Няколко въпроса за състезания!

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Няколко въпроса за състезания!

Мнениеот venci95 » Пет Яну 22, 2010 5:33 pm

Имам няколко въпроса(малоумни) на които не можах да намеря отговор!На колко години трябва да съм,за да мога да участвам в състезания по-специално Сопот дх-а и кога се организират такива състезания,и последния ми въпрос е на повечето състезания има ли наблюдаващи-спонсори и други,защото мисля да се занимавам сериозно със спорта! :smokin:
Който има 18+ и се чувства пренебрегнат тук-да сменя
форума !!!
Аватар
venci95
 
Мнения: 177
Рейтинг: 1078
Регистриран на: Нед Авг 30, 2009 3:52 pm
Местоположение: Плевен

Re: Няколко въпроса за състезания!

Мнениеот veskoz » Пет Яну 22, 2010 5:38 pm

Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Няколко въпроса за състезания!

Мнениеот Admin » Пет Яну 22, 2010 5:38 pm

За всяко състезание възрастовите граници се опраделят и обявяват от организаторите. Конкретно за Сопот в момента не си спамням дали беше 15 или 16 г., но все някой друг ще ти отговори.
Състезанията се организират... когато може. В сайта в секция "Събития" има календар за 2010 г., можеш да го следиш и ще виждаш, когато има обявено състезание по спускане. Най-близките са в Пловдив през февруари, март и април.
Относно третия ти въпрос - струва ми се, че си представяш нещата със спосорствата в България по начин, който е много далечен от реалността. Като отидеш на първото състезание, поразпитай батковците и ще разбереш кое как стои. ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Няколко въпроса за състезания!

Мнениеот venci95 » Пет Яну 22, 2010 5:40 pm

Благодаря за отговорите!
Който има 18+ и се чувства пренебрегнат тук-да сменя
форума !!!
Аватар
venci95
 
Мнения: 177
Рейтинг: 1078
Регистриран на: Нед Авг 30, 2009 3:52 pm
Местоположение: Плевен


Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта