Почистване на Витоша

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Почистване на Витоша

Мнениеот Bolverk » Нед Сеп 27, 2009 8:34 pm

Ето какво получих на пощата. Аз съм За винаги за такива инциативи и когато мога ги посещавам. Та реших да пусна и тук това добро начинание. Особенно че можете да го сачетаете с едно приятно каране.

Поздрави.

ПП Витоша 03.10.2009

с.Железница


Покана за една прекрасна инициатива на жителите на село Железница – Есенно Почистване с подкрепата на дирекцията на природен парк Витоша и доброволците на Коалиция "За да остане природа в България".

Приятели, преди да падне снегът и боклуците, оставени от недобросъвестни «туристи» да започнат да отлежават в зимен сън, нека ги отнесем от Витоша. Инициативата е на гражданите на с. Железница и доброволци на Коалицията. Присъединете се към нас в почистването на участъка - от Минералните бани до беседките на поляната под х. Академика (по пътя на Жележнишка река)!

Благодарение на дирекцията на парк Витоша, ще получим ръкавици и чували, а боклукът ще бъде извозен на по-целесъобразна дестинация.

Надяваме се догодина Софийска община и Министерство на Околната среда и водите, чиято отговорност е извозването на боклука в тези участъци, също да се включат.

П.с. Който има възможност да си носи високи гумени ботуши.

03. Октомври (Събота) 2009г. от 10:00ч на центъра на с. Железница
Транспорт - Автобус 98 (кв. Хладилника до с. Железница), Автобус 69 и 70 (от жк. Дървеница до с. Железница)


За контакти - Иван Христов - 0899 124295 0899 124295 или ivanhristovbg[at]gmail[dot]com
Времето убива !
Надеждата умира последна - заедно с теб !
Аватар
Bolverk
 
Мнения: 879
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 10:43 am
Местоположение: Там при Реката

Re: Почистване на Витоша

Мнениеот Asen6o » Нед Сеп 27, 2009 9:46 pm

Ей, супер! :bowdown:
А аз ще бера ябълки на село..пфф :nono:
Както и да е..живи и здрави да са ораганизаторите и последователите им!
Друг път и аз с вас. (=
Аватар
Asen6o
 
Мнения: 726
Рейтинг: 1407
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 1:18 am
Местоположение: София

Re: Почистване на Витоша

Мнениеот zikzuk » Пет Окт 02, 2009 3:13 pm

Пише че ще има и на драгалевския лифт акция за почистване.
Пуснаха ми майл -

Здравейте!

С настоящето искаме да Ви напомним, че утре 03.10.09 (събота) организираме чистене на замърсени зони във Витоша. Срещата ни е в 10:00 часа на долната станция на Драгалевски лифт.
За съжаление прогнозата се промени в последните дни и се очаква да вали, но това не бива да ни спира. Осигурили сме дъждобрани.

Приложено изпращаме карта със зоните, които следва да бъдат почистени, както и зоните, където се складират боклуците, за да бъдат извозени.
Разбира се на на срещата ни ще бъдат дадени точни инструкции.

Поздрави
Екипът на Earthdance
Аватар
zikzuk
 
Мнения: 89
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 6:07 pm
Местоположение: Sofia


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта