И тая седмица ще трябва да се кара...

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: И тая седмица ще трябва да се кара...

Мнениеот Admin » Сря Ное 25, 2009 5:09 pm

Надявам се да дойде, но днес е на целодневно шосейно каране, така че ще му звънна довечера, ако не дойде на сбирката в 1516. Точно затова окончателната уговорка ще стане малко по-късно. Важното е, че времето ще е хубаво и ще се кара. ;)

Дължината на маршрута ще е около 30 км, но това са груби сметки - имаме доста варианти, така че може и малко по-къс или по-дълъг да стане.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: И тая седмица ще трябва да се кара...

Мнениеот Huku » Сря Ное 25, 2009 6:17 pm

Искам и аз да с включа, ако може. Попа ми е много близо, така че ще дойда направо там в 9. Телефона пращам на админа на лично.
Huku
 
Мнения: 148
Рейтинг: 1292
Регистриран на: Сря Окт 14, 2009 4:20 pm
Местоположение: София, Берковица

Re: И тая седмица ще трябва да се кара...

Мнениеот woutermtb » Сря Ное 25, 2009 7:18 pm

I'll be there at 9!
Do you need an extra car????

Wouter (won't make it tonight... To tired...)
woutermtb
 
Мнения: 84
Рейтинг: 1452
Регистриран на: Пет Окт 30, 2009 11:14 pm

Re: И тая седмица ще трябва да се кара...

Мнениеот Admin » Сря Ное 25, 2009 8:27 pm

Такаа, срещата е в 9:00 ч на Попа, като две коли ще дойдат направо в 9:10 на стадион Васил Левски. Останалите, като се съберем, ще решим кой ще пътува с мен и двама ще отидат към стадиона, за да се натоварят там в другите коли.
След това вече ще се срещнем с колите и ще пътуваме заедно към Батулия.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: И тая седмица ще трябва да се кара...

Мнениеот digimortales » Чет Ное 26, 2009 10:24 am

здравейте фенове. Другата седмица може би ще ми предстои няколкодневен престой в София. Та въпроса ми е ще се кара ли през седмицата? Да знам дали да товаря овена в колата.
digimortales
 
Мнения: 204
Рейтинг: 1417
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 1:10 pm

Re: И тая седмица ще трябва да се кара...

Мнениеот ko3er » Чет Ное 26, 2009 9:04 pm

100% някой някъде ще кара.В това можеш да бъдеш сигурен,така че няма кво да се чудиш.

Иначе днес се получи много приятно каране.Повъртяхме си нагоре доста приятно,а и спускането беше доста игриво.
Благодаря на всички за приятната компания и за хубавите гледки,които споделихме.
А и между другото.Има чешма при манастира и бира в селото така,че на никой нищо няма да му липсва.
Аватар
ko3er
 
Мнения: 611
Рейтинг: 1955
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 9:50 pm
Местоположение: София,Дианабад

Re: И тая седмица ще трябва да се кара...

Мнениеот Admin » Чет Ное 26, 2009 9:41 pm

Страхотно беше и днес, наистина! :beer:
За изкачване избрахме грешния път - точно тоя през махала Кръстец, дето е трябвало да спуснем във вторник. Ама нищо, сега затова е проучване, догодина като опиша маршрутите, всичко ще си дойде на мястото. Районът е невероятен, дори и само по черните пътища, а сигурно има и някоя скрита пътека тук-там...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: И тая седмица ще трябва да се кара...

Мнениеот sailman » Чет Ное 26, 2009 9:50 pm

Еееех, мОмцииии... :bawling:
Благородна завист ме човърка :clap: Да е*а и работата... :banghead:
ВЕЛО 2009 Sus scrofa domestica
Аватар
sailman
 
Мнения: 1443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:10 am
Местоположение: София

Re: И тая седмица ще трябва да се кара...

Мнениеот vpravov » Чет Ное 26, 2009 10:05 pm

Admin написа:За изкачване избрахме грешния път - точно тоя през махала Кръстец, дето е трябвало да спуснем във вторник.
Защо грешен???

Ако има възможност дайте приблизителна карта на днешния маршрут плс.
Последна промяна vpravov на Чет Ное 26, 2009 10:18 pm, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: И тая седмица ще трябва да се кара...

Мнениеот ko3er » Чет Ное 26, 2009 10:16 pm

И аз това се зачудих.Екстра си беше.
Чудех се също дали няма стане,там където днес продължихме надясно и нагоре,към фургона,да са продължи напред и след това да се завърти по хълма от изтоки после пак към батулия,но по-отзад..че 26км колко са?Да стане към 40-50 пък може и 60 ако не сме ограничени във времето..
Аватар
ko3er
 
Мнения: 611
Рейтинг: 1955
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 9:50 pm
Местоположение: София,Дианабад

Re: И тая седмица ще трябва да се кара...

Мнениеот Admin » Чет Ное 26, 2009 10:32 pm

За 40-50 км най-добрият вариант е този от вторник с някои открития от днес, т.е.:
Батулия - Огоя - билото (може да се излезе и първо до хижа Лескова) - спускане към Батулия или през Кръстец (днешното ни качване), или по днешното ни спускане.

Владо, грешен, защото си беше доста стръмен пътят. Не е за всеки. За мен лично по-приятно би било излизането към билото от вторник(през Огоя), или пък през Буковец (оттам още не съм се качвал до самото било, ама нищо чудно скоро и това да направя).

Още не съм свалил данните от GPS-а, щото уж се опитвам да работя. Утре ще закача един файл с днешното каране. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: И тая седмица ще трябва да се кара...

Мнениеот digimortales » Пет Ное 27, 2009 4:16 pm

ko3er написа:100% някой някъде ще кара.В това можеш да бъдеш сигурен,така че няма кво да се чудиш.
.


добре вземам го и пишете да спретнем нещо
digimortales
 
Мнения: 204
Рейтинг: 1417
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 1:10 pm

Предишна

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта