Сутрешно каране - Бояна-Драгалевци-Железница - 06.10 - 8.30ч

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Сутрешно каране - Бояна-Драгалевци-Железница - 06.10 - 8.30ч

Мнениеот mariobg » Пон Окт 05, 2009 1:51 pm

Привет, мислим утре с едно приятелче да врътнем една разходка до Железница по панорамната (обиколната) пътека, която е част от обиколката на Витоша. Навили сме се на този маршрут, защото два пъти въртим около Витоша и двата пъти се наложи да слизаме по пътя и сега решихме да опознаем и този маршрут. Да предупредя и двамата не знаем пътя, но се надяваме по маркировката на обиколката да се оправим. Ако има някой, който би искал да повърти с нас нека се чувства поканен и да пише тук в темата. Съжалявам че пиша толкова късно, но сега го решихме. Отговарям и на 0878719169 ако някой предпочита този начин на комуникация. Начало около 8.30 ч. от автогара Овча купел.
Аватар
mariobg
 
Мнения: 99
Рейтинг: 1437
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 12:34 pm
Местоположение: София

Re: Сутрешно каране - Бояна-Драгалевци-Железница - 06.10 - 8.30ч

Мнениеот LandShark » Пон Окт 05, 2009 4:53 pm

След като MartinBG ме запали по сутришни карания, вече редовно с двама колеги, веднъж седмично, сутрин (около 06:15-06:30 тръгване) правим каране по маршрут Младост - Камбаните - но четни пътища до Бистрица - обиколната алея до Железница. Обратно няколко пъти сме разнообразявали до алеята до Симеоново. Трябва да имате предвид:
- сутрин вече слънцето изгрява в 7:15-20. Зазорява се около 7. Трябва осветление!
- пътеката между Бистрица и Железница е супер, но между Бистрица и Симеоново... поне като съм минавал преди около месец май последно имаше доста изпочупени мостове (слизане). Яко налазено от коне (цигани, сеч), има следи от копита, трудно се кара. Не че не става де.
- между Бояна и Симеоново, ако не познавате пътеката, вероятността от изгубване е не малка!

За съжаление точно утре, нашата малка групичка няма да може да се присъедини към вас.
За поддръжката на велосипедите си от години се доверявам на Н.Костадинов. И никога не съм бил разочарован.
«Че животът е рай — казва той изведнаж, — за това аз вече отдавна мисля. — И тутакси притури: — Само за това и мисля.»
Аватар
LandShark
 
Мнения: 225
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 10:00 am
Местоположение: Сф, Кзн, СтЗ

Re: Сутрешно каране - Бояна-Драгалевци-Железница - 06.10 - 8.30ч

Мнениеот veskoz » Пон Окт 05, 2009 5:20 pm

LandShark написа:- сутрин вече слънцето изгрява в 7:15-20. Зазорява се около 7. Трябва осветление!

Абцолютно :agree: ГПС-а вика 7:15 залез
LandShark написа:- пътеката между Бистрица и Железница е супер, но между Бистрица и Симеоново... поне като съм минавал преди около месец май последно имаше доста изпочупени мостове (слизане).

Вече само 2 ги липсва, но дългите мостове са много хлъзгави и имат малко страничен наклон ВНИМАВАЙТЕ!!! :peace:
LandShark написа:- между Бояна и Симеоново, ако не познавате пътеката, вероятността от изгубване е не малка!

...по-скоро Симеоновски езера - Бистрица и то не малка ;)
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Сутрешно каране - Бояна-Драгалевци-Железница - 06.10 - 8.30ч

Мнениеот subritual » Пон Окт 05, 2009 6:37 pm

:offtopic: Машини,толкова рано.Вижда ми се нечовешко.
Около Бистрица наистина е кофти,монтанските цигани,наети от общината са направили зулуми.Даже един бистричанин се оплака,че отклонили реката и тя изчезнала.....
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: Сутрешно каране - Бояна-Драгалевци-Железница - 06.10 - 8.30ч

Мнениеот Bojo! » Пон Окт 05, 2009 8:44 pm

С вас съм! :)
Аватар
Bojo!
 
Мнения: 10
Рейтинг: 1235
Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 9:12 pm
Местоположение: София

Re: Сутрешно каране - Бояна-Драгалевци-Железница - 06.10 - 8.30ч

Мнениеот mariobg » Сря Окт 07, 2009 12:27 pm

Получи се много добро каране, специални благодарности на Пацо от "Вело 2009". Без него нямаше да ни стигне времето. А да и за мостовете внимавайте, много са хлъзгави рано сутрин.
Божо имаш лс.
Аватар
mariobg
 
Мнения: 99
Рейтинг: 1437
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 12:34 pm
Местоположение: София


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 90 госта