Обиколката на Витоша 2009

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот Inzagi » Съб Окт 17, 2009 9:57 pm

http://i.imagehost.org/0964/DSC00259.jpg
http://i.imagehost.org/0522/DSC00261.jpg

Ето така ми изглеждаха венците на финала + вилката ми блокира от калта ще да е :)
Аватар
Inzagi
 
Мнения: 544
Рейтинг: 1636
Регистриран на: Вто Май 26, 2009 10:16 am

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот Rix » Нед Окт 18, 2009 12:02 am

Горкото колелце :bigeyes:
Аватар
Rix
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1217
Регистриран на: Чет Сеп 17, 2009 11:22 pm

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот southpark » Нед Окт 18, 2009 12:05 am

Беше невероятно каране - студ, магла, кал и после пак, само за малко слънцето се опита да развали тази идилия.
Поздрави към вички който се решиха да карат в този "топъл слънчев" ден.
Аз лично много се изкефих, тази обиколка определено ще се помни.
Благодарности към организаторите, на всяка контрола имаше чай и нещо за хапване което сигурно ми е добавило поне 30мин към времето, но иначе сигурно небих издържал.

ПС: В ката преди яз. Студена намерих един километраж Sigma 906, който го е загубил, да ми прати едно съобщение.
"Funny, I've always believed that the world is what we make of it."
Аватар
southpark
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Чет Окт 19, 2006 9:16 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот rarekin » Нед Окт 18, 2009 2:31 am

HepBeH_XaMcTep написа:
F1-MAN написа:Аз като ви казвам около Студена колелото на рамо...

Иначе и аз имах случка с мостчето преди контролата над Симеоново, в момента, в който мръднах леко кормилото да завия и полетях към дървото, за щастие се разминах само с изкривено кормило. Докато го оправях изобщо не чух, че човекът след мен вече идва и не успях да го предупредя, та и той същото изпълнение. Почти всички преди мен на финала май също бяха паднали там, дано се е разминало без сериозни травми.


Хм... Аз грам нямах проблеми по мостчетата... :)


Me too. :) Добра скорост + правилен заход осигуряват безопасно преминаване. Е, и гумите помагат, де. :D
Иначе , мнооооого добра Обиколка се получи.
Благодаря на Организаторите за това, че отново се бяха погрижили за това да има подкрепителни пунктове. Имам една забележка, обаче. Чаят е ТОПЛА напитка. В тези студове и адската киша, не беше лошо да се осигурят доволни количества ГОРЕЩ чай.
Благодаря и на човека с джипа "Нива", който ме предупреди да внимавам на спускането преди пресичането на реката. Аз и така на тази Обиколка си карах внимателно, щото накладките на Формулите отидоха за отрицателно време, но точно на това място беше добре, че имаше кой да предупреждава.
Евала на пича, който, с разбита задна главина, кара от преди Ярлово до финала с доста прилично темпо. :bowdown:
Иначе, екипировката издържа без проблеми:

TIME ATAC рулеззззз. Закопчаваха и когато бях обул "втория" чифт кални обувки на язовира.
Magura sucks big balls в калта заради двойната арка. :lol2:

:beer:
Планинското колоездене може да бъде опасен спорт! Винаги карайте с каска! Никоя екипировка не може да гарантира колоездача срещу падане и тежко нараняване!
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот lud_s_kolelo » Нед Окт 18, 2009 8:19 am

Жив съм! И даже успях да финиширам в контролното време, макар и на косъм. Най странното е, че и аз и колелото оцеляхме (без V-брейковете разбира се). Сега ще видим колко време ще ми трябва да се възстановя до нормално състояние :eyebrow: .

Специални поздрави на организаторите, не съм очаквал токова добре да е организирано всичко. Не можах да се загубя никъде по трасето, подкрепителните пунктове бяха начесто, хората бяха много любезни, евала. А момчетата с крос моторите имам чувството, че си ме бяха набелязали като потенциална жертва и все ме наобикаляха да видят жив ли съм още. Ама сигурно е било щото бях на опашката :lol:

Не знам за другите, но аз със сигурност ще я запомня тази обиколка, не само защото ми беше първата, а и заради невероятната кал (която в началото избягвах колкото мога, но накрая изобщо не ми пукаше :evil: ), заради невероятните хора които караха (даже получих няколко поздравления за смелостта да тръгна с подобно колело, макар че според мен имаше и други с колелета дървени като моето), заради цялостното усещане, че правя нещо което си струва и заради още куп подробности и моменти, дето няма да ги изброявам.

Ако знаех за какво става дума и сега не съм сигурен, че щях да тръгна, така че добре че не съм знаел :lol2: .

Поздрави на всички които тръгнаха - и на изродите дето сигурно са финиширали преди аз да стигна до Боснек и на тези, с които постоянно се прескачахме на опашката - те ме задминаваха там където се караше колело, а аз ги задминавах там където се буташе :eyebrow: и на тези които поради една или друга причина не са успели да финишират. Като си помисля колко съм бутал, могат да ме турят и в класирането на пешеходците :evil: .
lud_s_kolelo
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Сря Окт 14, 2009 9:41 am

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот veskoz » Нед Окт 18, 2009 10:26 am

BurNiNg_IcE написа:
veskoz написа:И едно още по-специално ЕВАЛА на момичетата.

Хммм.... Имаше ли и по-младички? :D :love:

Да беше дошъл да видиш. :evil:

А иии намерих сиво шише с много и черни надписи Compagnolo, предадох го и казаха, че ще отиде на финала. Надявам се да си е намерило собственика. Ако не собственика да пробва в магазин Алпи може би. :peace:
Последна промяна veskoz на Нед Окт 18, 2009 10:31 am, променена общо 1 път
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот BurNiNg_IcE » Нед Окт 18, 2009 10:27 am

veskoz написа:
BurNiNg_IcE написа:
veskoz написа:И едно още по-специално ЕВАЛА на момичетата.

Хммм.... Имаше ли и по-младички? :D :love:

Да беше дошъл да видиш. :evil:

Maмка му и шибаната тъпа температура! :banghead: :banghead: :banghead: :xx(:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот Raffy » Нед Окт 18, 2009 11:29 am

eMcKu написа:Предлагам да го кръстим някак това мостче, почти не остави колоездач, без да го събори :D.

Аз нямах проблеми с тези многобройни мостчета. Все пак карах плътно зад някой и гледах какво става и си правя изводи... Иначе, аз съм благодарен на тези, които ми помогнаха със спуканата предна гума след голямата кал. До тази същата кал, карах в добро темпо. Но след това, като се има в предвит, че нямах повече резервни гуми, намалих темпото. Финиширах някъде около 17:25 ч. Някой знае ли, кога ще бъдат обявени резултатите?
*** Имам няколко снимки. Довечера ще ги кача в нета.

Аааа, това сивото шише май го видях след тихия кът, ама не ми се спираше.
Аватар
Raffy
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1192
Регистриран на: Сря Ное 05, 2008 7:55 pm
Местоположение: София

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот MartinBG » Нед Окт 18, 2009 11:36 am

Поздравления за всички, които имаха смелостта да стартират тази година - пеша или с велосипед! :clap:
Поздравления и за успешно финиширалите! :D

Благодарности на организаторите за най-добрата Обиколка, която са организирали досега! Поне аз не съм се забавлявал повече по този маршрут, както вчера! :evil:

Не успях да финиширам като пешеходец - за което обвинявам калпавите си обувки (без да е сигурно дали щях да успея и с читави такива :nuts:), и се отказах на Ярлово, но пък беше много весело през цялото време!

Догодина пак! :D
MartinBG
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1757
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 11:38 am
Местоположение: София

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот Pr3d4t0R » Нед Окт 18, 2009 11:55 am

F1-MAN написа:Аз като ви казвам около Студена колелото на рамо...

Иначе и аз имах случка с мостчето преди контролата над Симеоново, в момента, в който мръднах леко кормилото да завия и полетях към дървото, за щастие се разминах само с изкривено кормило. Докато го оправях изобщо не чух, че човекът след мен вече идва и не успях да го предупредя, та и той същото изпълнение. Почти всички преди мен на финала май също бяха паднали там, дано се е разминало без сериозни травми.


На това мостче и аз се тупнах леко. Въобще не съобразих, че ще трябва леко да завивам върху него, та след маневрата вече беше късно за всякакво компенсиране. Като гледам леко съм се разминал, само скъсах леко панталона : - )

За първи карам Обиколката и се радвам, че завърших. След псуването и носенето около Студена веригата сдаде бажа и колелото въобще не вървеше. Благодаря на Станислав и другото момче с минерално масло, благодарение на които скоростната система отново живна :beer:

Conti Vertical се представиха страхотно - надолу летях и почти не съм стискал спирачки :D

Намерих едни очила някъде между Железница и Симеоново, който е загубил да ми пише на ЛС описание, за да мога да му ги върна.
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот rarekin » Нед Окт 18, 2009 12:06 pm

MartinBG написа:Поздравления за всички, които имаха смелостта да стартират тази година - пеша или с велосипед! :clap:
Поздравления и за успешно финиширалите! :D

Благодарности на организаторите за най-добрата Обиколка, която са организирали досега! Поне аз не съм се забавлявал повече по този маршрут, както вчера! :evil:

Не успях да финиширам като пешеходец - за което обвинявам калпавите си обувки (без да е сигурно дали щях да успея и с читави такива :nuts:), и се отказах на Ярлово, но пък беше много весело през цялото време!

Догодина пак! :D


Марто, като те видях с тия "каменарки" ми се видя чудно, че и дотам си стигнал като за първа година. Вярно е , че имаше бая кал, ама на такива преходи се ходи (според мен) с някакви по-височки маратонки + гети или (в краен случай) с някакви високи обувки с МНОГО пластична подметка, за предпочитане с EVA в нея и хубава стелка. По трасето нямаше някакви брутални спускания и качвания по пътеки (с едно две кратки изключения), тъй че можеше да се направи такъв компромис. Браво за куража да стартираш в 100 км. пеша!

P.S. Ама как хубаво вози джипа след 50 км., а? :D
Планинското колоездене може да бъде опасен спорт! Винаги карайте с каска! Никоя екипировка не може да гарантира колоездача срещу падане и тежко нараняване!
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот eMcKu » Нед Окт 18, 2009 12:29 pm

Raffy написа:Аааа, това сивото шише май го видях след тихия кът, ама не ми се спираше.

Шишето е мое, но понеже бях първи тогава, не ми се спираше да го взимам. После, колоездача, с който се бяхме откъснали начело ми даде вода, за което му благодаря, инак, като не спираме на пунктовете, щях да съм :xx(:
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот grebo » Нед Окт 18, 2009 2:18 pm

Pr3d4t0R написа:
За първи карам Обиколката и се радвам, че завърших. След псуването и носенето около Студена веригата сдаде бажа и колелото въобще не вървеше. Благодаря на Станислав и другото момче с минерално масло, благодарение на които скоростната система отново живна :beer:



Ами - пак заповядай ;)Едно полезно нещо да нося и аз. (абе резервна гума не си бях взел, ама масло..)
и аз - малко след тебе завърших, въпреки че бях на път да се откажа като власите - на края на Дунава. Не казвай обаче на другите какво мислех да правя, че ще ям бой ;)
преди малко ходих на мивка и от калната тухла излезе колело! Профила на V-брейка е на буква "Г" - шината е изпилена малко, което обяснява хъркането накрая. Декланшора вече може да включва И на 1-ви венец. И ме чака бая работа с вилката, че сега е почти блокирала.

ПП маслото е някакво евтино и много гъсто и много лепкаво, ама за вело-части върши работа, като разбира се, се мие с WD-40 и след това пак слагаш, караш една седмица и пак. Абе то общо взето няма значение с какво масло караш, само да е чисто. А на състезанието естествено-нямаше как. То беше смес от гняс и масло, ама важното е да се върти веригата свободно и да няма загуби на мощност - от тая гледна точка маслото си свърши работата. Аз пък благодаря за къпичките - подаръка за Коледа. От 2-ма човека взех кърпички всъщност. Благодаря и на Георги за ножа, съветите, водата :)

ПП2: някой знае ли кога ще излезе класирането?
Я уже не волк. Я аморал, алкоголик, курильщик и педофил. Ну заец, ну Pussy Riot!
grebo
 
Мнения: 249
Рейтинг: 1275
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 2:54 pm

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот Bero » Нед Окт 18, 2009 2:23 pm

deather написа:Познайте кой е последен :D :beer:

Май съм аз :D

За обиколката - страхотно преживяване за мен! Ще я запомня с няколко неща:
1. Беше ми първата - първата любов не се забравя :)
2. Климатичните условия - незабравими
3. Глиганът, който пресече пътеката на двайсетина метра от нас - напоми ми, че човек не е господарят на гората.

А ето как изглежда "машината" след целия купон:
http://pics.data.bg/albums/19632

А да, и още нещо - май съм първият в историята на колоезденето, който си изпуска финала. :banghead: Благодаря на хората, които ме върнаха на "България" :beer:
"You are not stuck in traffic. You are traffic."
Аватар
Bero
 
Мнения: 75
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:32 pm
Местоположение: София

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот mors » Нед Окт 18, 2009 2:37 pm

Изкам да задам един малко странен въпрос. На финала не трябваше ли някъде да записват номерата на пристигналите? Защото аз не видях някъде да се записват и направо си взех грамотата и фланелката и отпраших, защото ме чакаха. :crazy:
Velosiped ist Krieg
http://egopolitico.org/
Аватар
mors
 
Мнения: 148
Рейтинг: 1213
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 6:47 pm

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот lud_s_kolelo » Нед Окт 18, 2009 2:51 pm

Точно в шатрата дето пишеше финал записваха номера и времето на пристигналите и пишеха грамотите. Не знам как си си взел грамота без да ти запишат номера...
lud_s_kolelo
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Сря Окт 14, 2009 9:41 am

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот Pr3d4t0R » Нед Окт 18, 2009 3:12 pm

grebo :beer: : - )

Гледам киометража - общо 100,63 км (от тях общо 12 отиване и връщане до вкъщи) за 7 часа и 57 минути, а финиширах за 10 часа, което означава, че гнусната кал и нейното чистене ми е отнело повече от час и полвина :banghead:
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот Raffy » Нед Окт 18, 2009 11:16 pm

Ето снимките, които успях да направя.

http://www.album.bg/emilqno/albums/109486

:)
Аватар
Raffy
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1192
Регистриран на: Сря Ное 05, 2008 7:55 pm
Местоположение: София

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот Pirate » Нед Окт 18, 2009 11:52 pm

Хубаво каране се получи, въпреки кофти условията. Малко ми е чудно даже как се стигна до избор на точно такава дата и нямаше ли цяло лято по-удачен момент?!

Доста хора имахме проблеми с маркировката към края на състезанието - към Бояна, а и на други места. Миналата година също куцаше маркировката. Надявам се занапред да има по-добра, защото се губи адски много време в чудене на къде е правилната посока. На такова масово мероприятие е желателно да се обърне внимание на това.
Аватар
Pirate
 
Мнения: 244
Рейтинг: 1777
Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 9:36 pm
Местоположение: София

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот ivan_radev1 » Пон Окт 19, 2009 6:30 am

Pirate написа:Хубаво каране се получи, въпреки кофти условията. Малко ми е чудно даже как се стигна до избор на точно такава дата и нямаше ли цяло лято по-удачен момент?!

Доста хора имахме проблеми с маркировката към края на състезанието - към Бояна, а и на други места. Миналата година също куцаше маркировката. Надявам се занапред да има по-добра, защото се губи адски много време в чудене на къде е правилната посока. На такова масово мероприятие е желателно да се обърне внимание на това.


Вече на няколко пъти стана дума, обиколката се отложи не заради желанието на организаторите, а поради трудностите по организирането й. Трябва да сме благодарни, че все пак се състоя в условията на такава криза. Евала на хората, които предполагам са работили денонощно тя да се случи! :bowdown:


С втората част от поста ти съм съгласен донякъде. Маркировката след Симеоново почти липсваше - в Драгалевци и Бояна и аз се загубих на три пъти, което ми струва около 20-30 минути. По останалата част на трасето обаче маркировката си беше супер и надмина очакванията ми. Загубванията си в последния етап отдавам на факта, че се бях разглезил и очаквах, че навсякъде пътят е добре маркиран и щом спирах да виждам маркировка, се връщах да я търся :)
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот kvelikov » Пон Окт 19, 2009 7:27 am

Raffy написа:Ето снимките, които успях да направя.

http://www.album.bg/emilqno/albums/109486

:)


Охоо....ето чия гума сменях...
Аз съм номер 87...с прецакания обтегач...
Както казва поговорката - Неволята учи... :roll2:
Докато сменях гумата на пича, Ники от Габрово ми фиксира сингъл спийда... :idea:

Отново - Thanks, Ники!
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот veskoz » Пон Окт 19, 2009 8:23 am

Браво на вас! :clap:
Все пак идеята не е само да се извъртят 100 км, а да се тренира работа в екип и взаимопомощ. :beer:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот papi007 » Пон Окт 19, 2009 9:44 am

За маркировката - може би защото знам пътя не ми е правило особенно впечатление. Според мен беше на добро ниво, но все пак не всичко зависи от организаторите. Всяка година се говори за това , че разни туристи решават че някой просто е правил боклук и махат маркировката. Други пък знаят за какво е , и пак я махат , защото някой колега примерно им е теглил една майна, блъснал е някой или нещо подобно, та те един вид си го връщат на колоездачното общество. Няма да се изненадам и постоянната маркировка да бъде изкъртена за догодина.
За това си мислех дали вместо бели ленти няма да е по-добре примерно червени големи ленти с надпис "100 км обиколката на витоша ". Хем ще се виждат повече, хем поне част от хората като видят че са слагани тея "боклуци" по дърветата , са слагани с цел.
За България мисля че състезанието си е на доста високо организационно ниво, особенно имайки на предвид че за 5 лева стартова такса са ангажирани толкова ресурси. Само мога шапка да свалям за желанието на всички, които са се постарали все пак да се състои това състезание.

Best wishes, papi007 :beer:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот MartinBG » Пон Окт 19, 2009 9:47 am

rarekin написа: Марто, като те видях с тия "каменарки" ми се видя чудно, че и дотам си стигнал като за първа година. Вярно е , че имаше бая кал, ама на такива преходи се ходи (според мен) с някакви по-височки маратонки + гети или (в краен случай) с някакви високи обувки с МНОГО пластична подметка, за предпочитане с EVA в нея и хубава стелка. По трасето нямаше някакви брутални спускания и качвания по пътеки (с едно две кратки изключения), тъй че можеше да се направи такъв компромис. Браво за куража да стартираш в 100 км. пеша!

P.S. Ама как хубаво вози джипа след 50 км., а? :D


Хихи :lol2:
Усетих си грешката с обувките на Кладница, докато бяхме все още в челната 10-ка. :banghead: Оттам насетне с номер 8-ми, който имаше същия проблем, изкарахме на инат до Ярлово, но вече нямахме никакъв шанс да завършим в предвиденото за Обиколката време, а и възможността да се приберем в София с автомобил беше твърде изкушаваща (благодарности на господина, който ни "извози" до финала). :)

Все още едвам си стъпвам на краката заради пришките (а изглежда ще загубя и известно количество нокти :roll2:), но като се оправя смятам пак да пробвам - този път с удобни обувки! :evil:
MartinBG
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1757
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 11:38 am
Местоположение: София

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот slavei » Пон Окт 19, 2009 10:03 am

rarekin написа:
MartinBG написа:Поздравления за всички, които имаха смелостта да стартират тази година - пеша или с велосипед! :clap:
Поздравления и за успешно финиширалите! :D

Благодарности на организаторите за най-добрата Обиколка, която са организирали досега! Поне аз не съм се забавлявал повече по този маршрут, както вчера! :evil:

Не успях да финиширам като пешеходец - за което обвинявам калпавите си обувки (без да е сигурно дали щях да успея и с читави такива :nuts:), и се отказах на Ярлово, но пък беше много весело през цялото време!

Догодина пак! :D


Марто, като те видях с тия "каменарки" ми се видя чудно, че и дотам си стигнал като за първа година. Вярно е , че имаше бая кал, ама на такива преходи се ходи (според мен) с някакви по-височки маратонки + гети или (в краен случай) с някакви високи обувки с МНОГО пластична подметка, за предпочитане с EVA в нея и хубава стелка. По трасето нямаше някакви брутални спускания и качвания по пътеки (с едно две кратки изключения), тъй че можеше да се направи такъв компромис. Браво за куража да стартираш в 100 км. пеша!

P.S. Ама как хубаво вози джипа след 50 км., а? :D


тц, високите обувки са груба грешка. Трябват удобни леки обувки. (Под удобна обувка разбирам такава от която нямаш никакви болки или някакъв дискомфорт в ходилото след часове ходене...Такава обувка просто пасва идеално на крака.) Най-добре е с класическа маратонка за бягане или за планинско бягане.

MartinBG - поздравления за участието и желанието за следващ опит ;)
http://moitePlanini.com - Пътеписи, новини, легенди
slavei
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1350
Регистриран на: Пон Юли 14, 2008 3:51 pm

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот slavei » Пон Окт 19, 2009 10:06 am

Asen6o написа:Аз пък си мислех, че само аз съм се изложил на този мост. Току-що ми залепиха брадичката във ВМА. :blush: :)
Иначе Обиколката беше Епична! Много трудно бих я описал, наистина. Поне не трябва да съм така изтощен.
Огромно благодаря на deather за страхотната компания!
Огромно благодаря и на Организаторите!
По-сладък чай нЕма :agree:


Случайно да живееш в дианабад в един от високите блокове при Елемаг?
За съжаление и аз се разхождах до ВМА и като гледам кога си писал, сме се разминали за малко.
http://moitePlanini.com - Пътеписи, новини, легенди
slavei
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1350
Регистриран на: Пон Юли 14, 2008 3:51 pm

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот azoic » Пон Окт 19, 2009 10:12 am

Супер си изкарахме, макар да завършихме последни :) условията бяха приемливи и под очакванията ми с изключение на носенето на 5кила кал около Студена, но това си е в реда на нещата. Маркировката си беше ОК - (поне до Симеоново) след това ни свалиха на шосето и за последната част не мога да кажа :dontknow: Иначе евала на организаторите, че успяха да организират обиколката и на всички взели участие в нея :)

П.П. А глигана беше найстина голям Васе ;)
Изображение Изображение
Аватар
azoic
 
Мнения: 375
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 12:32 pm
Местоположение: София

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот nikolce » Пон Окт 19, 2009 10:43 am

Снимки ще има ли? :dontknow:
Аватар
nikolce
 
Мнения: 121
Рейтинг: 1358
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 8:10 am

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот veskoz » Пон Окт 19, 2009 11:02 am

codename47 щракна няколко готини кадъра как се плицикаме в една кална локва. С нетърпение чакам да ги видя. :magnify:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Обиколката на Витоша 2009

Мнениеот gyndi » Пон Окт 19, 2009 11:55 am

azoic написа:Супер си изкарахме, макар да завършихме последни :) условията бяха приемливи и под очакванията ми с изключение на носенето на 5кила кал около Студена, но това си е в реда на нещата. Маркировката си беше ОК - (поне до Симеоново) след това ни свалиха на шосето и за последната част не мога да кажа :dontknow: Иначе евала на организаторите, че успяха да организират обиколката и на всички взели участие в нея :)

П.П. А глигана беше найстина голям Васе ;)

Здрасти! Значи ние сме били зад вас. Четирима пичове ние не финиширахме, но си изкарахме много готино. И аз си мислех, ако изскочи някой глиган какво ще правя добре че, сте ОК! Хванахме тъмница и мъгла в Железница и в София един дъжд ни заблъска.... глава ме боли 2 ден, но си беше якичко. Живи и здрави другата година пак :D
Аватар
gyndi
 
Мнения: 37
Рейтинг: 1310
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 2:16 pm
Местоположение: sofia

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 38 госта