Източнородопска Байкария

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Мнениеот pascoff » Чет Май 12, 2005 8:20 pm

Да са живи и здрави хората от байкария за тоз трансродопиан челиндж, надявам се всеки следващ трип да бъде по-предизвикателен по-труден или поне да има вариации на маршрута - по-лесни и по-трудни участъци кой където му кефне да кара :) това сигурно изисква повече организация но не е неизпълнимо ...
уважавам ви за това което направихте и ще правите :)
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Gargamel » Пет Май 13, 2005 6:28 pm

ehhhhh... Ride a bike, stay bamboucha.... :bouncy:
Aide pak, aaaa?
I vypreki tova...edna personal molba kym organizatorite....
Mnogo blagodarq za zabelejitelnoto vi staranie po organiziraneto na cqloto meropriqtie...ama.... Aide sledva6tiq pyt da ne e tolkova hubavo, moje li? Ne, ne e 4ove6ko tova!! 4estno!!! Sega na vsi4ki ni lipsva!!! "Mahmurlii" sme o6te... kakto spolu4livo otbelqza nqkoi! Oba4e ne moje taka! ve4e 1 sedmica dyrji!!! Goni ni bike-abstinenciq (pone pri men e taka...)... Nqkoi ve4e pokriha terasite si s 4akyl i myhove i se razpolojiha udobno(ili ne 4ak tolkova) na 6altetata si v o4akvane na Bikearea 4ast 2 prez septemvri!!!
A kolko po-lesno 6te6e da e, ako ne bqhte organizirali prehoda tolkova dobre!!! Sega 6tqhme da se oplakvame 2-3 dni kolko ujasno e bilo i nqma6e da ni lipsva!!!! Radikalno, no efektivno!!!!! ;)
Samo Me4o!
Gargamel
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Мар 30, 2005 7:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Lam3r40o » Пет Май 13, 2005 11:20 pm

Прочетох статията и направо не ми се спи.Много съжалявам че не съм бил там.Надявам се догодина да успея,защото ако не най малкото ще ме е яд че не съм се запознал с нови хора..А статията е написана адски добре.Поздрави Любо макар и да не те познавам.Наистина :bowdown:на теб и на организаторите!
Lam3r40o
 
Мнения: 188
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 22, 2004 9:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Albena » Съб Май 14, 2005 7:25 pm

Здравейте, драги съучастници, :D

Опитах се да изразя мнение през седмицата, но бях на обществен компютър и той нещо ме отлюспи. Както и да е.

Присъединявам глас към благодарностите към организаторите.:thumb: Бяха се справили много добре и имайки предвид колко човека :bigeyes:трябваше да бъдат организирани в стройни редици направо им се възхищавам (на организаторите!). Знам колко усилия изисква това и предлагам помощта си за организирането на следващите изяви.

Относно маршрута: Миналата година карах три дни в Западните Родопи, но това което правихме в Източните беше доста по-предизвикателно, и ми хареса повече! За тези четири дни дори не знаех колко е часа или кой ден от седмицата е! Бях впечатлена и от броя на хората, които участваха и техния ентусиазъм.

Бих искала да предложа едно предложение! :bouncy: Не знам колко от вас се интересуват или поне харесват български автентичен фолклор (аз лично съм вманиачен фен и танцувам в една доброволна формация всяка седмица), но тази година от 4 до 7 август се провежда големия Събор в Копривщица. Този събор се организира всеки пет години и идват групи от цял свят, които се занимават с български фолклор. Аз бях там през 2000г. и бях като отстреляна. През деня програмата тече на сцени, които са на няколко км от града, вечер се пренася на сцена на градския площад, а през нощта купона продължава в палатковия лагер който е до града. Та идеята, която предлагам е да организираме едно такова пътуване. С кола до Копривщица е 102 км., а по разни по преки пътища и през селата може би е по-кратко. Аз лично се организирам с няколко девойки от групата, в която танцувам и ще ходя така или иначе. Но ми се струва, че и на доста от вас преживяването би харесало.

Моите снимки от Източнородопската Байкария ще са готови на CD в понеделник вечер, но тъй като през седмицата работя в Козлодуй ще мога да ги взема чак в петък вечер. След това ще се опитам да ги дам на някой, който идва на митинга в сряда.

Това е за сега. Отново благодаря на младежите организатори, вкл. и това че успяха да ми намерят читаво колело с което да се включа.:spin: Благодаря и на Пламен, който предложи своето читаво колело.

Чао за сега и умната …………. А може и русата!
Не може да не може
Аватар
Albena
 
Мнения: 25
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Сря Май 11, 2005 8:58 pm
Местоположение: София

Мнениеот GOА1 » Съб Май 14, 2005 9:01 pm

[quote="Albena"]


Бих искала да предложа едно предложение! :bouncy: Не знам колко от вас се интересуват или поне харесват български автентичен фолклор
.........
Та идеята, която предлагам е да организираме едно такова пътуване.
.........
Но ми се струва, че и на доста от вас преживяването би харесало.
[/quote]


На събора в с. Гела имаше бая народ с търкалета. Повечето от тях (а може би всички :dunno: ) бяха там И заради надсвирването. Така че ентусиасти ще се намерят.
До там може и с влак да се стигне - още 1 +.
И из борчетата там си е гот...
Ама дали ще се навие някой да го организира :).

[quote="Albena"]

Чао за сега и умната …………. А може и русата!
[/quote]


а не може ли и 2те ? :rofl:
GOА1
 
Мнения: 147
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 1:07 pm

Мнениеот hri100 » Нед Май 15, 2005 6:30 pm

Здравейте,
Със седмица закъснение споделям впечатленията си от Източнородопската Байкария.
Думите не могат да предадат настроението и изживяването за тези 3-4 дни, пуснах и галерия от снимки на адрес [url]http://e8-rodopi4-bikearia.hit.bg/index.html[/url], добавих и малко от мои предни снимки, за да се видят повече забележителности покрай трасето, ако някой не е имал възможност да ги види през тези дни.
Първия ден за да се добера до сборния начален пункт- село Комунига, хванах някаков автобус от Хасково за Кърджали, който ме свали на разклона над Черноочене. От тук 15-тината километри със свръхбагаж ме подгряха, а на влизане в селото зясякох първопристигналите чак от Варна да въртят на празно педали по сокаците в очакване на основната група. След пристигането започна суетене по сглобяването на всякаков род байкове. Изчаквайки едночасовия дъжд да отмине потеглихме като от с.Габрово се отглонихме по билни пътчета и пътеки в посока пещерата Утроба. Калниците , които бях закупил същия ден , станаха ненужни след като няколко килограма лепкава глина се увиха около гумите- предпочетох като другите да ми се пълни носа и г... с кал отколокото да се задръства колелото и да спирам. В село Ходжовци (каменно и откъснато от света) по стръмни пътечки излезнахме в "гръб" на пещерата над махалите на Илийница. След като и отделихме подобаващо внимание, се спуснахме по нещо като кози пътеки (както каза местния каубой- хубав път) до дерето над с.Крушка. На места аз, който съм начинаещ в сравнение с повечето участници байкър, си ходех след колелото, за да не се преобърна през вилката, доката край мен си минаваха downhill-аджиите като по алея на парк. В Крушка пренощувахме на една поляна над селото- като до късно край огъня обсъждахме и се сгрявахме.
Другия ден започна със спускане и носене по живописна пътечка покрай дерето на рекичките под с.Крушка. Оставих колелото и след 200метра трънинг се докопах до страхотен водопад, който при предишното си ходене бях пропуснал- заслужаваше си дори само заради него да пропътувам стотици километри. След това по асфалт покрай страхотните скали под село Дъждовница и спускане до Кърджали, качване до Каменната сватба до с.Зимзелен. От тук по черни пътища и пътеки през Панчево, Гъсково, Орешница, Болярци излезнагме отново в "гръб" на Перперикон, като последният километър до кулата си беше любимото упражнение носене на байк- добре, че взех най-лекия (но кофти за останалото време да карам без предна амортизация). Слез Перперекон направихме бивака отстрани на чешмите под крепостта- заваля дъжд, но вечерта настроението беше на висота ( абе Роши:) има страхотен репертоар ) . Цяла ноща превалява, а на другия ден с малки прекъсвания чак до Маджарово.
Това не попречи на третия ден групата да се изкефи на черните пътища между Калоянци и Светослав, и особено на дивата пътечка от Светослав до стената на яз.Студен кладенец през защ.местност Големия сипей. Там се отклоних по упътване на Васко Тодев до едно водопадче, вливащо се директно в язовира-само метър- но ако нивото на язовира спадне, става поне 3-4 метра.
От стената доста се двуомих дали да хвана покрай скалната гробница под Пчелари до излизането на Пчелния камък с тракийските ниши, но Тучо Чучо ме подбъзика какъв откривател съм ако не тествам предполагаемия по-рисков маршрут (по който бяха поели вече доста екстремисти след Васко) на юг от Арда- през с.Морянци- до излизане отново в района на железния мост над Арда под Шестте пещери. Заслужаваше си отклонението- най малкото заради онази скална пещера с нишите преди Морянци. От тук до Маджарово по асфалт и изкъртващ пломбите настелен черен път, в кал и дъжд пристигнахме живи и здрави, с усещане за лек survival.
Бързах рано сутринта да хвана рейс за прибиране и не можах да се видя с доста от хората, с които прекарахме така чудесно тези дни, карайки колелата рамо до рамо или в индианска нишка, бъбрейки край лагерния огън. Дано следващата Байкария в Западни Родопи ни събере отново, защото това остава за цял живот.
Отново поздравления на организаторите и да дават все в този дух.
hri100
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 15, 2004 12:21 pm

Мнениеот hri100 » Пон Май 16, 2005 9:51 am

Ако галерията от горния линк не се отваря на някой компютри- може директно от тук да се отворе [url]http://e8-rodopi4-bikearia.hit.bg/index_Bikearia_navigation.html[/url]
hri100
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 15, 2004 12:21 pm

Мнениеот roshaw » Вто Май 17, 2005 3:21 pm

Снимките дойдохаааааааааааааааааааааааааа!!!:beer::D:bigmout::hbang2::thumb:


http://mtb-bg.com/photos/gallery053.htm
Изображение
Аватар
roshaw
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 5:42 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот roshaw » Сря Май 18, 2005 4:14 pm

Искам да попитам организаторите......:confused:

Всичко ясно - хората доволни:8D:; маршрута прекрасен:beer:;лагерите подходящо разположени:drunk:; и т.н.:hbang2: и т.н.:thumb:

Та... Въпросът е:
Ще кандидатствате ли с проект за поставяне на постоянна маркировка по маршрута?:confused:
До колкото знам, на този етап в България що-годе(е.а си якия израз, дори не знам как се пише) лесно отпускат пари за такива маркирания.
Ако вече сте задвижили въпроса, кога можем да очакваме маркиран маршрут?!?:confused:
Смятам, че за реализацията, ако ви трябват доброволци:idea:, тук(във форума:peace:) такива ще се намерят, колкото искаш, начело с мен.:bouncy::8D:
Изображение
Аватар
roshaw
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 5:42 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот БайКария » Сря Май 18, 2005 4:44 pm

[quote="roshaw"]


Искам да попитам организаторите......:confused:

Всичко ясно - хората доволни:8D:; маршрута прекрасен:beer:;лагерите подходящо разположени:drunk:; и т.н.:hbang2: и т.н.:thumb:

Та... Въпросът е:
Ще кандидатствате ли с проект за поставяне на постоянна маркировка по маршрута?:confused:
До колкото знам, на този етап в България що-годе(е.а си якия израз, дори не знам как се пише) лесно отпускат пари за такива маркирания.
Ако вече сте задвижили въпроса, кога можем да очакваме маркиран маршрут?!?:confused:
Смятам, че за реализацията, ако ви трябват доброволци:idea:, тук(във форума:peace:) такива ще се намерят, колкото искаш, начело с мен.:bouncy::8D:
[/quote]


Ами всъщност това е основната идея на цялото мероприятие, но конкретно маркирането засега е напред във времето - нека първо уточним целия маршрут (това, което направихме е само 1/3 от цялото) и едва тогава ще решим как точно ще стане самата маркировка.Благодаря за предложената помощ - тя със сигурност ще е нужна, нека само "му дойде времето" както се казва :)
Аватар
БайКария
 
Мнения: 286
Рейтинг: 1955
Регистриран на: Пет Мар 18, 2005 10:35 pm

Мнениеот Admin » Сря Май 18, 2005 10:36 pm

Да си кажа и аз мнението за маршрута...;)
Трудно ми е да предложа промени по него, тъй като за първи път стъпих с колело по тези места. От това, което видях, ми стана ясно, че в района има много пътеки и забележителности, така че винаги има накъде да се пуснат отклонения, ако трябва. ;)
Мога да кажа едно - макар че по трасето имаше много асфалтови отсечки, а аз мразя асфалт, този път не ги усетих. Наистина! :thumb: Дали защото по тях нямаше коли и беше съвсем спокойно - на практика си бяха като черни пътища, само че с асфалт. Дали заради усещането на заобикалящата среда. Не знам, но асфалтът просто не ми пречеше, което обикновено не е така.
С оглед на слабия трафик и на това, че колелото все пак е и пътно превозно средство, мисля, че не е проблем тези отсечки да останат в маршрута, още повече, че така рискът от объркване ще е по-малък. Изобщо, на мен маршрутът в този си вид ми допадна много, вярвам, че и с повечето му потенциални ползватели ще е така :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот did » Чет Май 19, 2005 10:18 am

Не бях на това уникално каране и благородно завиждам на всички участници.

@halkor: Даунхиларите наистина понякога губят, но понеже не знаят какво, хич не им липсва;)

Ще ви предложа като идея за щъкане из Източните Родопи (ако имате време, когато сте около Перперикон, при следващо минаване оттам) да отскочите да видите и каменните гъби около с. Бели Пласт. Намират се на около 7-8 км. Встрани от маршрута на Байкарията. Ето и [url=http://www.bikedir.com/usr/did/gubi/index.html]малко снимки [/url]на тези странни мухоморки, както и от познатата ви Каменна сватба.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот 4getcredo » Чет Май 19, 2005 11:07 am

[quote="did"]



Ще ви предложа като идея за щъкане из Източните Родопи (ако имате време, когато сте около Перперикон, при следващо минаване оттам) да отскочите да видите и каменните гъби около с. Бели Пласт. Намират се на около 7-8 км. Встрани от маршрута на Байкарията. Ето и [url=http://www.bikedir.com/usr/did/gubi/index.html]малко снимки [/url]на тези странни мухоморки[/quote]


А [url=http://www.bikedir.com/usr/did/gubi/target38.html]тези[/url] гъби какви са, ядливи ли са!?
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот did » Чет Май 19, 2005 12:54 pm

[quote="4getcredo"]
А [url=http://www.bikedir.com/usr/did/gubi/target38.html]тези[/url] гъби какви са, ядливи ли са!?
[/quote]

Не знам. Намах време да проуча. Пък нали знаеш, щом някъде има толкова много твърди и стърчащи право нагоре вкаменелости, все ще се намери някоя "гъба" да се метне отгоре.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот r2d2 » Чет Май 19, 2005 1:09 pm

