да има преброяване или поне някакво отчитане на статисика. Дойдох за да подкрепя нуждата от бързо и лесно достигане до всяка точка на града чрез колело, но явно докато се прави всичко на тъгадък нищо няма да стане. Друг аспект, като че ли 70 % от хората бяха без каски, е тва редно ли е питам аз. Пак опираме до културата на участниците. Кво може би нямате по 20 лв за челадинка или ви мързи да я носите. Не, определено нещата не са такива каквито трябва да бъдат. Включително малки деца пуснати по цариградското шосе надолу без каски, "евала" на родителите! Адски съм разочарован от мероприятието. Благодарности на Велоеволюция че се опитаха да направят нещо, но този път никак не се получи и то заради самите участници. Колеги, помислете си кога ще е следващото велошествие, кога ще можете публично да изразите позицията си чрез масово присъствие което да отбележи желанието ви да карате по специално регламентирани места за колоездачи.
Тука на тоя мой коментар поне след него ще има 30 отговора на различни хора. Не се занимавайте с него и не спамете темата. Изказам лично мнение и не се обръщам директно към никой.
Мислете как може да направите така че следващия път да бъдете повече забелязани от хората които ругаете и псувате а именно шофьорите които ви пречат да карате по софииските улици и обратното тези които ви хранят че пречите на тях.
Лека вечер!
п.п
От алея Яворов надолу карах на спирачки, защото кое според вас е по гот да караш с 50 км надолу в която и да било лента или да караш по цариградското бавно без напрежение, просто да ти е кеф че караш там, да няма коли и движение. Ей така бе да се движиш бавно ама наистина бавно. Колко от вас караха надолу бавно? Ето виж това е въпрос който отправям директно. Ама то се видя кой, какво, защо и как. Всеки ден можете да карате там с висока скорост макар че не е разрешено, пък и коли има, дето се вика движението мамата си ебало. Обаче кога ще карате бавно в средна или в трета лента...няма да е скоро. :)

За съжаление,всичко написано в този коментар си е чистата истина.По хубаво и точно просто няма как да се опише.
На няколко пъти се провиквах:По бавно карайте,не бързайте,не това е целта......ама глас в пустиня.
Ами да се надяваме,че за в бъдеще културата и съзнанието ни ще вземат па да се повдигнат!!!
Успех :)
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот Shady™ » Нед Май 17, 2009 8:44 am

Мен ми хареса като цяло всичко !

Искаше ми се по едно времеда се юрна надоли в лява лента на цариградско ама... ми мина мерака :D

От доста време не бях карал толкова време градсо и въобще слизал към центърът, но най много се изкефих че съм сред свои :)

А относно протест-шествието - а дано се получи нещо :)

ВЕЛО АЛЕИ, ВЕЛО АЛЕИ, Е О Е И.....
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот contty » Нед Май 17, 2009 9:03 am

Все ми се струва, че пейсмейкър е патрулката отпред, а не велосипедистите. Пък и колко ще се проточи шествието зависи не колко бързо карат първите, а колко ще се точат последните. През цялото време карах супер бавно и всички наоколо бяха така. Според мен мероприятието мина екстра, наистина много народ... Бързо оправяне на пострадалия.
Е О Е И :agree: :D това ми хареса
кратка схватка и наново ескадроните летят...
Аватар
contty
 
Мнения: 245
Рейтинг: 1545
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 1:07 pm
Местоположение: София

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот jorol » Нед Май 17, 2009 9:14 am

THEZOGGO написа:А това че свършиха номерата които трябваше да бъдат раздадени на колодрума, незнам как да го коментирам, не беше смешно ами и аз незнам какво.

Аз не разбрах номерата да са свършили ? Моят номер е 1350, и съм сигурен че имаше номерца за всички желаещи ;)
Аватар
jorol
 
Мнения: 109
Рейтинг: 1294
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 7:27 pm
Местоположение: София,България

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот Reactor » Нед Май 17, 2009 9:16 am

jorol написа:
THEZOGGO написа:А това че свършиха номерата които трябваше да бъдат раздадени на колодрума, незнам как да го коментирам, не беше смешно ами и аз незнам какво.

Аз не разбрах номерата да са свършили ? Моят номер е 1350, и съм сигурен че имаше номерца за всички желаещи ;)

Свършиха и много хора чакаха около час някъде докато донесат нови номера!!!!
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот jorol » Нед Май 17, 2009 9:23 am

Това вече е друго, но все пак номера имаше :)
Аватар
jorol
 
Мнения: 109
Рейтинг: 1294
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 7:27 pm
Местоположение: София,България

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот contty » Нед Май 17, 2009 9:34 am

Вярно, че свършиха номерцата, но съобщиха че след около 30 минути ще има нови и бяха готови дори преди да са минали 30-тте мин. Много черно виждате всичко около вас ми се чини?!?!!
кратка схватка и наново ескадроните летят...
Аватар
contty
 
Мнения: 245
Рейтинг: 1545
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 1:07 pm
Местоположение: София

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот veskoz » Нед Май 17, 2009 9:34 am

+1 THEZOGGO

1.Бая се точихме наЩа група дори патрулката отзад се поизнерви, но идеята наистина не беше да минем бързо.
2.Наистина съм възмутен от общността. Едва 5% имаха каски. Трагично ! Една каска струва 30на лева за стиснатите. За сметка на това всеки малък сопол се мъкнеше с бира.
3.Т О А Л Е Т Н И. Искаме да сме модерни и цивилизовани европейци а мочаме наляво и надясно (някои не по собствено желание) в парка където си играят децата. Организаторите да си вземат бележка.
4.КАК МОЖЕ ДА СВЪРШАТ НОМЕРАТА ? (без коментар)

Искам да уточня нещо в поста на THEZOGGO и това е думичката МАНТАЛИТЕТ често използвана грешно вмето думата ВЪЗПИТАНИЕ двете неща са тотално, ама тоталноо различни а второто е по-правилно в нашият случай.

п.п. По-горните ми постове бяха малко крайни, но вчера като се прибрах бях доста възмутен. Защото ми пука. Единственото хубаво беше че виждах хора да карат.
п.п.п.Ако се чудите кой се пльосна като пържола преди излизането на Цариградско...аз бях :rofl: 4 ден с автомати...какво да направя забравям ги :D
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот RAM-FR » Нед Май 17, 2009 10:30 am

veskoz написа:.
3.Т О А Л Е Т Н И. Искаме да сме модерни и цивилизовани европейци а мочаме наляво и надясно (някои не по собствено желание) в парка където си играят децата. Организаторите да си вземат бележка.

Зарежи тоалетните, КОШЧЕТА нямаше ... онзи с микрофона разправя да си залепим номерцата и да си приберем хартийките в джоба защото нямало кошчета ....
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Re: Всеки велосипедист с номера си - 16 май, София

Мнениеот Shady™ » Нед Май 17, 2009 11:02 am

Aбе тоалетна имаше с ГОЛЯМА ТАБЕЛА на 1 дърво точно на изхода от колодрума...

А за номерата...Колко номера бяха приготвили 1000?!

А за патрулката...може на някой от полицаите да му се е ходило до ТОАЛЕТНАТА :D
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 175 госта