Предизвикателство към байкарите!

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот marsa » Съб Окт 24, 2009 10:08 pm

Айде ето и тук снимките за хората, които не влизат в "други видове":
http://moiata.snimka.bg/sports/24-10-20 ... 435705.all

Накратко само искам да кажа, че днес двама байкъри, байкари или както ви харесва си спечелиха медали за успешното им представяне! На колелото всички сме равни и трябва да си помагаме, мисля че днес успяхме да го покажем! Беше страхотно и емоционално преживяване за мен, надявам се и за всички останали. Бях се отказал и чаках компанията за връщане в София, когато дойдоха въпросните байкъри и ме вдигнаха, после пауъра ми дойде, надявам се че и аз съм помогнал на тях.

Обобщено: карахем нагоре и надолу, на сухо и мокро, на страхотен асфалт и на решето, светло и тъмно... от всичко имаше за тези 200км и 2650м /\

Най- готиното е че няма отказване от тая краста, и дори днес да сме псували баирите, следващия път пак ще сме там :eyebrow:
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот Mushies » Съб Окт 24, 2009 10:16 pm

@marsa
А точно без твоята помощ (услужи ми със своето колче 400мм) участието за мен беше немислимо!
:agree:
If you do whats always done, you will get what`s always gotten!
Аватар
Mushies
 
Мнения: 165
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 12:05 pm
Местоположение: Земя

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот marsa » Съб Окт 24, 2009 10:17 pm

Mushies написа:@marsa
А точно без твоята помощ (услужи ми със своето колче 400мм) участието за мен беше немислимо!
:agree:
Трай са, да не си помисли някой нещо :roll2:

Обаче тебе няма да те забравя никога:
Хижа ерма - "лелее, само си представям как почвам манджата, само да апна нещо истинско, не се държа вече"

70 км по- късно, Божурище - "Абе, а малко финален спринт?"
Последна промяна marsa на Съб Окт 24, 2009 10:19 pm, променена общо 1 път
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот Mushies » Съб Окт 24, 2009 10:18 pm

да си мисли койт-квот-ще, пък знаеш ли :D :rofl:
If you do whats always done, you will get what`s always gotten!
Аватар
Mushies
 
Мнения: 165
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 12:05 pm
Местоположение: Земя

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот DstupidBastarD » Нед Окт 25, 2009 7:04 am

Влизам тука, за да кажем неколко важни за мене неща:

1. Респект на пичовете с байковете, 204км с 2500+ денивелация (при мен е 2530), които изкараха цялата дистинция и завършиха в контролното време. Карал съм байк некога, карал съм, мо никога толкова много и толкова тегаво, колкото те! Евалата!

2. Респект и за баце единмилион, който направи сичко възможно, за да измине разстоянието, следващия път ше стане, просто дните вече са кратки.

3. Респект на г-н Бахаров от Сливен, който покри дистанцията, а е на 75 години!

4. Ласт, бът нот ин дъ лист, респект, баце Марси, с такова колче си готов за кариера в киното, бе! 400мм даже Джони Холмс немаше!!! :bigeyes:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот Анелия » Нед Окт 25, 2009 7:17 am

Байкъри стават шосейки, а на Слънчев бряг шосейките станаха байкъри :rofl: Не отива на добре тоз свят :crazy:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот ivan_radev1 » Нед Окт 25, 2009 1:36 pm

Чудесно си изкарах вчера!

Много благодаря на двамата си верни спътници - Marsa и Mushies - за чудесната подкрепа и приятната компания. Също и на edinmillion, с когото споделихме значителна част от пътя, но който за съжаление трябваше да бъде на работа вечерта и не успя да се класира за медал.

Благодаря и на шосейкаджиите, че ни насърчаваха, нас байкърите, и даже ни изчакваха през първата половина на пътя.

Разбира се, на Лазар за перфектната организация, на Деси за съпорта с колата и на DstupidBastarD, че пусна тази тема в байкърския форум, защото иначе изобщо нямаше да разбера, че има бревет. :agree:

Маршрутът беше много красив, времето - почти перфектно, а финалният спринт - незабравим. :rofl:

:beer:
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот azsa-bachinito » Нед Окт 25, 2009 6:29 pm

Виий толкова интересно го говорите, че следващия път ще ме накарате и аз да сложа сликовете.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот DstupidBastarD » Нед Окт 25, 2009 6:52 pm

Не само сликове тури другия път, баце, ами сликове 28", че върви по-леко така колелото! Да видиш колко е яко да си шосейкаджия! :bigeyes:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот PowerSlide » Нед Окт 25, 2009 7:55 pm

DstupidBastarD написа: Да видиш колко е яко да си шосейкаджия! :bigeyes:

:rofl: :rofl: :rofl: Недей така "баце", се едно да кажеш "Колко е яко да си хамалин" :crazy:
Това го казвам понеже видях как шосеец кара "cuntry-cross" (това е XC на шосеевски език) :rofl:
Излагацията на БКС :puke: беше ЕПИЧНА :roll2:

П.П: Аз лично предпочитам 200км да бутам нагоре из гората отколкото 200км каквото и да е шосе! :bigeyes:
П.П.П: Първото ми изречение е с цел да не се заблуди некое дете :agree:
Аватар
PowerSlide
 
Мнения: 1189
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 12:07 pm
Местоположение: на баира

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот za6tovsenamen » Нед Окт 25, 2009 8:02 pm

PowerSlide написа:
DstupidBastarD написа: Да видиш колко е яко да си шосейкаджия! :bigeyes:

:rofl: :rofl: :rofl: Недей така "баце", се едно да кажеш "Колко е яко да си хамалин" :crazy:
Това го казвам понеже видях как шосеец кара "cuntry-cross" (това е XC на шосеевски език) :rofl:
Излагацията на БКС :puke: беше ЕПИЧНА :roll2:

П.П: Аз лично предпочитам 200км да бутам нагоре из гората отколкото 200км каквото и да е шосе! :bigeyes:

Мога да ти кажа, че излагацията на БКС винаги е на ниво дори и на шосейните състезания! Тези 200км, за които той говори, нямат абсолютно нищо общо с БКС и там организацията е на по-добра!!! :smash: Иначе всеки стил(ако може така де се нарече) си има плюсове и минуси. Един харесва шосето - друг не. :peace:
Аватар
za6tovsenamen
 
Мнения: 645
Рейтинг: 1852
Регистриран на: Нед Фев 15, 2009 3:16 pm

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот Mushies » Нед Окт 25, 2009 8:05 pm

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Айде пак почнаха сега, да бъдеш или да не бъдеш :rofl:
If you do whats always done, you will get what`s always gotten!
Аватар
Mushies
 
Мнения: 165
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 12:05 pm
Местоположение: Земя

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот azsa-bachinito » Нед Окт 25, 2009 8:08 pm

Само се карате бацета. ВАЖНОТО Е ДА СЕ ВАРТЯТ КАЧЕСТВЕНО ПЕДАЛИТЕ.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот DstupidBastarD » Нед Окт 25, 2009 8:13 pm

Требва да има драма, баце! Иначе мероприятието не го считаме за добре рекламирано. :peace:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот azsa-bachinito » Нед Окт 25, 2009 8:24 pm

Да бехте казали, щех да дойда да се самоубия.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот DstupidBastarD » Нед Окт 25, 2009 8:30 pm

Мене ме кефи, баце, как пищингяс байкарчетата в другата тема. Явно некои форумни герои са се помислили за безсмъртни и са решили, че бекасето ше им даде на тех от лефчетата си, вместо на състезателчетата от Несебър. Ебати якото! :clap:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот PowerSlide » Нед Окт 25, 2009 8:55 pm

@Т.К. за т.нар. "cuntry-cross" състезанието в св. Влас не става дума за никакви леФчета. Просто става дума за това, че БКС НЕ ЗНАЕ какво е XC и DH. От поста ти над моя съдя, че БКС толерира отвсякъде "състезателчетата от Несебър". Ако греша до тука, поправи ме :) И съм абсолютно убеден, ако трасето беше ИСТИНСКО XC (а не 50% асфалт, 50% черен път дето ше го мина с опела сапунерка с 13 цола джанти) гореспоменатите шосеевци немаше да завършат даже. Минало-заминало, всичко е в сферата "АКО" ;)
Нататък: следва най лошото! Лично с мойте собствени уши чух (оригинално, от мастит полу-шеф), че БКС има намерение да поеме маунтин байкинга под свое покровителство, понеже бил спорт и част от велосипедизъма, който ставал все по+ и надминава вече популярността на класическите велосипедистки дисциплини (визира се шосееството). Това ще е възможно най-лошия път, по който би поел крехкия маунтин байк спорт в милата ни родина!
Аватар
PowerSlide
 
Мнения: 1189
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 12:07 pm
Местоположение: на баира

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот 4getcredo » Нед Окт 25, 2009 9:04 pm

Т.К., ми се струва, не мисли по-различно от теб, PowerSlide... кой по-добре от искрено запалените шосета ще знае за какво иде реч в казионни спортни бюрокрации...
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот PowerSlide » Нед Окт 25, 2009 9:18 pm

4getcredo написа:Т.К., ми се струва, не мисли по-различно от теб, PowerSlide... кой по-добре от искрено запалените шосета ще знае за какво иде реч в казионни спортни бюрокрации...

:agree: , сигурен съм в това, но:
DstupidBastarD написа:Ебати якото! :clap:

:nono: :smash:
ТъпоКопеле си е все пак :D
:beer: :peace:
Аватар
PowerSlide
 
Мнения: 1189
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 12:07 pm
Местоположение: на баира

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот 4getcredo » Нед Окт 25, 2009 9:20 pm

PowerSlide написа:
DstupidBastarD написа:Ебати якото! :clap:

:nono: :smash:

Не искам да се изживявам като тълмач, но това е ирония ;) :)
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот NovemberCharlie » Нед Окт 25, 2009 10:02 pm

Абе тия БКС едно време не извозваха ли боклука? :D
Последна промяна NovemberCharlie на Нед Окт 25, 2009 10:30 pm, променена общо 1 път
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот DTD » Нед Окт 25, 2009 10:03 pm

Ти пък! Сега се казва "организация". :D
Човешката глупост е безкрайна.
DTD
 
Мнения: 1312
Рейтинг: 1793
Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 10:43 am
Местоположение: гр.Шумен

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот rarekin » Нед Окт 25, 2009 10:45 pm

PowerSlide написа:@Т.К. за т.нар. "cuntry-cross" състезанието в св. Влас не става дума за никакви леФчета. Просто става дума за това, че БКС НЕ ЗНАЕ какво е XC и DH. От поста ти над моя съдя, че БКС толерира отвсякъде "състезателчетата от Несебър". Ако греша до тука, поправи ме :)


Бе, сигурно става дума и за левчета, ама това май не е основен предмет на настоящата дискусия. Що се отнася до толерирането - това е отворено състезание, печели по-добрия/бързия/отспалия и т.н. Понеже знам, че ти си караш за кеф, не се "кОси" толкова - като не ти е харесало просто повече няма да ходиш и това е.

PowerSlide написа:И съм абсолютно убеден, ако трасето беше ИСТИНСКО XC (а не 50% асфалт, 50% черен път дето ше го мина с опела сапунерка с 13 цола джанти) гореспоменатите шосеевци немаше да завършат даже. Минало-заминало, всичко е в сферата "АКО"


Уверявам те, че ИЗОБЩО не си прав за написаното горе. Истината е маалко по-друга.


PowerSlide написа: Нататък: следва най лошото! Лично с мойте собствени уши чух (оригинално, от мастит полу-шеф), че БКС има намерение да поеме маунтин байкинга под свое покровителство, понеже бил спорт и част от велосипедизъма, който ставал все по+ и надминава вече популярността на класическите велосипедистки дисциплини (визира се шосееството). Това ще е възможно най-лошия път, по който би поел крехкия маунтин байк спорт в милата ни родина!


Значи, аз пък да те успокоя, че ВСИЧКИ традиционни състезания, които се провеждат в България ще продължат да си се провеждат по същия начин и със същата философия, както е било досега. Зад тях стоят едни хора, които изобщо не вярвам да се впечатлят от това кой е "поел" планинското колоездене. Даже, струва ми се, могат да му помогнат да "поеме" още неща, ако някой си въобразява, че ще ги вкара в неговия калъп на мислене.

PowerSlide написа: "cuntry-cross"!


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Само някой да каже, че жените не били на почит в XC -то

:roll2: :roll2: :roll2: :roll2: :roll2:
Планинското колоездене може да бъде опасен спорт! Винаги карайте с каска! Никоя екипировка не може да гарантира колоездача срещу падане и тежко нараняване!
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Предишна

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта