Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот did » Пон Сеп 14, 2009 6:36 pm

@Pinky76:

Тошко, щом успя да напишеш това... ГОЛЯМ си! Сега остава да прибавиш към физическата кондиция и велосипедните умения и малко тактика, щото ти направи много груби грешки тази година. Направи ги и миналата, но тогава някак ти се размина. Ако продължаваш да ги правиш, може да стане голяма беля, да знаеш!

Отдели време да видиш, как са карали всички като статистика, как са си разпределяли силите по време на 24-те часа, кога и колко са почивали... Ще направим тази информация достъпна. Така ще разбереш, че твоята тактика си беше губеща още отначало. Състезанието не се решава от минутите разлика в първите обиколки, а от състоянието, в което ще успееш да се съхраниш на следващия ден. Всички маратонци решават надпреварите на финалните прави, вие искахте да я решите на старта. Опитай се да караш с усмивка и спокойствие, това много помага, както се видя тази година. Да знаеш, не само пепсито и газинаните напитки пречат, много други неща пречат при такива маратони, макар да помагат за кратки карания.

Ако ти беше тръгнал спокойно и разумно с времена от порядъка на 50-55 минути на обиколка отначало, щеше да си свежарче през нощта, когато другите спят, щеше да имаш време за 1 час сън и сутринта да правиш обиколки отново по 50 минути. При този сценарий, щеше да направиш поне 24 обиколки, сигурен съм. Трябва да правиш предварителен разчет колко обиколки да навъртиш, да ги планираш някак и да адаптираш плана според конкуренцията, но не и да се хвърляш още отначало и да гониш секундите - те тук нямат значение.

Още нещо: Винаги, когато минаваше покрай мен, ти все питаше за другите - къде са, на колко минути са, скоро ли са минали... Никой от другите не ме е питал, къде си ти! Усещаш ли разликата?
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот THEZOGGO » Пон Сеп 14, 2009 7:29 pm


:)
Видеото е бомба, благодаря, благодаря, благодаря! :bowdown:
:beer: :bowdown:
:agree:
Последна промяна THEZOGGO на Пон Сеп 14, 2009 7:35 pm, променена общо 2 пъти
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот Pinky76 » Пон Сеп 14, 2009 7:32 pm

Мерси за бързия отзив Дид.Значи аз по принцип питам за разлики и се оглеждам назад кой ме гони,настига,колко изоставам.Миналата година беше същото,а и на всички други състезания.Малко е грешна тактиката с бързото тръгване,малко се подведох по други състезатели и това си е отново моя грешка.Бях прекалено нервен през цялото време,а и аз се изморявам доста след дълго каране(просто тренировките са ни такива) и исках да направя преднина и после само да поддържам.Но тялото ми отказа този път(мисля си че болеста и това безалкохолно си оказаха въздействие все пак)Пък и конкуренцията се оказа много по-здрава от миналата година,а на пръв поглед не изглеждаше така.Определо ще си взема поука от преживяното.Живот и здраве там съм другата година.Евала на всички и за оказаната помощ от двамата мъже в отбор(не им научих имената),когата не можех да мръдна дори.Те стяха до мен през ноща и ме завиха с якетата си,бяха много мили.Ако не бяха те,нз как щях да се оправя.Много съм ви задължен и няма да го забравя никога. :) :agree:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот Reactor » Пон Сеп 14, 2009 7:34 pm


Грешката е оправена!

Правилния ЛИНК
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот veno » Пон Сеп 14, 2009 8:15 pm

Евала на това момче:
http://www.bulforum.com/24chasa/P1060829.JPG

По-засмян участник аз не видях :)
Аз си поддържам колелото във www.velo09.com

Изображение
Аватар
veno
 
Мнения: 577
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Май 28, 2004 12:05 am
Местоположение: София

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот bokicha » Вто Сеп 15, 2009 12:35 am

ХристоС. написа: ... Първоначално виждах като заплаха bokichaa...

...хех,Бокича го налегна тактическа умора... :D
Абе, много беше гот, купон на Маратона и маратон на Купона... :beer:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Вто Сеп 15, 2009 9:18 am

Изображение
Цък на снимката за няколкото мои кадъра!

п.с. не очаквайте снимки с каране!
(Освен Костанев, който го хванах за манИкенче в последната обиколка)
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот abs » Вто Сеп 15, 2009 9:23 pm

Документални кадри от поправянето на един мост:
IMG_3156.jpg
IMG_3156.jpg (183.95 KiB) Прегледано 3611 пъти

IMG_3158.jpg
IMG_3158.jpg (171.62 KiB) Прегледано 3588 пъти

IMG_3160.jpg
(243.13 KiB) 222 пъти
Ivtec - алтернативният багажник за велосипеди
Аватар
abs
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 9:17 am

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот did » Вто Сеп 15, 2009 9:33 pm

Хахахахахааа... Как се режат тия жилави дръве с джобен трион... неповторимо! А после как се коват с пирон, който не може да бъде закован... :rofl:

Свински опашки РУЛЗЗЗЗЗ!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот F1-MAN » Вто Сеп 15, 2009 10:03 pm

Аууу хора, за пореден път подминавам това явно уникално мероприятия, поради ставни и разни други причини, които са по-скоро оправдание за странната липса на голямо желание у мен да се присъединя...поне до този момент.

Догодина жив умрял се надявам да съм там и да се боря със себе си :D

did, този формат май е перфектен за баща ми, той е специалист по 12-15 часа каране/бутане, малко спане и ей ги къде са 24, само трябва да има хранителен стимул на старт-финала :)

едит: Тошко, един от въпросните двама братя не кара ли доста туристически надолу :eyebrow: :eyebrow: :eyebrow:
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот мляко с ориз » Сря Сеп 16, 2009 7:14 pm

Хехе кой е като мен слд 3 дена опити да се регистрирам накрая зех чи оспях ,но както и да е просто искам да благодаря на Вено :peace: явно сам обаркал нещо с кода за потвърждение.
Още в началото искам да чистетя победата на всички заели почитни места.
А сега за състезанието ако някой се почуди кой съм :) аз съм класиралият се на трето място в категорията индивидуално каране. :wavey:
Просто състезанието даже както аз го наричам приключението наречено 24 часаов маратон по планинско колоездене беше прсото суперр.Искам да благодаря на всички замесени в тази "лудница" :) като се започне от организаторите и се стигне до овчаря който гледаше и в сащото време ппдкрепяше сас своите крясаци.
Като престигнах на уреченето място така нареченото паркингче още беше празно и с напредване на времето селото се заля от интусиазирани заредени с енергия и настроение участници.Отначало разкарвайки се ми се изпалниха учите от гледката на здравите машини който всеки преглеждаше и дооправяше за старта.Даже си казах каде отивам аз със мойта бигачка едва ли не някаде ,не бях сигорен просто дали ще издържи.Но след даването на старта и след праввенето на първата обиколка просто нямаше спиране ,всеки беше дошъл да пробва жъзможностите си но не преследваха победата до край просто се забавляваха.И даже ме очуди това че всеки предлагаше помоща си на попазднал в беда ,преди да ме изпревари някой предопреждава ше или ако се движе по бавно от останалите им даваше път евала на всички.Може би както всички и аз си бях направил някаф график на каране бях си набжбелязал до 12 вечерта да направя 10 обиколки ,но към 8:30 на 8-ми обикола така нацелих един камак че чак ме заболя сарцето и гумата се спука ,започнах да я правя аз но докато сменях гумите загубих инстроментите в тамнината (искам да благодаря на всички които спряха и помогнаха със своите фарчета да потарси гайчния клуч който ми трябваше да сложа каплата но сле 5 минути тарсене се отказах и хванах патя на обратно и гас до селото там имах други инстроменти исе оправи работата и без да се бавя отново към потаналия вече в тамнина мършрут.И така до 12 вечета направих 10-те обиколки и легнах да почина и след час и половина сън си викам стига толкова да не сме дошли да спим и пак хванах пътя.Първите обиколки след почивката бяха малко обийствени докато раздвижа тялото си но след като започна да се зазорява настроенито се варна а и как няма между 6-7 сутрента долу до язовирчетата където са локвите имаше една локва на целият път която само в среда имаше откаде да се минава и аз минавайки от там така паднах в локвата направо се почувствах като лебед и патка и в двата случея кална :) посмях се малко на себе си и пак на бигачката към следващите локви :D И към 8 сутрента ме попитаха на кое място се движа от горната контрола и аз викам незнам аз знаех колко обиколки съм направил но мястото на което съм незнаех че след слизането и през долната контрола вече се поогледах и видях че съм на 3 или 4 пак не видях много добре но видях кой е втори а втори беше христо и тогава вече започна хасал състезанието гас на горе между другото през цялото време докато качвах маршрута хората които ме задминаваха бяха много малко защото просто нямам толкова скорости колкото имаха другите и кавах на големи скорости но пък по надолнището ме задминаваха като истребители с тези големи гуми.Но след като реших и аз да гоня време спрях да ползвам спирачки и само гас само на завоите коти бяха на 180 градуса ги ползвах по малко и така с христо правихме обиколка след обиколка помолих се да мина и него :liplick: но не се даваше.И така завърших 3-ти за което много се радвам.

Искам да благодаря на Did ако не граше той ми правише техническият преглед на колелото и просто по лицето му прочетох момче с това колело незнам докаде ще стигнеш :roll2: но ме допусна за което съм му благодарен.Еее но и колелцето по него всишко беше здраво и стегнато.

Искам да благодаря и на bikezilla за похвалите.И на всички от контролите които на всяка обикола питаха да ли се нуждаем от стимулиращите храни и напитки ,които до край запазиха усмивките си и ми пожелаваха успех на почти всяка обиколка.

Направо си беше лудницааааааааа за другата година вече мисля да стегна и аз някой такава корава машина.Че да видат каманаците дали ще ме спрат :8D: ахахах
Поздрави на всичкиииии ще се срещаме занапред да покорим някой друг баир :peace: и наздравее на пиячите :beer:
Аватар
мляко с ориз
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1505
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:59 pm
Местоположение: Сливен

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот rarekin » Сря Сеп 16, 2009 7:33 pm

Имам едно предложение към организаторите. Бих помолил в темата (защото повече хора ще го видят) и във сайта на купона да се публикува списъка с имената и това , за което са се грижили непосредствено (+ никовете ако хората са регистрирани във форума) на всички, които се грижиха за нашия комфорт по време на състезанието и тези, които се погрижиха за цялостната му организация. Мисля, че тези хора заслужават да се знаят кои са.

Благодаря им!

:beer:
Планинското колоездене може да бъде опасен спорт! Винаги карайте с каска! Никоя екипировка не може да гарантира колоездача срещу падане и тежко нараняване!
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот bokicha » Сря Сеп 16, 2009 8:19 pm

rarekin написа:Имам едно предложение към организаторите. Бих помолил в темата (защото повече хора ще го видят) и във сайта на купона да се публикува списъка с имената и това , за което са се грижили непосредствено (+ никовете ако хората са регистрирани във форума) на всички, които се грижиха за нашия комфорт по време на състезанието и тези, които се погрижиха за цялостната му организация. Мисля, че тези хора заслужават да се знаят кои са.

Благодаря им!

:beer:

:agree:
...и да не пропуснете някой... :smash:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот Reactor » Сря Сеп 16, 2009 9:42 pm

bokichaa написа:
rarekin написа:Имам едно предложение към организаторите. Бих помолил в темата (защото повече хора ще го видят) и във сайта на купона да се публикува списъка с имената и това , за което са се грижили непосредствено (+ никовете ако хората са регистрирани във форума) на всички, които се грижиха за нашия комфорт по време на състезанието и тези, които се погрижиха за цялостната му организация. Мисля, че тези хора заслужават да се знаят кои са.

Благодаря им!

:beer:

:agree:
...и да не пропуснете някой... :smash:

+1 :) :agree:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот did » Сря Сеп 16, 2009 10:17 pm

Тая работа нема да стане! Толкова дълги постове не мога да пиша.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот abs » Сря Сеп 16, 2009 10:57 pm

Заслугите не са за отделни личности, а за една добре свършена работа в екип. Нали за това сме клуб ;)
Ivtec - алтернативният багажник за велосипеди
Аватар
abs
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 9:17 am

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот BULLDOG » Сря Сеп 16, 2009 10:59 pm

did написа:
endkuro написа:Според мен цялото състезание трябва да се излъчва по ринг тв. Или поне да направят добър репортаж :agree:


Няма да стане тая работа. Те от спортове без топка не се интересуват.

Впрочем, преди мероприятието уведомихме официално всички национални и местни медии, за които се сетихме (телевизии, радиа, вестници, новинарски сайтове,...). Изпратили сме около 40 писма, като за улеснение на журналята даже им бяхме написали РАЗЛИЧНИ готови текстове, с които да анонсират мероприятието, премахнахме претенциите за авторски права на организаторите от правилника...

Не сме получили нито един отговор, пък бил той и учтив отказ! Все едно такова мероприятие не съществува. Само в един жълт пловдивски сайт писаха някви глупости... С всякакви проблеми по организацията успяхме да се справим криво-ляво, но при опитите да заинтригуваме медиите, имаше "греда".

Явно единствената медия, интересуваща се от планинско колоездене в България, е mtb-bg.com . :beer:

Жалко, много жалко....

Диди,замисли се кой си и в какви позиции си.Явно трябва да се промени нещо.направи го. :agree:
BULLDOG
 
Мнения: 122
Рейтинг: 738
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 2:07 pm
Местоположение: Пловдив кв.Остромила

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот did » Сря Сеп 16, 2009 11:45 pm

Ами ако ти си в по-добри позиции, свободен си да направиш нещо.

Ние си имаме работа и всичко се прави в свободното време. Няма кой да се занимава твърде много с медиите, при положение, че има толкова друга работа за вършене.

Всеки съпричастен с идеята може да се чувства поканен да помага с позиции, контакти и каквото се сети. Все пак, целта на тези мероприятия е да се популяризира планинското колоездене, а това всички го желаем, нали така?

Впрочем, благодарим на Randonneur за статиите в двата сливенски вестника. Оттам са попреписали и probike,... Явно който първи пусне съобщение, то налазва епидемично медиите :D
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот moz » Сря Сеп 16, 2009 11:54 pm

BULLDOG написа:При мен проблема като купувах Рънър-а беше че не бях сигурен дали ще ми хареса да карам,а и 1 месец преди това бях накупил 46 инча ТВ,скъп диван,спалня 180/200 и огромен хладилник... и така до около 20 000лв и просто нямах пари за по скъпо колело.Ако имах пари тогава още бих си взел СПР със 105 монтаж като първо колело.

Тук не сме се събрали да си мерим позициите, кой колко струва и колко са ни големи спалните. Карай си рънър-а на гребната (там някой може да се впечатли от размерите) и не се меси в неща, далечни от теб и подобните ти.
moz
 
Мнения: 443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 7:15 pm

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот ACID BURN » Чет Сеп 17, 2009 8:07 pm

Има ли награда за най-бърз спускач? :D
Във времето преди колелото ми да се прецака и да отпадна мисля, че бях най-бързият.
Стопих в спускането на едни момчета 5-6 мин( по груби спомени) на самото спускане...
Любимият ми хц твърдак от няколко месеца е РАМ ХЦ 1. :love:
От мен едно голямо БРАВО и бира за организаторите!Спускането беше велико!
Пътечката беше страшна, а линията в пътечката беше брутално бърза! ЕВАЛА! :agree:
Аватар
ACID BURN
 
Мнения: 1267
Рейтинг: 1820
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 1:03 pm
Местоположение: София,България

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот outfaced » Чет Сеп 17, 2009 8:40 pm

сускането се прави без много зор за 6 мин. ... с зор предполагам може и до малко над 4 да иде
не подценявай локалната конкуренция :eyebrow: ...
Прикачени файлове
2009-09-17_213525.jpg
(103.38 KiB) 189 пъти
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот tanya » Чет Сеп 17, 2009 8:58 pm

outfaced написа:сускането се прави без много зор за 6 мин. ... с зор предполагам може и до малко над 4 да иде
не подценявай локалната конкуренция :eyebrow: ...


Това 6 минути от къде до къде е засечено?
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот outfaced » Чет Сеп 17, 2009 10:21 pm

tanya написа:
outfaced написа:сускането се прави без много зор за 6 мин. ... с зор предполагам може и до малко над 4 да иде
не подценявай локалната конкуренция :eyebrow: ...


Това 6 минути от къде до къде е засечено?


от 90 градусовия завой горе до 90 градусовия долу на езерото .. всичко, което е в посока Пловдив
Прикачени файлове
2009-09-17_233542.jpg
2009-09-17_233542.jpg (358.22 KiB) Прегледано 3543 пъти
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот ACID BURN » Пет Сеп 18, 2009 9:05 am

Ами аз говоря за от контролата до езерото. Не мога да кажа точно време.
Просто на контролата дойдоха 2 момчета май бяха соло отбор и аз тръгнах след тях в интервал от 5 мин. :dontknow:
А за конкуренцията.... абе вие сте класа, бе! Аз не ви подценявам, ама аз спусках с ХЦ твърдак с 100мм вилка и вдигната седалка за въртене... :)

П.П.: искам снимки от вас. Имаше няколко криви спици на спускането, които снимаха. Едни ме хванаха точно на отсечката с 3-те чертички нагоре, онзи супер як обратен завой.
А какъв готин пъмп трак имаше по спускането... няма такова! :D
Аватар
ACID BURN
 
Мнения: 1267
Рейтинг: 1820
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 1:03 pm
Местоположение: София,България

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот minotau13 » Пет Сеп 18, 2009 9:32 am

Здравеите!
Благодаря на организаторите за това невероятно състезание.Иска ми се да не го пропускам никога.Поздрави на БОКИЧА И ГРИШАТА и всички участници.Беше огромно удоволствие да се срещна с вас.
Досега не съм писал,но се реших,тъй като :аз си тръгнах последен от Марково,забелязах ,че една колоездачна фанелка сиво-черна ''MANITOU'' висеше простряна на едно борче.Някои я е забравил,и ако прочете този пост нека да ми пише.Пощата ми е : [email protected] или скаипа : minotau13
Една от възможностите да я върна е другата седмица .Мисля да участвам на обиколката на Витоша и ако и той е там,ще му я дам.
minotau13
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 1:09 pm
Местоположение: VARNA

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот Admin » Пет Сеп 18, 2009 9:45 am

Само че Обиколката на Витоша няма да е другата седмица. ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот tanya » Пет Сеп 18, 2009 12:19 pm

@ outfaced, абсолютно съм съгласна :agree:
Не съм засичала време по този участък, но наистина се преминаваше страшно бързо - просто на един дъх. Освен това на 2-3 места можеше и да се върти на долу, така че при скоростно преминаване при всички случаи е под 5 минути.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот k0cTaHeB » Пет Сеп 18, 2009 3:34 pm

tanya написа:@ outfaced, абсолютно съм съгласна :agree:
Не съм засичала време по този участък, но наистина се преминаваше страшно бързо - просто на един дъх. Освен това на 2-3 места можеше и да се върти на долу, така че при скоростно преминаване при всички случаи е под 5 минути.


И на повече места можеше ;) :evil: :blush: :popcorn:
Изображение Интереса клати феса.
http://www.gravitamin.com http://chetaplusplus.com/
Аватар
k0cTaHeB
 
Мнения: 919
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 3:37 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот outfaced » Пет Сеп 18, 2009 3:38 pm

абе ти там на гладък път и два пъти гума цепиш :lol: :P
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Трети 24-часов МТБ маратон, 12-13.09.2009

Мнениеот SPA » Пет Сеп 18, 2009 10:18 pm

ACID BURN написа:...
П.П.: искам снимки от вас. ....


Ами снимки има, но май няма кой да ги види !!!
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта