Предизвикателство към байкарите!

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот vlassadar » Чет Окт 22, 2009 10:30 am

Баце, чета и се смея на цялата тема, много е забавна, кефи ме че нищо не взимаш много насериозно :agree:
Жалко, че се засича с Черни връх, иначе отдавна му бях метнал око на тоя бревет - а местата дето е маршрута са много яки.
За тия метри 3300 може да са ги дали щото и надоле в голяма част си е голям зор и верно преодоляваш денивелация надолу, ма това са несериознищини де.
Догодина като е май пак ли ще е 200?
Аватар
vlassadar
 
Мнения: 590
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 24, 2003 12:40 pm
Местоположение: София

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот DstupidBastarD » Чет Окт 22, 2009 11:03 am

Догодина пак ше са 200км, но не е ясно дали ше е по същия маршрут, а датата ше е в края на май, така че вероятността от готино време, е огромна. Таа година ни е първа, просто за да почнем отнекъде, догодина ше е наистина грандиозно, ше има флаери, дъвки Турбо за най-добрите, даже ше си донеса касетофона и ше пускам от старите албуми на Мейдън и Меноар. За надъхване. Кофти късмет имахме таа година, а и обявиха късно датата за Черни връх, но догодина грешки нема да има. Ти спецялно си добре дошъл винаги! Останалите байкари са добре дошли по секо време! :clap:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот EmZo » Чет Окт 22, 2009 11:19 am

vlassadar написа:За тия метри 3300 може да са ги дали щото и надоле в голяма част си е голям зор и верно преодоляваш денивелация надолу?


Мдам а шосейките ги не броат, шото при тех нема много напрежение при спущаньето! Въпреки, че по-дългите спущаньета по шосе са си опасни, моо да задремеш от скука и да изпущиш некой завой.
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот marsa » Чет Окт 22, 2009 11:45 am

EmZo написа:Мдам а шосейките ги не броат, шото при тех нема много напрежение при спущаньето! Въпреки, че по-дългите спущаньета по шосе са си опасни, моо да задремеш от скука и да изпущиш некой завой.
Аз се сещам за едно шосейно спущане, което ми се явява по- изморително от същото катерене. Петрохан...
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Окт 22, 2009 1:44 pm

DstupidBastarD написа:Чудесна идея, баце! Сега остава да ме светнеш за свободните байкарки, знам че си добре запознат с материята. :popcorn:

Всъщност не съм. Но ако искаш пусни обява тук. Със снимка в профил, анфас и да не забравиш Цеца.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот DstupidBastarD » Чет Окт 22, 2009 4:05 pm

NovemberCharlie написа:
DstupidBastarD написа:Чудесна идея, баце! Сега остава да ме светнеш за свободните байкарки, знам че си добре запознат с материята. :popcorn:

Всъщност не съм. Но ако искаш пусни обява тук. Със снимка в профил, анфас и да не забравиш Цеца.



Аре, са, баце, не бъди толкова скромен, да не би жена ти да чете тука? Дай некво инфо за кака кикон, оставам с вчепетление, че е яко популярна сред пуберите. Сладурче (си ти)! :love:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Окт 22, 2009 4:26 pm

DstupidBastarD написа:Дай некво инфо за кака кикон, оставам с вчепетление, че е яко популярна сред пуберите.
Земи баце тва инфо:
memberlist.php?mode=viewprofile&u=9460 . Можеш да й напишеш и лично писъмце.
DstupidBastarD написа:
Сладурче (си ти)! :love:

Баце, сори ама нема да те огрее. Не си падам по мъжко. Вероятно от много седене на шосейката си свикнал все да имаш отзад нещо, но аз не мога да ти помогна в тоа случЕй.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот za6tovsenamen » Чет Окт 22, 2009 4:45 pm

DstupidBastarD написа:
NovemberCharlie написа:
DstupidBastarD написа:Чудесна идея, баце! Сега остава да ме светнеш за свободните байкарки, знам че си добре запознат с материята. :popcorn:

Всъщност не съм. Но ако искаш пусни обява тук. Със снимка в профил, анфас и да не забравиш Цеца.



Аре, са, баце, не бъди толкова скромен, да не би жена ти да чете тука? Дай некво инфо за кака кикон, оставам с вчепетление, че е яко популярна сред пуберите. Сладурче (си ти)! :love:

http://www.pinkbike.com/photo/2577263/ Сега предполагам разбираш защо е толкова популярна.... заради маратонките естествено!
Аватар
za6tovsenamen
 
Мнения: 645
Рейтинг: 1852
Регистриран на: Нед Фев 15, 2009 3:16 pm

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот 4getcredo » Чет Окт 22, 2009 5:00 pm

za6tovsenamen написа:
DstupidBastarD написа:... яко популярна сред пуберите ...

http://www.pinkbike.com/photo/2577263/ Сега предполагам разбираш защо е толкова популярна.... заради маратонките естествено!


:bigeyes: Като гледам количеството на коментарите... не само в България е популярна. PR-a на Sunny Beach купата трябва сериозно да се замисли за предложението на did.
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот azsa-bachinito » Чет Окт 22, 2009 9:18 pm

Давайте ги, давайте ги и после като нема. Ще се радвате само на колчетата.
Баси как може две сферични месни форми да обърнат наопаки темата за хубавия бревет. А и колоезденето като цяло.
Ама май е верно,че да караш скъпо колело, не е като да караш скъп мерцедес.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот BluE_Magic » Чет Окт 22, 2009 9:43 pm

Как се разбира кой е първи втори и т.н. на бревета ??
Също да ви вметна който байкар от Пловдив иска да се спусне по асвалта с мен от хижа здравец надолу да видим дали ще заспи по пътя .. Само ще ви предупре че карам само в насрещното :D
Аватар
BluE_Magic
 
Мнения: 517
Рейтинг: 1477
Регистриран на: Вто Юли 31, 2007 9:51 pm
Местоположение: The universe, milky way galaxy, solar system, earth, bulgaria, plovdiv, trud

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот rarekin » Чет Окт 22, 2009 9:50 pm

BluE_Magic написа: Само ще ви предупредя, че карам само в насрещното :D


:offtopic:

СБА те поздравява с: "Нашите членове спазват правилата за движение и ще си карат само в тяхното платно."
:evil:
Планинското колоездене може да бъде опасен спорт! Винаги карайте с каска! Никоя екипировка не може да гарантира колоездача срещу падане и тежко нараняване!
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот BluE_Magic » Чет Окт 22, 2009 9:54 pm

rarekin написа:
BluE_Magic написа: Само ще ви предупредя, че карам само в насрещното :D


:offtopic:

СБА те поздравява с: "Нашите членове спазват правилата за движение и ще си карат само в тяхното платно."
:evil:


Уат дъ фак ? :dontknow: имах предвид че скороста ми ще между 60 и 90 км/ч.. :evil:
Аватар
BluE_Magic
 
Мнения: 517
Рейтинг: 1477
Регистриран на: Вто Юли 31, 2007 9:51 pm
Местоположение: The universe, milky way galaxy, solar system, earth, bulgaria, plovdiv, trud

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Окт 22, 2009 10:37 pm

Да си чувал за Наката?
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот DstupidBastarD » Пет Окт 23, 2009 8:23 am

za6tovsenamen написа:http://www.pinkbike.com/photo/2577263/ Сега предполагам разбираш защо е толкова популярна.... заради маратонките естествено!



Уау! Ебати маратонките!!! :bigeyes:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот DstupidBastarD » Пет Окт 23, 2009 8:26 am

BluE_Magic написа:Как се разбира кой е първи втори и т.н. на бревета ??
Също да ви вметна който байкар от Пловдив иска да се спусне по асвалта с мен от хижа здравец надолу да видим дали ще заспи по пътя .. Само ще ви предупре че карам само в насрещното :D



Има фотофиниш, баце, понеже секи бревет завършва с финален спринт в групата. Нема да се пуашиш, сичко е технически обезпечено! :peace:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот BluE_Magic » Пет Окт 23, 2009 9:57 am

NovemberCharlie написа:Да си чувал за Наката?


Не ,но да ти кажа не ставаше въпрос че ще съм по бърз от някой а че няма да му е скучно.
И така не разбрах как ще определят кой е първи втори и т.н.
Аватар
BluE_Magic
 
Мнения: 517
Рейтинг: 1477
Регистриран на: Вто Юли 31, 2007 9:51 pm
Местоположение: The universe, milky way galaxy, solar system, earth, bulgaria, plovdiv, trud

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот edinmilion » Пет Окт 23, 2009 10:18 am

Няма първи, няма втори...а и как да има като на контролите е описано, че ако няма човек се взима касова бележка от заведение, правят се снимки и т.н. все прости доказателства, че просто си бил там :dontknow:
Най добре прегледай условията на бревета, и пиши на Лазар - праща полезни неща...
edinmilion
 
Мнения: 1268
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот brumbar » Пет Окт 23, 2009 10:26 am

BluE_Magic написа:И така не разбрах как ще определят кой е първи втори и т.н.


Баце, нали Т.К ти обясни вече. Прави се фотофиниш, който се праща в Швейцария на UCI /Международния колоездачен съюз/. Там комисия от 5 души гледат записа и ако има спорове сизират Спортната арбитражна комисия, която има срок от 1 седмица да реши спора. След определяне на крайното класиране, UCI пуска един мейл на Лазар от Сливен и от там вече той ни уведомява кой как се е представил. Ако има несъгласни, те могат да потърсят правата си по административен ред, като се опитат да влияят на Лазар или евентуално ако не постигнат успех да се пробват да защитят правата си по съдебен ред.
Това е - простичко и ясничко :D
No Pain, No Gain
Аватар
brumbar
 
Мнения: 550
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 9:59 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот coolect » Пет Окт 23, 2009 10:30 am

DstupidBastarD написа:Догодина пак ше са 200км, но не е ясно дали ше е по същия маршрут, а датата ше е в края на май, така че вероятността от готино време, е огромна. Таа година ни е първа, просто за да почнем отнекъде, догодина ше е наистина грандиозно, ше има флаери, дъвки Турбо за най-добрите, даже ше си донеса касетофона и ше пускам от старите албуми на Мейдън и Меноар. За надъхване. Кофти късмет имахме таа година, а и обявиха късно датата за Черни връх, но догодина грешки нема да има. Ти спецялно си добре дошъл винаги! Останалите байкари са добре дошли по секо време! :clap:



да вметна, че от 1 година дъвки дъвки турбо не се произвеждат.Ще трябва да ги заместите с нещо друго :)
Аватар
coolect
 
Мнения: 13
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 1:39 pm

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот BluE_Magic » Пет Окт 23, 2009 10:50 am

Ясно сега вече разбрах почти всичко само не разбрах защо на миналия бревет там с некаф си дядо сте се надпреварвали и ти си го пуснал да стане първи :dontknow:
Аватар
BluE_Magic
 
Мнения: 517
Рейтинг: 1477
Регистриран на: Вто Юли 31, 2007 9:51 pm
Местоположение: The universe, milky way galaxy, solar system, earth, bulgaria, plovdiv, trud

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот marsa » Пет Окт 23, 2009 10:57 am

BluE_Magic написа:Ясно сега вече разбрах почти всичко само не разбрах защо на миналия бревет там с некаф си дядо сте се надпреварвали и ти си го пуснал да стане първи :dontknow:
Така май рекорда формално е за деди-кул. Какво значение има?
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот Mushies » Съб Окт 24, 2009 4:57 am

:dgrin: :jump: :dgrin: :jump: :dgrin: :jump: :dgrin:
If you do whats always done, you will get what`s always gotten!
Аватар
Mushies
 
Мнения: 165
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 12:05 pm
Местоположение: Земя

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот marsa » Съб Окт 24, 2009 5:00 am

Ареееее :nuts: :clap: :wavey: (демек не се оспах - чудо на чудесата :bowdown: )
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот DstupidBastarD » Съб Окт 24, 2009 5:00 am

Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот edinmilion » Съб Окт 24, 2009 8:14 pm

Пу, първи! :lol: Другите вероятно се кичат с медали и запиват. :beer:
Иначе сериозно каране - след Своге си бях на отказване, тъй като 20 км. преди града изпуснах групата, но въпреки че карах сам се оказа, че не съм толкова изостанал и покарах до Драгоман със другите двама с дебели гумета...На изкачванията изоставах доста и за това в Драгоман с още 2 шосейки се отправихме към София. Спестих 60 км. и най вече второто сериозно катерене, и добре че го направих да остане време за спане и друсане с хаспирини...другия път по сериозна подготовка, задължително освобождаване на деня и по тънки гуми :D
Дано другите двама с мтб колела (мушиз и иван радев) са успели до х.Ерма :agree:
Тенкю на marsa за атмосферите, на D.BastarD. за разясняването на маршрута, на мацката с пунтото анд мени мени мор :bowdown:

п.п. иначе взех да си свиквам с шосето, да хапвам, да пийвам мани мани що корнита и сникерси изядох в движение :lol:
edinmilion
 
Мнения: 1268
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот azsa-bachinito » Съб Окт 24, 2009 8:20 pm

Баце ке те отлъча. Но мор шкембе суп 4 у.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот bokicha » Съб Окт 24, 2009 8:39 pm

Що, бре, догодина ще стигне до Ерма да опита от хубавото шкембе... :beer:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот azsa-bachinito » Съб Окт 24, 2009 8:55 pm

Щом е така. Зимайте си го. аз не мога да ревнувам ве4но.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: Предизвикателство към байкарите!

Мнениеот Mushies » Съб Окт 24, 2009 9:54 pm

Ейййй, прибрауми съ! ГОЛЯМ ден!!! Така да съм изкъртен, че не е истина...
Не ми е много до разкази сега, ама не мога да се здържа да кажа 2-3 приказки. Значи, преди малко като се прибрах, просто седанах на един стол и поне 6-7 минути блях в една точка в стената, замислих се, че не съм се чувствал толкова горд със себе си... (може би бях така доволен като ме приеха в университета с отличен, ама тогава пък някак си знаех, че ще вляза каквото ще да става, а тук нещата си бяха с въпросителна почти до последно)
Благодаря на всички всички и най-вече на тези, които с труда и ентусиазма си направиха това мероприятие възможно.
аnd last but not least - мисля, че с завършването си в контролното време успяхме да защитим емтебаджийската чест!
А сега отивам да припадна.
:peace:
If you do whats always done, you will get what`s always gotten!
Аватар
Mushies
 
Мнения: 165
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 12:05 pm
Местоположение: Земя

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 88 госта