Велорали "Черни връх" 2009

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот BurNiNg_IcE » Нед Окт 25, 2009 9:24 am

Чувствам се получовек-полуробот. Спал съм 15 часа без прекъсване :D . Половината мускули не мога да ги мръдна, другите някак си се движат. :agree:
Ще има ли снимки скоро иии класиране? :beer:
@ Reactor Те хората питаха за теб, ама... :deal: Следващия път! :popcorn:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Reactor » Нед Окт 25, 2009 9:30 am

BurNiNg_IcE написа:@ Reactor Те хората питаха за теб, ама... :deal: Следващия път! :popcorn:

Вечерта се прибрах мнооого късно от работа и някак си се успах :banghead: :bawling:
Следващия път ще наваксам!

Поздрав за всички които се пребориха и оцеляха :beer: :beer: :beer:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот tailor » Нед Окт 25, 2009 9:50 am

BurNiNg_IcE написа:Чувствам се получовек-полуробот. Спал съм 15 часа без прекъсване :D . Половината мускули не мога да ги мръдна, другите някак си се движат. :agree:
Ще има ли снимки скоро иии класиране? :beer:
@ Reactor Те хората питаха за теб, ама... :deal: Следващия път! :popcorn:
снимки има във velorali.com благодарение на Петя Щърбанова и Боби Кузов http://velorali.com/albums/2009/index.html

Класирането е публикувано на http://probike-bg.com/modules/news/arti ... oryid=1929 :beer:
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот codename47 » Нед Окт 25, 2009 10:24 am

само да кажа че времето за спускане на мен са ми го зачели от момента на качването на Черни Връх, а докато тръгна надолу се мотах 10-15мин. Докато състезателя на Драг видях че каза на контролите да му пуснат времето в момента в който тръгна надолу..... за другите не знам как са се засичали времената...
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот BurNiNg_IcE » Нед Окт 25, 2009 10:29 am

@ codename47 На мен и на Night_falcon беше същото. Ние се мотахме там около 30мин. Пихме чайчета, ядохме сандвичи и вафли, преобличахме се и чак тогава тръгнахме. :peace:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот codename47 » Нед Окт 25, 2009 3:00 pm

http://www.mtb-bg.com/index.php/events/ ... -news00797 :
"....още към средата на баира Уоутър остана само с възможността за използване на средния си венец. Което всъщност не се оказа никак добре за съперниците му, тъй като вероятно го е принудило да кара още по-бързо до върха, където пристигна 1 час и 59 минути след стартирането си...."
лелее, на средния венец ли беее, егати човека :bigeyes: :boggled: :crazy2: ... :bowdown: :bowdown:
...
"преди върха едната му обувка се разпаднала и това го принудило известно време да кара бос, след което на контролата някой му услужил със своята," - видяхме я захвърлена в тревата... Ясно че човека е бързал ама дано поне после да е почерпил някой който му я е прибрал
Последна промяна codename47 на Нед Окт 25, 2009 3:24 pm, променена общо 1 път
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Antediluvian » Нед Окт 25, 2009 3:23 pm

codename47 написа:само да кажа че времето за спускане на мен са ми го зачели от момента на качването на Черни Връх, а докато тръгна надолу се мотах 10-15мин. Докато състезателя на Драг видях че каза на контролите да му пуснат времето в момента в който тръгна надолу..... за другите не знам как са се засичали времената...


Същото и при мен, 15тина минути хапвах горе, после още 15тина се разхождах в бояна :rofl:
"Never underestimate the power of stupid things in large numbers!"
Аватар
Antediluvian
 
Мнения: 408
Рейтинг: 1761
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 2:54 am
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот sailman » Нед Окт 25, 2009 6:11 pm

...известно време да кара бос, след което на контролата някой му услужил със своята," - видяхме я захвърлена в тревата... Ясно че човека е бързал ама дано поне после да е почерпил някой който му я е прибрал


Метлите я събраха ;)
Ама, ако требва да ги черпи човек...ще боли :evil: Нема толкоз пиенье
П.П. В тоя ред на мисли да кажа, че събрах доста опаковки от енерганите, дето се раздаваха на старта (поне шест). Верно е тежко, като си на състезание, ама с фърлянето в гората :nono:
ВЕЛО 2009 Sus scrofa domestica
Аватар
sailman
 
Мнения: 1443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:10 am
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Night_Falcon » Нед Окт 25, 2009 6:17 pm

Като ще си говорим за събиране... някой случайно да е намирал ключове и/или швейцарско ножче. Че нещо ми се губят :D
Аватар
Night_Falcon
 
Мнения: 1227
Рейтинг: 1376
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 12:21 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот veno » Нед Окт 25, 2009 7:39 pm

sailman написа:П.П. В тоя ред на мисли да кажа, че събрах доста опаковки от енерганите, дето се раздаваха на старта (поне шест). Верно е тежко, като си на състезание, ама с фърлянето в гората :nono:


мизерници...
Аз си поддържам колелото във www.velo09.com

Изображение
Аватар
veno
 
Мнения: 577
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Май 28, 2004 12:05 am
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот azsa-bachinito » Нед Окт 25, 2009 7:49 pm

Требеше да се следите и да се запишат тия. При което, на организаторите на следващи състезания да бъде изпращан "черния списък". С три провинения на година, три години лишаване от състезателни права.
Да до там сме стигнали явно.
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Amanite » Нед Окт 25, 2009 8:10 pm

veno написа:
sailman написа:П.П. В тоя ред на мисли да кажа, че събрах доста опаковки от енерганите, дето се раздаваха на старта (поне шест). Верно е тежко, като си на състезание, ама с фърлянето в гората :nono:


мизерници...

И аз събрах доста опаковки ако става дума и наистина тези които хвърлят боклуци в гората, спрете се малко да ви е*@ :(!: :crazy: :shooter: :uzi:
Сакам да съм змия, ем да си вървим, ем да си лежим! :D
Аватар
Amanite
 
Мнения: 47
Рейтинг: 1138
Регистриран на: Сря Окт 15, 2008 2:36 pm
Местоположение: София, Лозенец

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот veskoz » Нед Окт 25, 2009 8:12 pm

sailman написа:...събрах доста опаковки от...

Евала колега!!! :bowdown:
И аз съпрах от Обиколката два джоба опаковки от вафлички и т.н.
За съжаление фактите са си факти.
Когато "аптеките" тръгнат на състезание, чистотата е на заден план.
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот botroid » Нед Окт 25, 2009 9:43 pm

tanya написа:Време беше да се появи някой и да покаже как се кара по света. За съжаление така видяхме и нашето ниво какво е. :(

Какво да се чудим на Клепе, като той кара по 15000 км годишно МТБ. От това идва огромната разлика в нивата. В БГ се кара в почивния ден, а на запад по цял ден :) Наистина време беше някой да дойде и да покаже, че само с каране през уикенда не става ;)
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот rarekin » Нед Окт 25, 2009 10:29 pm

Кой за каквото кара. ;)
Планинското колоездене може да бъде опасен спорт! Винаги карайте с каска! Никоя екипировка не може да гарантира колоездача срещу падане и тежко нараняване!
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот nicky bike » Нед Окт 25, 2009 10:39 pm

botroid написа:
tanya написа:Време беше да се появи някой и да покаже как се кара по света. За съжаление така видяхме и нашето ниво какво е. :(

Какво да се чудим на Клепе, като той кара по 15000 км годишно МТБ. От това идва огромната разлика в нивата. В БГ се кара в почивния ден, а на запад по цял ден :) Наистина време беше някой да дойде и да покаже, че само с каране през уикенда не става ;)


Нееее..., грешиш. Той кара за удовоствие по 3 - 4 часа на ден и го прави за удоволсвие (бъди сигурен)
Това ,че сега е безработен е друго нещо. :D
Умния човек не говори много, а действа, простия ... само пише, когато няма какво друго да направи!
Аватар
nicky bike
 
Мнения: 959
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 8:49 pm
Местоположение: Bulgaria Габрово

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот veskoz » Нед Окт 25, 2009 10:43 pm

tanya написа:Време беше да се появи някой и да покаже как се кара по света. За съжаление така видяхме и нашето ниво какво е. :(

Чакай, чакай, чакай... ти ходиш на работа нали?! Той не :eyebrow:
А предполагам и че МТБ не е работата ти (за съжаление).
Уоутър е състезател! Факт!
Не мисля, че въобще някой трябва да съпоставя ниво и също да се образуват някакви комплекси от това в посока "Аз не съм на нивото на..."
В крайна сметка в планината всички сме равни като хубави хора, на хубаво място, ценящи природата и т.н., което е много по важно от потупване по рамото и катерене по някакви стълбички. Ако имаш състезателни претенции е различно, но пак е тъпо да се изгражда комплекс.
"Колкото толкова другият път, ще съм по-добър!" според мен е правилната мотивация.
Че чисто професионално нивото при нас е такова... еми такова е... то се видя каква ни е и културата по пътеките. Свине!
А по темата с боклуците като се замисля сме като рибките - серем си в собствената жизнена среда, ОБАЧЕ ние имаме избор. Нека го упражняваме!
:peace:

nicky bike написа:Нееее..., грешиш. Той кара за удовоствие по 3 - 4 часа на ден и го прави за удоволсвие (бъди сигурен)
Това ,че сега е безработен е друго нещо. :D

Абе и мойта жена да взима такава заплата - и аз ще съм безработен :rofl: :rofl: :rofl: (в кръга на шегата)

rarekin написа:Кой за каквото кара. ;)

Е т'ва е истината! :agree: :beer:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Анелия » Пон Окт 26, 2009 11:09 am

Поздравления за всички финиширали :bowdown:
Трасето е сериозно и всеки, изкачил и спуснал върха, заслужава адмирации!
Важното е да има настроение и километри в планината, останалото: 1-2-3 място е стремеж към усъвършенстване. Всеки може да си види грешките и да се стреми към изчистването им следващия път. :peace:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот тучо чучо » Пон Окт 26, 2009 11:16 am

Поздравления на всички участници - за някои повече, за някои по-малко! :clap: Щастлив и доволен съм, че се събрахме още веднъж.
Престанете да дъвчете възможностите на Уоутър - той не е професионален състезател и всичките му постижения са резултат на супер много труд.
Това, че в момента е без работа, не значи, че винаги е било така. В Белгия е работил на смени, само за да може да тренира ежедневно и да се състезава 50 пъти в годината. И това, че съпругата му е дипломат въобще не е причина да кара скъп велосипед или да е толкова добре подготвен. Засрамете се!
Срам и резил за всички, които изхвърлиха опаковките си и най-вече на онзи лумпен, който заряза скъсаната си обувка на средата на пътеката. Може да си я получи лично от мен.
По отношение на времеизмерването - винаги е било засичано по този начин. Не е възможна да се засича отделно и за всеки старта на спускането. Логично е, ако отпочинеш половин час горе, да дадеш по-добър резултат надолу, но не това е идеята на отделянето на категорията "Най-добър спускач". Затова и най-добрите времена на спускане са регистрирани от състезатели, които не спират на горната контрола.
Искаше ми се да насоля още доста неща, но вече не съм в настроение за това.
Поздрави!
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Admin » Пон Окт 26, 2009 12:20 pm

Вече е публикувана и галерията от състезанието:
http://www.mtb-bg.com/index.php/photos? ... &catid=130
Тя е отворена за избрани снимки и на други автори, ако желаят да ги споделят.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот F1-MAN » Пон Окт 26, 2009 12:31 pm

Пък и винаги можеш да си починеш и преоблечеш 100м преди върха. Пък и това спускане цеди много силите, както се видя не за първи път, дори с DH колело не става ако си умрял горе, просто единственото място, където яката машина помага е под върха, от седлото надолу трябват яки ръце и крака.

Едит: Аз тръгнах малко болен, поради което на върха едвам си държах държах горната част на тялото и съответно надолу се спусках по-бавно от някой подтичкващ турист, на всеки голям камък едва ли не спирах, защото не можех да си вдигна предницата. И въпреки всичко съм около 10-ти в спускането, което показва за колко много хора маршурът приключва на върха и нямат сили да карат надолу. А надолу освен че може да е голям кеф може да спечелиш и много време.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Virtuous » Пон Окт 26, 2009 2:43 pm

"Жадни" сме за още снимков мат'рял!
Mountain biking is not a life.. It`s a lifestyle

Изображение
Аватар
Virtuous
 
Мнения: 656
Рейтинг: 1310
Регистриран на: Пон Окт 20, 2008 1:44 pm
Местоположение: Asenovgrad

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Pinky76 » Пон Окт 26, 2009 3:21 pm

След като изчетах доста постове по темата и най-вече един решаващ бе време и аз да напиша нещо.
Почвам със състезанието от моя гледна точка. Уолтър Клепе е наистина един много добре подготвен аматъор с много хубаво колело и много години опит и състезания от световно ниво.Беше с класа над нас и дори да нямах никакави проблеми пак щеше да ние бие с доста.Хубаво е че ще участва другата година пак на нашите състезания и ще можем да научим много от него,а и да станем по-добри.
За момента това е реалността,но се замислете в каква държава живеем,какви колела караме и кой се интересува от спорта.Много малко хора като повечето,които дaват кинти го правят само ако има и нещо в замяна(едно от изключенията е Колъо Костадинов,който е направил за българското планинско колоездене много повече от всички управници през годините,респект!)Всичко това се усеща много лесно по самата обстановка преди и след карането(иначе по време на карането винаги е кеф,все пак ти затова си отишъл :D ).Мога много да говоря по тази тема но няма смисъл,пък и не е мястото на тази дискусия в темата за това много хубаво състезание,което е доста трудно за по-неподготвените,но да финишираш е като една голяма лична победа. :agree: :beer:
А относна обувката; да моя е и я оставих на пътеката.Но нямаш право да ме наричаш лумпен или каквото и да е било друго.Аз можех да я изхвърля някъде в гората или надалеч от пътеката в някой дол и да кажа че съм я оставил при някой и нямаше да съм лумпен нали?Не ме познаваш и не можеш да ме съдиш за постъпките ми,направил съм каквото съм сметнал за редно.Аз лично никога не изхвърлям боклук като обелки от вафли и т.н дори на тренировка,а в града събирам на хората боклуците от улиците.За обувката нарочно я оставих там за да е на видно място и някой от туристите(нагоре настигнах поне 10) или който не кара толкова бързо и не гони време да я вземе и изхвърли където трябва по-късно.Първо нямаше къде да я сложа и без това ми беше адски трудно да карам бос,ако я държах в ръка сега щях да съм завършил 5-6,а не втори.А все пак се изисква от мен на състезания да карам за първите места(тук вече нз дали да го казвам,но като завърша първи съм велик,като съм втори вече не съм се представил добре,а като съм по-назад нещо съм се оплескал яко).Е аз не съм ли същия човек,независимо как съм карал и какво съм направил,а ако се иска да съм винаги сред първите,не мога да си усложнявам положението с излишен товар.Искам да кажа,че и на мен не ми беше приятно да оставя обувката на пътеката,но така поне всички я видяха и взеха.Ако бях с раница щях да я взема до върха.И между другото ми направи впечатление че никой не искаше да ми даде обувка резервна за спускането.Имаше 10 души на върха,които не караха и бяха с коли и все едно ми правят огромна услуга,че ми дават една обувка.Аз лично не бих се замислил даже,а ако Пацо(имам предвид Пламен Даскалов,ако го бях изчакал,който завърши 8-ми на състезаниеto би ми дал неговата обувка без да се замисли,защото и аз бих направил същото за него,а и за някой,който има шанс на даденото каране за добро класиране дори да не се познаваме).Така че тази тема е много дълга и не и е тук мястото както казах.
За състезанието жалко че имаше по-малко участници от миналата година,въпреки че времето беше хубаво и виждам много малко нови лица по състезнията изобщо,което значи че на младите(учениците) хич не им е приоритета спорта(камо ли да седнат да учат в даскало :D ),а това е учение за живота и е много полезно за здравето(вижте в училище какво се прави в часа по физическо; не се играе футбол или каквото и да е,а по скоро карти :D или лафче на пейката :crazy: )
Това е от мен; положителното е,че винаги може да става по-добре,стига да се постараем и да вземем живота в свои ръце.Вярвайте в себе си и можете да постигне всичко(стига обществото да ви позволи,тъй като то и неговата реалност могат да бъдат измисления свят,а мечтите истинкия.Но нещата са по-дълбоки от очевидното и ако искаме да имаме живота на европейците,най-вече тяхното спокойствие(защото като не си обременен от проблеми се чустваш по-добре и си по-пълноценен като личност),то трябва да започне да се мисли за младите най-накрая,защото те са бъдещето.Поздрави на всички участвали и завършили вело-ралито.Вие се се преборили със себе си и сте постигнали една голяма победа.Респект. :agree: :beer:
Тодор Ангелов
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот тучо чучо » Пон Окт 26, 2009 4:09 pm

Pinky76 написа:...

Леле! :bigeyes:
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Reactor » Пон Окт 26, 2009 4:55 pm

Pinky76 написа:За обувката нарочно я оставих там за да е на видно място и някой от туристите(нагоре настигнах поне 10) или който не кара толкова бързо и не гони време да я вземе и изхвърли където трябва по-късно

:offtopic: .....Съжалявам,но едва ли някой има желание да бърше л******а след някой друг и да му изхвърля боклуците!
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот Pinky76 » Пон Окт 26, 2009 5:41 pm

Reactor написа:
Pinky76 написа:За обувката нарочно я оставих там за да е на видно място и някой от туристите(нагоре настигнах поне 10) или който не кара толкова бързо и не гони време да я вземе и изхвърли където трябва по-късно

:offtopic: .....Съжалявам,но едва ли някой има желание да бърше л******а след някой друг и да му изхвърля боклуците!

Едва ли на някой му се слуша как говорите глупости в обществен форум и обиждате другите.Да си имаме уважението става ли!!!Аз казах защо съм постъпил така,така че не ми казвай че на теб не се е налагало да направиш нещо подобно някога,защото няма да се истина.Много е лесно да ругаеш някого,който е виновен(аз си признавам че не съм постъпил добре като оставих обувката на пътеката,но така се стекоха обстоятелствата).Обяснението за обувката го дадох само заради предишния пост.А ти ми се захващаш точно за това от целия пост,където писах за много теми и то доста по-положителни неща.Е това се казва българско черногледство и се следи под лупа да направиш една грешка,каквато и да е тя и нека те изкараме най-големия глупак на света.Лесно е да ругнеш да се заяждаш с някого и да казваш този е такъв,този е онакъв.Е докъде ще стигнем така???Това ли беше най-важното нещо на състезанието???Аз повече постове тук няма да пиша,но да знаете че съм обиден от думите ти и малко ми се убива желанието да карам по състезания в БГ,щом такова ви е отношението към състезателите.Ако бях някой малък 13-15 годишен юначага,който има големи амбиции и иска да постигне неще в колоезденето,това би разклатило психиката му сериозно.А ако не ми пукаше,че съм оставил обувката си и какво мислят другите и какво е правилното нещо; не бих писал изобщо в темата за това и нямаше да имам никакви угризения.Е не е така,какво да кажа,всички сме хора,всеки прави грешки,нека са разбираме и прощаваме.Но май е по-лесно да се ругаем и обиждаме.Отказвам се да пиша повече във форумите каквото и да е било: нека по-умните и безгрешните имат тази привилегия.Ако кажа че съм леко разочарован и обиден ще излъжа.
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот veskoz » Пон Окт 26, 2009 5:44 pm

И аз не съм съгласен за 20 секунди време да оставиш нещо което няма да се разложи 200 години, АКО не го намери някой.

Колко му е?
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот PtD » Пон Окт 26, 2009 6:00 pm

Pinky76 написа:Едва ли на някой му се слуша как говорите глупости в обществен форум и обиждате другите.


По-скоро едва ли на някого му се слушат глупавите ти оправдания за свинщината, която си направил. Знаеш ли колко ни е еня на кое място си се класирал? Николко, ето колко. Но ни е еня, че между нас има хора, които си хвърлят отпадъците в планината. :(!:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот EccentricMOTION » Пон Окт 26, 2009 6:18 pm

Аз финиширах предпоследен в общото класиране и последен в категорията ми. Казвам се Николай и карах черен бехемот, черно-оранжев фулфейс. Прибрах се вкъщи с два джоба боклук, моят си прибирах в раницата. Честито на спечелилите състезанието и загубили уважението на хората :bowdown:

ПП: към @тучо чучо
Публично признавам, че:
1. НЕ МОГА да карам планински велосипед;
2. дължа на 2те 'метли' /извинявам се, че не мога да Ви нарека по именно/ по бира за съдействието;
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: Велорали "Черни връх" 2009

Мнениеот F1-MAN » Пон Окт 26, 2009 6:24 pm

До Ушите се движех може би около 15-ти, т.е. пред мен са били хората с по-сериозни състезателни амбиции. Не видях една изхвърлена обелка от вафла, може и да е имало, аз не видях. Т.е. или sailman ги е обрал преди мен или хората, които не се борят за никакво класиране след мен толкова са бързали, че ги е мързяло да приберат обелката, тежаща половин грам в джоба/раницата, защото това е щяло да им навреди на класирането. Ами гумите, които обикноветно стоят по трасетата, ами шишетата или остатъците от лепене на гуми, някой някога признал ли си е? А защо никой друг освен Емо, който обаче пристигна след като Тошко си тръгна не му каза "абе ей глупак, що не си носи обувката до върха", а всички се забавляваха със случката.

Аз можех да я взема, но е я взех, може би защото едвам се движех, не знам защо, нямам логично обяснение. Още 50 човека можеха да я вземат. Т.е. ние сме не по-малко виновни от Тошко. Но той си го отнася, а още дузина народ, които са направили боклук се забавляват, че Тошко въртял бос до върха. Той поне има смелостта да си признае, че е виновен.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 120 госта