29-и Декември, НОЩНО каране Железница-София

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

29-и Декември, НОЩНО каране Железница-София

Мнениеот papi007 » Вто Дек 29, 2009 2:00 am

Току що се прибирам от трасето, мога да кажа че се изкефих на максимум!! Утре ще го повторя :evil:
Та, идеята е следната - тръгване от София с рейс 98 ( по разписание има в 20:01 20:51 21:43 или 22:35) от Хладилника, пристигане в Железница и придвижване на фарове от там до село София по маршрута за обиколката на Витоша.
Лично аз смятам че всеки с малко опит,някаква светлинка, прилични гуми и достатъчно внимателност би могъл да мине трасето. Особенно ако няма облаци, защото луната ще помага доста (вижте фазите и).
Също така - тези, който ще избързваме напред мисла да резнем около 5 паднали дръвчета, които срещнах паднали на трасето. Така хем бързите ще бързат, хем ще имат основателна причина да изчакат по-бавните.
ДА спомена от сега за който реши да идва- стабилни обувки, които не пропускат вода, дрехи, които смята че ще му свършат работа , светлини и резервни батерии за всеки случай! (все пак студа играе лошо с батериите и падат доста по-бързо от обикновенно!)
Времето за вземане на маршрута за мен днес бе от контролен пункт белите брези до софия ленд - 1 час и 45 минути с прилично темпо (доколото такова може да се поддържа с 2 гуми 2.5 балон и общо 2.4 кг тегло без вътрешните).

Ако има желаещи, нека да пишат, утре ще се постарая да отговоря. Като час за автобуса смятам 21:43.
За хората , желаещи да се придвижат на самоход - нека все пак имат едно на ум че в това време нагорер човек доста се поти, а надолу може да му е студенко! Така че нека преценят каква екипировка да вземат.

За сега от мен толкова,

Best wishes, papi007 :wavey:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: 29-и Декември, НОЩНО каране Железница-София

Мнениеот Боян Бановски » Вто Дек 29, 2009 8:47 am

Идвам,ако съм здрав до довечера.Дай тел. за връзка.Боян
Аватар
Боян Бановски
 
Мнения: 351
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 5:33 pm
Местоположение: София

Re: 29-и Декември, НОЩНО каране Железница-София

Мнениеот papi007 » Вто Дек 29, 2009 9:51 am

Записах го в подписа ми :beer: Междудругото, може и по някоя бира/червено вино, коняче да си пъхнеш в раницата , все пак се пътува 1 час с градския :D
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 83 госта