Обиколки за начинаещи от Пловдив

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Обиколки за начинаещи от Пловдив

Мнениеот mitakka » Пон Юни 01, 2009 9:30 pm

Здравейте байкъри и байкърки от всички страни :beer:

Да обясня цялата ситуация. Аз съм бъдещ фен на велосипедния спорт от доста години, все се каня и евтините колелета все ми убиват мерака. Затова се стегнах и заех с един Спринт Гладиатор, 500 лева по-късно вече имам един сносен твърдак, който естествено не може да се кара като бесен по камънаците, но колкото да не признавам бордюрите става. Пък и издържа мен, а аз съм колкото двама и не съм от кротките шифьори. Всичко е много хубаво, но къде е проблема. Проблема е че да се кара сам е адски скучно, а от моите приятели нямам съмишленици. Карал съм няколко пъти с тоя оня, за тях каране на колело е каране в градската градина или на гребната. Бавничко, пенсионерската. Съответно аз трябва да въртя в кръг около тях, накрая ме изкарат че съм карал като луд, аз им отговарям че не са вижали какво е даунхил. Ако има подобни на мен ентусиасти нека пишат и да организираме нещо. Но както написах в заглавието искам да не са тотални маниаци с избузени байкове да хвърчим през разни места дето и козите не се качват. Можем примерно да идем до Марково, да катерим по някоя пътека, но пътека, а не каменоломна, нямам намерение само да гледам как едни хора с много опит и скъпи байкове правят красиви неща а аз да го мъкна на гръб моето колело. Чакам предложения.

По-здрави,
Митака
mitakka
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:09 pm

Re: Обиколки за начинаещи от Пловдив

Мнениеот po_taka » Вто Юни 02, 2009 2:28 pm

И аз съм от Центъра на България :)
колелото ми е боклук :crap: ама не ми пречи да му давам зор през града!
Карам главно в града, или на не повече от час (пеша) извън него, че при мен авариите не са рядкост :smash:
пиши ми на skype po_taka , може да покараме.
Аватар
po_taka
 
Мнения: 561
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Вто Юни 02, 2009 2:21 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Обиколки за начинаещи от Пловдив

Мнениеот bikezilla » Пон Юни 08, 2009 9:45 am

Това каране май е било точно за теб ;)

Ще има и още такива, но засега не е ясно кога. Междувременно може да дойдеш да се запознаеш с "Крива спица" всеки четвъртък след 19:30 в "Трабанта" (заведение близо до коматевския възел).
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Re: Обиколки за начинаещи от Пловдив

Мнениеот po_taka » Вто Юни 09, 2009 10:43 pm

ние карахме вече :)
бяхме 3ма, качихме Альоша
утре ще качваме младежкия хълм.

Сега намерих още 2ма човека от булфорум

Доколкото разбрах и Митака е намерил хора !

Аз съм Ви виждал крива спица, на Велоденя съм карал до вас, хванал съм The^Undertaker и PlayMate, които и да са те :D

А това 'Трабанта' някъде до ОУ Елин Пелин ли е ?
Аватар
po_taka
 
Мнения: 561
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Вто Юни 02, 2009 2:21 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Обиколки за начинаещи от Пловдив

Мнениеот bikezilla » Сря Юни 10, 2009 1:03 am

po_taka написа:А това 'Трабанта' някъде до ОУ Елин Пелин ли е ?


Да, тук. :)
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Re: Обиколки за начинаещи от Пловдив

Мнениеот po_taka » Вто Авг 17, 2010 4:58 pm

Понеже днес ще се събираме да караме ама баж баж начинаещи се сетих за тази тема
Аз ще съм водача като най-опитен от групата за сега ( имайте в предвид че аз съм най-не-опитния от светулките ), така че ако дойде някой по-навътре с нещата ще е много добре.
Идеята е към 8 часа да сме там.
Ако има желаещи да ми питаш лс/скайпа

Място: гребната
малко по-късно като се разотиват хората може да минем маршрута от 1я ден на велошествието.

ето как да ме познаете
Бяло феррини Р1
каска полиспорт chaos
и ако все пак не ме видите -> 0899287902

Ако някой ще идва моля да ми пише ЛС/на скайпа или да ми пусне 1 стрела, че може да решим да тръгнем нанякъде; просто да знаем че чакаме някого

Изображение


EDIT: тръгвам
Аватар
po_taka
 
Мнения: 561
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Вто Юни 02, 2009 2:21 pm
Местоположение: Пловдив


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта