Една снежна Обиколка на Витоша?

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: Една снежна Обиколка на Витоша?

Мнениеот valsto » Пон Яну 25, 2010 6:07 pm

Днес направих едно каране до Белата вода. в планината беше -10град. нагоре бях само по фанелка с къс ръкав! без шапка и ръкавици.
но надолу стана ужас! навлечен с дебело яке, шапка, скиорски ръкавици се счупих от студ! направо имах чувството че лицето ще ми се разпадне. пробвах да сложа платнена маска, но с нея моментално ми се замъглиха очилата. защото дъхът тръгваше нагоре. с 25-30 км/ч беше много студ.

въпреки ледът по града, паднах само на едно място- почти на финала, в градинка до нас. за да намаля заради едни пешеходци, дето не реагираха на звънеца, само леко пипнах задната спирачка и в следващия момент бях по гръб на заледения сняг! изобщо не разбрах какво става! мигновено беше! за щастие без никакви поражения. :D
valsto
 
Мнения: 129
Рейтинг: 1385
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 9:30 am

Re: Една снежна Обиколка на Витоша?

Мнениеот kvelikov » Пон Яну 25, 2010 7:12 pm

Боби, предлагам за неделята да завъртим Кремиковци-Манастира и по билото да отидем до "онова" спускане над Бухово... :eyebrow:
После ще се приберем по шосето до Кремиковци и оттам по колите... :beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Една снежна Обиколка на Витоша?

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Вто Яну 26, 2010 3:00 am

Някой за СРЯДА или ЧЕТВЪРТЪК свободен ?? :magnify:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Предишна

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 95 госта