Лично аз бих се наслаждавал на такива уникални образования само отдалеч и единственото, което бих отнесъл със себе си у дома са снимките и добрите впечатления. Атмосферните влияния са достатъчни за ерозирането им и няма нужда от наша помощ!;)

[quote="did"]

[quote="4getcredo"]
А [url=http://www.bikedir.com/usr/did/gubi/target38.html]тези[/url] гъби какви са, ядливи ли са!?
[/quote]

Не знам. Намах време да проуча. Пък нали знаеш, щом някъде има толкова много твърди и стърчащи право нагоре вкаменелости, все ще се намери някоя "гъба" да се метне отгоре.
[/quote]
The most vulgar character of all time.
They beeped out every single word he said ...
Аватар
r2d2
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Чет Мар 17, 2005 2:06 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот nnmlss » Чет Май 19, 2005 3:28 pm

@r2d2

Абсолютно на същото мнение съм и аз :agree:

Но.. нали все искат да са хубави и да изглеждат добре ;)
Какво да ги правиш...
nnmlss
 
Мнения: 48
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 9:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот lechuga » Пет Май 20, 2005 9:32 am

Абе гледам много снимки излязоха от събитието, но имаше и камери, а никой не предлага филмчета:bawling:
Don't worry, be happy!
Аватар
lechuga
 
Мнения: 413
Рейтинг: 1725
Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 5:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mih » Пет Май 20, 2005 4:25 pm

истина е, не че снимките не са "басифилма"
:bigeyes:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот thebiker » Вто Май 31, 2005 3:03 pm

Ти кажи кога и каде да те намериа да ти върна гумата?
Тя се оказа че изпуска през микроскопична дупка ама аз я залепих - може да ти купя нова ако изкащ - щото бях обещал нова гума?
През уикенда по скоро събота мозе да минавам през центъра може тогава.
thebiker
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Окт 11, 2004 3:10 pm

Мнениеот thebiker » Вто Май 31, 2005 3:25 pm

[quote="thebiker"]

Ти кажи кога и каде да те намериа да ти върна гумата?
Тя се оказа че изпуска през микроскопична дупка ама аз я залепих - може да ти купя нова ако изкащ - щото бях обещал нова гума?
През уикенда по скоро събота мозе да минавам през центъра може тогава.

[/quote]


Въпроса е към Албена.
thebiker
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Окт 11, 2004 3:10 pm

Мнениеот Albena » Сря Юни 01, 2005 9:41 pm

Здравейте:D хора,

Още не съм видяла снимките на другите деца, но аз най-накрая успях да направя моите. Като цяло сигурно не са много по-различни от останалите, но мисля, че само аз снимах по време на довършващото изкачване по "Чеверме баир". Имам умопомрачителни снимки с Арда и скали, дори имаше и лешояди на едната, но нещо не се е получило и те не се виждат. Може да видите снимките на http://photos.yahoo.com/albena1113. Ако има проблеми с резолюции и разни такива, мога в някакъв бъдещ момент да ги издам и на диск.

Коста, нямам идея кога ще бъда в София за повече от 10 часа. Със сигурност няма да е този уикенд. Може би следващия, но не знам.

Но е сигурно, че този петък след 20.30 часа ще танцувам народни танци в кръчмата "Сите българи". Ако има ентусиасти да заповядат. Става страхотевичен купон.

Чао за сега на всинца ви и умната,
русата или която там е ентусиазирана :rofl:
Не може да не може
Аватар
Albena
 
Мнения: 25
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Сря Май 11, 2005 8:58 pm
Местоположение: София

Мнениеот lacho_m » Чет Юни 02, 2005 9:55 am

[quote="Albena"]

Може да видите снимките на http://photos.yahoo.com/albena1113.
[/quote]

Снимките не се виждат :dunno:. Вместо тях се изписва следното:
"Sorry, albena1113. has not enabled any public albums in their account."
Да бе мирно седяло, нищо не би видяло!
Аватар
lacho_m
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:52 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Albena » Чет Юни 02, 2005 2:17 pm

Za snimkite:

Linkat se otvaria, no triabva da ia niama tochkata v kraia, t.e. http://photos.yahoo.com/albena1113

Dano da stane sega,

pak cao
Не може да не може
Аватар
Albena
 
Мнения: 25
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Сря Май 11, 2005 8:58 pm
Местоположение: София

Мнениеот Venturine » Пет Юни 03, 2005 7:07 pm

Privet:wavey: i ot men :mouse:na bodrata drujina:banana:
Eto i moite snimki: http://community.webshots.com/scripts/e ... =358775284
(veroqtno vkliu4va6ti se posledni v spis`ka... , no kakvo da se pravi -kakto kaza firebird po-gore, kogoto pozdravqvam za razkaza!:thumb:, qko se nag`r4ih s rabota i vse ne ostava6e vreme za ka4vane na kadri v net-a).
Liubo statiqta ti e razko6na!:thumbu:
Bravos i na Hri100... + za snimkite i vida na saita mu!
Az s`6to 6te se pris`edinq k`m aklamatorite na Bikearea p`rvo za ideqta:idea:, vtoro za izp`lnenieto:hbang2: i ne na posledno za tqh samite :beer:.
Istinskata exstremiq e v nepredvidimostta na situaciite v divotiqta...
Да нюриш или да не нюриш, това е въпросът! -
из Записките на катерещия се охльов
Venturine
 
Мнения: 28
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 30, 2005 12:12 am

Мнениеот Venturine » Пет Юни 03, 2005 7:13 pm

Sorry za neudobstvoto, no toku-6to vidqh, 4e za da vidite snimkite v www.webshots.com trqbva p`rvo da se registrirate :crap::dunno:
E, pone stava b`rzo i free kato basic member.
Да нюриш или да не нюриш, това е въпросът! -
из Записките на катерещия се охльов
Venturine
 
Мнения: 28
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 30, 2005 12:12 am

Мнениеот Snake Fang » Сря Юни 08, 2005 2:19 pm

Ами айде сега и аз със 100 часово закъснение да се изкажа. На първо време ми иде да благодаря искрено на организаторите за чудесното начинание и добра организация на тва въпросното мероприятие. Евалата. Респект! :) Незабравими се оказаха тия дни из селата и скалите и огньовте и медитациите около тях.:D 100% съм навит и за есенната байкария - само да я стъкмите. :) Впечатленията ми са ясни - почти всичко бе перфекшън. Само работата с храната нямаше да е зле да е малко по-организирана - да се казва 'ти ще режеш чушките, ала, бала, дзън! - който е гладен да идва.' Чакаме западните Родопи !

А, да не забравя - тва с минаването през селата и сблъскването със различна култура беше 6 точки. :)

И другото - дружинката дето въртеше тия огньове вкарваше невероятна атмосфера - следващия път пак с нас и с някви тарамбуки и такива. :)
Snake Fang
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 2:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mih » Сря Юни 08, 2005 4:10 pm

мда, тарамбуките ОПРЕДЕЛЕНО липсваха, чак осезаемо...
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот halcor » Чет Юни 09, 2005 9:13 am

@mih
Другия път ще ги носим да направим едно дуо :)
Аватар
halcor
 
Мнения: 1241
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 24, 2002 12:54 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот mih » Чет Юни 09, 2005 2:03 pm

@halcor,
ха така!:thumb:

пък дотогава можем да порепетираме в Борисовата...
;)
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот nnmlss » Чет Юни 09, 2005 9:35 pm

@mih @halcor
идеята и на мен ми харесва, кажете кога? :)
nnmlss
 
Мнения: 48
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 9:50 am
Местоположение: Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта