Девин

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Девин

Мнениеот barabum » Сря Окт 28, 2009 8:14 pm

Наскоро направих обиколка на местностите на Девин и бях изключително изумен. Карането беше разнообразно и приятно натоварващо.
От 13.11 до 15.11 мисля да повторя. Този път бих желал и компания. Ще бъде организиран транспорт,нощувки и всичко необходимо :beer: Времето го дават приятно. Всеки,който желае нека дойде. Всичко ще бъде организирано
did написа:
EccentricMOTION написа:Намерих си безплатно курбели Cyclone ...
скъпо е!
barabum
 
Мнения: 339
Рейтинг: 1046
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 9:44 pm

Re: Девин

Мнениеот jd » Сря Окт 28, 2009 9:03 pm

Ако имате време и желание се дигнете малко по-нагоре от Девин, посока към Триград.
Там има идеални места за каране! :)
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Re: Девин

Мнениеот papi007 » Сря Окт 28, 2009 9:07 pm

А аз около язовир Широка поляна и Тошков чарк какъв кеф си правих.. Жалко че на 3ия ден от почивката 3-4 спици си заминаха и до там ми беше карането :(!: Ама определено има много потетнциал там.. Даже мисля за догодина живот и здраве , да организирам да се съберем там и да покараме стабиларската :) Ама да доживеем, пък ще видим :beer:

Та .. От Девин до Широка поляна има един доста добър път, който за съжаление не проучих целия. Но поне тази част, която минах си е много добра за каране. Ако се чудите на къде да ходите, мисля че това е добър вариант :beer:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Девин

Мнениеот barabum » Сря Окт 28, 2009 10:17 pm

За маршрут утре ще уточня с прилжен карта и уточнения за трудността :beer:
did написа:
EccentricMOTION написа:Намерих си безплатно курбели Cyclone ...
скъпо е!
barabum
 
Мнения: 339
Рейтинг: 1046
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 9:44 pm

Re: Девин

Мнениеот barabum » Чет Окт 29, 2009 9:26 pm

Маршрутът със сигурност ще претърпи промени,но засега мислим да направим: Девин - м. Лесичево- въртене в местността през горската пътека,която води до през еленския резерват - спускане към м. Струилица- ловната хижа през моста,който върви над река Девинска - от там връщане през скалата от където извира Девинска вода - прибиране :beer:
did написа:
EccentricMOTION написа:Намерих си безплатно курбели Cyclone ...
скъпо е!
barabum
 
Мнения: 339
Рейтинг: 1046
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 9:44 pm


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта