До Рила следващата 2010 година !!

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот gravity_bike » Вто Окт 13, 2009 5:11 pm

Здравейте маниаци !!! Има ли желаещи да отидем на Рила другата година да покараме :beer: :beer: :wavey: Аз с 1 мой приятел искаме да се събереме групичка от 10 човека и да вървим да си искараме ЯКО !!! ако има желаещи да пишат на скайпа: kick1994 или да коментират темата !!!


Поздрави , Антон :agree: :agree: :peace: !
Аватар
gravity_bike
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1199
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 8:17 pm

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот 4getcredo » Вто Окт 13, 2009 5:44 pm

Здравей маниак,
Темата е супер яка! Ще ходим - няма начин!!! Ти да коментираш нещо друго?!? Датата измислил ли си я? :bowdown:
Нямам скайп и ще трябва тук да се разберем.
Аааа, щях да забравя! Защо точно 10 човека? Не може ли 11?
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот joropc » Вто Окт 13, 2009 6:13 pm

:rofl:
Изображение
-------------------------------------------------------------
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
joropc
 
Мнения: 1125
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 9:57 pm
Местоположение: Троян

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот gravity_bike » Вто Окт 13, 2009 7:40 pm

може бе колкото повече хора толкова по весело !!! за дата не съм мислил ама да се постопли ;) :beer: :beer: :liplick: :agree: :agree: :peace:
Аватар
gravity_bike
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1199
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 8:17 pm

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот veskoz » Вто Окт 13, 2009 7:46 pm

gravity_bike написа:... да се постопли ;) :beer: :beer: :liplick: :agree: :agree: :peace:

Топло ще дойде относително понятие за различните хора и за самата планина. Но на Рила ще се ходи 100% и то не веднъж. :peace:
Силно се надявам догодина да не се застъпим пак с някое рали...или да изберем алтернативен маршрут, че ни обгазиха всички говеда тази година(зрителосъстезатели :(!: )...а и не ми се става свидетел за пореден път на свинската, чалгополиетиленова мърлявщина около Белмекен :cussing:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот bobo_ss93 » Вто Окт 13, 2009 9:19 pm

Ако е през лятната вканция,пишете ме и мен :P :beer: :beer: :peace:
bobo_ss93
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 9:27 pm

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот abs » Сря Окт 14, 2009 10:10 am

4getcredo написа:Здравей маниак,
Темата е супер яка! Ще ходим - няма начин!!! Ти да коментираш нещо друго?!? Датата измислил ли си я? :bowdown:
Нямам скайп и ще трябва тук да се разберем.
Аааа, щях да забравя! Защо точно 10 човека? Не може ли 11?

:rofl:
Ivtec - алтернативният багажник за велосипеди
Аватар
abs
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 9:17 am

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот hitar_potar » Вто Окт 20, 2009 1:09 pm

ако наистина се измисли по-топла датичка, може да сметнете и мен и поне 1 приятелче, за което съм сигура, че ше се навие. :agree:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3701
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот nicky bike » Вто Окт 20, 2009 10:12 pm

Там сме ... поне веднъж. Нека да видя обаче кога ще мога да изчезна от работа и дома догодина.

Защото идва зима, после пролет и вече чак като дойде лятото може да поговорим за РИЛА с колело. :D Така ,че през това време мислете за маршрути , превоз, нощувки и доста работи по организация за такова каране. Погледни за карания по рила във форума и има доста неща които може да научиш преди да пуснеш такава тема толкова рано. :agree:
:beer: :beer: :beer:
Умния човек не говори много, а действа, простия ... само пише, когато няма какво друго да направи!
Аватар
nicky bike
 
Мнения: 959
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 8:49 pm
Местоположение: Bulgaria Габрово

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот EccentricMOTION » Сря Окт 21, 2009 9:39 am

Слагайте дългоходовите вилки и по-големи{3"+}, здрави гуми и от Белмекен през Сестримо /Чайра/ и после надолу над вилна зона Костенец? :P Може и обратния маршрут, но @Admin Ботушаров ще Ви каже защо не е подходящ :rofl:
Изображение
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот EmZo » Сря Окт 21, 2009 10:15 am

Там сме задълже! Лошото е, че имам спукана гума. Дано успея да я оправя до тогава! Най-добре още от сега звъни на хижите за резервации, защото с тоя обхват не винаги се свързваш бързо с тях!
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот abs » Сря Окт 21, 2009 1:15 pm

:rofl:
Ivtec - алтернативният багажник за велосипеди
Аватар
abs
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 9:17 am

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот did » Сря Окт 21, 2009 1:19 pm

Аз вече пуснах гълъби, които носят благата вест за резервация към хижарите в Рила. Като ми върнат гълъбите с информация, на кои дати през 2010 имат свободни места, ще измислим и маршрут и дата.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот Mazoratti » Сря Окт 21, 2009 2:38 pm

ае ти хубаво го замисляш, ама те, половината карачи, може да са изпукали дотогава, бе :nuts:
Седалищният нерв много тънко усеща приближаващите приключения!
Аватар
Mazoratti
 
Мнения: 45
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 12:35 pm
Местоположение: Бургас

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот gravity_bike » Чет Окт 29, 2009 10:10 pm

Значи аз и 1 мой приятел ще можем да дойдем лятната ваканция че като сме на даскало е кофти! :idea: :idea: :idea: Ние смятахме да отидем за 5 дена и да спим в Рилския манастир, но ако имате други предложения за отсядане пишете! Искаме да отидем до рилските езера и след това дай газ на долу :D :D :D :D Така че ако знаете някоя хижа която е по близко до рилските езера и може да се преспи няколко дена там кажете ни !! А пропуснах да добавя да има и лифт :evil: :evil: :D :D :D :D :D :D :lol: :lol:
Аватар
gravity_bike
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1199
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 8:17 pm

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот veskoz » Пет Окт 30, 2009 12:35 am

gravity_bike написа:А пропуснах да добавя да има и лифт...

...и леки жени, магазини, МcDonalds, Mall of Rila, Disney Land, дюнери, джаги, басейни, тенис кортове и всичко за левче! :rofl:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот Admin » Пет Окт 30, 2009 11:09 am

gravity_bike написа:Значи аз и 1 мой приятел ще можем да дойдем лятната ваканция че като сме на даскало е кофти! :idea: :idea: :idea: Ние смятахме да отидем за 5 дена и да спим в Рилския манастир, но ако имате други предложения за отсядане пишете! Искаме да отидем до рилските езера и след това дай газ на долу :D :D :D :D Така че ако знаете някоя хижа която е по близко до рилските езера и може да се преспи няколко дена там кажете ни !! А пропуснах да добавя да има и лифт :evil: :evil: :D :D :D :D :D :D :lol: :lol:


Първо, пиши по-грамотно.
Второ, от написаното съдя, че ти и твоят приятел изобщо не знаете къде и за какво отивате. Вземете първо пораснете малко и тогава мислете за подобни карания.
Рилският манастир е най-неподходящото място за отсядане. За подходящите има достатъчно информация в интернет. Само че на планина не се ходи само защото си чул от някого, че е яко. Жалко, че районът на Рилските езера се превърна в притегателен център точно за такива хора. :( А, да, там даже има и лифт вече...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот joropc » Пет Окт 30, 2009 11:59 am

:offtopic: Що бе,Admin,там си е супер яко.Минаваш през Била,купуваш луканка и кашкавал(задължително в чантичка BILLA),обуваш джапанките...или пък нещо с токчета и газ към"голЕмата планина".Там хващаш лифта(ако не ти се чака,може и джип)и си горе.Хапваш порядъчно,събираш си боклука в найлоновата чантичка и ВНИМАТЕЛНО го криеш под хвойната(може и в някое от езерата).После на тръгване се отбиваш до хижата,ако случайно си останал гладен да "нахлузиш" и една шкембе чорба с ракиика......хващаш лифта надолу.. и на другия ден разправяш как си се смазал с ходене на седемте рилски езера........абе,яко си е.. :D :offtopic:
Изображение
-------------------------------------------------------------
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
joropc
 
Мнения: 1125
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 9:57 pm
Местоположение: Троян

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот veskoz » Пет Окт 30, 2009 12:02 pm

joropc написа::D :offtopic:

:offtopic: Забрави да споменеш,че през цялото време от Nokia-та ти за 1200 лв, се лее дразнещ гласец на девойка със скромни гласови и умствени възможности и още толкова нескромни прелести.
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот gdude » Пет Окт 30, 2009 8:55 pm

joropc написа::offtopic: Що бе,Admin,там си е супер яко.Минаваш през Била,купуваш луканка и кашкавал(задължително в чантичка BILLA),обуваш джапанките...или пък нещо с токчета и газ към"голЕмата планина".Там хващаш лифта(ако не ти се чака,може и джип)и си горе.Хапваш порядъчно,събираш си боклука в найлоновата чантичка и ВНИМАТЕЛНО го криеш под хвойната(може и в някое от езерата).После на тръгване се отбиваш до хижата,ако случайно си останал гладен да "нахлузиш" и една шкембе чорба с ракиика......хващаш лифта надолу.. и на другия ден разправяш как си се смазал с ходене на седемте рилски езера........абе,яко си е.. :D :offtopic:



veskoz написа:
joropc написа::D :offtopic:

:offtopic: Забрави да споменеш,че през цялото време от Nokia-та ти за 1200 лв, се лее дразнещ гласец на девойка със скромни гласови и умствени възможности и още толкова нескромни прелести.


:D
Направо ме върнахте в летните спомени ...
Замалко да се почувствам пак там. :D
Основното което липсва е редовно чуваната реплика “Слушай ма са,от тук с колело не може да се кара" или докато носиш колелото "Спри за момент да се снимаме !" :lol2:
gdude
 
Мнения: 656
Рейтинг: 1641
Регистриран на: Съб Май 10, 2008 8:24 pm
Местоположение: София

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот zikzuk » Пет Окт 30, 2009 8:58 pm

@gdude Ми те на морето са се снимали с магаре и сега са решили, че ще е фешън да се снимат с колело!
Ти пък не бъди такъв егоист, може и 5 кинта да изкараш. :rofl: :rofl: ;) ;)
Аватар
zikzuk
 
Мнения: 89
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 6:07 pm
Местоположение: Sofia

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот EccentricMOTION » Пет Окт 30, 2009 9:50 pm

Темата се превръща в зимна такава :rofl: :rofl: :rofl: Всеки кълне, плюе, хули и нарича с имена...
За рилско - предлагам маршрута да завършва/започва в юютна кръчмичка /силно препоръчвам "Езерото" на Ники Желязков/ за по Fanta Hmel с по една пъстърва :beer: :beer: :beer:
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: До Рила следващата 2010 година !!

Мнениеот gdude » Нед Ное 01, 2009 12:23 am

zikzuk написа:@gdude Ми те на морето са се снимали с магаре и сега са решили, че ще е фешън да се снимат с колело!
Ти пък не бъди такъв егоист, може и 5 кинта да изкараш. :rofl: :rofl: ;) ;)

С 20 кила колело на гръб само за това си мислех... :D
По темата,мноу сам зарибиен !
Мое да дода и да ви пускам музика от касетофона на колелоту !
Ей тъй за добра атмосфера. :deal:
gdude
 
Мнения: 656
Рейтинг: 1641
Регистриран на: Съб Май 10, 2008 8:24 pm
Местоположение: София


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта