Велорали "Черни връх" 2009

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот DstupidBastarD » Чет Окт 29, 2009 10:25 am

did написа:valsto, наистина ставате смешни с тия коментари! Клепе не е "върха"! На много състезания, където той е участвал, е имало и професионалисти, той е завършвал 1 час след тях. Той е "върха" само от наша си гледна точка, щото ни е ниска камбанарията. Спрете да го коментирате тоя човек и си гледайте във вашето канче, че много комплексарски звучи всичко.



Че кво друго да се коментира на тва качи-спусни Черни връх, баце? Клепе, Тошко, мамутите и тва е. Кво има да коментирам на некви охльови дето с колело качват Черни връх за време, за което аз го качвам и спускам пеша? :dontknow:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот PtD » Чет Окт 29, 2009 10:25 am

@did, +1 :agree: Не могат да преглътнат така лесно, че са тооолкова зле :)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот veskoz » Чет Окт 29, 2009 10:39 am

DstupidBastarD написа:Че кво друго да се коментира на тва качи-спусни Черни връх, баце? Клепе, Тошко, мамутите и тва е. Кво има да коментирам на некви охльови дето с колело качват Черни връх за време, за което аз го качвам и спускам пеша? :dontknow:

Клепе - :bowdown:
Тошко - :bowdown:
Мамути - :bowdown: :bowdown: :bowdown:
НО
:slug: - също :bowdown:
Кой колкото може в крайна сметка. Всички са били "охлюви" все някога. Ти състезател ли се роди? +това говориш от чисто състезателна гледна точка, което е нормално имайки в предвид състезателната дисциплина която караш, но има и момчета/момичета, които за пръв път се катерят на ЧВ... да си стоят в града ли?
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот valsto » Чет Окт 29, 2009 10:55 am

did написа:valsto, наистина ставате смешни с тия коментари! Клепе не е "върха"! На много състезания, където той е участвал, е имало и професионалисти, той е завършвал 1 час след тях. Той е "върха" само от наша си гледна точка, щото ни е ниска камбанарията. Спрете да го коментирате тоя човек и си гледайте във вашето канче, че много комплексарски звучи всичко.


така и не разбрах какво е твоето мнение по въпроса за днк'то?! и кое е смешното на тази дискусия?

темата е за велоралито до черни връх. обсъждаме победителя в това състезание. хора които сме участвали. кое не е наше канче?
valsto
 
Мнения: 129
Рейтинг: 1385
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 9:30 am

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот did » Чет Окт 29, 2009 11:07 am

valsto написа:така и не разбрах какво е твоето мнение по въпроса за днк'то?!

ДНК forever!
Само ДНК!
ДеЕнКааааатооо, ДеЕнКааааато, ДеЕнКато шампион!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Pr3d4t0R » Чет Окт 29, 2009 11:53 am

valsto

Клепе е аматьор-любител като повечето участници в състезанието. Разликата е, че той има мотивация и тренира усилено, за да е един от най-добрите аматьор-любители в Европа.

Хубаво е, че тази година имаше повече такива състезания в сравнение с миналата. Още по-хубаво е, че има интерес към тези състезание. Искрено се надявам и вярвам, че догодина ще има хора, които да му окажат конкуренция : - )
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3976
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот shepo » Чет Окт 29, 2009 12:00 pm

@did
едва ли ще те разбере ;)
Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте...
shepo
 
Мнения: 955
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Пет Май 05, 2006 9:49 am
Местоположение: България , София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот valsto » Чет Окт 29, 2009 12:50 pm

Pr3d4t0R написа:valsto

Клепе е аматьор-любител като повечето участници в състезанието. Разликата е, че той има мотивация и тренира усилено, за да е един от най-добрите аматьор-любители в Европа.

Хубаво е, че тази година имаше повече такива състезания в сравнение с миналата. Още по-хубаво е, че има интерес към тези състезание. Искрено се надявам и вярвам, че догодина ще има хора, които да му окажат конкуренция : - )


т.е. ти смяташ че с мотивация и тренировки всеки може да стане пръв? ами аз не мисля така. не вярвам че ако се хване митьо пищова да тренира, след известно време ще може да качи черни връх по-бързо от теб например (понеже съм те виждал как караш)

за състезанията съм съгласен. и аз се надявам догодина някой да победи Клепе :roll2:
valsto
 
Мнения: 129
Рейтинг: 1385
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 9:30 am

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот bikerider » Чет Окт 29, 2009 1:48 pm

:offtopic:
valsto написа:т.е. ти смяташ че с мотивация и тренировки всеки може да стане пръв? ами аз не мисля така.


Тоест ако притежавам скъпоценното "висше" ДНК, мога да плюскам и да лежа, но ще печеля наред, така ли? :dontknow:

Не е сериозно това с ДНК-то като единствен фактор... малко бие на евгеника...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Admin » Чет Окт 29, 2009 1:57 pm

valsto написа:ок - дописвам нещото, което смятах че е очевидно: "за върха се искат И природни заложби"


Наистина не мога да разбера защо в този форум хората сякаш четат само "собствените" си мнения/тези. Очевидно е, че valsto не смята, че става само с природни заложби.
Дали става само с тренировки... не знам, но едва ли. Пък и не е само физическото натоварване, в карането освен него има и куп други неща, така че не може да е и само до тренировки.
Изобщо... чудя ви се на енергията да водите такива спорове. :D :peace:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот argon » Пет Окт 30, 2009 1:32 pm

[quote="valsto"]... не вярвам че ако се хване митьо пищова да тренира...[quote]
Не подценявай, Митьо Пищова !!!
Like Steven Segal I'm hard to kill....
Аватар
argon
 
Мнения: 492
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 2:33 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот alhimik » Съб Окт 31, 2009 4:47 pm

Айде като сте рекли живот и здраве догодина че бия бате Клепе само спонсора да не размисли че ДНК-то само не стига :agree: ОБЕЩАНО :smash: :popcorn:
alhimik
 
Мнения: 81
Рейтинг: 1283
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 8:39 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот CECO » Съб Окт 31, 2009 6:31 pm

alhimik написа:догодина че бия бате Клепе
alhimik написа:ОБЕЩАНО

:roll2: :lolup:
Аватар
CECO
 
Мнения: 327
Рейтинг: 1962
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 10:48 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот THEZOGGO » Съб Окт 31, 2009 9:58 pm

DstupidBastarD написа:Че кво друго да се коментира на тва качи-спусни Черни връх, баце? Клепе, Тошко, мамутите и тва е. Кво има да коментирам на некви охльови дето с колело качват Черни връх за време, за което аз го качвам и спускам пеша? :dontknow:


Ами тогава догодина се пускайте само вие с Клепе, Тошко, мамутите и тва е.
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Stafref » Нед Ное 01, 2009 6:26 pm

Наистина не мога да разбера защо в този форум хората сякаш четат само "собствените" си мнения


Щото няма кво да правят :D ...То това "форумщината" си става болест направо понякога(напоследък особено).Имаш дупка във времето и като си свикнал така - кво да правиш,ще постнеш един пост във Форума...лаф да става.Да придобиваш социално стойност.Не ме кефи на форумите,че хората като се забият в тях и забравят къде се намират/кво правят...

Че кво друго да се коментира на тва качи-спусни Черни връх, баце? Клепе, Тошко, мамутите и тва е


Ми преценявайте има ли смисъл да се коментира изобщо и тогава мислете как ще го коментирате...
Айде и аз загубих малко свободно време,до скоро.
The man who walks with the crowd is likely to find himself no further than the crowd.
The man who walks alone will reach places that nobody had seen.
Аватар
Stafref
 
Мнения: 444
Рейтинг: 1370
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 9:35 am
Местоположение: тук-там

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот winger » Пон Ное 02, 2009 9:28 am

А освен Юсеин Болт и още половин Ямайка в рамките на 1 година слезе под 10.00 сек. на 100м ? Ебати и гените дето през 2008-2009 година се активизираха на сички ямайски атлети !??! :dontknow:
Талантите и дарбите вече са най-малкия фактор, който играе роля в успехите на 1 атлет ! Всичко опира до тренировки и пари. Коя държата ще осигури по-качествени хапченца за атлетите си. Таланта помага, но само с него не става, може да си най-големия талант, но ако не тренираш няма да стане. А също така ако си пал голям талант, но не приемаш никви добавки, а тоя до тебе си е бил 2 инжекции в задника преди старта ... познай кой ше победи ;) От както са открити анаболите и разните там забранени неща, спорта не е какъвто е бил
Аватар
winger
 
Мнения: 178
Рейтинг: 1752
Регистриран на: Пон Май 14, 2007 8:58 am

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот bikerider » Пон Ное 02, 2009 10:22 am

:offtopic:

Admin написа:
valsto написа:ок - дописвам нещото, което смятах че е очевидно: "за върха се искат И природни заложби"

Наистина не мога да разбера защо в този форум хората сякаш четат само "собствените" си мнения/тези. Очевидно е, че valsto не смята, че става само с природни заложби.


Елементарно недоглеждане - пропуснал съм доуточнението. Извинения към valsto. Не че съм съгласен с тезата за ДНК-то и в този вариант де... (ако говорим за нормални здрави хора). winger го е казал ясно.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот тучо чучо » Чет Ное 19, 2009 10:36 pm

В сайта velorali.com e публикувана нова галерия със снимки от върха.
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот THEZOGGO » Чет Ное 26, 2009 10:29 am

Страхотни снимки, останах без думи...
Толкова съжалявам че не успях да участвам ;(
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот veno » Вто Дек 29, 2009 9:30 pm

Аз си поддържам колелото във www.velo09.com

Изображение
Аватар
veno
 
Мнения: 577
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Май 28, 2004 12:05 am
Местоположение: София

Предишна

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта